Wyszukiwarka tagów

Wpisuj same wyrazy bez znacznika '#' (hashtag).

Tagi - to był dzień

Zmiany w Polsat News
Od poniedziałku, 12 czerwca Polsat News wprowadził kilka zmian w ramówce oraz warstwie wizualnej.
Magda Sakowska pożegnała się z widzami "To był dzień" w Polsat News [wideo]
W środę Magda Sakowska ostatni raz poprowadziła magazyn „To był dzień” w Polsat News, którego gospodynią była przez ostatnich osiem lat. Dziennikarka została korespondentką stacji w Waszyngtonie i niebawem właśnie stamtąd będzie można oglądać jej relacje reporterskie.
W wakacje "To był dzień" w Polsat News aż pięć razy w tygodniu
Od tego tygodnia magazyn publicystyczno-informacyjny „To był dzień” będzie nadawany w Polsat News aż pięć razy w tygodniu. Tak jak w latach ubiegłych, w wakacje dodatkowe wydania programu będzie można oglądać w piątki. Tym samym „To był dzień” będzie nadawany od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.
Polsat News promuje "To jest dzień", "To był dzień" i "Wydarzenia 15:50"
Od września na antenie Polsat News rusza nowa kampania autopromocyjna, w której prezentowane będą najważniejsze pasma i programy Polsat News. Na początek promowane będą: "To jest dzień" emitowany od poniedziałku do piątku od godz. 16:30, "To był dzień" nadawany od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 oraz "Wydarzenia 15:50".
W wakacje "To był dzień" w Polsat News 5 razy w tygodniu
Na czas wakacji Polsat News zwiększył liczbę wydań programu „To był dzień”. Czołowy magazyn publicystyczno-informacyjny stacji latem można oglądać także w piątki. Piątkowe wydania „To był dzień” zastąpiły program „Premierzy", który udał się na wakacyjną przerwę.
Z Polsat News na 3 miesiące zniknął "To był dzień" z publicznością
Polsat News na czas wakacji zawiesił emisję programu „To był dzień. Otwarcie”. Poniedziałkowe wydania z udziałem publiczności nie będą się ukazywały w czerwcu, lipcu i sierpniu. Stacja zdecydowała się na taki krok również rok temu. Zamiast „To był dzień. Otwarcie” w poniedziałki o 20:00 można oglądać zwykłe wydania magazynu, takie jak od wtorku do czwartku.
"Reporter w kamaszach" w Poniedziałek Wielkanocny w Polsat News [wideo]
W Lany Poniedziałek, 6 kwietnia, w świątecznym wydaniu programu publicystyczno-informacyjnego „To był dzień” widzowie Polsat News zobaczą reportaż Olgi Owczarek pt. „Reporter w kamaszach”. Jak wygląda wojskowe szkolenie podstawowe, które trwa 4 miesiące? Jakie ćwiczenia muszą wykonywać szeregowi?
Ewa Kopacz gościem specjalnego wydania "To był dzień" w Polsat News
Dzisiaj o 20:00 Polsat News wyemituje specjalne wydanie magazynu „To był dzień”. Jego gościem będzie premier Ewa Kopacz. Będzie to pierwszy wywiad, którego Ewa Kopacz udzieli Polsat News od momentu, gdy stanęła na czele rządu, czyli od pół roku.
Zamiast "To był dzień" w Czwórce pojawią się trzy inne programy Polsat News
Czwórka wprowadza zmiany w paśmie nocnym. Stacja zrezygnuje z powtórek „To był dzień" i zastąpi je trzema innymi programami publicystycznymi Polsat News. Od końca marca w nocy w Czwórce będą emitowane powtórki: „Graffiti”, „Gościa Wydarzeń” oraz „Tak czy nie”.
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto
QUIZ
25 lat Polsatu - Krzysztof Ibisz

Ankieta

Czy Polsat powinien rozpocząć emisję w technologii 4K?

Tak, byłoby dużym zaskoczeniem

Nie, technologia 4K jest niepotrzebna

Nie mam zdania