Skorumpowani w kinach, a wkrótce w Polsacie

MN 04/04/2008
Polsat
 18 kwietnia na ekrany kin wchodzi nowy film Jarosława Ĺťamojdy pt. Skorumpowani. W obsadzie znaleĹşli się znani aktorzy m.in. Olivier Gruner, Max Ryan, Krzysztof Wakuliński, Paweł Burczyk, Jan Englert, Jerzy Trela i Beata Ścibakówna. Serial pod tym samym tytułem pojawi się Polsacie.

Skorumpowani obfitują w sceny walki. Wzięli w nich udział mistrzowie świata w różnych stylach, w tym mistrzowie olimpijscy oraz zawodowi kierowcy rajdowi i motocyklowi Reżyserii i choreografii scen z elementami sztuk walki podjął się Olivier Gruner.

Scenariusz produkcji opiera się na prawdziwych wydarzeniach. Brat Patrycji ginie w tajemniczych okolicznościach. Patrycja (Olga BołądĹş), córka wpływowego biznesmena Burzyńskiego (Jan Englert), widzi bierność policji w tej sprawie i postanawia wziąć sprawy w swojej ręce. Natomiast komisarz Maksymilian (Artur Łodyga) badając okoliczności śmierci chłopaka trafia na trop rosyjskiej mafii, która chce odzyskać utraconą podczas przerzutu dużą partię kokainy. Razem z Patrycją będą musieli stanąć twarzą w twarz z bandytami.Plakat Skorumpowanych (fot. materiały prasowe)


Początkowo Polsat planował pokazać serial Skorumpowani już wiosną tego roku. Najpierw jednak do kin trafi ściśle powiązany z produkcją telewizyjną film. Wszystko wskazuje na to, że serial zadebiutuje dopiero w sezonie jesiennym.


Komentarze

  • 135
    #1 Krisss16 dnia 04-04-2008 13:26
    Skorumpowani - ostatnio jakieś takie aktualne jest w Polsce to zagadnienie icon_evilicon_cry

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.