Ipla na odtwarzaczach Blu-ray Panasonic (foto)
17/12/2010Autor: MN
Ipla
 Opracowano wersję aplikacji ipla na odtwarzacze Panasonic Blu-ray wyposażone w platformę VIERA Cast. Rozwiązanie to pozwoli użytkownikom odtwarzaczy Blu-ray Panasonic, po podłączeniu się do sieci internetowej, na oglądanie m.in. kultowych seriali i programów rozrywkowych Polsatu. Oferta jest bezpłatna, a będzie dostępna w odtwarzaczach Blu-ray Panasonic od 20 grudnia br.

Ipla jest pierwszym polskim dostawcą treści wideo do aplikacji VIERA Cast. Widget ipla zadebiutował w telewizorach Panasonic VIERA 1 września 2010 roku, ale nie był dostępny z poziomu odtwarzaczy Blu-ray wyposażonych w funkcję VIERA Cast. Teraz nie tylko użytkownicy komputerów, telefonów komórkowych czy telewizorów, ale także posiadacze odtwarzaczy Blu-ray Panasonic mogą korzystać z największej bazy materiałów VOD w Polsce w wysokiej jakości. Na widzów czeka ponad 15 tysięcy plików wideo stanowiących ok. 7,5 tysięcy godzin oglądania. Treści oferowane w ipla to w większości materiały wyprodukowane na zlecenie: Telewizji Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Futbol, Polsat Sport HD, Polsat News, Polsat Play, Polsat Cafe i TV4. Oferta jest systematycznie powiększana i aktualizowana o kolejne materiały.Obsługa aplikacji ipla na platformie VIERA Cast w odtwarzaczach Blu-ray Panasonic jest niezwykle intuicyjna. Wystarczy nacisnąć przycisk VIERA Cast na pilocie, a następnie nawigować pilotem po platformie w celu wybrania interesującej nas treści bez potrzeby podłączania żadnych dodatkowych urządzeń. Poprawne wyświetlanie treści ipla w VIERA Cast wymaga podłączenia do odtwarzacza blu-ray łącza internetowego o przepustowości minimum 1,5 Mbit/s za pomocą kabla Ethernet lub sieci WLAN (w zależności od modelu).

Poza aplikacją ipla użytkownicy platformy VIERA Cast w odtwarzaczach blu-ray i telewizorach Panasonic mają wygodny dostęp do najpopularniejszych serwisów internetowych takich jak: kino internetowe Iplex, YouTube, Google Picasa, popularnego informacyjnego kanału sportowego Eurosport. Aplikacja VIERA Cast na odtwarzaczach Blu-ray umożliwia również korzystanie z serwisu społecznościowego Twitter.

Aplikacja ipla jest dostępna dla wszystkich użytkowników odtwarzaczy Blu-ray Panasonic wyposażonych w funkcję VIERA Cast:
r6; Panasonic DMP-BDT300 r11; sugerowana cena detaliczna 1819 PLN,
r6; Panasonic DMP-BDT100 r11; sugerowana cena detaliczna 999 PLN,
r6; Panasonic DMP-BD85 r11; sugerowana cena detaliczna 1091 PLN,
r6; Panasonic DMP-BD65r11; sugerowana cena detaliczna 739 PLN.

Osoby, które już są właścicielami wyżej wymienionych odtwarzaczy Blu-ray Panasonic z VIERA Cast, mogą w łatwy sposób uzyskać dostęp do aplikacji ipla, aktualizując automatycznie oprogramowanie po podłączeniu urządzenia do sieci internetowej.
Komentarze przez Facebooka
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
icon_hb
1ok
1mu
1npinfo
1pforum
icon_green_sw
icon_smile_sw
icon_lol_sw
icon_twisted_sw
icon_redface_sw
icon_cry_sw
icon_wink_sw
icon_confused_sw
icon_surprised_sw
icon_razz_sw
icon_biggrin_sw
icon_evil_sw
icon_cool_sw
icon_idea_sw
icon_question_sw
icon_exclaim_sw
icon_arrow_sw
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Cyfrowy Polsat
Kategorie
Kanały ogólnotematyczne
Kategorie
Kanały tematyczne
Kategorie
Programy i seriale
Kategorie
Plus
Kategorie
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto

Zwycięzcy plebiscytu tvpolsat.awards

Wyniki plebiscytu

Ankieta

Jak oceniasz zakup przez Polsat kanałów grupy ZPR Media?

Dobrze

Źle

Trudno powiedzieć

Partnerzy