Pierwsze dwa odcinki "Ludzi Chudego" już w niedzielę

MN 03/09/2010
Polsat
 Już w najbliższą niedzielę o 20:00 Polsat pokaże pierwsze dwa odcinki nowego serialu komediowego rLudzie Chudegor1;. W rolach dzielnych policjantów zobaczymy Cezarego Ĺťaka, Piotra Pręgowskiego i Michała Ĺťurawskiego.

rLudzie Chudegor1; to nowy serial komediowy o grupie policjantów, których trapi notoryczny pech. Niefortunne zbiegi okoliczności rzucają trójkę głównych bohaterów w sytuacje, których sami nie potrafią rozwiązać. Większość czasu zajmuje im ukrywanie tego, co sami zepsuli. Widzowie zobaczą jak nie należy konwojować świadka koronnego, a także zorientują się jak destrukcyjna w miejscu pracy może być najbliższa rodzina.


Piotr Pręgowski, Cezary Ĺťak, Marian Dziędziel i Michał Ĺťurawski
(foto: Polsat/Wellman)


Tytułowego Chudego, czyli Tadeusza Chudziszewskiego, w tej roli Cezary Ĺťak, oraz jego najbliższy zespół r11; Mariana Kocińskiego (Piotr Pręgowski) i Łukasza Łukaszewicza (Michał Ĺťurawski), poznajemy w chwili przymusowych przenosin do komisariatu na warszawską Pragę. Jest to kara za niefortunną akcję w banku, którą rLudzie Chudegor1; koncertowo kładą. Ich zwierzchnikiem zostaje teść Chudego r11; Lucjan (Marian Dziędziel), który zapowiada, że po następnej wpadce skończą na komisariacie wr30; Mławie. O swoim istnieniu nie dadzą zapomnieć również najbliżsi. Perypetie rodzinne bohaterów nie pozostaną bez wpływu na ich ciężkie chwile w pracy. W serialu zobaczymy całą plejadę znanych aktorów: Dorotę Segdę, Annę Samusionek, Edytę Olszówkę, Annę Cieślak, Piotra Zelta czy Jacka Braciaka. Pierwowzorem rLudzi Chudegor1; jest hiszpański rLos Hombres de Pacor1;. Serial na zlecenie Telewizji Polsat wyprodukowało Studio A. Reżyserem jest Wojciech Adamczyk.

W kolejnych tygodniach będzie można oglądać jeden odcinek tygodniowo (w niedziele o 20:00).

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.