Aktorzy "Pierwszej miłości" odmienili wnętrza szpitala (foto)

MN 13/02/2011
Pierwsza miłość
 W mijającym tygodniu w Szpitalu im. Z. Radlińskiego w Łodzi odbył się finał kolejnej edycji programu rDziecięcy świat w kolorachr1;. Na ścianach dziecięcego oddziału ortopedycznego zostały namalowane krasnale, księżniczki oraz inni bajkowi bohaterowie. Po raz drugi do akcji włączyli się aktorzy serialu rPierwsza miłośćr1; oraz produkująca go firma ATM Grupa.

Łukasz Płoszajski (serialowy Artur), Maria Konarowska (Berenika) i Michał rMisiekr1; Koterski (rKaśkar1;) pod czujnym okiem plastyka, przy użyciu farb Śnieżki, zamienili szpitalny oddział w bajkowy świat. Dzieci z entuzjazmem zaakceptowały metamorfozę oddziału. Trafiające na szpitalny oddział małe dziecko jest zagubione oraz zdenerwowane, a kolorowe wnętrze ze znanymi oraz ulubionymi postaciami z bajek ułatwia pracownikom szpitala wyciszenie dziecka, a także w konsekwencji przyspiesza proces leczenia.


Michał rMisiekr1; Koterski


Był to już dziesiąty oddział szpitalny w Polsce pomalowany w ramach programu społecznego stworzonego i realizowanego przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka. Planowana jest kontynuacja akcji.


Maria Konarowska i Łukasz Płoszajski


Aktorzy serialu rPierwsza miłośćr1; odwiedzili też małych pacjentów
foto: Snieżka


Komentarze

  • 1692
    #1 PS HD dnia 13-02-2011 21:03
    Fajna akcja, a przy okazji promocja serialu. Oby takich więcej icon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.