Polsat promuje propozycje z jesiennej ramówki

MN 05/08/2010
Polsat
 W tym tygodniu Telewizja Polsat rozpoczęła emisję spotów, które przedstawiają pierwsze nowości z jesiennej ramówki stacji. Prezentacje pokazywane są w Polsacie w ramach bloków autopromocyjnych. W spotach używane jest hasło rPolsat. Włącz emocje!r1;, wprowadzone w sierpniu 2007 roku.

Pierwsze, oficjalnie ujawnione w taki sposób propozycje, to autorski serial Polsatu pt. rSzpilki na Giewoncier1; i druga seria, realizowanego w Mediolanie, programu rŚwiatowe Rekordy Guinnessar1; (jego polskim prowadzącym jest Maciej Dowbor). We wspomnianych prezentacjach stacja nie podaje godzin i dni emisji tych propozycji. Sygnalizuje jedynie, że będzie je można zobaczyć jesienią.

Przypomnijmy, że rSzpilki na Giewoncier1; zrealizowało Paisa Films, studio filmowe Macieja Ślesickiego. Produkcja oparta jest na oryginalnym, nieadaptowanym scenariuszu. Główną bohaterką serialu jest 29-letnia warszawianka Ewa Drawska (Magdalena Schejbal). Ewa pracuje w dziale reklamy ogólnopolskiego dziennika rTu i Terazr1;. W wyniku intrygi swojego szefa Ewa trafia do oddziału firmy w Zakopanem, które jest ostatnim miejscem, w którym pragnęłaby się znaleĹşć.


Polsat promuje rSzpilki na Giewoncier1;


Komentarze

  • 1514
    #1 Direct dnia 05-08-2010 11:04
    Fajnie, że zaczęli używać tego swojego hasełka, bo ostatni raz usłyszałem je ze 2 lata temu w... radiu.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.