Paulina Sykut w ekipie "Się kręci" (foto)

MN 20/02/2011
Polsat
 Od lutego Paulina Sykut dołączyła do zespołu rSię kręcir1;. Pogodynka Polsatu i Polsat News została reporterką magazynu, wspierając tym samym Marcina Cejrowskiego. Głównymi gospodarzami programu pozostają: Agnieszka Popielewicz, Maciej Dowbor i Maciej Rock. Paulina Sykut nową pracę rozpoczęła w odcinku z 5 lutego, relacją z rozdania rSrebrnych Jabłekr1;. Debiutowi towarzyszyła sesja zdjęciowa.

Przypomnijmy, że Paulina Sykut i Maciej Rock będą także gospodarzami nowego muzycznego show Polsatu pt. rTylko muzyka. Must be the musicr1;, które będzie można oglądać od 5 marca. Paulina Sykut prowadzi również magazyn rMuzyczne listyr1; w telewizyjnej Czwórce (na zmianę z Martą Leleniewską). Była także uczestniczką programów rIdolr1; oraz rTylko nas dwojer1;. Współprowadziła też m.in. ostatniego Sylwestra Polsatu na warszawskim placu Konstytucji. Przygodę z prezentowaniem prognoz pogody rozpoczęła w TV Biznes.

Poniżej publikujemy zdjęcia z sesji z udziałem gospodarzy i reporterów rSię kręcir1;. Premierowe wydania magazynu można oglądać w soboty o 14:45 w Polsacie.


Marcin Cejrowski i Paulina Sykut


Marcin Cejrowski i Paulina Sykut


Paulina Sykut


Maciej Dowbor, Paulina Sykut i Maciej Rock


Maciej Rock, Agnieszka Popielewicz i Maciej Dowbor
foto: Polsat
 

Komentarze

 • 1631
  #1 migacz5 dnia 20-02-2011 11:14
  Jak macie z niej robić prezenterke , to wywalcie ją z pogody!
 • 1315
  #2 Zizu dnia 20-02-2011 12:37
  kariera się jej rozwija
 • 470
  #3 filczyk dnia 20-02-2011 17:18
  Ładnie, ładnie... ale jeśli ilość prowadzących "Się Kręci" będzie rosła w tym tempie to wkrótce z programu wyjdzie coś a'la ostatni sylwester Polsatu icon_wink Jak każdy powie coś przez 2 minuty na odcinek to będzie dobrze.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.