Polsat pokaże 15 nowych odcinków Kiepskich

MN 17/06/2009
Polsat
 ATM Grupa, największy niezależny producent programów telewizyjnych, podała więcej informacji na temat prac nad kolejną serią Świata według Kiepskich. W najnowszych odcinkach rodzina Kiepskich i ich przyjaciele tradycyjnie będą zaskakiwać widzów swoimi pomysłami.

Już po raz kolejny fani przekonają się o nadzwyczajnej wyobraĹşni bohaterów, którzy r11; aby rozwiązać swoje problemy życiowe r11; gotowi są na bardzo wiele. Nowa seria, składająca się z piętnastu odcinków, zostanie wyemitowana na antenie telewizji Polsat jesienią 2009 roku.

Sitcom opowiada o przeciętnej polskiej rodzinie, mieszkającej w jednej z wrocławskich kamienic. Głowa rodziny, Ferdynand Kiepski, całymi dniami siedzi przed telewizorem i popija piwo. Obowiązki domowe są na głowie jego żony r11; Haliny, która jest pielęgniarką. Każdy odcinek pełen jest zabawnych sytuacji związanych z wymyślaniem różnych sposobów na zarobienie łatwych pieniędzy. Niestety, wspólne biznesy Kiepskiego i jego towarzyszy najczęściej kończą się niepowodzeniem.

r11; Historia rodziny Kiepskich emitowana jest już od 10 lat i nadal podoba się widzom. To dowód na to, że Polacy zdolni są do autoironii i potrafią śmiać się z siebie r11; mówi Anna Skowrońska, kierownik produkcji.

W nowej serii widzowie będą mogli usłyszeć piosenki: Małgośka, a także Cała sala śpiewa z nami, ale w niezwykłym wykonaniu r11; aktorów serialu, czy zobaczyć Baracka Obamę.

W nowej serii wystąpią: Andrzej Grabowski w roli Ferdka, Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina Kiepska, Basia Mularczyk r11; Mariolka Kiepska, Ryszard Kotys r11; PaĹşdzioch, Dariusz Gnatowski r11; Boczek, Renata Pałys r11; PaĹşdziochowa oraz Bohdan Smoleń jako Listonosz. Dodatkowo gościnnie pojawią się: Joanna Kurowska, Krzysztof Dracz, Piotr Pręgowski, Krystyna Tkacz, Łukasz Płoszajski, Andrzej Gałła oraz Marta Chodorowska.
 

Komentarze

 • 751
  #1 Nicker dnia 17-06-2009 14:36
  Trudno się dziwić, że nadal się podoba widzom, w końcu to już tak jakby "żyjąca legenda" polskiej telewizji.
 • Poland
  #2 Poland dnia 17-06-2009 20:01
  Serial pewnie nie zmieni pory nadawania i zostanie przy środzie o 20.
  Fajnie że będą nowe odcinki - tylko szkoda że Polsat zdejmuje obecnie emitowane powtórki icon_cry

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.