Podsumowanie zmian w Polsacie

MN 06/10/2006
Polsat
 Ten tydzień obfituje w nowości. Od poniedziałku możemy oglądać Grę w ciemno i Interwencję w nowych oprawach graficznych i w nowej scenografii. W przypadku teleturnieju prowadzonego przez Krzysztofa Ibisza zmianie uległy również zasady gry. Natomiast magazyn reporterów Polsatu doczekał się obiecywanych od dawna zmian. Od teraz prowadzony jest przez dwójkę prezenterów.

Do grona prowadzących dołączyły: Katarzyna Olubińska i Beata Cholewińska. Wkrótce ekipę Interwencji zasili także dotychczasowy prezenter Panoramy Jarosław Kulczycki. Natomiast Gra w ciemno zyskała nowoczesną grafikę i scenografię w których dominują niebieskie barwy. Oprócz tego postanowiono zmodyfikować zasady i przebieg gry. Zrezygnowano z pytania wstępnego, zwiększyła się za to suma pieniędzy ukrytych w kopertach. Złą wiadomością dla graczy jest jednak potrojenie liczby kopert, kryjących w sobie -50% i -100%.

W przypadku Interwencji zmieniona została całkowicie scenografia i jej kolorystyka. Studio i czołówkę wzbogacono o ciemno-czerwone barwy.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.