„Miłość na zakręcie” nowym serialem Czwórki

MN 05/07/2019
„Miłość na zakręcie” nowym serialem Czwórki
 Czwórka pokaże serial „Miłość na zakręcie” z udziałem m.in. Kamili Boruty, Violetty Arlak, Aleksandry Szwed, Karola Strasburgera, Zbigniewa Stryja i Jaspera Sołtysiewicza. Trwają już zdjęcia do nowej produkcji.

Główna bohaterka „Miłości na zakręcie", Jowita – w tej roli Kamila Boruta – wykłada na uczelni, jest doktorem mikrobiologii, a prywatnie - matką 15-letniej Ani i 18-letniego Krystiana. Po śmierci męża, Bogdana, Jowita musi wybierać między karierą naukową, a prowadzeniem założonego przez Bogdana centrum samochodowego. Torując sobie własną drogę w męskim, pełnym testosteronu królestwie, Jowita nie uniknie zabawnych potknięć, trudnych wyzwań a także poważnych niebezpieczeństw, kiedy dadzą o sobie znać podejrzane powiązania, w jakie uwikłana została firma jej męża.

W serialu śledzić będziemy także wątki postaci, które przewijają się w życiu Jowity, poruszającej się między bardzo różniącymi się od siebie światami: między domem a pracą, dorastającymi dziećmi a pokoleniem rodziców i starszych współpracowników, uczelnią a warsztatem i komisem, centrum a przedmieściami stolicy, kręgiem wielkomiejskich znajomych a mechanikami z warsztatu, legalnym biznesem a niejasną dla bohaterki grą, która toczy się wokół jej firmy. Oprócz typowo obyczajowych nie zabraknie też wątków komediowych, romantycznych i sensacyjnych.

Serial produkuje dla Czwórki Constantin Entertainment Polska. W czołówce serialu usłyszymy Antka Smykiewicza w przeboju „Pomimo burz”.

Emisja od 19 sierpnia od poniedziałku do czwartku o 20:00.


Komentarze

  • 1831
    #1 Staszek dnia 10-07-2019 09:10
    Serial będzie emitowany od 19 sierpnia cztery razy w tygodniu o 20:00. Każdy odcinek ma 30 minut, więc Sprawiedliwi przejdą na 20:30.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.