IplaMINI droższa, ale 1 czerwca za darmo

MN 28/05/2010
Ipla
 Pierwszego czerwca, z okazji Dnia Dziecka, pierwszy kanał telewizji internetowej dla najmłodszych iplaMINI będzie dostępny za darmo. To nie koniec niespodzianek, liczba oferowanych materiałów powiększy się o kolejnych dziewięć tytułów. Wzrosną jednak ceny za dostęp.

IplaMINI to pierwszy kanał telewizji internetowej dla dzieci, oferujący największą bazę bezpiecznych i legalnych bajek w modelu VOD (video na życzenie). W pierwszym etapie udostępnionych zostało sześć najpopularniejszych wśród przedszkolaków tytułów. Z okazji Dnia Dziecka liczba dostępnych materiałów powiększy się o kolejnych dziewięć tytułów. Na dzieci, oprócz dobrze już znanych bohaterów, takich jak: rStrażak Samr1;, rRoztańczona Angelinar1; czy rPingur1;, czekać będą: rMali odkrywcyr1;, rŚwiat Elmor1;, rMałgosia i Bucikir1;, rBaranek Shaunr1;, rBlankar1;, rSam Samr1;, rRodzina Rabatkówr1;, rPomocnik Świętego Mikołajar1; oraz rKulka i Julkar1;.

IplaMINI będzie największą bazą filmów animowanych oraz bajek dla najmłodszych użytkowników Internetu, łącznie oferującą ponad kilkadziesiąt godzin wspólnego oglądania. Z okazji Dnia Dziecka, wszystkie piętnaście tytułów z repertuaru iplaMINI, dostępne będą dla maluchów za darmo.

Treści oferowane w iplaMINI (mini.ipla.tv) są płatne w modelu abonamentowym. Nieograniczony dostęp do wszystkich filmów animowanych w kanale tematycznym aktywowany jest na okres 30 dni. Od 2 czerwca 2010 r. ceny wzrosną (w związku ze wzbogaceniem bazy VOD), ale nadal będą uzależnione od formy płatności. W przypadku przelewu/karty kredytowej będzie to kwota 19,90 zł (do tej pory 7 zł), natomiast przy płatności SMS to koszt 30,50 zł (dotychczas 10,98 zł). Takie rozwiązanie daje maluchom możliwość cieszenia się czarodziejskim światem bajek bez ograniczeń czasu czy ilości oglądanych kreskówek.
 

Komentarze

  • 1315
    #1 Zizu dnia 28-05-2010 17:22
    i jak wole normalna TV
  • 1390
    #2 Jacek dnia 29-05-2010 22:38
    A drożej już sie nie dało?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.