Informacyjne popołudnie w Polsacie

MN 05/02/2008
Polsat
 Polsat wydłużył popołudniowe pasmo informacyjno-publicystyczne. Od wczoraj Wydarzenia o 15:50 i Interwencja trwają w sumie około 60 minut. Z ramówki usunięto natomiast popołudniowe pasmo polskich seriali komediowych (Graczykowie, czyli Buła i spóła i Rodzina zastępcza plus).

Wydarzenia o 15:50 trwają teraz 35 minut (razem z pogodą i blokami reklamowymi). W związku z tym Interwencja rozpoczyna się nieco póĹşniej - o 16:25. Magazyn reporterów Polsatu również przedłużono o kilka dodatkowych minut. Przypomnijmy, że popołudniowe Wydarzenia prowadzą reporterzy serwisu: Magdalena Kaliniak, Mikołaj Jankowski i Michał Kwiatkowski. Gospodarzem Interwencji jest natomiast Adam Kuklewicz.

Warto dodać, że wczoraj Polsat rozpoczął pierwszego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali dla młodzieży - Beverly Hills 90210. Produkcję można oglądać od poniedziałku do piątku o 16:50. Z ramówki wypadło więc popołudniowe pasmo z powtórkowymi odcinkami Rodziny zastępczej plus i sitcomu Graczykowie, czyli Buła i spóła.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.