Koncert Podziel się Posiłkiem 2011 odbędzie się w Pile

MN 24/07/2011
Polsat
 W czwartek w Urzędzie Miejskim w Pile na konferencji prasowej oficjalnie ogłoszono, że koncert inaugurujący tegoroczną akcję Podziel się Posiłkiem zostanie zorganizowany właśnie w Pile. Imprezie, która odbędzie się 28 sierpnia na placu Staszica, towarzyszyć będą zawody siłaczy, a także pokazy akrobatyczne.

Tradycyjnie w czasie zabawy zbierane będą produkty żywnościowe z długim terminem przydatności do spożycia, takie jak: olej, konserwy, dania gotowe, ryż, soki, dżemy, które będą stanowić symboliczny bilet wstępu. Na scenie wystąpią, m.in.: zespół Enej, zwycięzca I edycji programu rTylko muzyka. Must be the musicr1;, Video oraz Ania Wyszkoni. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku koncert odbył się w Zielonej Górze. Program Podziel się Posiłkiem realizowany jest przez firmę Danone, Fundację Polsat oraz Banki Ĺťywności. Istnieje od 2003 roku.

rKoncert Gwiazd. Podziel się Posiłkiemr1;: 28 sierpnia (niedziela) od 20:00 w Polsacie.


Komentarze

  • 2214
    #1 mateush dnia 24-07-2011 10:10
    Tradycyjnie koncert zostanie pokazany w Polsacie. I dzięki temu marka się dobrze kojarzy i przy okazji ciekawej muzyki można posłuchać w niedzielny wieczór. Dobrze, że Polsat chce wspierać takie akcje. Zyskuje w oczach klientów, zwłaszcza na przededniu wejścia LTE na rynek, taka reklama pozytywna się przyda.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.