PaĹşdziernikowe nowości w VOD Cyfrowego Polsatu
05/10/2010Autor: MN
VOD
 Najnowsza komedia Juliusza Machulskiego rKołysankar1;, rIniemamocnir1; studia Pixar i Jake Gyllenhal jako Dastan w rKsiążę Persji: Piaski czasur1; r11; to tylko część propozycji, jakie Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów w ramach paĹşdziernikowej oferty VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej.

W ostatnich dniach oferta VOD Cyfrowego Polsatu została także wzbogacona o wyreżyserowane przez Patryka Vegę rCiachor1; r11; komedię romantyczną z gwiazdorską obsadą, w skład której weszli, m.in. Paweł Małaszyński, Marta Ĺťmuda-Trzebiatowska i Tomasz Karolak. Natomiast wśród przewidzianych na paĹşdziernik premier w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej znalazły się, m.in.: nakręcony na podstawie powieści C. S. Lewisa megahit rOpowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafar1; oraz tegoroczny przebój rKsiążę Persji: Piaski Czasur1;. Oba filmy dostępne będą w drugiej połowie miesiąca.

Od 1 paĹşdziernika abonenci Cyfrowego Polsatu mogą obejrzeć najnowszą komedię Juliusza Machulskiego rKołysankar1; oraz nagrodzoną dwoma Oscarami animację rIniemamocnir1;. Barwne perypetie dwóch filmowych rodzin r11; wampirów i superbohaterów z całą pewnością umilą widzom coraz dłuższe jesienne wieczory i zapewnią rozrywkę na najwyższym poziomie.

W katalogu VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej dostępne są również, m.in. takie znakomite tytuły, jak: rRatatujr1;, rKsięga ocaleniar1;, rGang dzikich wieprzyr1;, rAstro boyr1;, rAgorar1; i rGenerał Nilr1;.

Dla wszystkich, którzy chcą przekonać się, w jak prosty sposób można korzystać z VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej, Cyfrowy Polsat udostępnił bezpłatnie przedpremierowe odcinki najnowszego sezonu serialu rHotel 52r1; (kanał VOD 49) oraz promocyjnie w paĹşdzierniku hit rTaxi 4r1;.

Z bieżącą ofertą filmową Domowej Wypożyczalni Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na kanałach VOD 51 r11; VOD 65 (po naciśnięciu na pilocie "i" lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta r11; 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22* oraz na stronie cyfrowypolsat.pl. Każdy film można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem cyfrowypolsat.pl.

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat nowości w ofercie VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa.

rCiachor1; r11; od 24.09
Reż. Patryk Vega
Obsada: Paweł Małaszyński, Marta Ĺťmuda-Trzebiatowska, Tomasz Kot, Joanna Liszowska, Marcin Bosak, Danuta Stenka, Cezary Ĺťak
Polska 2010, 110 min., 12+, komedia
rCiachor1;, to pełna rozmachu i fantazji, trzymająca w napięciu i bogata w dowcipne dialogi opowieść o tym, że każdy może stać się bohaterem i znaleĹşć swoją drugą połówkę.

rIniemamocnir1; (rThe Incrediblesr1;) r11; od 01.10
Reż. Brad Bird
Obsada: Holly Hunter (głos)
USA 2004, 120 min.
Bob Parr i jego żona Helen byli kiedyś największymi pogromcami przestępców, ratowali czyjeś życia i walczyli ze złem dosłownie każdego dnia. Piętnaście lat póĹşniej, zmuszeni do przeistoczenia się w zwykłych obywateli, mieszkają na przedmieściu, borykają się z przyziemną, codzienną egzystencją i wychowują trójkę dzieci: Violę, Maksa i najmłodszego Jack-Jacka. Bob ciągle marzy, by wrócić do dawnego życia superbohatera i nagle pojawia się przed nim taka szansa. Tajemnicza wiadomość wzywa go na odległą wyspę, gdzie otrzymuje ściśle tajne zadanie. Wkrótce jednak okazuje się, że cała rodzina musi połączyć swe niezwykłe umiejętności superbohaterów, by ocalić świat przed totalną zagładą.

rKołysankar1; r11; od 01.10
Reż. Juliusz Machulski
Obsada: Robert Więckiewicz, Małgorzata Buczkowska
Polska 2010, 95 min., 12+, komedia
Najnowsza komedia mistrza gatunku r11; Juliusza Machulskiego. W zagadkowych okolicznościach znikają kolejno mieszkańcy i goście pewnej malowniczej miejscowości jakby zapadli się pod ziemięr30; Śledztwo odsłania mroczną tajemnicę.

rOpowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafar1; (rThe Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrober1;) r11; od 15.10
Reż. Andrew Adamson
Obsada: William Moseley, Tilda Swinton
USA, Wielka Brytania 2005, 140 min., 12+, familijny
Czwórka rodzeństwa przez starą szafę wkracza do magicznego świata Królestwa Narnii. Dzieci odkrywają cudowną i pozornie spokojną krainę zamieszkałą przez mówiące zwierzęta, fauny, centaury i olbrzymy.

rKsiążę Persji: Piaski Czasur1; (rPrince of Persia: The Sands of Timer1;) r11; 25.10
Reż. Mike Newell

Obsada: Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton, Ben Kingsley
USA 2010, 120 min., 10+, przygodowy
Niepokorny książę Dastan (Jake Gyllenhaal) łączy siły z przebiegłą księżniczką Taminą, aby strzec magicznego sztyletu, który pozwala cofnąć czas, a tym samym daje właścicielowi władzę nad światem.

* Opłata zgodna z planem taryfowym operatora
Komentarze przez Facebooka
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
icon_hb
1ok
1mu
1npinfo
1pforum
icon_green_sw
icon_smile_sw
icon_lol_sw
icon_twisted_sw
icon_redface_sw
icon_cry_sw
icon_wink_sw
icon_confused_sw
icon_surprised_sw
icon_razz_sw
icon_biggrin_sw
icon_evil_sw
icon_cool_sw
icon_idea_sw
icon_question_sw
icon_exclaim_sw
icon_arrow_sw
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Cyfrowy Polsat
Kategorie
Kanały ogólnotematyczne
Kategorie
Kanały tematyczne
Kategorie
Programy i seriale
Kategorie
Plus
Kategorie
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto

Zwycięzcy plebiscytu tvpolsat.awards

Wyniki plebiscytu

Ankieta

Jak oceniasz zakup przez Polsat kanałów grupy ZPR Media?

Dobrze

Źle

Trudno powiedzieć

Partnerzy