Zobacz nowy spot „Wydarzeń”. „Najbardziej rzetelny program informacyjny”

MN 12/03/2019
Zobacz nowy spot „Wydarzeń”. „Najbardziej rzetelny program informacyjny”
 Na antenie Polsat News można oglądać spot, w którym stacja chwali się wynikami sondażu przygotowanego dla „Rzeczpospolitej”. Wynika z niego, że „Wydarzenia” są najbardziej rzetelnym programem informacyjnym.

– „Wydarzenia” najbardziej rzetelnym programem informacyjnym w Polsce. Według opinii ponad 59% respondentów „Wydarzenia” najrzetelniej informują o wydarzeniach w Polsce. Dziękujemy za zaufanie – można usłyszeć w spocie.

W klipie pojawia się też informacja o porach emisji „Wydarzeń” oraz oznaczenie mówiące o tym, że „Wydarzenia wieczorne” są nadawane z tłumaczeniem na język migowy. W spocie wstępują Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski, twarze głównego wydania serwisu.

Sondaż dotyczący rzetelności programów informacyjnych zrealizował instytut IBRiS na zlecenie „Rzeczpospolitej”.


 

Komentarze

 • 387
  #1 nieustraszony dnia 12-03-2019 21:26
  Zgadzam się Polsat , Polsat News same Wydarzenia są jako jedyne obiektywne i rzetelne
 • Mi
  #2 Mi dnia 13-03-2019 16:28
  Są bardzo rzetelnym serwisem informacyjnym ale chyba zgodzicie się ze mną ze pasowało by zmienic czolowke.A poza tym miała być zmieniona oprawa Polsatu News juz to bylo zapowiadane wtedy kiedy wchodziło nowe studio.
 • Mariusz
  #3 Mariusz dnia 15-03-2019 00:31
  Też mam takie odczucie. Jest jednak jeden powód, dlaczego rzadko ja oglądam. Nie zawsze w czasie emisji głównego wydania mogę być w domu, każde wydanie programu umieszczane jest w serwisie Ipla. W czasie tych dwudziestu minut materiał dwukrotnie przerywany jest reklamami, nawet w trakcie jednej wiadomości. Reklama jest również przed. Tego nie da się oglądać. Fakty w swojej aplikacji online mają tylko reklamę przed tak do minuty. Czy nikt nie wpadł na to,by można w ten sposób zwiększyć oglądalność? Jedna reklama przed by wystarczyła. Dlatego też w serwisie vod oglądam tylko konkurencję. Zresztą nie tylko ja.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.