Polsat News z brytyjską koncesją

MN 16/05/2008
Polsat News
 Kanał informacyjny słonecznej telewizji Polsat News ma ruszyć 1 czerwca, ale początkowo będzie nadawał na podstawie koncesji wydanej przez brytyjskiego regulatora medialnego Ofcom. Wszystko przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji, która nie podjęła jeszcze wszystkich decyzji związanych z polską koncesją stacji.

W Polsce proces koncesyjny przeciąga się w nieskończoność. Polsat News otrzymał licencję od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji 1 kwietnia, ale nadawanie mógłby rozpocząć dopiero po otrzymaniu pisemnej decyzji, na którą stacja nadal oczekuje. Problemem jest także zmiana nazwy (z Polsatu 24 na Polsat News). Taki ruch wymaga kolejnej decyzji KRRiT.


W kanale Polsat News zobaczymy m.in. Marka Kacprzaka


W Wielkiej Brytanii ta procedura jest prostsza i trwa o wiele krócej. Współpracująca z Polsatem brytyjska spółka Polsat News otrzymała koncesję w dwa tygodnie po złożeniu wniosku i to właśnie ona będzie tymczasowym nadawcą programu (produkcja odbywać się będzie w Polsce).

Ĺšródło: Presserwis
 

Komentarze

 • TVN
  #11 TVN dnia 19-05-2008 16:07
  Nie chce mi sie juz z wami dyskutowac ..bo oczywiscie wy jestescie zapatrzeni w POLSAT...jesli o to chodzi to nie jestem fanem ani polsatu ani TVN ..mam tylko taki nick po prostu ...nic juz nie piszcie ani ja juz nie pisze ..bo i tak kazdy ma swoje zdanie ...i dziwie mnie mnie tylko ze na tej stronie sa sami niekulturalni... wszedzie tylko wulgaryzmy i bluznierstwa ...
 • Kuba000114
  #12 Kuba000114 dnia 21-05-2008 21:11
  a kto zaczął @TVN? Proszę Cię przestań wypisywać te swojhe farmazony.

  *********


  Tylko pogratulować n/c. icon_green

  Edycja: Z komentarzy usunięto wulgaryzmy
 • Barni
  #13 Barni dnia 14-07-2008 19:48
  A ja się Nebęde wybowiadł poczekam Jak StaCJ dO RÓWNA tvn.icon_green ALE uWAŻAM żE PROWADZĄDZY pOWINNI iNFORMOWAC O wSZYSTKIM a NIE TYLKO CO SIĘ W SEJMIE dZIEJE gÓWNO MNIE TO OBCHODZI dLADEGO WOLE OGŁĄDAC tvn 24 tAM o WSZYSTKIM gADAJĄ.icon_green:

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.