Festiwal Piękna w Polsacie i TV4. Cichopek wśród prowadzących

MN 13/08/2011
Polsat
 Po raz trzeci w ostatni weekend sierpnia w Amfiteatrze w Płocku odbędzie się Festiwal Piękna. Ponad 100 najpiękniejszych dziewcząt z Polski oraz 67 krajów świata ubiegać się będzie o tytuły r11; Miss Polski, Miss Polski Nastolatek oraz Miss Supranational. Transmisje na żywo w Polsacie i Czwórce. Wśród prowadzących znaleĹşli się m.in. Katarzyna Cichopek, Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor.

Święto piękna w Płocku rozpocznie się 26 sierpnia o godz. 18:00 od Gali Finałowej Miss Polski Nastolatek 2011. Konkurs Miss Polski Nastolatek miał pierwszą edycję w 1992 roku, od trzech lat jest częścią Festiwalu Piękna i jest transmitowany na żywo przez telewizyjną Czwórkę. Wśród zdobywczyń tytułu Miss Polski Nastolatek są m.in. Julia Pietrucha, Dorota Czaja i Agnieszka Cegielska. W tym roku do konkursu zgłosiło się ponad 4 tys. kandydatek, a na scenie w Amfiteatrze w Płocku o tytuł ubiegać się będą 24 dziewczyny wyłonione w trakcie koncertu półfinałowego w Szczyrku. Galę poprowadzą Lena Urbańska i Robert Jarek. W czasie koncertu wystąpią: Honorata rHoneyr1; Skarbek, SaGo, Adam Joseph, Mezo, Ramona Rey, Julia Miesiączek, Madox i zespół Chemia.Tego samego dnia, po zakończeniu Gali Miss Polski Nastolatek odbędzie się III Gala Finałowa Ponadnarodowego Konkursu Piękności Miss Supranational 2011. W dotychczasowych dwóch edycjach konkursu zwyciężały Oksana Moria z Ukrainy w 2009 roku oraz Karina Pinilla z Panamy w 2010 roku. Po dwóch edycjach został on uznany przez organizatorów konkursów narodowych oraz fanów konkursów piękności za jeden z trzech najlepszych międzynarodowych konkursów piękności na świecie (po Miss World oraz Miss Universe). Kandydatki do tytułu Miss Supranational poza Warszawą zwiedzą Opole, Bełchatów oraz odbędą specjalną wycieczkę po Mazowszu Północnym. Najważniejszym wydarzeniem w trakcie pobytu kandydatek będzie udział 19 sierpnia w Akcji Pomocy dla Afryki organizowanej wspólnie z Polską Akcją Humanitarną. W tym roku do konkursu zgłosiło się 87 krajów, a do Warszawy przyjechały kandydatki z 65 krajów świata. Po dwóch latach transmisji Gali Miss Supranational w Polsce przez telewizję TV4, w tym roku relację pokaże Polsat. Sprzedażą sygnału za granicę zajmuje się holenderska firma FCCE Distribution. Na dzień dzisiejszy retransmisję Gali potwierdziły: Albania, Bułgaria, Gruzja, Litwa, Izrael, Nigeria, Serbia, Chorwacja, Kosowo, Czarnogóra, Macedonia, Bośnia, Słowenia, Sierra Leone. Ostatnie negocjacje toczone są z kolejnymi 35 krajami. Transmisja na antenie Polsatu rozpocznie się w piątek niezwłocznie po zakończeniu meczu o Superpuchar Europy FC Barcelona - FC Porto (około 22:45). W trakcie Gali Finałowej wystąpią między innymi r11; Conrado Yanez, Rotten Bark, Andrzej Cierniewski oraz Blenders.

W sobotę wybierzemy najpiękniejszą Polkę. Zwyciężczyni Gali Miss Polski 2011 reprezentować będzie nasz kraj na konkursie Miss World 2011 w Londynie. Do castingów internetowych oraz organizowanych w trakcie Finałów Wojewódzkich zgłosiło się prawie 6000 kandydatek. W trakcie transmitowanej na żywo w TV4 Gali Półfinałowej w Amfiteatrze w Kozienicach 25 czerwca wybrano 24 finalistki, które będą walczyć o tytuł najpiękniejszej Polki. Koncert poprowadzą r11; Katarzyna Cichopek, Maciej Dowbor oraz Krzysztof Ibisz. Zobaczymy i usłyszymy: Alicję Węgorzewską, Volver oraz elektryzujący duet Michała Wiśniewskiego i Magdy Femme. Początek transmisji z Gali Miss Polski 2011 w sobotę, 27 sierpnia o godzinie 20:00 w Polsacie.
 

Komentarze

 • 1730
  #1 leonnik6 dnia 13-08-2011 19:37
  szczerze zal mi sie robi juz wszedzie IBisz gdzie sie da to jest ludzie dajcie sobie z nim spokuj w PM , w Kiepskich, wszedzie ibisz to jest juz nudne ten gosc jest wypalony juz to nie to co kiedys
 • 1
  #2 MN dnia 13-08-2011 19:52
  Jeszcze będzie jesienią w "Linii Życia", czyli w sumie w trzech serialach icon_wink.
 • 1297
  #3 suomi dnia 14-08-2011 10:55
  Żenujący spektakl robiony na siłę z udziałem mdłych panienek i prowadzony przez nudnych jak gile z olejem "prezenterów".Cała reszta tego towarzystwa to odgrzewane na siłę od lat upadłe pseudogwiazdki rodzimego szołbiznesu.Wykaz państw retransmitujących tę hmm "gale" powalił mnie na kolana.Szczególnie Nigeria i Sierra Leone.Pewnie nadadzą to gdzieś między 3 i rano miejscowego czasuicon_lol

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.