"Chudy i jego ludzie" jesienią w Polsacie

MN 15/05/2010
Polsat
 W Warszawie trwają zdjęcia do nowego serialu Polsatu pt. rChudy i jego ludzier1; (tytuł roboczy: rLudzie Chudegor1;), który produkuje Studio A. Emisja trzynastu realizowanych właśnie odcinków planowana jest na jesień br. Serial oparto na hiszpańskim formacie rLos Hombres de Pacor1; r11; na licencji Imachina International Sales.

Reżyserem tej komediowej opowieści o pechowych policjantach z kryminogennej dzielnicy wielkiego miasta jest Wojciech Adamczyk. Zdjęcia do serialu trwają od 7 kwietnia, a ich zakończenie planowane jest 10 lipca. Role główne w serialu grają m.in.: Cezary Ĺťak (Chudy), Piotr Pręgowski (Marian), Michał Ĺťurawski (Łukasz), Dorota Segda (Lola, żona Chudego), Anna Cieślak (Sylwia), Edyta Olszówka (Barbara), Paulina Chapko (Kasia), Marian Dziędziel (szef komisariatu) i Michał Marczewski (komisarz Rataj).

Praktycznie wszystkie serialowe obiekty znajdują się na warszawskiej Pradze, a większość zdjęć realizowana jest na jednym z nieczynnych komisariatów policji. Na Pradze znajduje się też kamienica, w której mieszka Chudy z rodziną, przyjaciółka Loli r11; żony Chudego r11; Barbara, a także knajpa Barbary i szkoła Kasi.


Reżyser Wojciech Adamczyk (w środku) z aktorami na planie zdjęciowym (foto: K. Wellman, Studio A)


Do tej pory w serialu pojawiła się m.in. autentyczna brygada antyterrorystyczna (w scenie napadu na bank, rozpoczynającej serial), wariograf, jak również: elementy przebrania grupy terrorystycznej, cukier puder rgrającyr1; kokainę, kopa jaj, rnieżywyr1; kot oraz wiele innych ciekawych rekwizytów jak np. fiolki z bardzo trudną do wymówienia przez aktorów dżumą dymieniczą, z którą związane są ciekawe historie z planu.
 

Komentarze

 • leonw28
  #1 leonw28 dnia 15-05-2010 10:00
  dlaczego trzeba tak długo czekać na pokaz w"ipla"
 • TKAF
  #2 TKAF dnia 15-05-2010 10:31
  Ciekawe, w jaki dzień tygodnia i której godzinie to będzie emitowane. Ale jeszcze za wcześnie na takie rozważania icon_smile.
 • 1296
  #3 PC dnia 23-06-2010 18:57
  Wydaje mi się, że w sobotę.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.