Grzegorz Jankowski częściej w „Polityce na ostro” w Polsat News

MN, foto: Superstacja 02/04/2019
Grzegorz Jankowski częściej w „Polityce na ostro” w Polsat News
 Grzegorz Jankowski będzie częściej prowadził program „Polityka na ostro” w Polsat News – wynika z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal tvpolsat.info.

Grzegorz Jankowski będzie teraz gospodarzem również wtorkowych wydań. Dotychczas prowadził tylko piątkowe odcinki „Polityki na ostro”. W wydaniach w poniedziałki, środy i czwartki w dalszym ciągu będzie można oglądać Agnieszkę Gozdyrę.

Program „Polityka na ostro” jest pokazywany od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsat News. Magazyn jest emitowany od 1 października 2018 roku.

Grzegorz Jankowski jest publicystą. Karierę dziennikarską rozpoczął w 1990 roku w radiowej Trójce jako autor i prezenter serwisów informacyjnych. Później tworzył „Newsweek” i „Fakt”. Jest znany widzom Superstacji jako autor „Polski w kawałkach” oraz słuchaczom Polskiego Radia 24. Od stycznia 2018 roku współpracuje z Polsat News. Najpierw prowadził „Dobry wieczór Polsko”, a obecnie jest gospodarzem „Polityki na ostro”.
  

Komentarze

 • Jaddi
  #11 Jaddi dnia 06-05-2019 21:38
  Nie prosze ZEBY Pani Agnieszka prowadzila gen PROGRAM...
 • anna
  #12 anna dnia 13-05-2019 17:56
  Czy ten Jankowski musi być tak chamsko agresywny? Niech przyjrzy się pracy koleżanki Gozdyry. Przed chwilą wrzeszczał , "gdzie byli wcześniej politycy?" (sprawa pedofilii w Kościele).A ja pytam gdzie Pan był? Jest Pan dziennikarzem od niedawna czy wcześniej nie zauważał Pan tematu? I zapewne nie zauważył Pan, że żadna grupa zawodowa, w której są pedofile nie jest objęta zmową milczenia i wyjęta spod jurysdykcji.Nigdzie nie straszy się "karą boską lub piekłem za ujawnienie niecnych zbrodni księży
 • Irena
  #13 Irena dnia 22-05-2019 18:11
  Ten gość to wstyd dla tej anteny
 • pil
  #14 pil dnia 02-06-2019 17:31
  Jak Grzegorz Jankowski prowadzi jakikolwiek program to jestem zmuszony zmienić kanał,bo nie mogę na niego patrzeć ani słuchać.A przecież pani Agnieszka Gozdyra prowadzi ten program wspaniale.
 • Roma.
  #15 Roma. dnia 07-07-2019 20:30
  Prostacki, chamski, ordynarny nie mający predyspozycji do bycia dziennikarzem.Zero kultury, brak klasy-t.v Polsat wstyd.Przestalam oglądać programy który prowadzi bardzo agresywny dziennikarz.!!!!

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.