Sylwia Gliwa znika z "Pierwszej miłości"

MN 30/08/2010
Pierwsza miłość
 Sylwia Gliwa, a tym samym grana przez nią Lucyna Rozen, jeszcze we wrześniu zniknie z serialu rPierwsza miłośćr1;. Wątek z udziałem aktorki dobiega końca. Lucyna rozstanie się z Bartkiem (Rafał Kwietniewski). Powodem zakończenia związku będą nielegalne badania. Zamieszana w nie będzie firma Pharma Best, której przedstawicielką jest właśnie Lucyna.

Bartek zauważy, że jego ukochana coś przed nim ukrywa i zacznie podejrzewać, że działania Pharma Bestu związane z nowym lekiem mogą mieć nielegalny charakter. Będzie próbował wyciągnąć jakieś informacje od Lucyny, która jednak zapewni go, że wszystko jest w porządku.


Lucyna i Bartek (foto: ATM Grupa)


Równolegle na trop afery wpadną Marysia (Aneta Zając) i Brat Tomasz (Robert Gonera). Okaże się, że prowadzone są nielegalne testy leków na bezdomnych, które mają katastrofalny wpływ na zdrowie ludzi. Bartek i Marysia odkryją, niezależnie od siebie, że za wszystkim stoi Pharma Best i zagraniczny partner tej firmy.

Miedzianowski będzie czuł się zawiedziony i wykorzystany. Postanowi zerwać z Lucyną i odejść z firmy. Wkrótce przeprowadzi się do Wadlewa, gdzie pozna swoją nową miłość.

Finał wątku z Lucyną (Sylwia Gliwa) już od 13 września w Polsacie.
 

Komentarze

  • 1175
    #1 lukasz20 dnia 30-08-2010 11:05
    I dobrze bo patrzeć nie mogłem na tą jej bladą twarz i granatowe usta xD icon_green
  • 1236
    #2 nin dnia 30-08-2010 20:43
    E tam. Fajna laska. Dłuuuuuugie nogi, i płuca kształtne. Mogła by jeszcze cosik pograć. Chetnie zawieszam na niej oko (ukradkiem przed żoną icon_green)

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.