Nowy wątek humorystyczny w "Pierwszej miłości"

MN 04/11/2010
Pierwsza miłość
 W drugiej połowie listopada w codziennym serialu Polsatu rPierwsza miłośćr1;, rozpocznie się spory wątek romantyczno-komediowy. Jego głównymi bohaterami będą Anna Bilewska (Agnieszka Włodarczyk) oraz Henryk rKaśkar1; Saniewski (Michał rMisiekr1; Koterski).

Odkąd Anna Bilewska pojawiła się ponownie w życiu bohaterów rPierwszej miłośćr1; rozkochuje w sobie kolejnych mężczyzn. Najpierw flirtowała z Łukaszem (Robert Koszucki). Teraz spotyka się z Pawłem (Mikołaj Krawczyk). Już niedługo wzdychać do niej będzie Kaśka, czyli Michał Koterski. Dzięki niemu cały wątek będzie właśnie bardziej zabawny niż romantyczny.


Anna Bilewska (Agnieszka Włodarczyk) oraz Henryk rKaśkar1; Saniewski (Michał rMisiekr1; Koterski)
Foto: ATM Grupa


Anna często bywa w Barbarianie, gdzie odwiedza Pawła. To tam zwrócił na nią uwagę Kaśka. Piękna instruktorka fitness od razu onieśmieliła cherlawego barmana. Ona jednak nie będzie zwracać na niego uwagi i traktować go poważnie. Kiedy sytuacja między Pawłem i Anką zacznie być niestabilna, Kaśka postanowi zawalczyć o zainteresowanie dziewczyny. Zapisze się na jej zajęcia w klubie fitness. Już na pierwszym treningu Anka da wycisk nowemu adoratorowi. Chłopak nie wytrzyma narzuconego tempa i złamie sobie rękę. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Kontuzja okaże się być świetną kartą przetargową w nawiązaniu bliższej znajomości.

Kinga zarzuci Bilewskiej kompletny brak profesjonalizmu i oskarży ją o umyślne narażenia klienta siłowni na utratę zdrowia. Kinga, jako kierowniczka klubu, będzie się obawiała odpowiedzialności za wypadek. Kaśka wyczuje szansę dla siebie i zacznie im grozić sądem. Kinga każe Ance załagodzić sprawę za wszelką cenę. Kaśka będzie gotów nie wnosić sprawy do sądu, ale pod jednym warunkiem r11; Anka będzie musiała przyjąć jego zaproszenie na randkę.

Kaśka będzie próbował zapewnić dziewczynie moc wrażeń w ciągu jednego wieczoru: kino, wesołe miasteczko, kolację. Na koniec nowy amant odśpiewa publicznie dla ukochanej piosenkę rGranicar1;, czym wprawi Annę w zażenowanie.

Czy mimo to Kaśce uda się rozbudzić jakieś uczucia w Annie? Jedno jest pewne, na widzów czeka ogromna dawka humoru. Szantaż i wymuszona randka Anny i Kaśki na antenie Telewizji Polsat już od 16 listopada (emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 18:00).


Komentarze

  • 1309
    #1 Bartek55 dnia 04-11-2010 14:05
    Agnieszka Włodarczyk, nie Anna

    Dzięki za info. Już poprawione icon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.