Trwają testy nowej wersji platformy ipla

MN 13/04/2009
Ipla
 Tuż przed Świętami upubliczniono testową wersję nowej odsłony aplikacji ipla. Zainteresowani użytkownicy mogą już pobrać, zainstalować, a następnie testować wersję 1.1.3 beta. W nowej odsłonie pojawiła się możliwość śledzenia bezpośrednich transmisji w wysokiej jakości, a także cofania relacji na żywo w trakcie ich oglądania.

Spółka Redefine (autor platformy ipla) poinformowała, że jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii H264. Pozostałe zmiany dotyczą profilu użytkownika oraz funkcjonalności czatu. Widok profilu został poszerzony. Zmodyfikowano wygląd okien, co sprawia, że zarządzanie profilem i kontaktami jest jeszcze bardziej intuicyjne. Użytkownicy mogą również korzystać z listy avatarów lub tworzyć własne. Z kolei na czacie pojawiły się nowe przyciski. Dzięki nim można blokować niepożądane kontakty i dodawać kolejne.

Istnieje możliwość informowania o dostrzeżonych problemach z funkcjonowaniem testowej wersji ipla. Służy do tego formularz, który pojawia się po naciśnięciu przycisku Zgłoś uwagi (umieszczono go w górnej części aplikacji).

Pobierz:
Wersja 1.1.3 beta
 

Komentarze

  • 722
    #1 cyfrowypolsat2009 dnia 16-04-2009 00:00
    Co to jest ta ipla i czy to jest w jakiś sposób powiązane z CP i telewizją Polsat?
  • 722
    #2 cyfrowypolsat2009 dnia 16-04-2009 00:00
    Żarticon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_greenicon_green

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.