Nowy sezon szpitalnego sitcomu

MN 10/09/2008
Polsat
 Polsat wprowadza do ramówki premierowe odcinki serialu komediowego Daleko od noszy. Nowy sezon będzie niezwykły, ponieważ w szpitalu im. Astronoma Kopernika pojawią się wyjątkowi goście. W ich role wcielą się znane osoby m.in. Joanna Liszowska, Grażyna Wolszczak, Katarzyna Cichopek i Michał Wiśniewski.

Oczywiście widzów nadal będą bawić m.in. Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kowalewski oraz Paweł Wawrzecki. Fanów serialu może jednak rozczarować nowa pora emisji. Począwszy od dziś, produkcja będzie pokazywana w środy około 23:15. Przypomnijmy, że sitcom Daleko od noszy gości na antenie Polsatu od końca 2003 roku i był już wielokrotnie nagradzany na Festiwalu Dobrego Humoru. Podczas tegorocznej edycji został uznany przez telewidzów za najlepszy serial komediowy. Projekt z przymrużeniem oka przedstawia realia polskiej służby zdrowia. Jego producentem jest spółka Gabi.


Daleko od noszy
 

Komentarze

 • 39
  #1 bezsensu dnia 10-09-2008 16:34
  Rozumię jeszcze porę premiery - nie ma miesjca na lepszą porę. Ale nawet nie znaleĹşli miesjca na powtórkę. Nie ma żadnych powtórek nowej serii. Tak ciężko wcisknąc serial o 10 w sobotę lub niedzielę?
 • 161
  #2 jacek1 dnia 11-09-2008 15:40
  polsat 2 kodowany od 12 pazdziernika.To nowy termin.
  Ten kanal jest bardzo pechowy.Kilka razy miala byc zmieniana ramowka ale zawsze pozostawala ta sama.I teraz kolejna klapa.
  Jka pech to pech

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.