Gwiazda "Pierwszej miłości" koncertuje z rockowym trio

MN 25/02/2011
Pierwsza miłość
 Grający jedną z głównych ról w rPierwszej miłościr1; Mikołaj Krawczyk koncertuje z rockową kapelą Vintage, która r11; jak już informowaliśmy r11; wystąpi w jednym z odcinków serialu. Aktor zaśpiewał już gościnnie podczas koncertu premierowego nowej płyty Vintage pt. rWielki Zenr1;, jesienią ubiegłego roku w Krakowie.

Wystąpił w doborowym towarzystwie tuz polskiego rocka. Zespół tworzony przez wokalistę Krzysztofa Wałeckiego (wcześniej śpiewał m.in. z legendarnym Oddziałem Zamkniętym), perkusistę Pawła Szafrańca i basistę Bartka Szweda, na koncert zaprosił jeszcze m.in. muzyków z Budki Suflera, TSA, Oddziału Zamkniętego, Dżemu, Nocnej Zmiany Bluesa. Mikołaj Krawczyk zaśpiewał utwór rSmutnyr1;, który wykonywał także w serialu rPierwsza miłośćr1;.

r11; To było bardzo ryzykowne dla obu stron r11; przyznaje Krzysztof Wałecki, lider Vintage. r11; Rzadko się zdarza, by aktor popularnego serialu występował na rockowym koncercie. Mikołaj był bardzo przejęty, ale dał radę. Publiczności się spodobało i nam też. Polubiliśmy się na tyle, że chcemy to powtórzyć. Zaprosiliśmy Mikołaja na nasz urodzinowy koncert w Chorzowie, 11 marca bieżącego roku r11; dodaje wokalista Vintage.


Mikołaj Krawczyk na koncercie Vintage
foto: ATM Grupa


r11; Nie miałem żadnych wątpliwości, co do wykonania rSmutnegor1; w serialu, a póĹşniej, zagrania z chłopakami w Krakowie r11; potwierdza Mikołaj Krawczyk. r11; Choć przed koncertem na żywo, paraliżował mnie strach. Ale piosenkę dobrze znałem, a co najważniejsze wiedziałem o czym śpiewam i czułem to. No i nie byłem na scenie sam. Za sympatię i kosmicznie pozytywną energię r11; dziękuję! Występ, jak i cały koncert okazał się sukcesem! A my zaprzyjaĹşniliśmy się do tego stopnia, że mamy wspólne plany zawodowe r11; dodaje.

Zanim Mikołaja i Vintage będzie znowu można zobaczyć na żywo, zespół zagra w odcinku rPierwszej miłościr1;, który Polsat wyemituje 1 marca. Grupa wykona trzy utwory z nowej płyty: tytułowy rWielki Zenr1;, rMuzo, gdzie jesteś, gdzie..r1;, rPunkowar1;. Piosenki będą tłem do romantycznych wyznań miłości składanych przez bohaterów serialu Bartka (Rafał Kwietniewski) i Patryka (Łukasz Dziemidok) swoim ukochanym.


Komentarze

  • 1239
    #1 DjTomy dnia 25-02-2011 21:01
    O to koncert będzie w moim rodzinnym mieście może się wybiorę icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.