"Camelot" w VOD Cyfrowego Polsatu za 30 zł

MN 26/07/2011
VOD
 Od 5 sierpnia w VOD r11; Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu dostępny będzie serial rCamelotr1;. Klienci platformy będą mieli okazję obejrzeć dwa pierwsze epizody w cenie jednego. Za pojedynczy odcinek trzeba zapłacić 5 zł, dostęp do całej serii to koszt 30 zł. Serial znajdzie się na kanale VOD58.

Serial rCamelotr1; to ekranizacja ponadczasowej legendy o królu Arturze, w świetnej obsadzie: Jamie Bower, Eva Green, Joseph Fiennes, Tamsin Egerton, przygotowanej przez producentów rSpartakus: Krew i piachr1;.

Historia legendarnego króla Artura opowiedziana z całkiem nowej perspektywy. Z powodu nagłej śmierci króla Uthera nad Brytanią zawisła groĹşba chaosu. Merlin (Joseph Fiennes), który w swoich wizjach zobaczył mroczną przyszłość, postanawia osadzić na tronie Artura (Jamie Campell Bower), nieznanego syna Uthera i jego spadkobiercę. Jednak Morgana (Eva Green), przyrodnia siostra Artura, nie zamierza oddać władzy bez walki. Ambitna i niebezpieczna kobieta nie cofnie się przed niczym, wykorzysta nadprzyrodzone moce, aby zdetronizować nowego króla.

rCamelotr1;: serial historyczny (Irlandia, USA, Wielka Brytania, 2011). Liczy 10 odcinków.
 

Komentarze

  • 2335
    #1 Matt_IS dnia 26-07-2011 19:16
    Moim zdaniem, VOD jest niepotrzebne w platformach cyfrowych. Wiadomo, że nikt tego nie będzie kupował, bo po co marnować głupoty na filmy, lepiej obejrzeć je na internecie lub telewizorze...
  • 2222
    #2 TVN Meteo_Stasio dnia 26-07-2011 20:45
    Szybciej było w nSeriale. Obejrzałem z 10 minut, bo zasnąłem. Nie, że nudny tylko po 1:00 w nocy oglądałem icon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.