1 marca startuje piąty sezon "Hotelu 52"

MN 08/02/2012
Polsat
 Piąty sezon rHotelu 52r1;, który rozpocznie się 1 marca, zaskoczy widzów zmianami w personelu hotelowym oraz nowymi gośćmi. Natalia (Laura Samojłowicz) i Artur (Krzysztof Kwiatkowski) w końcu będą parą. Postanowią nawet zamieszkać razem. Niestety, sielanka nie potrwa zbyt długo. Na horyzoncie pojawi się dawny przyjaciel Natalii, Marcin (Antoni Paradowski).

Łączą ją z nim wspomnienia chwil przeżytych w Paryżu. Co więcej, Marcin rozpocznie pracę na stanowisku konsjerża w Hotelu 52. Codzienne obcowanie ze sobą spowoduje, że dawni znajomi na nowo się do siebie zbliżą. Czy ich przyjaĹşń przerodzi się w miłość? Artur podejmie pracę na stanowisku menadżera dopiero co powstającego hotelu. Początkowo trudna współpraca z nowym pracodawcą Wiktorem Prusem (Jacek Koman) zaowocuje sukcesem r11; okaże się, bowiem że bogate doświadczenie i umiejętności negocjacyjne Górskiego przydadzą się we wstępnej fazie planowania działań. Artur poświęci się nowemu zajęciu bez reszty, na czym ucierpi jego związek. Natalia będzie spędzała coraz więcej czasu z Marcinemr30; Sercowe rozterki nie ominą również Artura. Wkrótce jego życie wywróci do góry nogami nowa pracownica, Justyna (Marta Juras), którą zatrudni w swoim hotelu.


Krzysztof Kwiatkowski i Laura Samojłowicz
(foto: Polsat)


Igor (Kamil Kula) wciąż nie będzie mógł otrząsnąć się po nagłym zniknięciu Marzeny (Aleksandra Popławska). Będzie czuł żal, że ukochana tak okrutnie i bezdusznie zakończyła z nim związek. Wszelkie próby powrotu do normalnego życia spełzną na niczym. Igor nie będzie zdawał sobie sprawy, że Marzena jest z nim w ciąży. Jedynymi osobami, które poznają sekret Przybylskiej, będą: Michał (Rafał Królikowski) i Andrzej (Marek Bukowski). Czy któryś z nich przerwie zmowę milczenia i wyzna Igorowi prawdę?

Iwona (Magdalena Cielecka), mimo początkowych problemów rodzinnych, powoli wyjdzie na prostą. Zacznie cieszyć się swoim małżeństwem i dostrzeże blaski posiadania rodziny. Piękna menadżerka wpadnie w oko rezydentowi Hotelu 52 r11; Wiktorowi Prusowi (Jacek Koman). Na wszelkie sposoby spróbuje on zbliżyć się do Iwony. Czy świeżo upieczona małżonka ulegnie czarowi Wiktora?

W hotelu szykują się spore zmiany personalne. Oprócz Marcina (Antoni Paradowski), który obejmie stanowisko konsjerża za Michała Horwata, na recepcję zostanie przyjęty nowy pracownik r11; Damian (Krystian Kukułka). Marta (Magdalena Lamparska) z kelnerki awansuje na stanowisko recepcjonistki. Jej radości nie będzie podzielał Kuba (Paweł Tomaszewski) r11; nie spodoba mu się bliska współpraca Marty z nowym kolegą. W Damianie zobaczy prawdziwego rywalar30; Czy jego obawy okażą się uzasadnione?

Podobnie, jak to było w poprzednich sezonach, Hotel 52 odwiedzi mnóstwo oryginalnych gości, których wizyta wniesie do serialu zarówno wątki humorystyczne, jak i dramatyczne, zmuszające do przemyśleń. Wśród gwiazd, które gościnnie odwiedzą rHotel 52r1;, zobaczymy m.in.: Jolantę Fraszyńską, Andrzeja Młynarczyka, Piotra Gąsowskiego, Cezarego Ĺťaka, Sławomira Orzechowskiego i Dorotę Chotecką.

Autorami zdjęć do najnowszej serii rHotelu 52r1; są Rafał Michalski i Marcin Kukielski, a reżyseruje najnowsze odcinki Franco de Peńa, absolwent Wydziału Reżyserii PWSFTviT w Łodzi, nagradzany na festiwalach na całym świecie za swoje filmy fabularne: rAmor En Concretor1; i rYour Name Is Justiner1;. Serial rHotel 52r1; na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma Akson Studio. Pierwszy odcinek piątej serii zostanie wyemitowany już 1 marca 2012 roku o godzinie 21:00. Tak jak było do tej pory, widzowie będą śledzić losy personelu hotelowego oraz gości w 13 odcinkach.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.