Czytelnicy tvpolsat.info o płatnym sporcie w ipla

MN 11/04/2011
tvpolsat.info
 Zdecydowana większość Czytelników tvpolsat.info nie oglądała nigdy żadnej płatnej transmisji sportowej za pośrednictwem ipla. Tak odpowiedziało aż 89% osób głosujących w naszej ankiecie. Z płatnych relacji sportowych w internetowej telewizji należącej do Redefine skorzystało zaledwie 11% naszych Czytelników.

Przypomnijmy, że większość bezpośrednich transmisji sportowych w ipla jest płatna (zwykle jest to 5 zł r11; przelew i karta lub 7,38 zł r11; płatność SMS). Relacje są dostępne również dla posiadaczy pakietów iplaSPORT live (miesięcznych za 14,90 zł r11; przelew i karta lub 23,37 zł r11; SMS oraz kwartalnych: 39,90 zł r11; tylko przelew lub karta). W płatnej ofercie bezpośrednich transmisji sportowych w ipla są, m.in. Formuła1, gale KSW, a także polskie i międzynarodowe rozgrywki siatkarskie. Szczegółowe informacje o zamówieniach można znaleĹşć na stronie pakietsport.ipla.tv.

W sumie oddano 547 głosów (1 głos = 1 adres IP). Sonda rozpoczęła się 4 kwietnia, a zakończyła dzisiaj w nocy. Dziękujemy za udział i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej ankiecie, w której pytamy rCzy usługa Cyfrowego Polsatu Strefa wideo (catch-up TV) to dobry pomysł?r1;. Sonda znajduje się pod Nawigacją.


Pomysłodawcą tej ankiety był cris2011

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.