Premierowe przygody Kiepskich już w IPLA

MN 01/09/2008
Ipla
 Do oferty darmowej aplikacji IPLA wprowadzono wszystkie sezony kultowego serialu komediowego Świat według Kiepskich. Warto dodać, że upubliczniono również najnowsze epizody sitcomu, które nie były jeszcze pokazywane na antenie słonecznej telewizji.

W sumie na internautów czeka prawie 300 opowieści o perypetiach Ferdynanda Kiepskiego, jego rodziny i sąsiadów. Przypomnijmy, że Kiepscy goszczą w ofercie aplikacji od początku sierpnia br. Właśnie wtedy udostępniono odcinki pochodzące z pierwszej serii serialu, który od 1998 roku produkuje ATM Grupa.


Wielogodzinny maraton z Kiepskimi tylko w IPLA


IPLA oferuje również m.in. nagrania kabaretowe, Włatców Móch (na zasadzie VOD) oraz gry zrealizowane w technologii Flash. Nie brakuje także bezpośrednich transmisji. Ostatnio była to relacja z charytatywnego Koncertu Gwiazd.

Internetowa aplikacja IPLA jest dziełem Redefine, spółki grupy Polsat. Program, który jest połączeniem odtwarzacza multimedialnego, czatu oraz komunikatora, można pobrać za dramo na stronie ipla.pl. Wszystkie pliki dostępne są bez opłat.


Komentarze

 • Marcin
  #1 Marcin dnia 03-09-2008 11:17
  Redakcjo:
  Jakiś czas temu czytałem, że są plany wstawienia serialu 'Ekipa" do aplikacji Ipla, czy jest znany termin realizacji tego założenia?
  Czy Polsat planuje ponowną emisję tego serialu?

  Nie ma informacji w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.