Viacom International Media Networks współpracuje z ipla

Autor: MN 01/12/2011
Ipla
 Grupa telewizyjna Viacom International Media Networks w Polsce rozpoczyna partnerską współpracę z telewizją internetową ipla. Na wszystkich platformach, na których dostępna jest ipla, będzie można oglądać najpopularniejsze produkcje, kojarzone ze stacjami MTV, Comedy Central oraz Nickelodeon, jak rMiasteczko South Parkr1;, rNastoletnie matkir1;, czy cykl koncertów rMTV Unpluggedr1;.

Pierwsze produkcje, znane ze stacji MTV oraz Comedy Central są już dostępne w modelu VOD w telewizji internetowej ipla, kolejne r11; m.in. z oferty Nickelodeon - pojawią się w pierwszych dniach grudnia. Współpraca między dwoma firmami mediowymi dotyczy głównie najnowszych produkcji obecnie nadawanych na antenie stacji z portfolio grupy VIMN w Polsce, ale także programów archiwalnych. Treści będą dostępne dla użytkowników ipla na wszystkich typach platform (komputer, urządzenia mobilne, telewizory podłączone do internetu, kosnole do gier) w modelu reklamowym.

r11; Młodzi ludzie, będący potencjalnymi widzami naszych stacji dziecięcych, młodzieżowych czy rozrywkowych aktywnie korzystają z urządzeń mobilnych czy konsol do gier jako odtwarzaczy treści multimedialnych, zatem dzięki współpracy z ipla będziemy mogli oferować im swoje treści w takim modelu, jaki jest dla modego pokolenia naturalny r11; mówi Agnieszka Gajzler, Commercial Partnerships Director w polskim oddziale Viacom International Media Networks.

Do końca roku w ipla pojawią się takie produkcje z portolio grupy Viacom International Media Networks w Polsce, jak: rMiasteczko South Parkr1; (Comedy Central), rAvatar: Legenda Aangar1;, riCarlyr1;, rJimmy Neutronr1;, rSpongeBob Kanciastoportyr1; (Nickelodeon), rNastoletnie matkir1;, rEkipa z New Jerseyr1;, rLicealne ciążer1; oraz koncerty (MTV). Treści będą dostępne po wcześniejszej emisji w telewizji.

r11; Grupa Viacom International Media Networks w Polsce jest kolejnym partnerem, który po okresie próbnym przekonał się o efektywności dystrybucji treści za pomocą ipla i zdecydował się na rozszerzenie zakresu współpracy. Kluczową dla nas kwestią w najbliższym czasie będzie nadal rozwijanie oferty programowej i pozyskiwanie kolejnych współpracujących dostawców treści. Chcemy, by widz znalazł w ipla dowolne rozrywkowe treści wideo, jakie go interesują r11; mówi Albert Szybiński, Dyrektor produktu ipla.

Wybrane produkcje Viacom International Media Networks są już od dłuższego czasu dostępne w Strefie Wideo Cyfrowego Polsatu.


Komentarze

  • 2550
    #1 doniu dnia 02-12-2011 11:01
    Super . Ciekawe od kiedy na blu-ray sonyicon_questionicon_razz.gif

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
1ok
icon_hb
1mu
tvpolsat.info
omediach.info
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg