"Pierwsza miłość" wraca po wakacjach - nowa miłość Pawła

MN 06/09/2010
Pierwsza miłość
 Dziś na antenę Polsatu po wakacjach powraca rPierwsza miłośćr1;, a już za kilka tygodni widzowie serialu będą świadkami rodzącego się uczucia pomiędzy Pawłem (Mikołaj Krawczyk) i Anną (Agnieszka Włodarczyk). Natomiast Marek (Maciej Tomaszewski) i Turczyk (Tomasz Lulek) wydadzą w tajemnicy poradnik rSex i kobieta. Fakty i mityr1;.

Po redukcji etatów w Szpitalu Kolejowym, Marek miał więcej czasu, żeby rozkoszować się codziennym życiem. Dodatkowo jego małżeństwo zaczęło ponownie rozkwitać, również w sypialni. Niedawne problemy odeszły w niepamięć. Niestety nie na długor30; Marek nadal nie miał ochoty wracać na stałe do szpitala, ale samo zajmowanie się domem mu nie wystarczało. Stwierdził, że zarówno jego doświadczenie zawodowe, jak i prywatne uczyniły go ekspertem w sprawach seksu. Postanowił napisać poradnik seksuologiczny dla kobiet po czterdziestce, w oparciu o własne małżeńskie doświadczenia. Wszystko w wielkiej tajemnicy przed rodziną i znajomymi.


Marek (Maciej Tomaszewski) i Teresa (Ewa Skibińska), foto: ATM Grupa


Dziwne zachowanie Marka sprawi nawet, że Teresa (Ewa Skibińska) zacznie podejrzewać męża o zdradę. Tajemnicę jako pierwszy odkryje Turczyk i zacznie pisać książkę razem z Markiem. Postanowią ją wydać pod pseudonimem Maria Turczyk. Po pojawieniu się w księgarniach, poradnik rSex i kobieta. Fakty i mityr1;, okaże się przebojem, ale nie będzie to cieszyć autorów zbyt długo. Najpierw Teresa kupi książkę i zacznie odkrywać pewne zbieżności z własnymi doświadczeniami. Do tego media zaczną coraz mocniej interesować się tajemniczą autorką. W pewnym momencie Marek razem z Turczykiem zostaną zmuszeni przez wydawcę do udziału w programie telewizyjnym i ujawnienia swojej tożsamości. Ĺťukowski będzie stawać na głowie, żeby jego żona wyszła z domu na czas emisji programu. Teresa pójdzie na babskie spotkanie z Marysią (Aneta Zając), Anetą (Maria Pakulnis), Kingą (Aleksandra Zienkiewicz) i Renatą (Agnieszka Kawiorska) przy kawie ir30; telewizji. Jak zareaguje, gdy zobaczy Marka w telewizji? Czy wybaczy Markowi publiczne wyjawienie sekretów ich alkowy?

Z kolei Paweł i Anna przypadkowo wpadną na siebie podczas wernisażu. Już po krótkiej chwili, między obojgiem zacznie coś iskrzyć. Paweł zapisze się nawet na zajęcia w klubie fitness, by być bliżej Anny. Czy Paweł zapomni o Marysi i zdecyduje się na nowy związek? Nowe wątki w serialu pojawią się pod koniec września i w paĹşdzierniku.

rPierwsza miłośćr1; r11; emisja od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, powtórki w kolejny dzień powszedni o 14:00.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.