Viacom International Media Networks współpracuje z ipla

MN 01/12/2011
Ipla
 Grupa telewizyjna Viacom International Media Networks w Polsce rozpoczyna partnerską współpracę z telewizją internetową ipla. Na wszystkich platformach, na których dostępna jest ipla, będzie można oglądać najpopularniejsze produkcje, kojarzone ze stacjami MTV, Comedy Central oraz Nickelodeon, jak rMiasteczko South Parkr1;, rNastoletnie matkir1;, czy cykl koncertów rMTV Unpluggedr1;.

Pierwsze produkcje, znane ze stacji MTV oraz Comedy Central są już dostępne w modelu VOD w telewizji internetowej ipla, kolejne r11; m.in. z oferty Nickelodeon - pojawią się w pierwszych dniach grudnia. Współpraca między dwoma firmami mediowymi dotyczy głównie najnowszych produkcji obecnie nadawanych na antenie stacji z portfolio grupy VIMN w Polsce, ale także programów archiwalnych. Treści będą dostępne dla użytkowników ipla na wszystkich typach platform (komputer, urządzenia mobilne, telewizory podłączone do internetu, kosnole do gier) w modelu reklamowym.

r11; Młodzi ludzie, będący potencjalnymi widzami naszych stacji dziecięcych, młodzieżowych czy rozrywkowych aktywnie korzystają z urządzeń mobilnych czy konsol do gier jako odtwarzaczy treści multimedialnych, zatem dzięki współpracy z ipla będziemy mogli oferować im swoje treści w takim modelu, jaki jest dla modego pokolenia naturalny r11; mówi Agnieszka Gajzler, Commercial Partnerships Director w polskim oddziale Viacom International Media Networks.

Do końca roku w ipla pojawią się takie produkcje z portolio grupy Viacom International Media Networks w Polsce, jak: rMiasteczko South Parkr1; (Comedy Central), rAvatar: Legenda Aangar1;, riCarlyr1;, rJimmy Neutronr1;, rSpongeBob Kanciastoportyr1; (Nickelodeon), rNastoletnie matkir1;, rEkipa z New Jerseyr1;, rLicealne ciążer1; oraz koncerty (MTV). Treści będą dostępne po wcześniejszej emisji w telewizji.

r11; Grupa Viacom International Media Networks w Polsce jest kolejnym partnerem, który po okresie próbnym przekonał się o efektywności dystrybucji treści za pomocą ipla i zdecydował się na rozszerzenie zakresu współpracy. Kluczową dla nas kwestią w najbliższym czasie będzie nadal rozwijanie oferty programowej i pozyskiwanie kolejnych współpracujących dostawców treści. Chcemy, by widz znalazł w ipla dowolne rozrywkowe treści wideo, jakie go interesują r11; mówi Albert Szybiński, Dyrektor produktu ipla.

Wybrane produkcje Viacom International Media Networks są już od dłuższego czasu dostępne w Strefie Wideo Cyfrowego Polsatu.


Komentarze

  • 2550
    #1 doniu dnia 02-12-2011 11:01
    Super . Ciekawe od kiedy na blu-ray sonyicon_questionicon_razz.gif

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.