Jednak nie "Idol", a "Must be the music. Tylko muzyka"

MN 30/12/2010
Must be the music. Tylko muzyka
 Już w marcu na antenie Polsatu pojawi się nowe muzyczne show rMust be the music. Tylko muzykar1;. Telewizja Polsat od samego początku postawiła na śpiew i muzykę. Pierwsza edycja rIdolar1; w 2002 roku stała się prawdziwą rewolucją na rynku. Kolejne cztery edycje przyniosły scenie muzycznej takie gwiazdy, jak: Monikę Brodkę, Ewelinę Flintę, Szymona Wydrę, czy Anię Dąbrowską.

Także laureaci kolejnych ośmiu edycji Sopot TOPtrendy Festiwal, m.in.: Sistars, Zakopower, Bracia, Volver, dzięki stacji przebojem weszli na rynek muzyczny. Muzyczne talent show rMust be the music. Tylko muzykar1; powstanie na licencji słynnej amerykańskiej firmy Shine International, potentata na rynku mediów, należącej do Ruperta Murdocha. Shine dystrybuuje ponad trzy tysiące godzin wysokiej jakości programów do ponad 150 krajów na świecie.

W brytyjskiej wersji programu w jury zasiedli: Jamie Cullum, kompozytor, wokalista muzyki pop, twórca wielkiego przeboju rEverlasting Lover1;, Sharleen Spiteri, była wokalistka znanej również w Polsce grupy Texas, z którą wydała 9 albumów, Dizzee Rascal, angielski raper i producent muzyczny, który w 2010 wraz z Shakirą nagrał przebój rLocar1;.

Telewizja Polsat postawiła na nowoczesność i nowe media. rMust be the music. Tylko muzykar1; to pierwszy talent show, w którym za pomocą Facebooka uczestnicy programu będą zarabiać pieniądze za wykonane utwory. To widz poprzez kliknięcie piosenki swojego ulubionego artysty, daje mu szansę nie tylko na sławę, ale również na wymierne korzyści finansowe. Na specjalnie utworzonym profilu facebook.com/tylkomuzyka, do którego dostęp będą mieć nie tylko zalogowani użytkownicy, będzie można obejrzeć wszystkie występy uczestników, making off-y oraz rozmaite ciekawostki. Będzie też oczywiście można umieszczać komentarze. W ten sposób powstanie swego rodzaju rlista przebojówr1; rMust be the music. Tylko muzykar1;.

Program stawia na ludzi uzdolnionych muzycznie, którzy śpiewają, grają r11; po prostu są muzyką. r11; Dlatego szukamy zespołów pop, soul, rock, blues ,folk, metal, wokalistów, chórów, orkiestr, instrumentalistów i beatboxerów, wszystkich, którym w duszy gra muzyka. Możesz wystąpić z własną kompozycją lub coverem. Nie ważne ile masz lat, jak wyglądasz najważniejsze, że żyjesz muzyką i tylko ona nadaje twojemu życiu sens. rMust be the music. Tylko muzykar1; jest nowatorski w stosunku do innych talent show, gdyż daje szansę wykonawcy stać się znanym nie tylko w telewizji, ale i w Internecie od pierwszych minut programu r11; zapowiada stacja.

Program poprowadzi Maciek Rock, od czasów rIdolar1; kochany przez publiczność Polsatu za humor i profesjonalizm. W jury programu zasiądą znane gwiazdy muzyki, autorytety o wielkiej charyzmie. Jednym z jurorów programu będzie Adam Sztaba, muzyk, który na scenie muzycznej spotkał się ostatnio ze Stingiem, Ditą von Teese czy Michaelem Boltonem. Adam Sztaba to profesjonalizm, klasa i wielki talent.

Telewizja Polsat stara się wyjść naprzeciw wszystkim tym, którym w duszy gra muzyka, dlatego pierwsze castingi już w styczniu odbędą się aż w dziesięciu miastach w Polsce.
  

Komentarze

 • 472
  #1 Jarek dnia 30-12-2010 17:03
  Mam nadzieję, że zrobią mu dobrą promocję przed castingami
 • 1309
  #2 Bartek55 dnia 30-12-2010 19:23
  Nie wystarczy sama nazwa Must be the music.
 • 1
  #3 MN dnia 30-12-2010 19:31
  Lub może po polsku, czyli zostawić tylko drugi człon Tylko muzyka, bo rzeczywiście za dużo tego.
 • 1821
  #4 monotematyk dnia 06-01-2011 22:21
  Może też się wybiorę,bo lubię śpiewać , pasjonuje mnie to od małego

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.