Polsat: powraca serial Krzysztofa Jaroszyńskiego

MN 27/09/2009
Polsat
 W nadchodzący piątek na antenie Polsatu zadebiutuje druga seria serialu komediowego Synowie. W nowym sezonie produkcja będzie ukazywać się pod rozszerzonym tytułem r11; Synowie, czyli po moim trupie. Serial zajmie miejsce piątkowych emisji Samego Ĺťycia.

Według zapowiedzi stacji, nowy sezon Synów, których pomysłodawcą, scenarzystą i reżyserem jest Krzysztof Jaroszyński, będzie współczesną wersją Zemsty, dzieła Aleksandra Fredry. Starsze pokolenie nienawidzi się, a młodzi są zakochani. Jednym z najważniejszych wątków serii będzie spór o zamek pomiędzy prezesem Bukatem (Krzysztof Stelmaszczyk) i jego kamerdynerem (Wiktor Zborowski). Ponadto, produkcja nadal będzie przedstawiać, czasem w krzywym zwierciadle, relacje samotnego ojca (Paweł Wawrzecki) z dorosłymi synami (Michał Rój, Michał Rolnicki oraz Piotr Ligenza). W rolach drugoplanowych wystąpią np. Beata Ścibakówna, Tomasz Sapryk, a także Krzysztof Kowalewski.

Synowie, czyli po moim trupie r11; w piątki o 19:30, powtórki: w niedziele o 15:45 oraz w kolejne piątki o 11:30 (wiosną serial pokazywano w soboty o 18:15).

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.