Zone Horror i Zone Fantasy w CP?

MN 19/04/2007
Cyfrowy Polsat
 Prawdopodobnie jeszcze w tym roku w polscy widzowie zyskają dostęp dwóch nowych kanałów Zone Media: Zone Fantasy i Zone Horror. Największą szansę, wśród polskich platform, na dołączenie ich do swojej oferty ma Cyfrowy Polsat.

Platforma kierowana przez Dominika Libickego, jako jedyna w naszym kraju ma w swojej ofercie wszystkie stacje Zone Media: Zone Reality, Zone Zone Club i na wyłączność: Zone Romantica i Zone Europa. Dwa pierwsze dostępne są w pakiecie Familijnym, pozostałe w Pakiecie Film, wchodzącym w skład Pakietu Relax Mix. Tak dobrze układająca się współpraca Zone Media i Cyfrowego Polsatu, może świadczyć o tym, że negocjacje w sprawie ewentualnego włączenia nowych kanałów do oferty słonecznej platformy, mogą przebiegać bardzo sprawnie. Kto wie czy nie zakończa się nawet podpisaniem umowy na wyłączność.

Informację o planach uruchomienia nowych kanałów podał serwis Satkurier, powołując się na wypowiedź Chrisa Wrońskiego - szefa Zonemedia.
 

Komentarze

 • 41
  #1 ssszaman dnia 20-04-2007 09:30
  wirtualnemedia.pl podaja ze tylko jeden z programow trafi na rynek i jeszcze nie wiadomo ktory. http://wirtualnemedia.pl/document,,2107312,Zone_Horror_lub_Zone_Fantasy_w_tym_roku_w_Polsce.html

  a skad info ze trafia do CP? to tylko takie sobie tam dywagacje czy oparte na wypowiedziach kogos z szefostwa Zonemedia?
 • 1
  #2 MN dnia 20-04-2007 14:24
  Informację o planach uruchomienia nowych kanałów podał serwis satkurier, powołując się na wypowiedź Chrisa Wrońskiego - szefa Zonemedia.icon_smile
 • 731
  #3 WojtekCP dnia 08-11-2009 13:36
  takie niby dobre relacje były z chello zone a jakoś do dzisiaj nie dodał kanału JimJam

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.