Produkcje Cartoon Network oraz Wedding TV wkrótce w ipla

Autor: MN 28/10/2010
Ipla
 Spółka Redefine, właściciel interaktywnej platformy ipla, podpisała kontrakty z nowymi stacjami telewizyjnymi, które nie są powiązane z Telewizją Polsat r11; Cartoon Network oraz Wedding TV. Produkcje tych nadawców znajdą się w ofercie ipla już w listopadzie. Jakie jeszcze nowości platforma przygotowała dla swoich użytkowników?

Nowe urządzenia z ipla

Tablet Samsung Galaxy Tab
Wszystkie najbardziej wyczekiwane na rynku nowe urządzenia elektroniczne mają już wbudowaną bądĹş udostępnioną dedykowaną wersję aplikacji ipla. Po telewizorach z podłączeniem do internetu (Panasonic z VIERA Cast, Samsung z funkcją Internet@TV), smartfonach (iPhone4, z Android oraz Symbian^3), przyszła pora na tablety. W listopadzie tego roku na rynku pojawi się Samsung Galaxy Tab. Jego użytkownicy będą mogli oglądać VOD dzięki specjalnej, dedykowanej aplikacji. Pobrać ją będzie można bezpłatnie z Android Market i podobnie jak inne tego typu rozwiązania umożliwi oglądanie materiałów VOD w strefie Wi-Fi oraz 3G, będzie mieć także opcję pobrania plików do pamięci tabletu. Dzięki niej będzie można oglądać materiały wideo, nie będąc w strefie internetu bezprzewodowego.

Trzy stacje TV w telefonach z Symbian^3
Nokia N8 to telefon komórkowy, który jest zdecydowanie jedną z gwiazd technologicznych tej jesieni. Na potrzeby Symbian^3 przygotowana została specjalna wersja aplikacji ipla, która nie tylko umożliwia korzystanie z biblioteki plików VOD, ale także oglądanie telewizji na żywo. Do sygnału Polsat News w telefonach komórkowych jeszcze w listopadzie dołączą TV Biznes i Superstacja. Jest to w chwili obecnej jedyne tego typu rozwiązanie w Polsce, za pomocą którego użytkownicy telefonów komórkowych mogą w strefie Wi-Fi odbierać na żywo sygnał telewizyjny. Do końca roku usługa ta będzie bezpłatna dzięki porozumieniu producenta telefonów z telewizją internetową ipla.

Nowości programowe w ipla

Abonament iplaSPORT LIVE r11; miesięcznie 200 godzin transmisji na żywo za 14,90 zł. Sport jest jedną z najmocniejszych ofert programowych ipla. Tej jesieni fani sportowych emocji mogą liczyć miesięcznie nawet na ponad 200 godzin transmisji z boisk i hal sportowych. Dziennie jest to więc około 6 godzin sygnału na żywo. Relacjonowane będą między innymi Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet, PlusLiga i PlusLiga Kobiet, Liga Mistrzów UEFA, Liga Europejska UEFA, Ekstraklasa Piłki Ręcznej oraz sporty walki. Z myślą o osobach, które chcą swobodnie korzystać z pełnej oferty sportowej i śledzić pełne mistrzostwa, uruchomiony został abonament iplaSPORT LIVE. Jednorazowa aktywacja abonamentu daje pełen dostęp do wszystkich transmisji sportowych przez okres miesiąca bądĹş kwartału. Koszty aktywacji miesięcznego abonamentu to 14,90 zł (przy płatności przelewem). Najbardziej zagorzali kibice sportowi mogą zaoszczędzić w ten sposób nawet kilkaset złotych. Jednocześnie zachowana zostanie możliwość jednorazowej aktywacji wybranej transmisji z myślą o osobach, którym zależy na obejrzeniu tylko wybranych spotkań.

Nowe stacje telewizyjne
W ipla znaleĹşć można przede wszystkim treści produkowane na zlecenie: Telewizji Polsat, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Futbol, Polsat Cafe, Polsat Play, TV4, a wkrótce także TV Biznes i Superstacji. Właściciel telewizji internetowej ipla współpracuje również z wytwórniami i dystrybutorami filmowymi, jak Warner Bros., Paramount czy Cineman. W ofercie ipla są też materiały muzyczne EMI oraz produkcje polskich nadawców, jak A2 Multimedia czy TubaFM. Nowością jest podpisanie kontraktów przez właściciela telewizji internetowej ipla z nowymi stacjami telewizyjnymi, które nie są powiązane z Telewizją Polsat r11; Cartoon Network oraz Wedding TV. Produkcje tych dwóch nadawców będzie można znaleĹşć w ipla jeszcze w listopadzie. Można się także spodziewać powiększania portfolio stacji telewizyjnych, które chcą udostępnić swoje treści za pomocą telewizji internetowej ipla.

W internecie przed emisją TV
Fani popularnych seriali, którzy nie będą mogli doczekać się kolejnego odcinka, będą mogli zobaczyć go w ipla przed emisją telewizyjną. Dotyczy to hitów Telewizji Polsat nadawanych tej jesieni, jak rHotel 52r1;, rSzpilki na Giewoncier1; czy rLudzie Chudegor1;. Wszystkie te seriale dostępne będą już nie tylko w trzech, ale już w czterech wersjach jakościowych. Użytkownicy kont VIP zyskali dostęp do jakości HD.

Bezpłatne filmy pełnometrażowe
Drugim pakietem tematycznym wprowadzanym w listopadzie są bezpłatne filmy pełnometrażowe. Od listopada w ipla będzie można obejrzeć wybrane propozycje za darmo. Usługa zostanie uruchomiona dzięki zaangażowaniu producenta Windows 7 w roli sponsora. Co tydzień baza ta będzie uzupełniania o nowe propozycje filmowe. Pakiet ten wzbogaci pełną ofertę iplaFILM, który ma w swoim repertuarze już ponad 800 filmów pełnometrażowych, w tym superprodukcje hollywoodzkie, jak i polskie i europejskie hity ostatnich lat.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
1ok
icon_hb
1mu
tvpolsat.info
omediach.info
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg