Wolszczak ponownie w "Pierwszej miłości" (foto)

MN 22/10/2010
Pierwsza miłość
 W serialu rPierwsza miłośćr1; ponownie będzie można śledzić losy Grażyny Weksler, w którą wciela się Grażyna Wolszczak. Duży wątek z jej udziałem rozpocznie się w drugiej połowie listopada. W matce Sabiny (Urszula Dębska) zakocha się Błażej (Paweł Krucz), brat Oli (Dominika Kojro). Grażyna Wolszczak zadebiutowała w serialu Polsatu w 2009 roku.

Aktorka wciela się w rolę osamotnionej żony bogatego biznesmena Karola Wekslera (Karol Strasburger). Teraz, gdy mąż walczy o firmę z młodym Kulczyckim, a Sabina rozpoczęła studia i wyprowadziła się z domu, Wekslerowa będzie czuła się jeszcze bardziej nieszczęśliwa. Czy znajdzie kogoś, kto jej wysłucha?


Grażyna (Grażyna Wolszczak) i Błażej (Paweł Krucz)
foto: ATM Grupa


W domu Wekslerów Ĺşle się działo od dawna. Karol zaniedbywał rodzinę, a Grażyna poświęcała się wychowaniu córki i działaniom charytatywnym. Teraz została sama, otoczona luksusami w wielkim domu. Grażyna z każdym dniem będzie odczuwać coraz większą samotność. Zacznie popadać w depresję. Sprawy pogorszy fakt, że Sabina po kłótniach z ojcem, zacznie oddalać się od rodziny.


Błażej (Paweł Krucz) i Grażyna (Grażyna Wolszczak)
foto: ATM Grupa


Niespodziewanie łącznikiem między córką i rodzicami stanie się przyjaciel Sabiny, młody student politechniki Błażej (Paweł Krucz). Chłopak będzie spędzał coraz więcej czasu z Wekslerową. Grażyna zaprosi go do filharmonii, gdy mąż nie będzie chciał jej towarzyszyć. Razem wybiorą się na przejażdżkę skuterem. Błażej zacznie się do niej powoli zbliżać i zakochiwać. Grażyna przyjacielskie gesty odbierze jako życzliwą pomoc kolegi jej córki, z którym dobrze się rozmawia o problemach.


Karol (Karol Strasburger), Grażyna (Grażyna Wolszczak) i Błażej (Paweł Krucz)
foto: ATM Grupa


Wekslerowa zorientuje się, że Błażej jest w niej zakochany dopiero, gdy chłopak wręczy jej łańcuszek i wyzna miłość. W pierwszej chwili Grażyna spoliczkuje nieoczekiwanego adoratora i zerwie z nim wszelkie kontakty. Uczucie Błażeja okaże się jednak bardzo silne. Mimo, że wszyscy stwierdzą, że zakochał się w nieodpowiedniej kobiecie, będzie walczył o Grażynę. Zacznie ją nękać, nachodzić w domu i podczas kolacji służbowych Karola.

Czy Błażejowi uda się znowu zbliżyć do Wekslerowej? Czy Grażyna odwzajemni jego uczucia?
  

Komentarze

 • 1254
  #1 KM dnia 22-10-2010 17:01
  Zaniemówiłem.
 • 1
  #2 MN dnia 22-10-2010 17:06
  Zgadzam się icon_smile. Też odebrało mi mowę icon_wink. Scenarzyści 1pmnowe mają nieprzewidywalne pomysły. Wolszczak + Błażejek = Wielka Miłość Na Wieki icon_green.
 • 1254
  #3 KM dnia 22-10-2010 17:12
  Wiesz, jak to było w jednym z newsów... Scenarzyści postanowili wprowadzić wątki humorystyczne? Powiem tak: NO TO IM SIĘ UDAŁO. : D
 • 1315
  #4 Zizu dnia 22-10-2010 17:41
  trzeba bedzie obejrzec icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.