Kolejne przeceny w DWF Cyfrowego Polsatu

Mariusz 23/03/2012
VOD
 Cyfrowy Polsat przygotował dwie promocje dotyczące VOD r11; Domowej Wypożyczalni Filmowej. Do 29 marca 20% taniej można zamówić film akcji rHannar1; (cena 8,80 zł, kanał VOD57), dramat rŚwinkir1; (6,40 zł, VOD56) oraz horror rOczy Juliir1; (4 zł, VOD63).

rHannar1; (USA, 2011)
Hanna ma 16 lat i posługuje się bronią lepiej od niejednego komandosa. Tego właśnie nauczył ją ojciec, były agent CIA (Eric Bana), bo wychowanie i szkolenie Hanny zmierzało do jednego celu r11; miała się stać perfekcyjnym zabójcą. W przeszłości rodzinny Hanny kryje się bowiem tajemnica i są sprawy, które tylko bezwzględny zabójca może zakończyć. Czy jednak wymierzenie sprawiedliwości zawsze przynosi ulgę? Czy tajemnicza Marrisa (Cate Blanchett) jest wrogiem czy sprzymierzeńcem?

rŚwinkir1; (Polska, 2009)
Szesnastoletni Tomek mieszka w małym miasteczku na polsko-niemieckim pograniczu. Wyrasta w szarej rzeczywistości blokowiska, w rodzinie, w której od zawsze brakuje pieniędzy. Chłopak ma zamiar zdać maturę i wyruszyć do wielkiego miasta na studia. Wszystko komplikuje się, gdy w jego życiu pojawia się dziewczyna. Dla Marty najważniejsze są ciuchy, kosmetyki i dobra zabawa... Zafascynowany nią Tomek postanawia za wszelką cenę zdobyć pieniądze. Starszy kolega, Ciemny, wprowadza go w świat interesów, na których można nieĹşle zarobić. Zakochany nastolatek jest gotowy na wszystko. A gdy zrobi już pierwszy krok, nie będzie miał odwrotu. Wkroczy w świat, gdzie najlepiej sprzedaje się niewinność.

rOczy Juliir1; (Hiszpania, 2010)
Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, Sara, jej siostra bliĹşniaczka Julia nie może uwierzyć w sugerowane przez policję samobójstwo. Mimo próśb męża, którego łączyła z Sarą zastanawiająco bliska więĹş, kobieta postanawia na własną rękę zbadać przyczyny śmierci siostry. Wkrótce, ku swojemu przerażeniu, Julia odkryje, że sama zaczyna tracić wzrok, a każdy jej krok w narastających ciemnościach obserwuje zagadkowa postać, która nie zostawia po sobie żadnego śladu...

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.