Magda Sakowska wraca do "To był dzień"

Magda Sakowska na stałe wraca do prowadzenia magazynu „To był dzień”. Dziś pojawi się w programie po raz pierwszy po przerwie. Sakowska przestała prowadzić magazyn pod koniec zeszłego roku, a od stycznia br. zastępowała w „Wydarzeniach i „Gościu Wydarzeń” Dorotę Gawryluk, która udała się na urlop macierzyński.

Magda Sakowska pojawiła się jednak gościnnie w „To był dzień” 1 maja z okazji beatyfikacji Jana Pawła II. Sakowska będzie łączyć prowadzenie czołowego magazynu informacyjno-publicystycznego Polsat News z pracą głównie w weekendowych „Wydarzeniach”, do których już została przeniesiona. Gospodarzami „To był dzień” będą nadal również: Bogusław Chrabota, Beata Grabarczyk i Agnieszka Gozdyra. Program można oglądać codziennie o godz. 20:00.