Ruszyły zdjęcia do kolejnego serialu Telewizji Polsat

MN 23/02/2010
Polsat
 Ruszyły zdjęcia do nowego serialu komediowo-obyczajowego Telewizji Polsat pt. rSzpilki na Giewoncier1;. Realizuje go Paisa Films, studio filmowe Macieja Ślesickiego. rSzpilki na Giewoncier1; są oparte na oryginalnym, nieadaptowanym scenariuszu. Główną bohaterką serialu jest 29-letnia warszawianka Ewa Drawska (Magdalena Schejbal).

Ewa pracuje w dziale reklamy ogólnopolskiego dziennika rTu i Terazr1;. W wyniku intrygi swojego szefa Ewa trafia do oddziału firmy w Zakopanem, które jest ostatnim miejscem, w którym pragnęłaby się znaleĹşć. Robi więc wszystko, aby jak najszybciej wykonać zadanie w zakopiańskim oddziale i wrócić do Warszawy. Ale jak to bywa, przewrotny los nie pozwoli Ewie tak łatwo wywinąć się z tego zesłania.

Producentem wykonawczym serialu jest Małgorzata Retei, producent i koproducent wielu filmów fabularnych i dokumentalnych, m.in. rNigdy w Ĺťyciur1;, rVincir1; i rPrzedwiośnier1;. Reżyserem serialu jest Robert Wichrowski, który wcześniej realizował m.in. seriale rBrzydUlar1; i rNa Wspólnejr1; oraz film rFrancuski numerr1;. Scenariusze pierwszej serii napisali Radosław Figura, Paweł Trześniowski i Anita Nawrocka. Operatorem obrazu jest Jacek Fabrowicz.

Obsada serialu rSzpilki na Giewoncier1;:

r6; Magdalena Schejbal jako Ewa Drawska,
r6; Krzysztof Wieszczek jako Bartłomiej Bachleda,
r6; Marcin Rogacewicz jako Grzegorz,
r6; Izabela Kuna jako Eliza,
r6; Małgorzata Pieczyńska jako Aniela,
r6; Katarzyna Gniewkowska jako Barbara Drawska,
r6; Maciej Kozłowski jako Jędrek,
r6; Bartłomiej Topa jako NiedĹşwiedĹş.

W pozostałych rolach wystąpią znani aktorzy filmowi i telewizyjni, m.in. Joanna Pierzak, Tomasz Schimscheiner, Piotr Zelt, Marcin Kwaśny i Joanna Kulig.
 

Komentarze

 • pawel
  #1 pawel dnia 23-02-2010 17:12
  DO REDAKCJI:
  Kiedy można będzie zobaczyć ten serial w telewizji 1pol

  Dopiero jesienią.
 • 751
  #2 Nicker dnia 23-02-2010 22:05
  Zapowiada się dość ciekawie i w końcu to polski nieadaptowany serial!

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.