KSW XVII dziś w Polsacie, Polsacie Sport oraz ipla

Krzysiek_46 26/11/2011
Polsat
 Dzisiaj w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie XVII Konfrontacja Sztuk Walki r11; Zemsta. Głównymi walkami wieczoru będą pojedynki Mamed Khalidov kontra Jesse Taylor oraz Mariusz Pudzianowski kontra James Thompson. Transmisja od 19:30 w Polsacie Sport, a w otwartym Polsacie od 20:05. Widzowie będą mogli obejrzeć w sumie aż siedem ekscytujących pojedynków z udziałem czołowych wojowników z kraju i ze świata.

Na gali KSW XVII Mariusz Pudzianowski po raz drugi stanie do walki z angielskim zawodnikiem Jamesem Thompsonem. Poprzednio Thompson okazał się lepszy, kończąc starcie przed czasem. Będzie to szósta walka w karierze Pudzianowskiego. Mariusz Pudzianowski ma na swoim koncie 6 pojedynków, w tym 3 zwycięstwa. Drugim najważniejszym starciem tego wieczoru będzie walka Mameda Khalidova. Mamed na swoim koncie ma 22 wygrane walki, a jego rywal Jesse Taylor ma 20 wygranych pojedynków.Drugą walką z cyklu rewanżowych będzie starcie Rameau Thierry Sokoudjou i Jana Błachowicza. Na gali KSW wystąpi też absolutny numer jeden wagi lekkiej w Polsce, Maciej Jewtuszko. Skrzyżuje rękawice z Arturem Sowińskim. Swoje umiejętności zaprezentuje ponadto jeden z najlepszych grapplerów w Europie, Michał Materla. Jego rywalem będzie weteran MMA z Ameryki, były mistrz organizacji IFL, Matt Horwich. Trzecią walką rewanżową będzie konfrontacja Antoniego Chmielewskiego z Jamesem Zikicem. Ponadto, były mistrz wagi średniej organizacji M-1 Global Rafał Moks zmierzy się z triumfatorem turnieju KSW Extra 2 r11; President Cup Aslambekiem Saidovem.

Gala będzie transmitowana również w internetowej telewizji ipla od godziny 19:30 (cena za dostęp od 7 zł).


Komentarze

  • 1315
    #1 Zizu dnia 27-11-2011 16:11
    Oglądałem na zwykle icon_razz.gif, walka pudziana o wiele lepsza niz poprzednie widać, że trenował bo po 1 rundzie juz tak nie oddychał cięzko jak poprzednio.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.