Kolejne przeceny w DWF Cyfrowego Polsatu

Autor: Mariusz 23/03/2012
VOD
 Cyfrowy Polsat przygotował dwie promocje dotyczące VOD r11; Domowej Wypożyczalni Filmowej. Do 29 marca 20% taniej można zamówić film akcji rHannar1; (cena 8,80 zł, kanał VOD57), dramat rŚwinkir1; (6,40 zł, VOD56) oraz horror rOczy Juliir1; (4 zł, VOD63).

rHannar1; (USA, 2011)
Hanna ma 16 lat i posługuje się bronią lepiej od niejednego komandosa. Tego właśnie nauczył ją ojciec, były agent CIA (Eric Bana), bo wychowanie i szkolenie Hanny zmierzało do jednego celu r11; miała się stać perfekcyjnym zabójcą. W przeszłości rodzinny Hanny kryje się bowiem tajemnica i są sprawy, które tylko bezwzględny zabójca może zakończyć. Czy jednak wymierzenie sprawiedliwości zawsze przynosi ulgę? Czy tajemnicza Marrisa (Cate Blanchett) jest wrogiem czy sprzymierzeńcem?

rŚwinkir1; (Polska, 2009)
Szesnastoletni Tomek mieszka w małym miasteczku na polsko-niemieckim pograniczu. Wyrasta w szarej rzeczywistości blokowiska, w rodzinie, w której od zawsze brakuje pieniędzy. Chłopak ma zamiar zdać maturę i wyruszyć do wielkiego miasta na studia. Wszystko komplikuje się, gdy w jego życiu pojawia się dziewczyna. Dla Marty najważniejsze są ciuchy, kosmetyki i dobra zabawa... Zafascynowany nią Tomek postanawia za wszelką cenę zdobyć pieniądze. Starszy kolega, Ciemny, wprowadza go w świat interesów, na których można nieĹşle zarobić. Zakochany nastolatek jest gotowy na wszystko. A gdy zrobi już pierwszy krok, nie będzie miał odwrotu. Wkroczy w świat, gdzie najlepiej sprzedaje się niewinność.

rOczy Juliir1; (Hiszpania, 2010)
Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, Sara, jej siostra bliĹşniaczka Julia nie może uwierzyć w sugerowane przez policję samobójstwo. Mimo próśb męża, którego łączyła z Sarą zastanawiająco bliska więĹş, kobieta postanawia na własną rękę zbadać przyczyny śmierci siostry. Wkrótce, ku swojemu przerażeniu, Julia odkryje, że sama zaczyna tracić wzrok, a każdy jej krok w narastających ciemnościach obserwuje zagadkowa postać, która nie zostawia po sobie żadnego śladu...

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
1ok
icon_hb
1mu
tvpolsat.info
omediach.info
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg