Wyszukiwarka tagów

Wpisuj same wyrazy bez znacznika '#' (hashtag).

Tagi - polsat news

Beata Lubecka częściej w „Gościu Wydarzeń”
Beata Lubecka będzie częściej gospodynią „Gościa Wydarzeń” w Polsat News i Polsat News 2. W nowym spocie promocyjnym prowadząca zaprasza na wydania od poniedziałku do piątku.
Paulina Sykut-Jeżyna wraca do „Prognozy pogody”
Jutro w „Nowym dniu”, prowadzonym przez Joannę Górską, do prezentowania prognozy pogody w Telewizji Polsat i Polsat News powróci Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka wróci do pracy w redakcji pogody po urlopie macierzyńskim.
Dłuższe „Wydarzenia” zamiast „Gościa Wydarzeń” w weekendy
Polsat News zrezygnował z emisji „Gościa Wydarzeń” w soboty, niedziele i święta. Zamiast tego programu publicystycznego w weekendy i święta można oglądać wydłużone „Wydarzenia”.
Nowa formuła weekendowych „Wydarzeń”
Dzisiaj w roli gospodarza „Wydarzeń” o 18:50 zadebiutuje Bartosz Kurek. Widzowie zobaczą też po raz pierwszy weekendowe wydania programu w nowej formule.
Koniec „Pociągu do polityki”. Beata Lubecka gościem ostatniego odcinka
Polsat News 2 kończy produkcję programu „Pociąg do polityki”, który pokazywał też Polsat News. Ostatnie wydanie zostanie pokazane w najbliższą niedzielę o 17:30 w Polsat News 2. Specjalnym gościem odcinka będzie Beata Lubecka.
Specjalny program o wyborach we Francji w Polsat News 2
W niedzielę, 18 czerwca o godz. 19:00 Polsat News 2 rozpocznie wieczór wyborczy „Europa wybiera. Francja”. Program dotyczący drugiej tury wyborów parlamentarnych potrwa 3 godziny.
Zmiany w Polsat News
Od poniedziałku, 12 czerwca Polsat News wprowadził kilka zmian w ramówce oraz warstwie wizualnej.
Rekordowa oglądalność „Śniadania w Radiu ZET” w Polsat News
„Śniadanie w Radiu ZET”, emitowane na antenie Polsatu News w niedzielę 11 czerwca o godzinie 09:05, oglądało średnio ponad 360 tysięcy widzów. Przełożyło się to na 5,31% udziałów w grupie wszystkich badanych oraz 4,25% SHR w grupie wiekowej 16-49. Program, którego gospodarzami byli Beata Lubecka i Łukasz Konarski, uzyskał rekordowe wyniki oglądalności od początku nadawania.
Polsat News organizuje zawody w bieganiu
10 czerwca w ramach organizowanego w Sulejówku X Biegu Marszałka, już po raz piąty, odbędą się „Mistrzostwa Polsat News”. W zawodach wezmą udział pracownicy Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu i firmy Polkomtel.
Bartosz Kurek gospodarzem głównego wydania „Wydarzeń”
Bartosz Kurek poprowadzi główne wydanie „Wydarzeń” w soboty i niedziele oraz w święta. W nowej roli dziennikarza znanego z anteny Polsat News widzowie zobaczą już w połowie czerwca.
Marta Budzyńska zadebiutowała jako prezenterka Polsat News
2 czerwca o 19:30 Marta Budzyńska-Giersz zadebiutowała w roli prezenterki „Informacji” Polsat News. Budzyńska-Giersz od maja jest już reporterką stacji. Od teraz będzie łączyła obie te funkcje.
Szymon Zaworski powrócił do redakcji sportowej Polsatu
Szymon Zaworski ponownie jest reporterem w redakcji sportowej Telewizji Polsat. Zaworski pracował już w Polsacie Sport od jesieni 2011 roku do lutego 2013 roku. Następnie przeszedł do Polsat News, gdzie był reportem w Gdańsku, a w styczniu 2015 roku prowadził „Nowy dzień” w ramach akcji „Bezpieczna zima”,
Polsat News nie pokazał programu Durczoka. „Wyjątkowa sytuacja”
W czwartek, 18 maja Polsat News nie wyemitował kolejnego wydania programu „Brutalna prawda. Durczok ujawnia”. Zamiast niego stacja pokazała „Informacje”.
Piotr Mirowicz reporterem Polsat News w Gdańsku
Piotr Mirowicz został nowym reporterem Polsat News w ośrodku w Gdańsku, obsługującym głównie teren Gdańska, Gdyni, Sopotu i województwa pomorskiego.
Kto wygra wybory we Francji? Specjalny program w Polsat News 2
W niedzielę, 7 maja o godz. 18:00 Polsat News i Polsat News 2 rozpoczną wieczór wyborczy „Europa wybiera. Francja”. Program dotyczący drugiej tury wyborów prezydenckich, decydującej o losach całej Europy, poprowadzą Jan Mikruta i Grzegorz Dobiecki.
Polsat News zmienia formułę programu „Wystarczy Chcieć”
W niedzielę, 7 maja o godzinie 13:30, na antenie Polsat News zostanie wyemitowane pierwsze wydanie „Wystarczy Chcieć” w odnowionej formule. Ekipa programu wychodzi poza studio telewizyjne i pokazuje widzom historie rodziców chorych i niepełnosprawnych dzieci i ich codziennych zmagań.
Marta Budzyńska reporterką i prezenterką Polsat News
Polsat News wzmacnia zespół reporterów oraz prezenterów programów informacyjnych. Od maja do redakcji dołącza Marta Budzyńska-Giersz.
Michał Giersz zadebiutował jako gospodarz „Nowego Dnia”
Michał Giersz zadebiutował w czwartek w roli gospodarza programu „Nowy Dzień” w Telewizji Polsat i Polsat News. Dziennikarz był znany wcześniej widzom porannego pasma, bo prezentuje emitowane w jego ramach „Informacje” oraz prowadził zimowe wyjazdowe wydania.
Agnieszka Gozdyra częściej w „Tak czy nie” w Polsat News
Agnieszka Gozdyra będzie prowadzić także piątkowe wydania magazynu „Tak czy nie” w Polsat News. Dotychczas ich gospodarzem był Piotr Witwicki, który jednak obecnie skupi się na prowadzeniu „Graffiti” i „Popołudniowego Graffiti”..
Magazyn „Angelus” Polsat News jest nadawany także w Radiu Warszawa
Od 2 kwietnia magazyn katolicki „Angelus” jest wspólnym projektem Polsat News oraz Radia Warszawa. Program jest nadawany równolegle na obu antenach.
Piotr Witwicki poprowadzi „Graffiti popołudniowe” w Polsat News
Od poniedziałku, 3 kwietnia, Polsat News o godzinie 17:30 wprowadza „Graffiti popołudniowe” w ramach pasma informacyjnego „To jest dzień”, emitowanego od poniedziałku do piątku.
Bartosz Kurek zarządza treściami internetowymi Polsat News
Bartosz Kurek, dotychczas prowadzący pasmo „Nowy Dzień” i „Śniadanie w Radiu ZET”, zarządza teraz treściami w serwisie internetowym oraz mediach społecznościowych w Pionie Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.
Polsat: Bartosz Kurek nie jest zawieszony. Otrzymał propozycję stanowiska menadżerskiego
Bartosz Kurek przestał prowadzić programy w Polsat News. Co jest powodem nieobecności dziennikarza na antenie?
W nowym programie Doroty Gawryluk Polsat News postawi na social media
Polsat News wprowadza nową pozycję programową w wieczornej ramówce. Już w środę, 29 marca o godzinie 21:00 zadebiutuje nowy, autorski program Doroty Gawryluk „#DorotaGawrylukZaprasza”.
31 marca Maciej Stroiński zakończy pracę w Polsat News
W piątek, 31 marca Maciej Stroiński ostatni raz poprowadzi magazyn „To jest dzień” o 16:30 i tym samym pożegna się z Polsat News – ustalił portal tvpolsat.info. Prezenter i dziennikarz był związany z Telewizją Polsat od 2004 roku.
Beata Szydło będzie gościem „Graffiti” i odpowie na pytania na Facebooku polsatnews.pl
Jutro o 08:50 w specjalnym wydaniu „Graffiti” w Polsat News Piotr Witwicki porozmawia z Beatą Szydło, Premier RP.
„#DorotaGawrylukZaprasza” w środy o 21:00 w Polsat News
29 marca o 21:00 na antenie Polsat News będzie można zobaczyć pierwsze wydanie programu „#DorotaGawrylukZaprasza”. Nazwa cyklu to hashtag, który jest używany do dyskusji w mediach społecznościowych.
Dariusz Ociepa zadebiutuje w programie „Prezydenci i premierzy” w Polsat News
Dariusz Ociepa zadebiutuje dzisiaj o 20:00 w roli gospodarza programu „Prezydenci i premierzy” w Polsat News. Jarosław Gugała powróci do prowadzenia magazynu za tydzień.
Polsat News pokaże reportaż o sytuacji w Donbasie
Dzisiaj o 16:05 Polsat News wyemituje reportaż „Donbas. Zapomniana wojna”, premierową produkcję autorstwa Marka Sygacza o sytuacji na Ukrainie. Konflikt na wschodzie tego kraju rozgorzał na nowo i powrócił do serwisów informacyjnych. Od dawna nie jest to już jednak główny temat, a to przecież trzeci rok wojny.
Widownia "Skandalistów" coraz większa. Michalik: "Prognozuję jeszcze większy sukces"
Emitowana od października 2016 roku w Polsat News nowa seria programu "Skandaliści" zyskuje widzów - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal tvpolsat.info. W porównaniu z październikiem, w styczniu 2017 roku program miał już ponad dwukrotnie więcej widzów.
„Państwo w Państwie postscriptum” - specjalny program dzisiaj w Polsat News
Dzisiaj o 23:00 Polsat News pokaże „Państwo w Państwie postscriptum”. Będzie to specjalne, dodatkowe wydanie programu „Państwo w Państwie”, w którym zostaną ujawnione najbardziej wstrząsające materiały ze śledztwa w sprawie Krzysztofa Pomorskiego.
Polsat News pokaże reportaż o tajemniczej śmierci żołnierza
W niedzielę, 22 stycznia po 16:00 Polsat News pokaże reportaż Wojciecha Gawła, szczecińskiego dziennikarza stacji, o tajemniczej śmierci żołnierza i wydarzeniach grudnia 1970 roku. Stanisław Nadratowski zginął w trakcie protestów robotniczych 19 grudnia 1970 roku w Szczecinie.
Beata Szydło w niedzielę w Polsat News i Radiu ZET
W niedzielę o 09:05 Polsat News i Radio ZET wyemitują specjalne wydanie „Śniadania w Radiu ZET”. Ekipa programu została zaproszona do Kancelarii Premiera, skąd na żywo zostanie nadany wywiad z Beatą Szydło, Premier RP.
„To może być najbardziej drastyczna afera pedofilska”. W środę reportaż w Polsat News
W najbliższą środę, 18 stycznia, o godzinie 23:00, Polsat News wyemituje reportaż Ewy Żarskiej „Mała prosiła, żeby jej nie zabijać”. Jest to niewiarygodnie drastyczna historia pedofila, który w internetowej korespondencji przez lata opisuje swoją bestialską działalność – rzekome porwania, gwałty i morderstwa kilkuletnich dziewczynek.
Sukces „Interwencji” i „Państwa w Państwie”. Przełom w sprawie Iwony Cygan
Dzięki reportażom „Interwencji” i „Państwa w Państwie” śledczy są coraz bliżej rozwiązania sprawy morderstwa siedemnastolatki Iwony Cygan. Do historii sprzed dziewiętnastu lat redakcja „Państwa w Państwie” wróci już w tę niedzielę. W programie zostaną ujawnione nieznane dotąd fakty i ustalenia prokuratury.
Polsat News pokaże dokument o manipulacjach w mediach społecznościowych
W sobotę o 18:00 Polsat News pokaże premierowy dokument pt. „Algorytm”. Autorami filmu są Agata Kaźmierska i Wojciech Brzeziński.
W niedzielę ostatni „Pociąg do polityki” z Beatą Lubecką
W najbliższą niedzielę Polsat News i Polsat News 2 pokażą ostatnie – prowadzone przez Beatę Lubecką – wydanie programu „Pociąg do polityki”. Dziennikarka pożegna się z programem odcinkiem nr 101.
Rusza plenerowy „Nowy dzień”. Zmiany w składzie prowadzących
W przyszły weekend (14-15 stycznia) startuje kolejna edycja akcji „Bezpieczna zima z GOPR”. Także w tym roku w Telewizji Polsat i Polsat News będzie można oglądać plenerowe wydania weekendowego „Nowego dnia”. Zajdą jednak zmiany w składzie prowadzących.
Polsat News promuje nowego „Gościa Wydarzeń”. Zobacz spot
Polsat News wystartował z promocją nowej odsłony „Gościa Wydarzeń”, którego od 9 stycznia będzie prowadzić Beata Lubecka. Nowa gospodyni programu będzie rozmawiać z najważniejszymi politykami i ekspertami od poniedziałku do czwartku.
Politycy PiS bojkotują program Durczoka? W ostatniej chwili odwołują wizytę
Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości nie chcą przychodzić do programu „Brutalna prawda. Durczok ujawnia” w Polsat News. Niektórzy politycy tej partii od razu odrzucają zaproszenie. Są jednak też tacy, którzy zgadzają się przyjść do studia, ale w ostatniej chwili odwołują wizytę.
Beata Lubecka gospodynią „Gościa Wydarzeń”. Dominika Długosz w „Pociągu do polityki”
Od 9 stycznia nową prowadzącą „Gościa Wydarzeń” w Polsat News i Polsat News 2 będzie Beata Lubecka. Dziennikarka będzie przeprowadzać rozmowy z politykami i ekspertami od poniedziałku do czwartku. W „Pociągu do polityki” zastąpi ją Dominika Długosz.
Agnieszka Mosór zadebiutowała w „Wydarzeniach 22:00”
Agnieszka Mosór zadebiutowała w niedzielę w roli prowadzącej „Wydarzenia 22:00” w Polsat News. Dziennikarka dołączyła do grona gospodarzy wieczornego wydania programu informacyjnego. To oznacza, że – tak samo jak Magdalena Kaliniak – prowadzi wszystkie wydania „Wydarzeń”, w tym te o 15:50 i 18:50.
Jarosław Gugała zadebiutuje jako gospodarz „Prezydentów i premierów”
Jarosław Gugała zadebiutuje w ten piątek w roli gospodarza programu „Prezydenci i premierzy” w Polsat News. Dotychczas gospodynią cyklu była Dorota Gawryluk.
Żaneta Banaśkiewicz w redakcji pogody Telewizji Polsat
Żaneta Banaśkiewicz dołączyła do składu redakcji pogody Telewizji Polsat. Prezenterka prowadziła już gościnnie prognozy pogody w ramach wspólnej akcji z Radiem ZET. Teraz rozpoczęła współpracę z Telewizją Polsat i Polsat News, ale nowe obowiązki będzie łączyć z pracą w Radiu ZET. W tej rozgłośni również prowadzi prognozy pogody.
Polsat News nadawał całą noc. Jak wyglądało kilkunastogodzinne wydanie specjalne?
Gdy wczoraj około 15:40 Polsat News i Polsat News 2 zaczęły nadawać program specjalny, nikt nie spodziewał się, że zakończy się on dopiero rano następnego dnia. Przed 15:40 przerwano program „Światowidz” i rozpoczęto trwające wiele godzin wydanie specjalne poświęcone wydarzeniom w Sejmie i przed nim.
Grupa Polsat dzisiaj bez polityki. Protest dziennikarzy
Na antenach Polsat News i Polsat News 2 nie będzie dzisiaj rozmów o bieżącej polityce. Stacje przyłączyły się do protestu mediów przeciwko planom ograniczenia wykonywania obowiązków dziennikarzom sejmowym. W proteście biorą udział ponadto Superstacja i Muzo.fm.
Wojciech Szeląg zadebiutował w „Newstelegrafie” w Polsat News
Dziennikarz i prezenter Wojciech Szeląg zadebiutował w poniedziałek w roli gospodarza magazynu „Newstelegraf” w Polsat News oraz Polsat News 2.
Michał Giersz zastępczym prowadzącym „To jest dzień” w Polsat News
Michał Giersz zadebiutował w piątek w roli gospodarza magazynu „To jest dzień” w Polsat News. Dziennikarz pojawił się w programie okazjonalnie, zastępując głównych prowadzących.
Rekordowa widownia „Wydarzeń”. 4,6 mln widzów
Główne wydanie „Wydarzeń”, emitowane 6 grudnia w Telewizji Polsat, Polsat News oraz Polsat News 2, obejrzało średnio ponad 4,6 miliona widzów. Serwis prowadzony przez Jarosława Gugałę był liderem w grupach 4+ i 16-49. Był to najchętniej oglądany program 6 grudnia w obu grupach audytoryjnych i najlepszy wynik „Wydarzeń” w tym roku.
Magdalena Kaliniak z debiutem w „Wydarzeniach 22:00”
Magdalena Kaliniak zadebiutowała w sobotę w roli prowadzącej „Wydarzenia 22:00”, które można oglądać codziennie w Polsat News. W październiku prezenterka – po kilku latach przerwy – powróciła do głównych „Wydarzeń” oraz „Wydarzeń 15:50”.
„Państwo w państwie” wygrało Konkurs im. Władysława Grabskiego
Dziennikarze redakcji programu „Państwo w państwie” zostali laureatami XIV edycji Konkursu im. Władysława Grabskiego dla dziennikarzy ekonomicznych organizowanego przez NBP. „Państwo w państwie” otrzymało nagrodę główną za materiał „Kowal zawinił, cygana powiesili”, w którym redakcja mierzy się z problemem niesprawiedliwości społecznej spowodowanej błędnymi decyzjami urzędników.
Małgorzata Tomaszewska pożegnała się z widzami Polsatu
Małgorzata Tomaszewska kończy pracę w redakcji pogody Telewizji Polsat i odchodzi ze stacji. Prezenterka pożegnała się dzisiaj z widzami Telewizji Polsat i Polsat News. W redakcji pogody pozostają: Marek Horczyczak, Milena Rostkowska-Galant, Daria Wąsiewska i przebywająca na urlopie Paulina Sykut-Jeżyna.
Zmiany w ramówce Polsat News. Dziś bez programu Durczoka
Dzisiaj o 21:00 Polsat News nie pokaże kolejnego wydania programu „Brutalna prawda. Durczok ujawnia”. Prowadzący tłumaczy odwołanie odcinka nadzwyczajną sytuacją osobistą. „Brutalna prawda. Durczok ujawnia” powróci na antenę 1 grudnia.
Reporterka „Państwa w Państwie” napisała książkę o programie
Małgorzata Cecherz, reporterka programu „Państwo w Państwie”, który można oglądać w Telewizji Polsat i Polsat News, napisała książkę „Państwo w Państwie i ja”. Zostanie ona zaprezentowana już 16 listopada. Przedmowę przygotował prof. dr hab. Witold Modzelewski.
Tomasz Lejman z Polsat News odznaczony Gryfem Zachodniopomorskim
Korespondent Polsat News w Berlinie Tomasz Lejman został odznaczony srebrnym Gryfem Zachodniopomorskim, nagrodą przyznawaną przez przez samorząd za wkład w rozwój regionu. Reportera doceniono za całokształt pracy dziennikarskiej, szczególnie za zasługi dla województwa zachodniopomorskiego.
Anna Pawlak przeszła z TVP3 Szczecin do Polsat News
Anna Pawlak od listopada jest regionalną reporterką Polsat News – ustalił portal tvpolsat.info. Poprzednio dziennikarka pracowała w Telewizji Polskiej, gdzie była reporterką TVP3 Szczecin.
Anna Hałas-Michalska w Polsat News i „Wydarzeniach”
Anna Hałas-Michalska rozpoczęła pracę w Polsat News – ustalił portal tvpolsat.info. Poprzednio dziennikarka pracowała w Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła boczne wydania „Wiadomości” w TVP1. Jeszcze wcześniej była związana z „Panoramą” TVP2.
Bartosz Kurek poprowadzi pasmo wyborcze w Polsat News
W środę, 9 listopada, o godzinie 04:00, na antenie Polsat News rozpocznie się wydanie specjalne poświęcone w całości wyborom prezydenckim w Stanach Zjednoczonych. Program poprowadzi Bartosz Kurek.
Polsat HD, Polsat News HD i Polsat Film HD zmieniły parametry w Cyfrowym Polsacie
Cyfrowy Polsat zmienił na liście parametry Polsatu HD i kanałów Polsat News HD oraz Polsat Film HD, które przenoszą się na nowy transponder. Parametry stacji powinny zaktualizować się samodzielnie lub po ponownej instalacji kanałów.
Daria Wąsiewska w prognozie pogody Polsat News
Daria Wąsiewska zadebiutowała w roli prezenterki pogody Telewizji Polsat i Polsat News. Prezenterka powitała widzów „Nowego Dnia”, porannego pasma informacyjno-publicystycznego.
Program „Brutalna prawda. Durczok ujawnia” dobrze oceniany – wyniki ankiety
Podczas minionej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz program „Brutalna prawda. Durczok ujawnia”? Jak wynika z przeprowadzonej sondy, większość ankietowanych dobrze ocenia nowy program Kamila Durczoka emitowany w Polsat News.
Zuzanna Dąbrowska zadebiutowała w „Przeglądzie Rzeczpospolitej” w Polsat News
Zuzanna Dąbrowska zadebiutowała w niedzielę w roli gospodyni „Przeglądu Rzeczpospolitej”, cotygodniowego wspólnego magazynu „Rzeczpospolitej” i Polsat News. Dotychczas gospodarzami programu, który jest nadawany od września tego roku, byli tylko Bogusław Chrabota i Marcin Piasecki.
Nagroda Radia ZET: „Państwo w państwie” z wyróżnieniem honorowym
Przemysław Talkowski i Małgorzata Cecherz z redakcji programu „Państwo w państwie” otrzymali wyróżnienia honorowe 12. edycji Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego.
Prezydent Andrzej Duda będzie gościem „Prezydentów i premierów” w Polsat News
Prezydent RP Andrzej Duda będzie gościem najbliższego wydania programu „Prezydenci i premierzy” w piątek o godz. 20:00 w Polsat News. Dorota Gawryluk zapyta prezydenta m.in. o ocenę pierwszego roku rządów Prawa i Sprawiedliwości.
Świetny wynik debiutu Durczoka w Polsat News
Powrót Kamila Durczoka do telewizji przyciągnął przed ekrany bardzo liczną widownię. W trakcie emisji pierwszego wydania „Brutalnej prawdy. Durczok ujawnia” Polsat News wygrał z nadającą naziemnie stacją TVP Info, a sam program znacznie poprawił wyniki pasma.
Jutro specjalne wydanie „Nowego Dnia” w Polsat News
W czwartek Polsat News pokaże specjalne wydanie porannego pasma „Nowy Dzień”. Od 03:00 stacja będzie transmitować trzecią, ostatnią debatę Hillary Clinton kontra Donald Trump, a od 04:30 na antenie pojawią się pierwsze komentarze.
Trzecia debata Hillary Clinton kontra Donald Trump w Polsat News
W nocy ze środy na czwartek o 03:00 czasu polskiego w Las Vegas odbędzie się trzecia telewizyjna debata głównych kandydatów do fotela prezydenta Stanów Zjednoczonych. Hillary Clinton po raz ostatni zmierzy się z Donaldem Trumpem. Transmisję – tak jak w przypadku dwóch poprzednich debat – będzie można zobaczyć w Polsat News.
Przemysław Białkowski zadebiutował w „Wydarzeniach 22:00”
Przemysław Białkowski zadebiutował w sobotę w roli gospodarza „Wydarzeń 22:00” w Polsat News. Prezenter znany jest już widzom „Wydarzeń” z popołudniowego wydania o 15:50, w którym pierwszy raz pojawił się 30 sierpnia tego roku.
Agnieszka Mosór zadebiutuje dzisiaj w głównym wydaniu „Wydarzeń”
Dzisiaj w „Wydarzeniach” o 18:50 i „Gościu Wydarzeń” o 19:15 w Polsat News zadebiutuje Agnieszka Mosór. Dziennikarka dołączy do grona gospodarzy głównego wydania programu informacyjnego Polsatu oraz towarzyszącej mu rozmowy z gościem. W zeszłym tygodniu do „Wydarzeń” – po sześciu latach przerwy – powróciła Magdalena Kaliniak.
„Tak czy nie” w Polsat News od poniedziałku do środy i w piątki
Polsat News wprowadza zmiany w wieczornej ramówce. Od 17 października program „Tak czy nie” będzie nadawany od poniedziałku do środy oraz w piątki. Z kolei w czwartki stacja będzie emitować nowy program „Brutalna prawda. Durczok ujawnia”.
Magdalena Kaliniak powróciła do „Wydarzeń 15:50”
Magdalena Kaliniak – po latach przerwy – powróciła do prowadzenia „Wydarzeń 15:50”. Prezenterka, która w miniony weekend wróciła do głównych „Wydarzeń”, dzisiaj powitała widzów także w popołudniowym wydaniu programu informacyjnego Polsatu.
„Brutalna prawda. Durczok ujawnia” – w czwartki o 21:00 w Polsat News
20 października na antenie Polsat News zadebiutuje program „Brutalna prawda. Durczok ujawnia”. Cykl będzie emitowany w czwartki o 21:00. W swoim nowym programie, który jest powrotem dziennikarza do telewizji po półtorarocznej przerwie, Kamil Durczok pokaże całą prawdę o świecie.
Więcej kanałów HD w Pakiecie Mini HD. Polsat News HD szerzej dostępny
Zgodnie z zapowiedziami portalu tvpolsat.info, Cyfrowy Polsat udostępnił abonentom Pakietu Mini HD kanał Polsat News HD. Dotychczas klienci posiadający ten pakiet mogli oglądać tylko wersję SD stacji, która jednak zostanie wyłączona w nocy z 27 na 28 października. W pakiecie Mini HD oficjalnie pojawiły się też Polsat Play HD i Polsat Cafe HD.
Druga debata Hillary Clinton kontra Donald Trump w Polsat News
W nocy z niedzieli na poniedziałek o 03:00 czasu polskiego w St. Louis w stanie Missouri odbędzie się druga telewizyjna debata głównych kandydatów do fotela prezydenta Stanów Zjednoczonych. Hillary Clinton ponownie zmierzy się z Donaldem Trumpem. Transmisję – tak jak w przypadku pierwszej debaty – będzie można zobaczyć w Polsat News.
Jutro specjalne wydanie „Nowego Dnia" z PGE Narodowego
W sobotę poranne pasmo „Nowy Dzień" zostanie nadane ze stadionu PGE Narodowy w Warszawie, gdzie wieczorem Reprezentacja Polski rozegra mecz z Danią w eliminacjach do Mundialu 2018 w Rosji. Specjalne wydanie poranka poprowadzą Beata Cholewińska i Przemysław Białkowski.
Polsat 2, Polsat News, Polsat Cafe i Polsat Play będą nadawane tylko w jakości HD
Cyfrowy Polsat potwierdza, że Telewizja Polsat wyłączy przekazy części kanałów nadawanych w jakości SD. Zakończona zostanie emisja stacji Polsat 2, Polsat News, Polsat Cafe i Polsat Play, ale abonenci Cyfrowego Polsatu nadal będą mogli oglądać wersje HD tych kanałów. Dodatkowo Polsat News HD, Polsat Play HD i Polsat Cafe HD pojawią się w Pakiecie Mini HD.
Żaneta Banaśkiewicz z Radia ZET gościnnie w prognozie pogody Polsat News
Telewizja Polsat i Radio ZET przygotowały kolejną niespodziankę dla swoich widzów i słuchaczy. Żaneta Banaśkiewicz, prezenterka pogody Radia ZET, zadebiutowała dzisiaj w „Nowym Dniu” w roli prezenterki pogody w Telewizji Polsat i Polsat News.
Talkowski i Cecherz z "Państwa w państwie" z nominacją do Nagrody Radia ZET
Prowadzący Przemysław Talkowski i reporterka Małgorzata Cecherz z redakcji programu „Państwo w państwie” zostali nominowani do Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego. Nominację przyznano za odcinek „Czy państwo radzi sobie z lichwą?”, który wyemitowano 29 maja 2016 roku w Telewizji Polsat i Polsat News.
Kaliniak i Mosór od października w weekendowych "Wydarzeniach"
Telewizja Polsat oficjalnie potwierdziła ustalenia portalu tvpolsat.info sprzed tygodnia. Od października do grona gospodarzy głównych „Wydarzeń” o 18:50 od piątku do niedzieli dołączą Agnieszka Mosór oraz Magdalena Kaliniak.
Mateusz Borek i Piotr Witwicki nominowani do MediaTorów
Mateusz Borek i Piotr Witwicki zostali nominowani w 10. edycji Plebiscytu MediaTory – Studenckich Nagród Dziennikarskich. Mateusza Borka z Polsatu Sport nominowano w kategorii AKUMULATOR – za ładowanie nas pozytywną energią, a Piotra Witwickiego z Polsatu News i „Wydarzeń” w kategorii TORPEDA – za udowadnianie, że szybkość i rzetelność nie muszą się wykluczać.
Program Kamila Durczoka w Polsat News startuje 20 października
W czwartek, 20 października Polsat News pokaże pierwsze wydanie programu Kamila Durczoka – zapowiedział to Durczok w programie „Tomasz Lis.”. Były prowadzący i były redaktor naczelny „Faktów” będzie gospodarzem autorskiego cyklu publicystycznego.
Premiera nowego sezonu programu Wołoszańskiego dzisiaj w Polsat News
Dzisiaj o 21:15, dzień przed emisją w Polsat Play, Polsat News pokaże premierowy odcinek nowego sezonu „Tajnej historii XX wieku” Bogusława Wołoszańskiego. Pierwszy odcinek nowej serii zatytułowany „Straceńcy” będzie można zobaczyć także jutro o 22:10 w Polsat Play.
„Przegląd Rzeczpospolitej” w Polsat News w nowej oprawie
„Przegląd Rzeczpospolitej”, wspólny program Polsat News i dziennika „Rzeczpospolita”, zyskał nową oprawę. Od tej niedzieli magazyn ma nową czołówkę i zmodyfikowaną scenografię studia. Całość oprawy nawiązuje do identyfikacji stosowanej przez programy emitowane na portalu rp.pl.
Polsat News w weekendy nadaje dłużej na żywo
Od tego tygodnia „Informacje” o 23:30 w Polsat News ponownie nadawane są również w weekendy. Oznacza to, że stacja wydłużyła program na żywo w soboty i niedziele. W weekendy, tak samo jak w dni powszednie, emisja na żywo kończy się teraz około 23:50.
„Skandaliści” wracają do Polsat News. Gościem Maria Teresa Kiszczak
Gościem Agnieszki Gozdyry w pierwszym wydaniu nowego sezonu „Skandalistów” w Polsat News będzie Maria Teresa Kiszczak, żona generała Czesława Kiszczaka, jedna z najważniejszych kobiet w PRL-u. Kilka miesięcy temu Maria Teresa Kiszczak skontaktowała się z IPN-em w sprawie teczek Lecha Wałęsy.
Jubileusz „Państwa w państwie”. 5 lat, 200 odcinków
W najbliższą niedzielę, 2 października, zostanie wyemitowany jubileuszowy odcinek programu „Państwo w państwie”, który od 5 lat gości na antenie Telewizji Polsat. W dwusetnym, specjalnym odcinku programu twórcy przypomną sprawy, które zakończyły się pomyślnie dla bohaterów reportaży. Będzie też urodzinowy tort i materiały zza kulis.
Kaliniak i Mosór w głównym wydaniu „Wydarzeń”
Portal tvpolsat.info dotarł do informacji, że w najbliższym czasie do grona prowadzących głównego wydania „Wydarzeń” dołączą Magdalena Kaliniak oraz Agnieszka Mosór. Oznacza to również, że obie panie będą prowadzić „Gościa Wydarzeń” w Polsat News.
Wydanie specjalne w Polsat News - rekonstrukcja rządu. Premier w "Gościu Wydarzeń"
O 14:30 na antenach Polsat News i Polsat News 2 ruszy wydanie specjalne programu, które będzie poświęcone planowanej rekonstrukcji rządu. Od 15:00 na obu antenach transmisja konferencji premier Beaty Szydło. Pani premier będzie gościem Doroty Gawryluk w „Gościu Wydarzeń” o 19:15.
Polsat News promuje weekendowe wydania „Wydarzeń 22:00”
Od najbliższego weekendu „Wydarzenia 22:00” w Polsat News będą nadawane także w soboty i niedziele. O możliwości wprowadzenia dodatkowych wydań programu portal tvpolsat.info informował jako pierwszy tydzień temu. Stacja emituje już zwiastun weekendowych „Wydarzeń 22:00”.
Hillary Clinton kontra Donald Trump - debata na żywo w Polsat News
O 03:00 w nocy czasu polskiego na terenie Uniwersytetu Hoftstra w Hempstead w stanie Nowy Jork odbędzie się pierwsza telewizyjna debata głównych kandydatów do fotela prezydenta Stanów Zjednoczonych. Hillary Clinton zmierzy się z Donaldem Trumpem. Transmisję będzie można zobaczyć w Polsat News.
Dyrektor Polsat News z Nagrodą Europejskiego Klubu Biznesu
Henryk Sobierajski, dyrektor kanałów informacyjnych Polsat News i Polsat News 2, otrzymał Nagrodę Europejskiego Klubu Biznesu Polska. Za działalność biznesową i społeczną nagrodzono osoby, firmy i instytucje. Wśród wyróżnionych znaleźli się też m.in. Ewa Błaszczyk oraz Czesław Lang, a nagroda główna została przyznana Forum Ekonomicznemu w Krynicy.
Więcej wydań „Wydarzeń” w Polsat News
Polsat News rozważa wprowadzenie dodatkowych wydań – gromadzących coraz większą widownię – „Wydarzeń 22:00”, które mają być emitowane także w soboty i niedziele – ustalił portal tvpolsat.info. Stacja na razie nie potwierdza oficjalnie tych informacji. Dodatkowe wydania programu pojawiły się już jednak w październikowej ramówce Polsat News, zastępując „Informacje dnia”.
Bartosz Kurek i Joanna Komolka zadebiutują w "Śniadaniu w Radiu ZET" [wideo]
W niedzielę w roli prowadzących „Śniadanie w Radiu ZET” zadebiutują Joanna Komolka i Bartosz Kurek. Dotychczasowe wydania programu, który od 4 września można oglądać w Polsat News i słuchać w Radiu ZET, prowadzili Łukasz Konarski i Beata Lubecka. Obie pary prowadzących będą na zmianę gospodarzami audycji.
Polsat News promuje powrót "Skandalistów". Zobacz zwiastuny
Polsat News ruszył z promocją programu „Skandaliści”, który wraca na antenę po ponad rocznej przerwie. Stacja emituje już spoty, które składają się z wypowiedzi tytułowych „skandalistów”. Pierwsze wydanie nowego sezonu programu zostanie wyemitowane 1 października, w sobotę o 20:00.
"Newstelegraf" przeniósł się do studia Polsat News
Od poniedziałku magazyn „Newstelegraf” jest nadawany ze studia Polsat News. Program został przeniesiony ze studia Polsat News 2 do studia głównego kanału informacyjnego Telewizji Polsat. Formuła magazynu nie zmieniła się.
"Horyzont zdarzeń" w Polsat News z nową oprawą
Magazyn popularnonaukowy „Horyzont zdarzeń”, którego premierowe odcinki można oglądać w soboty o 18:20 w Polsat News, został odświeżony. Magazyn powrócił na antenę po wakacyjnej przerwie w nowej oprawie i z nowym logo. Formuła programu nie uległa zmianie.
„Skandaliści” wracają do Polsat News
Na antenę Polsat News, po ponad rocznej przerwie, powraca program „Skandaliści”, który poprowadzi Agnieszka Gozdyra, jego pomysłodawczyni. Gośćmi „Skandalistów” będą osoby poruszające wyobraźnię tłumów: politycy, artyści, ludzie mediów, publicyści. W studiu pojawią się zarówno zwolennicy jak i antagoniści bohaterów wydania. Premierowe wydanie już 1 października o godzinie 20:00.
Program "Rzeczpospolitej" w Polsat News z nową nazwą
Po wakacyjnej przerwie na antenę Polsat News powrócił wspólny program z dziennikiem „Rzeczpospolita”. Formuła magazynu nie zmieniła się. Zmodyfikowano tylko tytuł. Program zmienił nazwę z „Rzeczpospolitej od rana” na „Przegląd Rzeczpospolitej”.
Agnieszka Gozdyra wraca do "Tak czy nie" w Polsat News
W najbliższy poniedziałek Agnieszka Gozdyra powróci do prowadzenia „Tak czy nie” w Polsat News. Magazyn zostanie odświeżony, ale nadal będzie go można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 21:30.
Piotr Barełkowski o Kamilu Durczoku: "Telewizja lubi takie osobowości"
Kamil Durczok od października poprowadzi autorski program publicystyczny w Polsat News. Serwis tvpolsat.info zbiera komentarze w tej sprawie. Piotr Barełkowski, właściciel telewizjapolska24.pl, były prezes Telewizji Republika oraz były prezes i wiceprezes TV Biznes przewiduje, że program Durczoka poprawi wyniki oglądalności stacji.
"Prezydenci i premierzy" jesienią w nowym paśmie. W piątkowe wieczory w Polsat News
„Prezydenci i premierzy” wracają po wakacyjnej przerwie do Polsat News. Jesienią program Doroty Gawryluk, którego goście komentują najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia, przez pryzmat swojego doświadczenia w sprawowaniu urzędu Prezydenta lub Prezesa Rady Ministrów RP, zmieni dzień i godzinę emisji na piątek o 20:00.
Prof. Jacek Dąbała o Kamilu Durczoku: "Polsat potrzebuje bardzo mocnych dziennikarzy"
Kamil Durczok od października pojawi się na antenie Polsat News z własnym programem publicystycznym. Serwis tvpolsat.info zbiera komentarze w tej sprawie. Medioznawca prof. Jacek Dąbała uważa, że zatrudnienie Kamila Durczoka będzie korzystne dla Polsatu, a stacja potrzebuje mocnych dziennikarzy.
Eliza Michalik o Durczoku w PN: "Zachowujmy się bezstronnie i patrzmy co z tego będzie"
Kamil Durczok od października pojawi się na ekranach Polsat News z własnym programem - taką informację przekazał naszemu serwisowi rzecznik prasowy Telewizji Polsat. Pojawienie się dziennikarza po ponad roku nieobecności w telewizji wzbudza ogromne zainteresowanie. Całą sprawę dla tvpolsat.info skomentowała publicystka Eliza Michalik.
Kamil Durczok z programem w Polsat News. "Szczegóły za kilka tygodni"
Kamil Durczok, były prowadzący i były redaktor naczelny „Faktów”, będzie gospodarzem autorskiego programu publicystycznego w Polsat News. Start programu na antenie informacyjnego kanału Telewizji Polsat jest planowany na październik.
Lubecka, Konarski, Komolka i Kurek poprowadzą "Śniadanie w Radiu ZET"
„Śniadanie w Radiu ZET” wraca na antenę Radia ZET. Od września program również będzie można zobaczyć na żywo w Polsat News. Jego gospodarzami będą, na zmianę, dwie pary dziennikarskie: Beata Lubecka (Polsat News) i Łukasz Konarski (Radio ZET) oraz Joanna Komolka (Radio ZET) i Bartosz Kurek (Polsat News).
Relacje z wyścigu kolarskiego Colnago Lang Team Race w Bytowie w Polsat News
W niedzielę, 28 sierpnia na antenie Polsat News będzie można zobaczyć relacje z wyścigu kolarskiego dla amatorów Colnago Lang Team Race w Bytowie. Trasa będzie przebiegać po malowniczych terenach gmin: Bytów, Tuchomie, Borzytuchom, Kołczygłowy i Dębnica Kaszubska.
"Informacje" o 23:30 nowością Polsat News
W ostatnim czasie ramówka Polsat News została poszerzona o dodatkowe wydanie „Informacji”, które można oglądać w dni powszednie o 23:30. Oznacza to, że stacja wydłużyła program na żywo i kończy go teraz około 23:50.
Magda Sakowska pożegnała się z widzami "To był dzień" w Polsat News [wideo]
W środę Magda Sakowska ostatni raz poprowadziła magazyn „To był dzień” w Polsat News, którego gospodynią była przez ostatnich osiem lat. Dziennikarka została korespondentką stacji w Waszyngtonie i niebawem właśnie stamtąd będzie można oglądać jej relacje reporterskie.
Rekordowy tydzień Polsat News. Najlepsze udziały w historii stacji
Polsat News relacjonując niedzielne wydarzenia Światowych Dni Młodzieży uzyskał 2,80% udziałów w grupie 4+. Jest to najlepszy wynik od początku nadawania stacji. Również uśrednione udziały Polsat News w całym tygodniu należały do rekordowych – średnio 2,12% w grupie wszystkich 4+ i 1,72% w grupie wiekowej 16-49.
W czasie wizyty Papieża Polsat News z dłuższym programem
W trakcie wizyty Papieża Franciszka w Polsce Polsat News nadaje wydłużony program na żywo. Stacja kończy emisję premierowego pasma dopiero po północy, przekazując relacje reporterów i podsumowując dzień na Światowych Dniach Młodzieży.
Relacja z wyścigu kolarskiego Colnago Lang Team Race w Polsat News
W niedzielę, 31 lipca na antenie Polsat News będzie można zobaczyć relację z wyścigu kolarskiego dla amatorów Colnago Lang Team Race w Krokowej. Choć emocje po Tour de Pologne i Tour de Pologne Women już opadły, to sezon kolarski trwa w najlepsze.
Polsat News z rekordowymi udziałami w grupie 4+
Polsat News relacjonując pierwszy dzień wizyty Papieża Franciszka w Krakowie uzyskał 2,72% udziałów w grupie 4+. Jest to najlepszy wynik od początku nadawania stacji. 27 lipca relację ze Światowych Dni Młodzieży na antenie Polsat News wybrało 3,5 miliona widzów, co przełożyło się również na bardzo dobre wyniki stacji w grupie wiekowej 16-49 – 2,32% SHR.
Ernest Bodziuch z debiutem w roli gospodarza "Nowego dnia"
Ernest Bodziuch, dziennikarz Polsat News i Polsat News 2, zadebiutował w piątek jako wakacyjny gospodarz porannego pasma „Nowy dzień”, które można oglądać w Polsacie i Polsat News. Dziennikarz bardzo dobrze zna „Nowy dzień”, bo od dłuższego czasu pojawia się w nim w roli prowadzącego poranne „Informacje”.
Polsat i Polsat News pokażą dzisiaj orędzie Papieża
Dzisiaj o 20:00 Polsat i Polsat News pokażą przesłanie Papieża Franciszka do Polaków przed Światowymi Dniami Młodzieży i pielgrzymką do naszego kraju. Orędzie udostępnia nadawcom Komitet Organizacyjny Światowych Dni Młodzieży 2016.
"Wydarzenia" z plenerowym studiem w Krakowie na Światowe Dni Młodzieży
26 lipca w Krakowie rozpoczną się XXXI Światowe Dni Młodzieży, spotkania zainicjowane przez Papieża Jana Pawła II w 1985 roku. Transmisje z obchodów XXXI Światowych Dni Młodzieży na antenie Polsat News, gdzie znajdą się relacje z Krakowa, Brzegów, Oświęcimia i Częstochowy. Stacja przygotowała też studio plenerowe w Krakowie.
Polsat szuka reportera w Słupsku, a także w Bydgoszczy
Telewizja Polsat poszukuje kandydatów na stanowisko reportera regionalnego w Słupsku, a także w Bydgoszczy. Trwa już rekrutacja. Zainteresowane osoby mogą przesyłać do stacji CV, list motywacyjny oraz własne materiały z próbką pracy.
Michał Giersz zadebiutował w roli gospodarza "Informacji" Polsat News
W sobotę, 16 lipca, Michał Giersz zadebiutował jako prowadzący „Informacje” Polsat News. Michał Giersz pracuje w Polsat News od 1 maja 2015 roku. Jest reporterem. Zajmuje się m.in. tematami politycznymi. Był też specjalnym wysłannikiem Polsat News do Londynu, skąd relacjonował przebieg referendum w sprawie brexitu.
Tomasz Lejman specjalnym wysłannikiem Polsat News do Nicei
Tomasz Lejman jest specjalnym wysłannikiem Polsat News do Nicei. Wczoraj zginęły tam 84 osoby, gdy podczas obchodów Dnia Bastylii, ciężarówka wjechała w tłum ludzi zgromadzonych na promenadzie. We Francji ogłoszono trzydniową żałobę narodową.
Film dokumentalny o Obławie Augustowskiej dzisiaj w Polsat News
Wczoraj obchodzono Dzień Pamięci Ofiar Obławy Augustowskiej. Dzisiaj o 23:25 Polsat News przypomni film dokumentalny Klaudiusza Slezaka i Pawła Wudarczyka „Obława Augustowska. Zbrodnia doskonała”. Dokument zawiera relacje świadków i rekonstrukcję wydarzeń z 1945 roku. Wzięli w niej udział m.in.: Lesław Żurek, Katarzyna Misiewicz i Katarzyna Pośpiech.
"Spis treści" ponownie w Polsat News. Gościem Mariusz Szczygieł
Dzisiaj o 17:40 na antenę Polsat News powróci program o książkach „Spis treści”. Gościem Mariusza Cieślika będzie Mariusz Szczygieł, który opowie o swojej nowej książce „Projekt: Prawda”. Miała ona premierę na początku maja.
Magda Sakowska nową korespondentką Polsat News w Stanach Zjednoczonych
Magda Sakowska będzie nową korespondentką Telewizji Polsat i Polsat News w Waszyngtonie. Będzie przygotowywała relacje zarówno dla głównego programu informacyjnego Telewizji Polsat – „Wydarzeń”, jak i dla Polsat News, Polsat News 2 oraz portalu polsatnews.pl.
W wakacje "To był dzień" w Polsat News aż pięć razy w tygodniu
Od tego tygodnia magazyn publicystyczno-informacyjny „To był dzień” będzie nadawany w Polsat News aż pięć razy w tygodniu. Tak jak w latach ubiegłych, w wakacje dodatkowe wydania programu będzie można oglądać w piątki. Tym samym „To był dzień” będzie nadawany od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.
Nowi reporterzy Polsat News w Warszawie i na Podkarpaciu
Od lipca zespół reporterów Polsat News zostanie wzmocniony o trzy osoby: w Warszawie do redakcji informacyjnej dołączą Anna Łubian-Halicka i Anna Wachowska, a reporterem na Podkarpaciu będzie Marek Nieradka.
Specjalny wywiad z kard. Kazimierzem Nyczem dziś w Polsat News
Dzisiaj o 14:00 Polsat News pokaże specjalną rozmowę z kard. Kazimierzem Nyczem, metropolitą warszawskim. Wywiad przeprowadziła Elżbieta Szymkowska. W czasie wywiadu padną pytania m.in. o Światowe Dni Młodzieży.
Polsat i Polsat News pokażą koncert przed Światowymi Dniami Młodzieży
21 lipca Archidiecezja Warszawska powita uczestników Światowych Dni Młodzieży koncertem „Wiara, nadzieja, miłość”. Na Placu Piłsudskiego pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Będzie go transmitować Telewizja Polsat, a trzecią część pokaże Polsat News, który informuje już na antenie o planowanej emisji widowiska.
Drużyna Polsat News wystartuje w II Biegu im. Piotra Nurowskiego
Polsat News od lat aktywnie wspiera masowe ogólnopolskie imprezy biegowe, zarówno poprzez relacje na antenie stacji, jak i poprzez czynny udział w biegach. Już 25 czerwca drużyna „Polsat Biega” wystartuje w II Biegu Konstancińskim im. Piotra Nurowskiego. Stacja Polsat News objęła zawody patronatem medialnym.
Bezpieczne lato z Plusem, ratownikami i Telewizją Polsat [zobacz spot]
Już w najbliższy weekend rozpoczyna się tradycyjny cykl imprez, w których operator sieci Plus wspólnie z Telewizją Polsat i Polsat News i we współpracy ze służbami ratowniczymi zachęcają do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku.
Polsat News nadaje dłużej na żywo. Więcej sportu - skróty z EURO
Od piątku, czyli od dnia inauguracji UEFA EURO 2016, Polsat News wydłużył czas emisji programu na żywo. Stacja nadaje teraz na żywo do około 23:45, a nie 23:15, jak to miało miejsce wcześniej. Pojawił się dodatkowy serwis informacyjny o godz. 23:30, a o 23:00 widzowie mogą oglądać bogaty serwis sportowy, poświęcony głównie EURO 2016.
"Sportowe podsumowanie dnia" w Polsat News w nowej oprawie
Emitowane w Polsat News „Sportowe podsumowanie dnia” otrzymało nową oprawę graficzną. Nowa czołówka programu została stworzona w oparciu o identyfikację wizualną kanałów sportowych Polsatu, która weszła w życie 10 czerwca.
W czasie EURO 2016 niektóre wydania "Wydarzeń" tylko w Polsat News
W trakcie UEFA EURO 2016 z ramówki otwartej anteny Polsatu wypadnie część wydań „Wydarzeń”. Chodzi zarówno o wydania główne, jak i popołudniowe. Biuro prasowe Polsatu zapewniło nas jednak, że „Wydarzenia”, których ze względu na mecz nie będzie w głównym Polsacie, bez zmian zostaną nadane w Polsat News.
W sobotę czwarte mistrzostwa Polsat News w bieganiu
W sobotę, 11 czerwca, w ramach organizowanego w Sulejówku IX Biegu Marszałka, już po raz czwarty, odbędą się „Mistrzostwa Polsat News – do biegu gotowi!”, w których biorą udział pracownicy Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu i firmy Polkomtel.
Dyrektor Polsat News i Polsat News 2: obie stacje przynoszą zysk
Henryk Sobierajski, dyrektor kanałów informacyjnych Polsat News i Polsat News 2, udzielił wywiadu „Rzeczpospolitej”. Szef stacji powiedział, że obie przynoszą zyski. Nie ma planów udostępnienia Polsat News na bezpłatnym multipleksie DVB-T. Henryk Sobierajski marzy z kolei o zwiększeniu zatrudnienia w regionach.
Incydent w "Państwie w państwie". Kobieta wtargnęła na plan [wideo]
Do niecodziennej sytuacji doszło podczas wczorajszego wydania programu „Państwo w państwie”. Podczas rozmowy z gośćmi na plan wtargnęła kobieta z dzieckiem, która domagała się, aby media zajęły się jej sprawą.
Dokumenty zamiast "Prezydentów i premierów" w Polsat News
W minioną sobotę Polsat News wyemitował ostatnie w tym sezonie wydanie programu „Prezydenci i premierzy”. Program powróci na antenę we wrześniu. W okresie letnim w jego miejscu będzie można oglądać dokumenty.
Magda Sakowska zadebiutowała w "Wydarzeniach 22:00"
Magda Sakowska zadebiutowała w piątek w roli gospodyni „Wydarzeń 22:00” w Polsat News. Prezenterka dołączyła do grona prowadzących wieczorne wydanie flagowego programu informacyjnego stacji.
Reportaż "Zachód" w sobotę o 20:10 w Polsat News
W sobotę o 20:10 Polsat News wyemituje reportaż „Zachód” opowiadający o grupie ludzi działających na zachodzie Ukrainy. – My nie jesteśmy bandytami, którzy po prostu biegają z bronią. My tworzymy tutaj na zachodzie Ukrainy własne struktury, głównie po to, żeby uczyć młodych jak walczyć – opowiada jeden z bohaterów reportażu.
Zuzanna Falzmann odchodzi z Polsat News
Zuzanna Falzmann odchodzi z Polsatu. Od 1 lipca br. obejmie stanowisko korespondenta Telewizji Polskiej w Stanach Zjednoczonych. Przez ostatnich osiem lat Zuzanna Falzmann była korespondentką Polsatu i Polsat News, a także szefem biura w Waszyngtonie.
"Wydarzenia" o północy w Polsat News z tłumaczeniem na język migowy
W maju Polsat News wprowadził zmiany w układzie programów z tłumaczeniem na język migowy. Tłumaczenia pozbawiono piętnastominutowe „Informacje” o 23:00, które można oglądać od poniedziałku do piątku. W zamian o późniejszej porze – około północy – wprowadzono powtórkę pełnego podsumowania dnia, czyli „Wydarzeń 22:00” wzbogaconą o tłumaczenie na język migowy.
Prezydent Andrzej Duda będzie dzisiaj gościem Polsat News
Prezydent RP Andrzej Duda będzie gościem dzisiejszego wydania programu „Prezydenci i premierzy” o 20:00 w Polsat News. Dorota Gawryluk zapyta prezydenta m.in. o sobotnie marsze, w tym ten Komitetu Obrony Demokracji i opozycji.
Ankieta tvpolsat.info: "Wydarzenia 22:00" dobrze oceniane
Podczas minionej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz "Wydarzenia 22:00" emitowane w Polsat News. Jak wynika z przeprowadzonej sondy większość ankietowanych dobrze ocenia "Wydarzenia" nadawane w Polsat News o godzinie 22:00.
Dziennikarz Polsat News zrobił sobie tatuaż na wizji
Maciej Stopczyk, reporter Polsat News we Wrocławiu, podczas Tattoo Konwent 2016, spotkania miłośników tatuażu postanowił „wprowadzić w życie zasadę reportażu uczestniczącego” i sprawdzić na własnej skórze jak to jest mieć tatuaż. Proces powstawania tatuażu mogli zobaczyć widzowie Polsat News, bo wszystko działo się pod okiem kamery.
"Czarny sen prezentera" - awaria w Polsat News [wideo]
„Czarny sen prezentera” – tak skomentowała to, co wydarzyło się wczoraj w studiu Polsat News Joanna Wrześniewska-Sieger. Podczas „Wydarzeń 22:00” Polsat News dopadły problemy techniczne. W trakcie części z informacjami sportowymi w pewnym momencie stacja nie była już w stanie wyemitować żadnego z kolejnych materiałów filmowych.
Ewa Żarska ponownie będzie reporterką Polsat News w Łodzi
Od początku maja Ewa Żarska ponownie będzie reporterką Polsat News w Łodzi. Dziennikarka zastąpi Marcina Wąsiewicza, który zakończył współpracę ze stacją. W ośrodku łódzkim Polsat News pracują również reporterzy: Adam Malik i Maciej Wenerski.
W niedzielę widzowie Polsat News poznają tajniki squasha
W nadchodzącą niedzielę w paśmie „Nowy dzień z Polsat News” widzowie Polsatu i Polsat News zobaczą relację z pokazowego treningu squasha. W treningu wzięła udział prowadząca Beata Cholewińska. Jej instruktorem był Wojciech Nowisz, trzykrotny Mistrz Polski w squashu.
Agnieszka Mosór gospodynią „Wydarzeń 15:50”
Do zespołu prowadzących popołudniowe wydanie flagowego programu informacyjnego Telewizji Polsat dołącza Agnieszka Mosór. W nowej roli Agnieszkę Mosór widzowie zobaczą już w poniedziałek, 18 kwietnia. Obecnie „Wydarzenia 15:50” prowadzą także Joanna Wrześniewska-Sieger, Maciej Stroiński i Mariusz Abramowicz.
Zmiany w "Rozmowie Wydarzeń" i "Gościu Wydarzeń"
Mijający tydzień przyniósł zmiany w programach „Rozmowa Wydarzeń” i „Gość Wydarzeń”. Programy otrzymały odświeżone czołówki. Ponadto, początek „Gościa Wydarzeń” nie jest już nadawany na głównej antenie Telewizji Polsat. Powrócono więc do formuły sprzed grudnia 2015 roku. W „Gościu Wydarzeń” zaczęły też pojawiać się pary gości.
Polsat News pokaże wywiad Grzegorza Jankowskiego z Jarosławem Kaczyńskim
Jutro o 15:00, w dniu szóstej rocznicy katastrofy smoleńskiej, Polsat News wyemituje wywiad Grzegorza Jankowskiego z Superstacji z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim. Rozmowę pokazano pierwotnie w Superstacji w programie „Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego”.
„Państwo w państwie” coraz popularniejsze na Facebooku
Od niedzieli, 6 marca, wybrane komentarze z oficjalnej strony „Państwo w państwie” w serwisie społecznościowym Facebook, są wyświetlane widzom w trakcie emisji programu na żywo. W ciągu miesiąca po wprowadzeniu tej funkcjonalności, popularność fanpage’a „Państwo w Państwie” wśród użytkowników serwisu Facebook znacznie wzrosła.
Zmiany w Polsat News i Polsat News 2
W ostatnim czasie do grona reporterów krajowych Polsat News dołączyli Artur Adamczak (Poznań) i Katarzyna Niećko (Lublin). Z kolei Łukasz Dubaniewicz, niegdyś związany z ośrodkiem w Lublinie, przeszedł do centrali w Warszawie. Zmiany nie ominęły także anteny Polsat News 2. Stacja zrezygnowała z emisji "Wydarzeń 15:50" i "Rozmowy Wydarzeń".
Beata Szydło będzie dzisiaj gościem Polsat News [wideo]
Beata Szydło, Premier RP, przyjęła zaproszenie do dzisiejszego wydania programu Doroty Gawryluk "Prezydenci i premierzy" w Polsat News. Szefowa rządu odpowie na pytania dotyczące m.in. bieżącej sytuacji politycznej. Wczoraj zainaugurowano program Rodzina 500+, flagowy projekt rządu.
Kanały informacyjne Polsatu ze świątecznymi oprawami [wideo]
Kanały informacyjne Polsat News i Polsat News 2 wprowadziły świąteczne oprawy. Wielkanocne jingle reklamowe Polsat News są oparte na tych, które są wykorzystywane na co dzień. Wprowadzono jednak wiosenne tło. Z kolei w jinglach Polsat News 2 pojawiła się pisanka. W obu przypadkach użyto standardowego podkładu muzycznego.
"Wydarzenia 22:00" mają swój flesz w głównym Polsacie
Widzowie głównego Polsatu mogą oglądać „Flesz Wydarzeń 22:00”. Krótki, półminutowy serwis emitowany jest w przerwie filmu, programu lub serialu na kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem „Wydarzeń 22:00” w Polsat News. „Flesz Wydarzeń 22:00”, podobnie jak flesze wydań o 15:50 i 18:50, jest nagrywany w newsroomie.
Polsat News: Marek Piotr Wójcicki gościnnie w "To jest dzień"
Marek Piotr Wójcicki zadebiutował w czwartek w roli gospodarza magazynu „To jest dzień”, który można oglądać od poniedziałku do piątku o 16:30 w Polsat News. Dziennikarz pojawił się w programie w zastępstwie za Ewę Gajewską, główną prowadzącą.
Prezenterzy Muzo.fm w "Nowym dniu z Polsat News"
Od 12 marca, w każdą sobotę, dziennikarze Muzo.fm będą stałymi komentatorami wydarzeń muzyczno-kulturalno-rozrywkowych w porannym paśmie „Nowy dzień z Polsat News”. W sobotni poranek po godzinie 7:00 widzowie Telewizji Polsat i Polsat News poznają najciekawsze wydarzenia kulturalne z kraju i ze świata.
Chrabota prowadzącym "Państwo to my". Gugała: "biorę urlop"
W nadchodzący piątek w roli prowadzącego „Państwo to my” w Polsat News zadebiutuje Bogusław Chrabota. Zapowiedział to podczas ostatniego programu Jarosław Gugała. Gugała tłumaczył widzom, że udaje się na kilkudniowy urlop, bo „musi ochłonąć od polskiej i amerykańskiej polityki”.
"Wydarzenia 22:00" zadebiutowały w Polsat News
W poniedziałek w Polsat News premierę miały „Wydarzenia 22:00”. Pierwsze wydanie prowadził – debiutujący w tej roli – Grzegorz Kozak. Program składa się z trzech części. Pierwsza to przegląd najważniejszych informacji dnia. W drugiej prowadzący rozmawia z zaproszonym gościem. Trzecia część to lżejsze tematy, sport oraz prognoza pogody.
"Światowidz" w Polsat News i Polsat News 2 ma nową czołówkę [wideo]
Magazyn ciekawostek ze świata „Światowidz”, emitowany w dni powszednie o 15:35 równolegle na antenach Polsat News i Polsat News 2, otrzymał nową czołówkę. Premiera programu w nowej oprawie miała miejsce w poniedziałek.
"Newstelegraf" zadebiutował w Polsat News i Polsat News 2
W poniedziałek na antenach Polsat News i Polsat News 2 premierę miał magazyn „Newstelegraf”. To relacje reporterów, przegląd informacji z portalu polsatnews.pl, wiadomości biznesowe, sportowe i prognoza pogody. Gospodarzem pierwszego wydania był Mikołaj Jankowski. Program będzie też prowadził Marek Piotr Wójcicki.
Wieżowiec Polsatu w nowej czołówce "Nowego dnia" [wideo]
Na antenach Telewizji Polsat i Polsat News zadebiutowała nowa oprawa porannego pasma „Nowy dzień”. W czołówce programu można zobaczyć fragmenty wieżowca Telewizji Polsat. Zmieniono też warstwę muzyczną, która jest łagodniejsza od poprzednika. Wymieniono wszystkie elementy oprawy – główną czołówkę, czołówki „Informacji”, sportu oraz pogody.
Kim jest nowy gospodarz "Wydarzeń"?
Jednym z prowadzących „Wydarzenia 22:00” w Polsat News będzie Grzegorz Kozak – poinformowała o tym w rozmowie z tvpolsat.info Dorota Gawryluk, szefowa programu. Będzie to debiut Grzegorza Kozaka w roli gospodarza „Wydarzeń”. Widzom Polsat News i Polsat News 2 nowy prezenter serwisu jest jednak doskonale znany.
"Na żywo w telegraficznym skrócie". Zobacz zwiastun programu "Newstelegraf"
W poniedziałek na antenach Polsat News i Polsat News 2 zadebiutuje „Newstelegraf”, popołudniowy magazyn informacyjny. Stacje promują go hasłem „na żywo w telegraficznym skrócie”. W programie znajdą się wieści z Internetu, informacje biznesowe, ze świata, z kraju i wiadomości sportowe.
Ankieta tvpolsat.info: Zmiany w Polsat News od 5 marca dobrze oceniane
Podczas ostatniej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz zmiany w ramówce Polsat News, które nastąpią od 5 marca? Jak wynika z przeprowadzonej sondy zdecydowana większość ankietowanych dobrze ocenia zmiany, jakie nastąpią już od jutra.
Dorota Gawryluk o kierowaniu Wydarzeniami: "Będzie to czas kontynuacji"
We wtorek 1 marca w warszawskim klubie Space zainaugurowano wiosenną ramówkę Telewizji Polsat, ale wśród gości znaleźli się także dziennikarze i prezenterzy Polsat News. Wśród nich nowa dyrektor "Wydarzeń", Dorota Gawryluk, która w rozmowie z tvpolsat.info zdradziła kilka szczegółów dotyczących "Wydarzeń 22:00" i przyszłości stacji informacyjnej Polsatu.
Trzy nowości w wiosennej ramówce Polsat News
W wiosennej ramówce Polsat News znajdą się trzy nowości. Będą to: „Prezydenci i premierzy”, „Newstelegraf” oraz „Wydarzenia 22:00”. Pierwszy z tych programów zadebiutuje na antenie 5 marca, a dwa pozostałe swoją premierę będą mieć 7 marca.
"Wydarzenia" trzy razy dziennie. Zobacz spot [wideo]
Polsat News ruszył z promocją wieczornego wydania „Wydarzeń”. W spocie Dorota Gawryluk, szefowa programu, informuje, że najbardziej obiektywny serwis informacyjny od 7 marca będzie emitowany w Polsat News trzy razy dziennie. Dodatkowe wydanie będzie można oglądać o 22:00.
Komorowski, Miller, Pawlak i Marcinkiewicz w spocie "Prezydentów i premierów"
Były prezydent Bronisław Komorowski i byli premierzy: Waldemar Pawlak, Kazimierz Marcinkiewicz i Leszek Miller wystąpili w spocie promującym nowy program „Prezydenci i premierzy”, który będzie można oglądać w Polsat News już od najbliższej soboty.
Dorota Gawryluk szefem "Wydarzeń"
Dorota Gawryluk objęła stanowisko Szefa „Wydarzeń” Telewizji Polsat. Będzie odpowiedzialna za trzy wydania programu – wydanie główne „Wydarzenia 18:50”, wydanie popołudniowe „Wydarzenia 15:50” i najnowsze, wieczorne wydanie programu „Wydarzenia 22:00”, których emisja planowana jest od 7 marca.
Wywiad z premier Beatą Szydło w Polsat News i TVP Info
Już w najbliższy piątek o godz. 20:00 dziennikarze Telewizji Polsat oraz Telewizji Polskiej spotkają się studiu TVP z Premier Beatą Szydło. W specjalnym, wspólnym wywiadzie na żywo Prezes Rady Ministrów podsumuje 100 dni pracy swojego rządu. Rozmowę poprowadzą dziennikarka Polsatu – Dorota Gawryluk, dziennikarz TVP – Michał Adamczyk oraz Łukasz Mężyk z 300polityka.pl.
"Prezydenci i Premierzy" - nowy program Doroty Gawryluk w Polsat News
W sobotę, 5 marca o godzinie 20:00, Polsat News pokaże premierowe wydanie nowego, cotygodniowego programu publicystycznego „Prezydenci i Premierzy”. W roli prowadzącej zobaczymy dziennikarkę „Wydarzeń” – Dorotę Gawryluk, a jej pierwszymi gośćmi będą: były prezydent Bronisław Komorowski oraz byli premierzy Leszek Miller i Waldemar Pawlak.
Zmiany w ramówce Polsat News. Nowe programy
Od 5 marca ma zmienić się oferta programowa Polsat News – wynika z ramówki udostępnionej przez nadawcę. Pojawią się nowe programy: „Wydarzenia 22:00” (od poniedziałku do piątku o 22:00), „Prezydenci i premierzy” (w sobotę o 20:00) oraz „Newstelegraf” (w dni powszednie o 15:00). Część programów zmieni z kolei pasma emisyjne.
"Wszystko o Rodzina 500+" w Polsat News. Zaprasza Przemysław Talkowski
W sobotę Polsat News razem z ekspertami z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przybliży widzom szczegóły programu Rodzina 500+. Kto, gdzie, kiedy i na jakich warunkach otrzyma pieniądze z programu? Co trzeba zrobić, aby otrzymać 500 zł na dziecko? Odpowiedzi na te pytania już w sobotę na antenie Polsat News.
Wieczorne "Wydarzenia" od 7 marca w Polsat News
W pierwszy poniedziałek marca, Polsat News wprowadza wieczorne wydanie „Wydarzeń”. Program, który poprowadzą Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała oraz Maciej Stroiński i Joanna Wrześniewska-Sieger, będzie emitowany na antenie Polsat News od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00.
Polsat promuje "Wydarzenia". "Stawiamy na wiarygodność i niezależność"
Polsat na swoich antenach rozpoczął emisję spotów promujących główne wydanie „Wydarzeń”. „Stawiamy na wiarygodność i niezależność” – to przesłanie krótkich, trwających po 10 sekund zwiastunów. W spotach występują główne twarze programu – Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała.
Piotr Witwicki gospodarzem "Tak czy nie" w Polsat News
Reporter i prezenter Piotr Witwicki zadebiutuje dzisiaj w roli gospodarza „Tak czy nie” w Polsat News. Dołączy do Ernesta Bodziucha i Wojciecha Szeląga, z którymi będzie prowadził program na zmianę. W przeszłości gospodarzami „Tak czy nie” byli też: Agnieszka Gozdyra i Maciej Stroiński. Okazjonalnie program prowadzi z kolei Przemysław Talkowski.
"Wydarzenia" dziś o 19:25. Zmiany w ramówce Polsat News [akt.]
Finał EHF Euro 2016, który zostanie pokazany także na głównej antenie Polsatu, wymusi zmiany w ramówkach głównego Polsatu i kanału Polsat News. „Wydarzenia” zostaną dzisiaj pokazane wyjątkowo o 19:25, czyli po zakończeniu meczu.
Katarzyna Senyk zadebiutowała w roli prowadzącej "To jest dzień" w Polsat News
Katarzyna Senyk zadebiutował w piątek w roli prowadzącej „To jest dzień” w Polsat News. To zastępstwo. Główna prowadząca program – Ewa Gajewska – do 4 lutego przebywa na urlopie. Poza Ewą Gajewską „To jest dzień” prowadzą też: Mariusz Abramowicz, Maciej Stroiński, okazjonalnie Przemysław Białkowski, a w trakcie urlopu Ewy Gajewskiej zastępuje ją też Klaudiusz Slezak.
Polsat News zrezygnował z przerwy reklamowej po "Gościu Wydarzeń"
Od ubiegłego tygodnia Polsat News nie emituje już reklam po „Gościu Wydarzeń”, a płynnie przechodzi do kolejnej propozycji programowej, którą są „Informacje”, a w piątki „Państwo to my”. W związku z tą zmianą, nową godzinę emisji otrzymał serwis informacyjny, który teraz startuje nie o 19:35, ale o 19:30.
Wywiad z premier Beatą Szydło w Polsat News i TVP Info [zwiastun]
W środę o 20:00 Polsat News i TVP Info pokażą wspólny wywiad z premier Beatą Szydło. Poprowadzą go Dorota Gawryluk z „Wydarzeń” Polsatu i Krzysztof Ziemiec z „Wiadomości” TVP1. Specjalny program pt. „Po debacie w Strasburgu” to wspólne przedsięwzięcie obu nadawców.
Magazyn Euro 2016 piłkarzy ręcznych także w Polsat News
W ramówce Polsat News pojawił się „Magazyn Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn”. Stacja emituje jego pierwszą część, która ma charakter informacyjny i trwa niecałe 15 minut. W programie, który na czas mistrzostw zastąpił tradycyjne „Sportowe podsumowanie dnia” znajdują się informacje z aren Euro 2016 piłkarzy ręcznych, ale nie brakuje także doniesień z innych dyscyplin sportu.
Klaudiusz Slezak z debiutem w roli prowadzącego "To jest dzień" w Polsat News
Klaudiusz Slezak zadebiutował w czwartek w roli gospodarza „To jest dzień” w Polsat News. To zastępstwo, bowiem główna prowadząca program – Ewa Gajewska – przebywa na urlopie. Poza Ewą Gajewską „To jest dzień” prowadzą też: Mariusz Abramowicz, Maciej Stroiński i okazjonalnie Przemysław Białkowski.
Rusza "Bezpieczna zima z GOPR". Wyjazdowe poranki Polsat News [wideo]
16 stycznia startuje „Bezpieczna zima z GOPR 2016”. Zimową akcję GOPR kolejny raz wspierać będą Telewizja Polsat i Polsat News, które przez siedem weekendów „Nowy dzień” będą nadawać z największych i najpopularniejszych stoków narciarskich. Plenerowe wydania programu poprowadzą na zmianę: Beata Cholewińska i Mariusz Abramowicz oraz Joanna Górska i Przemysław Białkowski.
"Wysokie C" zamiast "Mojej Europy" w Polsat News
Pod koniec 2015 roku Polsat News zakończył emisję cyklu „Moja Europa”. W styczniowej ramówce stacji jego miejsce zajmie program kulturalny Małgorzaty Ziętkiewicz pt. „Wysokie C”, znany z anteny Polsat News 2.
Dobre wyniki oglądalności "Wydarzeń" i Polsat News w 2015 roku
Główne wydanie „Wydarzeń” w 2015 roku średnio oglądało ponad 2,4 mln widzów, co przełożyło się na udziały na poziomie 21,5% (wynik łącznie z trzech stacji) w grupie komercyjnej. Dobre wyniki w 2015 roku odnotowały też kanały informacyjne Polsatu.
Sylwestrowa Moc Przebojów z Katowic wygrała z konkurencją
Noworoczny toast podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2015 wprost z serca Katowic wzniosło z Polsatem 4,5 miliona widzów. W tym kluczowym momencie był ze stacją co trzeci Polak przed telewizorem. W trakcie sylwestrowego koncertu Telewizja Polsat była absolutnym liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych.
"Gruz 200, Gruz 300" - film Marka Sygacza dzisiaj o 22:00 w Polsat News
Dziś o 22:00 Polsat News pokaże film dokumentalny dziennikarza „Wydarzeń” Marka Sygacza pt. „Gruz 200, Gruz 300”. To kolejna produkcja Polsat News poświęcona sytuacji na Ukrainie. Wojna na wschodzie tego kraju pochłonęła już ponad 9 tysięcy osób. W wojennym żargonie ranny lub zabity to „ładunek” – tytułowy „gruz”.
"Sylwestrowa Moc Przebojów" na pięciu antenach Polsatu
„Sylwestrową Moc Przebojów” będzie można w tym roku oglądać na żywo na aż pięciu antenach Polsatu. Od 20:00 imprezę z Katowic będą transmitować: główny Polsat, Polsat 2, Polsat News, Polsat News 2 oraz nowy kanał dla Polonii – Polsat 1.
"Kiedy śpisz, życie wciąż toczy się bardzo szybko". Zobacz spot "Nowego dnia"
Na antenie Polsat News zadebiutował spot promujący pasmo „Nowy dzień” emitowane codziennie od 05:58 w Telewizji Polsat i Polsat News. W spocie występują wszyscy prowadzący: Bartosz Kurek, Joanna Górska i Beata Cholewińska oraz prezenterzy porannych „Informacji”: Mariusz Abramowicz, Przemysław Białkowski i Magdalena Kaliniak-Wójcik.
Zobacz świąteczne oprawy Polsat News i Polsat News 2
Polsat News i Polsat News 2 wprowadziły w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia świąteczne oprawy. Są one oparte na standardowych jinglach, ale wprowadzono do nich elementy świąteczne. W przypadku Polsat News są to choinki, a w Polsat News 2 jest to bombka. Dodatkowo, w oprawie Polsat News 2 pojawił się świąteczny podkład muzyczny.
Losowanie grup Euro w Polsacie i Polsacie Sport. Program specjalny w Polsat News
Dzisiaj piłkarska reprezentacja Polski pozna swoich grupowych rywali, z którymi w czerwcu zmierzy się na boiskach we Francji. Losowanie grup Euro 2016 odbędzie się w Paryżu, a bezpośrednią transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć od 17:15 na antenie Polsatu Sport i od 17:45 na antenie Polsatu. Od 18:00 wydanie specjalne w Polsat News.
Nagroda "Mediów Dobroczynności" dla Wydarzeń i Polsat News
Zarząd Fundacji "Pomaganie jest trendy" nagrodził redakcję "Wydarzeń" i stacji Polsat News tytułem "Mediów Dobroczynności" za zaangażowanie w budowanie świadomości społeczeństwa na temat autyzmu, w ciągu ostatnich 3 lat.
5,5 mln widzów niedzielnych "Wydarzeń"
Główne wydanie „Wydarzeń”, flagowego programu Telewizji Polsat, emitowane 6 grudnia, tuż po Mikołajkowym Bloku Reklamowym, obejrzało ponad 5,5 miliona widzów. Program uzyskał najlepszy wynik zarówno w grupie wiekowej 4+ jak i 16-49.
Katarzyna Senyk prezenterką Polsat News
Do grona prezenterów Polsat News dołączyła Katarzyna Senyk. Dziennikarka wzmocni zespół prowadzących serwisy pasma dziennego i wieczornego kanału informacyjnego Polsatu.
Polsat pokazuje początek "Gościa Wydarzeń" na głównej antenie
Od wczoraj Polsat pokazuje na głównej antenie początek rozmowy z „Gościem Wydarzeń”. Całość wywiadu bez zmian można oglądać w Polsat News. Po ostatnim materiale „Wydarzeń” prowadzący przedstawia gościa i przez około minutę rozmawia z nim także na głównej antenie. Następnie zaprasza na dalszy ciąg w Polsat News.
"Kolędowanie z Fundacją Polsat" w Polsat News i Polsacie
W Wigilię Telewizja Polsat, a w I Dzień Świąt Bożego Narodzenia Polsat News pokażą „Kolędowanie z Fundacją Polsat”. W trakcie spotkania zaproszeni goście przedstawią efekty działań i osiągnięcia Fundacji Polsat w roku 2015.
Urszula Rzepczak korespondentką Polsat News w Rzymie i Watykanie
Urszula Rzepczak będzie stałą korespondentką Polsat News w Rzymie i Watykanie. Jej relacje będą obecne na antenach Polsat News, Polsat News 2 i w „Wydarzeniach"- głównym programie informacyjnym Telewizji Polsat.
Przemysław Talkowski w tę niedzielę poprowadzi "Państwo w państwie"
W najbliższą niedzielę, 22 listopada, o 19:30 Przemysław Talkowski znowu poprowadzi program „Państwo w państwie” w Polsacie, Polsat News i Polsat News 2. Dziennikarz Polsat News wraca po przerwie spowodowanej złamaniem nogi podczas programu.
Tomasz Lisiecki odchodzi z Polsat News
Tomasz Lisiecki, poznański reporter kanału Polsat News, odchodzi ze stacji. Dziennikarz wygrał konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora ds. komunikacji społecznej gabinetu prezydenta Poznania. Lisiecki będzie odpowiadał m.in. za obsługę prasową urzędu i współpracę z mediami, promocję Poznania oraz koordynację działań promocyjnych realizowanych przez miasto.
"Dzień Wydarzeń" w Polsat News ma formułę zbliżoną do poprzednika
Program „Dzień Wydarzeń”, który zadebiutował na antenie Polsat News wczoraj, ma prawie taką samą formułę jak nadawany wcześniej w tym paśmie magazyn „Wydarzenia, opinie, komentarze”. Nowy program, tak jak jego poprzednik, składa się z przeglądu wydarzeń z kraju i ze świata, pomiędzy którymi emitowane są dwie rozmowy z gośćmi.
Przemysław Talkowski nie poprowadzi dziś "Państwa w państwie"
Reporterki Agnieszka Zalewska (główna prowadząca) i Małgorzata Cecherz będą gospodyniami dzisiejszego wydania programu „Państwo w państwie”. W roli prowadzącego nie zobaczymy dzisiaj Przemysława Talkowskiego, który podczas odcinka w zeszłym tygodniu złamał nogę przy schodzeniu z podestu.
Beata Szydło będzie jutro gościem Polsatu, Polsat News i Polsat News 2
Jutro o 19:30 w Telewizji Polsat oraz kanałach Polsat News i Polsat News 2 będzie można zobaczyć wywiad z Beatą Szydło, która w poniedziałek zostanie powołana na premiera. Specjalną rozmowę z nową premier przeprowadzi Dorota Gawryluk.
Po zamachach w Paryżu Polsat News nadawał na żywo przez całą noc
Po wczorajszej serii zamachów terrorystycznych we Francji, w których zginęło co najmniej 128 osób, Polsat News nadawał na żywo całonocny program specjalny. Wydanie specjalne rozpoczęło się o 23:00, choć już wcześniej stacja podawała informacje o sytuacji w Paryżu.
"Dzień Wydarzeń" - nowy program w Polsat News
Od 16 listopada o godzinie 22:00 w miejsce „Polska wybrała” Polsat News wprowadza program „Dzień Wydarzeń” emitowany od poniedziałku do piątku. Przed okresem wyborczym w tym paśmie nadawano „Wydarzenia, opinie, komentarze”. Gospodarzami nowego programu będą Marek Kacprzak i Bogusław Chrabota.
Praca reportera jest nieprzewidywalna. Ewa Żarska dla tvpolsat.info
„Dziennikarka Polsatu zaorała kiboli na wizji” – to tytuł artykułu z satyrycznego serwisu ASZdziennik, który tym razem opisał całkowicie prawdziwą sytuację. Film z anteny Polsat News, w którym Ewa Żarska, reporterka stacji, spokojnie odpowiada na wulgarne przyśpiewki uczestników Marszu Niepodległości, stał się wczoraj hitem Internetu, a w komentarzach pojawia się mnóstwo pochwał dla dziennikarki.
Uczestnicy Marszu Niepodległości zakłócali pracę reporterów Polsat News [wideo]
Choć organizowany w tym roku stołeczny Marsz Niepodległości odbył się bez incydentów, to jego uczestnicy zakłócali pracę reporterów Polsat News. Michał Giersz i Ewa Ĺťarska nie mogli kontynuować swoich relacji, bowiem byli zagłuszani przez osoby wypowiadające niecenzuralne słowa.
Wypadek w programie "Państwo w państwie" [wideo]
Przemysław Talkowski, prowadzący program „Państwo w państwie” w trakcie dzisiejszego wydania spadł z podestu i złamał nogę. Do wypadku doszło podczas drugiej części programu, która emitowana jest w Polsat News i Polsat News 2.
Specjalne wydanie "Państwo to my" w Polsat News
Dzisiaj o 19:30 Polsat News pokaże specjalne wydanie programu „Państwo to my”. Będzie to debata z udziałem przedstawicieli pięciu ugrupowań, które dostały się do Sejmu. Jak będzie wyglądać nowa polityczna rzeczywistość? Jakie będą pierwsze decyzje nowego rządu? Czy Prawo i Sprawiedliwość wywiąże się z przedwyborczych obietnic?
Krzysztof Bąk reporterem Polsat News w Katowicach
Krzysztof Bąk rozpoczął pracę jako katowicki reporter Polsat News. Dotychczas pełnił funkcję reportera w Krakowie. Z krakowskim ośrodkiem stacji Krzysztof Bąk był związany przez ostatnie 1,5 roku, choć w tym czasie okazjonalnie przygotowywał już relacje z terenu Katowic i okolic.
Beata Lubecka nominowana do nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego
Beata Lubecka, reporterka przygotowująca materiały dla „Wydarzeń” oraz gospodyni programów „Graffiti” w Polsat News i „Rozmowa polityczna” w Polsat News 2, została nominowana do nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego za program „Pociąg do polityki” (Polsat News, Polsat News 2).
Kanały Polsatu w HD w sieci kablowej Petrus
26 paĹşdziernika do oferty sieci kablowej Petrus dołączą kanały Polsatu w jakości HD: Polsat HD, TV4 HD, Polsat 2 HD, Polsat News HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD i Polsat Film HD. Stacje mają takie same ramówki, jak ich odpowiedniki w standardowej rozdzielczości.
Wieczór wyborczy Polsat News za darmo na polsatnews.pl i w IPLI
Wieczór wyborczy Polsat News „Polska wybiera” będą mogły oglądać także osoby, które na co dzień nie mają dostępu do informacyjnej stacji Polsatu. Przekaz Polsat News na czas wieczoru wyborczego zostanie bez opłat udostępniony na portalu polsatnews.pl oraz w telewizji internetowej IPLA.
Kto weźmie udział w ostatniej debacie tej kampanii w Polsat News?
Dzisiaj o 19:30 na antenie Polsat News i na portalu internetowym polsatnews.pl będzie można oglądać debatę, w której wezmą udział przedstawiciele wszystkich ośmiu ogólnopolskich komitetów wyborczych. Będzie to specjalne wydanie programu „Państwo to my”, które poprowadzi Jarosław Gugała.
Debata komitetów wyborczych w piątek o 19:30 w Polsat News
Jutro o 19:30 Polsat News i portal polsatnews.pl pokażą debatę, w której wezmą udział przedstawiciele wszystkich ośmiu ogólnopolskich komitetów wyborczych. W specjalnym wydaniu programu „Państwo to my” Jarosław Gugała, na kilka godzin przed ciszą wyborczą, zada ważne dla wyborców pytania.
6,7 mln widzów "Debaty liderów"
Wczorajszą „Debatę liderów”, w której wzięli udział przedstawiciele wszystkich ośmiu ogólnopolskich komitetów wyborczych, obejrzało w TVP1, TVP Info, TVP Polonia, TVN24, TVN24 Biznes i Świat, Polsat News oraz Polsat News 2 łącznie 6 686 664 widzów, przy udziałach w grupie 4+ na poziomie 38,79%.
Jesienny spacer po Warszawie w spocie wieczoru wyborczego Polsat News [wideo]
Polsat News przygotował spot promujący wieczór wyborczy „Polska wybiera”. W klipie gospodarze wieczoru, czyli Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała, spacerują po Warszawie. Sceneria jest typowo jesienna. Na chodniku są widoczne żółte liście. Z kolei na niebie widać niesione przez wiatr karty do głosowania.
8 mln 259 widzów debaty Szydło - Kopacz
8 mln 259 widzów śledziło w TVP1, TVP Info, TVP Polonia, TVN24, TVN24 Biznes i Świat, Polsat News i Polsat News 2 debatę „Beata Szydło – Ewa Kopacz. Rozmowa o Polsce”. Przełożyło się to na 45,98% udziału w grupie 4+.
Wieczór wyborczy w Polsacie i Polsat News. Wspólny program z Radiem ZET
25 października na antenie Polsatu i Polsat News wyemitowany zostanie wieczór wyborczy „Polska wybiera”. Komentarze, relacje ze sztabów wyborczych, wizualizacje pierwszych wyników wyborów kandydatów do Sejmu i Senatu RP. Gospodarzami w studiu Telewizji Polsat będą Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała, a w studiu Radia ZET Paula Michalik i Roman Osica.
Ruszył polsatnews.pl
Nowe źródło informacji zintegrowane z mediami społecznościowymi. Autorskie materiały. Najnowsze i zawsze aktualne newsy, gorące materiały wideo, relacje na żywo, komentarze i stały kontakt z internautami – to wszystko na portalu polsatnews.pl, który wystartował w niedzielę około 22:00.
Szczegóły wspólnych przedwyborczych programów TVP, TVN i Polsatu
W poniedziałek i we wtorek widzowie zobaczą wspólne przedwyborcze programy TVP, TVN i Polsatu. Będą to „Beata Szydło – Ewa Kopacz. Rozmowa o Polsce” (emisja 19 paĹşdziernika) oraz „Debata liderów” (20 paĹşdziernika). Przedstawiamy szczegóły tych wspólnych przedsięwzięć trzech największych nadawców.
Polsat zamienia miejscami prowadzących debaty wyborcze
Telewizja Polsat zdecydowała o zmianie prowadzących debaty 19 i 20 paĹşdziernika. Stacja pozostaje przy wcześniej podawanym składzie gospodarzy, ale zamienia ich miejscami. Dorota Gawryluk, która pierwotnie miała poprowadzić debatę ośmiu komitetów, została gospodynią debaty Szydło – Kopacz. Z kolei Jarosław Gugała, który miał być gospodarzem programu z udziałem dwóch liderek, poprowadzi debatę komitetów.
Dorota Rojek pożegnała się z widzami Polsat News [wideo]
We wtorek, 13 paĹşdziernika, Dorota Rojek po raz ostatni poprowadziła „Informacje” oraz „Informacje dnia” w Polsat News. Pod koniec głównego wydania serwisu informacyjnego prezenterka pożegnała się z widzami stacji, dziękując, że tak często mogła gościć w ich domach.
"Szydło - Kopacz. Rozmowa o Polsce" 19 paĹşdziernika w Polsat News
19 paĹşdziernika od 20:00 TVP1, TVP Info TVN24 oraz Polsat News i Polsat News 2 będą równolegle emitować program pt. „Beata Szydło – Ewa Kopacz. Rozmowa o Polsce”. Debatę kandydatek na premiera poprowadzą Jarosław Gugała z Polsatu, Justyna Pochanke z TVN i Piotr Kraśko z TVP. Program zrealizują wspólnie Telewizja Polsat, TVN i Telewizja Polska.
Dwie wspólne debaty Polsatu, TVN i TVP
Trzej główni nadawcy telewizyjni – TVP, TVN i Polsat – porozumieli się w sprawie wspólnej organizacji i emisji dwóch debat polityków reprezentujących komitety wyborcze.
20 paĹşdziernika wspólna debata Polsatu, TVN i TVP
We wtorek, 20 paĹşdziernika w gmachu TVP przy ul. Woronicza 17 odbędzie się wspólna debata przedwyborcza organizowana przez Telewizję Polską, Telewizję Polsat i TVN. Wspólna debata trzech nadawców to odpowiedĹş na apel Jana Dworaka, przewodniczącego KRRiT o zorganizowanie przez największe telewizje jednej debaty, która dotrze do jak największej liczby widzów.
Polsat News HD od pakietu Rodzinnego HD w Cyfrowym Polsacie
Kilka dni temu doszło do zmiany dostępności kanału informacyjnego Polsat News HD w Cyfrowym Polsacie. Od teraz kanał jest udostępniony także abonentom, którzy posiadają pakiet Rodzinny HD. Wcześniej dostęp do tego kanału mieli abonenci od pakietu Familijnego HD wzwyż.
Paweł Kukiz odwołał wizytę w Polsat News. Zmiany w "Daję słowo"
Gościem dzisiejszego wydania programu „Daję słowo” o 18:00 w Polsat News i Polsat News 2 miał być Paweł Kukiz. Około 14:00, na 4 godziny przed programem, polityk odwołał jednak swoją wizytę w studiu Polsatu, choć wcześniej potwierdzał, że pojawi się w programie. Stacja postanowiła wyemitować dzisiejsze wydanie z innym gościem.
TVP i Polsat z propozycją debaty Kopacz - Kaczyński
Prezes TVP Janusz Daszczyński skierował w poniedziałek, 21 września 2015 r. listy do Ewy Kopacz, Przewodniczącej Platformy Obywatelskiej oraz Jarosława Kaczyńskiego, Prezesa Prawa i Sprawiedliwości.
Koniec programu "Oblicza świata" w Polsat News. Przypominamy jego historię
Z oferty Polsat News zniknął magazyn „Oblicza świata”, który został zastąpiony magazynem „Moja Europa”. Przypominamy historię programu z ciekawostkami ze świata. Pierwsze wydanie pokazano 1 listopada 2009 roku, a prowadził je Artur Kaczmarski.
Program "Moja Europa" w Polsat News będzie nadawany w soboty
Program „Moja Europa” w Polsat News otrzymał stałe pasmo emisyjne w soboty. Pierwsze wydanie wyjątkowo pokazano w środę o 21:30, bowiem był to wywiad z Martinem Schulzem, przewodniczącym Parlamentu Europejskiego. Od dziś cykl będzie już regularnie nadawany w soboty o 21:30.
"Moja Europa" - nowy program w Polsat News
Dzisiaj o 21:30 Polsat News pokaże pierwsze wydanie programu „Moja Europa”. Jego gościem będzie Martin Schulz, przewodniczący Parlamentu Europejskiego. Rozmowę przeprowadzą brukselska korespondentka stacji Dorota Bawołek i Krzysztof Turowski.
Podsumowanie kolejnych zmian w Polsat News
Kolejny tydzień przyniósł kolejne zmiany w Polsat News. Na antenie zadebiutowały dwa programy. Z kolei Agnieszka Gozdyra po długiej przerwie powróciła do prowadzenia serwisów informacyjnych w paśmie dziennym. W roli gospodarza magazynu "Wydarzenia, opinie, komentarze" zadebiutował natomiast Przemysław Białkowski, który będzie prowadził również "Polska wybiera". Ten program na czas kampanii zastąpił "WOK".
"Polska wybiera" - wspólny program Polsat News i Radia ZET
Od 11 września, od poniedziałku do piątku, o godz. 22.00 Polsat News będzie pokazywał nowy program publicystyczny "Polska wybiera" realizowany we współpracy z Radiem ZET. Codziennie obie stacje będą podsumowywać bieżące wydarzenia trwającej kampanii wyborczej.
Premiera programu "Daję słowo" 11 września w Polsat News
Już od 11.09 przez siedem kolejnych piątkowych wieczorów przedwyborczych o godz. 18.00 na antenie Polsat News zobaczymy nowy program publicystyczny "Daję słowo", w którym okazję do zadania pytań najważniejszym polskim politykom będą mieli nie tylko dziennikarze, ale i - za pośrednictwem profilu kanału na Facebook-u widzowie i internauci. Pierwszym gościem, który stanie w ogniu pytań, będzie Janusz Korwin-Mikke.
O 22:00 wydanie specjalne w Polsat News
O godz. 22:00, po zamknięciu lokali wyborczych, w Polsat News ruszy wydanie specjalne poświęcone referendum. W programie znajdą się komentarze publicystów i ekspertów.
Kolejne zmiany w Polsat News
W tym tygodniu Polsat News odświeżył pasmo dzienne, nadawane w dni powszednie od 10:00 do 15:30. Zmiany objęły także "Informacje dnia", emitowane od poniedziałku do piątku o 23:00 i w weekendy o 22:00 oraz weekendowe pasmo serwisów informacyjnych, które można oglądać od 11:00 i weekendowy "Nowy dzień". Ponadto, na antenie stacji zadebiutował program "Państwo to my".
Zobacz zwiastun programu "Państwo to my" w Polsat News
W piątek o 19:30 na antenie Polsat News zadebiutuje program "Państwo to my", który zastąpi "Premierów", nadawanych w tym paśmie do początku wakacji. Polsat News emituje już zwiastun jutrzejszego programu, który poprowadzi Jarosław Gugała.
Polsat News promuje "To jest dzień", "To był dzień" i "Wydarzenia 15:50"
Od września na antenie Polsat News rusza nowa kampania autopromocyjna, w której prezentowane będą najważniejsze pasma i programy Polsat News. Na początek promowane będą: "To jest dzień" emitowany od poniedziałku do piątku od godz. 16:30, "To był dzień" nadawany od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 oraz "Wydarzenia 15:50".
Polsat News odświeżył pasmo dzienne [wideo]
Polsat News zaprezentował dzisiaj widzom odświeżone pasmo dzienne, nadawane od 10:00 do 15:30. "Informacje" są teraz prezentowane z nowego miejsca, centralnej części studia. W paśmie nie ma już rozmów z gośćmi, a jedynie z dziennikarzami Polsat News, którzy np. zapowiadają programy, takie jak "Interwencja", "To jest dzień" czy "Wydarzenia" oraz omawiają sytuację na świecie.
Portal polsatnews.pl ruszy na przełomie września i października
Nowe Ĺşródło informacji zintegrowane z mediami społecznościowymi. Autorskie materiały. Najnowsze i zawsze aktualne newsy, gorące materiały wideo, relacje na żywo, komentarze i stały kontakt z internautami – to wszystko na polsatnews.pl.
Trzy nowe programy publicystyczne i odświeżone pasmo dzienne w Polsacie News
Już od września Polsat News wprowadzi do ramówki trzy nowe programy publicystyczne: „Państwo to my”, „Daję słowo” oraz „Polska wybiera”.
Będzie informacyjny portal Polsatu
Jesienią ruszy informacyjny portal Polsatu, który będzie zawierać aktualne informacje z kraju i ze świata, także w formie wideo.
"Reżim ciszy" - reportaż Marka Sygacza o Ukrainie w Polsat News
Polsat News pokaże dzisiaj reportaż o wschodniej Ukrainie autorstwa Marka Sygacza, reportera „Wydarzeń”. Reportaż „Reżim ciszy” będzie można zobaczyć o godz. 20:00. Tytułowy reżim ciszy to ukraińskie określenie zawieszenia broni, który to rozejm naprawdę jest fikcją.
Joanna Guzik zadebiutowała w "Rzeczpospolitej od rana" w Polsat News [wideo]
Dziennikarka „Rzeczpospolitej” Joanna Guzik zadebiutowała dzisiaj w roli gospodyni programu „Rzeczpospolita od rana” w Polsat News. Dotychczasowe wydania prowadzili Marcin Piasecki lub Bogusław Chrabota. Zgodnie z zapowiedziami, gospodarzem programu miał być też Michał Szułdrzyński, ale do tej pory nie pojawił się na antenie.
Przemysław Białkowski gościnnie w "To jest dzień" w Polsat News
Przemysław Białkowski zadebiutował dzisiaj jako gospodarz magazynu „To jest dzień” w Polsat News. Jak się dowiedzieliśmy, jest to jednak wakacyjne zastępstwo i nie oznacza stałego dołączenia Przemysława Białkowskiego do grona prowadzących „To jest dzień”.
W wakacje "To był dzień" w Polsat News 5 razy w tygodniu
Na czas wakacji Polsat News zwiększył liczbę wydań programu „To był dzień”. Czołowy magazyn publicystyczno-informacyjny stacji latem można oglądać także w piątki. Piątkowe wydania „To był dzień” zastąpiły program „Premierzy", który udał się na wakacyjną przerwę.
Na czas wakacji Polsat News i Polsat News 2 zawieszają część programów
Na czas wakacji Polsat News i Polsat News 2 zawieszają emisję wybranych programów. Już miesiąc temu na letnią przerwę udał się „To był dzień. Otwarcie”. Teraz z oferty na okres wakacyjny znikają, m.in.: „Premierzy”, „Państwo w państwie”, „Fajka pokoju”, „Naczelni” i „Pociąg do polityki”.
Specjalne wydanie "Państwa w państwie" w Polsat News
W najbliższą niedzielę Polsat News pokaże specjalny odcinek „Państwa w państwie” – „Państwo w naprawie”. Emisja wyjątkowo tylko na antenie Polsat News o godz. 20:00. W studiu będą gościć bohaterowie programu, przedstawiciele stowarzyszeń i federacji, posłowie, a także minister sprawiedliwości Borys Budka.
"Rzeczpospolita od rana" - nowy program w Polsat News
W najbliższą niedzielę, 21 czerwca, o 10:15 w Polsat News wystartuje nowy program „Rzeczpospolita od rana”. Będzie to niedzielne podsumowanie tygodnia przygotowane przez dziennikarzy dziennika „Rzeczpospolita”. Gospodarzami będą zamiennie: redaktor naczelny „Rzeczpospolitej” Bogusław Chrabota oraz dziennikarze Marcin Piasecki i Michał Szułdrzyński.
Rusza "Lato z Polsat News". Wyjazdowe poranki
W pierwszy wakacyjny weekend startuje „Lato z Polsat News”, w którym operator sieci Plus wspólnie z Telewizją Polsat i Polsat News i we współpracy ze służbami ratowniczymi będą zachęcać, by w trakcie letniego wypoczynku motywem przewodnim było bezpieczeństwo.
III Mistrzostwa Polsat News - DO BIEGU GOTOWI!
Polsat News, jako jedyna telewizja w Polsce, od lat aktywnie wspiera masowe ogólnopolskie imprezy biegowe, m.in. Półmaraton Warszawski, Maraton Warszawski czy Maraton Poznański. Celem stacji od początku nadawania jest być „Zawsze w centrum wydarzeń” i zawsze pierwszym na miejscu.
Magda Sakowska zadebiutowała w "Wydarzeniach 15:50" [wideo]
Magda Sakowska, która na co dzień prowadzi główne wydania weekendowych „Wydarzeń” i „Gościa Wydarzeń”, a także magazyn „To był dzień”, zadebiutowała dzisiaj jako prowadząca „Wydarzeń 15:50” i „Rozmowy Wydarzeń”. Prowadziła dziś również w ciągu dnia serwisy informacyjne w Polsat News (zwyczajowo ich gospodarzem jest prowadzący danego dnia „Wydarzenia 15:50”).
Z Polsat News na 3 miesiące zniknął "To był dzień" z publicznością
Polsat News na czas wakacji zawiesił emisję programu „To był dzień. Otwarcie”. Poniedziałkowe wydania z udziałem publiczności nie będą się ukazywały w czerwcu, lipcu i sierpniu. Stacja zdecydowała się na taki krok również rok temu. Zamiast „To był dzień. Otwarcie” w poniedziałki o 20:00 można oglądać zwykłe wydania magazynu, takie jak od wtorku do czwartku.
Milena Harzyńska nie pracuje już w Polsat News
Milena Harzyńska opuściła zespół reporterów kanału informacyjnego Polsat News. Reporterka odeszła ze stacji po roku pracy. Milena Harzyńska wcześniej pracowała w redakcji „Wiadomości” TVP1, gdzie współpracowała z Pawłem Gadomskim, obecnie reporterem „Wydarzeń” Polsatu.
Wywiad z prezydentem elektem w Polsacie
Prezydent elekt Andrzej Duda będzie jutro gościem Telewizji Polsat. O 19:30 porozmawia z nim Dorota Gawryluk. Rozmowę będą mogli śledzić widzowie głównej anteny Polsatu oraz kanału informacyjnego Polsat News.
Wyniki oglądalności wczorajszego wieczoru wyborczego w kanałach Polsatu
Wieczór wyborczy „Polska wybiera” emitowany wczoraj w godz. od 22:25 do 22:50 w Polsacie obejrzało 1 mln 17 tys. widzów przy udziałach w grupie 4+ na poziomie 6,6%. Z kolei Polsat News w godz. 22:15 – 01:14, gdy emitował wieczór wyborczy i podsumowujące wyborczy dzień „Informacje”, miał 234 tys. widzów (udziały 2,5%), natomiast Polsat News 2 od 22:15 oglądało 70 tys. osób (udziały 0,7%).
Tak wyglądał wieczór wyborczy po II turze w Polsat News [foto + wideo]
Za nami „Polska wybiera”, wieczór wyborczy po II turze wyborów prezydenckich. W związku z przedłużeniem ciszy wyborczej, sondażowe wyniki zostały podane dopiero o 22:30. Kluczową część wieczoru mogli oglądać również widzowie Polsatu otwartego, a całość można było śledzić w Polsat News i Polsat News 2.
Relacje z Pikniku Olimpijskiego w Polsat News [wideo]
23 maja na terenie warszawskiego Parku Kępa Potocka odbędzie się Piknik Olimpijski organizowany przez Polski Komitet Olimpijski. Jest to największa sportowa impreza dla wszystkich o charakterze rekreacyjno-sportowym w kraju. Relacje z imprezy od godz. 12:00 w Polsat News.
"Polska wybiera" dziś o 19:35 w Polsat News [wideo]
W trakcie debaty prezydenckiej w TVN kanał informacyjny Polsat News będzie pokazywał program „Polska wybiera”, w którym gośćmi będą, m.in. byli kandydaci na urząd Prezydenta RP. Program ruszy o 19:35, czyli dokładnie o tej samej porze, o której startuje debata prezydencka w TVN. Ponadto, Polsat News powtórzy dziś niedzielną debatę prezydencką, organizowaną przez Polsat i TVP.
Milena Rostkowska-Galant wróciła do pracy [wideo]
Dzisiaj w „Nowym dniu” w Polsat News i Polsacie na antenę po urlopie macierzyńskim powróciła Milena Rostkowska-Galant, prezenterka pogody w stacjach Polsatu. Prezenterka przywitała się z widzami i poprosiła o wyrozumiałość: „przez dłuższy czas mnie nie było, więc jeśli zdarzy mi się pomyłka, to liczę na Państwa wyrozumiałość”.
Wieczór wyborczy też na otwartej antenie Polsatu
24 maja na antenie Polsat News (Polsat News HD) oraz Polsat News 2 od 20:45 do północy wieczór wyborczy i ogłoszenie sondażowych wyników drugiej tury wyborów na Prezydenta RP. Od 20:55 do 21:05 wieczór wyborczy będzie emitowany na antenie głównej Polsatu.
Ankieta tvpolsat.info: Wieczór wyborczy dobrze oceniany
W minionym tygodniu czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz Wieczór wyborczy w Polsat News i Polsat News 2. Jak wynika z przeprowadzonej sondy większość ankietowanych dała pozytywną opinię.
Ponad 700 tys. widzów "Wieczoru z debatą" w Polsat News
„Wieczór z debatą”, czyli podsumowanie debaty prezydenckiej w Polsat News, odnotował najwyższą oglądalność w historii stacji. Prowadzony przez Magdę Sakowską program oglądało ponad 700 tys. widzów, co jest rekordem Polsat News.
10,6 mln widzów debaty prezydenckiej w TVP i Polsacie
Bezpośrednie starcie dwóch kandydatów na urząd Prezydenta RP oglądało na antenach Telewizji Polskiej i Telewizji Polsat niemal 2/3 Polaków zgromadzonych przed telewizorami. Debatę z udziałem Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy śledziło prawie 10,6 mln widzów.
"Wieczór z debatą" w niedzielę od 19:15 do 23:00 w Polsat News [wideo]
W niedzielę o godz. 20:10 Polsat i TVP1 pokażą debatę prezydencką. Z kolei w Polsat News debata będzie częścią specjalnego pasma „Wieczór z debatą”, w którym poza starciem Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy, znajdą się komentarze ekspertów i polityków. Emisja „Wieczoru z debatą” ruszy już o 19:15, zaraz po „Wydarzeniach”.
Debata Komorowski - Duda w Polsacie i TVP
W najbliższą niedzielę, 17 maja o 20:10 jednocześnie na antenie Telewizji Polsat, Polsat News, Polsat News 2 i TVP1 oraz TVP Info odbędzie się debata dwóch kandydatów na urząd Prezydenta RP – Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy.
Ernest Bodziuch gospodarzem "Tak czy nie" [wideo]
Dzisiaj w roli gospodarza programu „Tak czy nie” w Polsat News zadebiutuje Ernest Bodziuch, dziennikarz i prezenter Polsat News 2. Ernest Bodziuch w Polsat News 2 prowadzi „Biznes Informacje” oraz „Informacje” i pasma publicystyczne.
Polsat News nie zakłócał wystąpienia Kukiza. Błąd organizatora w hali [wideo]
Podczas wczorajszego wieczoru wyborczego Polsat News w trakcie przemówienia Pawła Kukiza w tle było słychać dĹşwięk z przemówienia Andrzeja Dudy. Jak wyjaśnia Marcin Cholewiński, szef anteny Polsat News, usterka nie wynikała z winy stacji, ale odpowiada za nią realizator dĹşwięku wieczoru w hali w Lubinie.
Ponad 300 tys. widzów wieczoru wyborczego w Polsat News i Polsat News 2
Wieczór wyborczy "Polska wybiera", który był wczoraj emitowany na kanałach Polsat News i Polsat News 2 oglądało ponad 300 tys. widzów. W Polsacie News program obejrzało 261 tys. przy udziałach 2,01 proc., zaś w Polsacie News 2 48 tys. osób (udziały 0,39 proc.).
Taki był wieczór wyborczy Polsat News [foto + wideo]
Za nami wieczór wyborczy „Polska wybiera” w Polsat News i Polsat News 2. Prowadzili go Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała, którzy w studiu wirtualnym prezentowali dane przygotowane przez IPSOS i rozmawiali z gośćmi. Media społecznościowe przeglądał Klaudiusz Slezak. Reporterzy stacji byli obecni w sztabach wszystkich kandydatów.
Gawryluk i Gugała zapraszają na wieczór wyborczy. Zobacz zwiastun
„Polska wybiera” – to tytuł wieczoru wyborczego Polsat News. Stacja promuje program za pomocą spotu, w którym występują Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała, gospodarze studia. Wieczór wyborczy jest przygotowywany wspólnie z Radiową Jedynką, którą reprezentować będzie Przemysław Szubartowicz, znany już widzom z rozmowy z Bronisławem Komorowskim.
Polsat News testuje nowy sposób prezentacji pogody [wideo]
Dzisiaj w magazynie „To jest dzień” w Polsat News zadebiutował nowy system prezentacji prognozy pogody. Do przedstawiania prognoz prezenter używa dotykowego ekranu, na którym znajdują się miniatury poszczególnych map pogodowych. Debiut nowego systemu nie obył się jednak bez problemów.
Prawie 1,7 mln widzów wywiadu z Bronisławem Komorowskim w kanałach Polsatu
Program "Trzech na jednego", który został wczoraj wyemitowany na antenie Polsatu i Polsatu News oglądało prawie 1,7 mln widzów. W kanale otwartym program obejrzało 1 mln 473 tys. osób (udziały 11,7 proc.), a w kanale informacyjnym 212 tys. widzów (udziały 1,6 proc.).
"Trzech na jednego" - rozmowa z Prezydentem w Polsacie i Polsat News [wideo]
We wtorek, w ostatnim tygodniu kampanii wyborczej, o 19:30 Polsat i Polsat News pokażą program „Trzech na jednego”. Będzie to rozmowa z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim, który ubiega się o drugą kadencję. Wywiad poprowadzi trzech dziennikarzy.
"Spis treści" ma wrócić do Polsat News
Po miesięcznej przerwie na antenę Polsat News ma powrócić program o książkach „Spis treści”. Magazyn ma być emitowany o nowej porze – 16:40 w niedziele. Gospodarzem cyklu pozostaje Mariusz Cieślik z dziennika „Rzeczpospolita”, który zapowiedział dzisiaj w „Nowym dniu” premierowe odcinki programu. Za tydzień gościem ma być Michał Komar, autor m.in. książki „Władysław Bartoszewski. Wywiad rzeka”.
Polsat News pokaże reportaż Małgorzaty Ziętkiewicz o KL Dachau [wideo]
W niedzielę, 3 maja o 23:00 Polsat News pokaże reportaż Małgorzaty Ziętkiewicz pt. „Był przecież Bóg” o duchownych zamordowanych w obozie koncentracyjnym KL Dachau. W obozie naziści więzili około 3 tys. księży z Europy, w tym ponad połowa z nich pochodziła z Polski.
Reportaż "Dzielić się życiem" w Polsat News [wideo]
W sobotę o 16:30 Polsat News pokaże reportaż „Dzielić się życiem”. Jest to opowieść o życiu i bezinteresownej miłości. Swoją historię odpowiadają ludzie, którzy żyją dzięki przeszczepom narządów. W zeszłym roku aż 594 osoby dostały drugie życie. Stało się tak dzięki decyzji innych o oddaniu organów.
Jarosław Gugała i Dorota Gawryluk poprowadzą wieczór wyborczy Polsat News
10 maja na antenie Polsat News oraz Polsat News 2 od 20:45 do północy wieczór wyborczy i ogłoszenie sondażowych wyników wyborów na Prezydenta RP. Gospodarzami studia będą Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała. Wraz z nimi, wybory komentować będą politycy, eksperci i dziennikarze.
Ankieta tvpolsat.info: Paulina Sykut-Jeżyna najlepszą prezenterką pogody
W minionym tygodniu czytelnicy serwisu tvpolsat.info wybierali najlepszego aktualnego prezentera pogody w Polsacie i Polsacie News. Zdaniem większości ankietowanych Paulina Sykut-Jeżyna jest bezapelacyjnie najlepszą prezenterką pogody.
Michał Giersz został reporterem Polsat News
Od 1 maja 2015 r. do zespołu reporterów Polsat News dołączy Michał Giersz – oficjalnie poinformowała Telewizja Polsat. Michał Giersz jest z wykształcenia socjologiem, a od dziesięciu lat pracuje jako dziennikarz. Przez ostatnich pięć był reporterem TVP Info.
Natalia Kielar reporterką Polsat News [wideo]
Natalia Kielar zadebiutowała w roli reporterki Polsat News. Natalia Kielar doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w telewizji JP2TV, która jest projektem tworzonym przez studentów i wykładowców Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie w strukturach Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Wydziale Nauk Społecznych.
Adam Kuklewicz odchodzi z "Interwencji". "Od jakiegoś czasu myślałem o zmianie"
Adam Kuklewicz z końcem kwietnia kończy pracę w Telewizji Polsat. W „Interwencji” zastąpi go Marcin Łukasik, znany słuchaczom Muzo.fm. Jak tłumaczy nam Adam Kuklewicz, o zmianie w życiu zawodowym myślał już od jakiegoś czasu. Ostatnie wydarzenia tylko przyspieszyły jego decyzję o odejściu z programu.
Agnieszka Gozdyra powróciła na antenę Polsat News [wideo]
Agnieszka Gozdyra powróciła do Polsat News. Prezenterka powitała widzów w serwisie informacyjnym o godz. 19:35, który rozpoczyna wieczorny dyżur prezenterski kończący się „Informacjami dnia” o 23:00, a składający się ponadto z serwisu o 21:00. Dziennikarka wróciła na antenę po ponad miesięcznym urlopie.
Ankieta tvpolsat.info: Krzysztof Ibisz najlepszym gospodarzem "Nowego dnia"
W minionym tygodniu czytelnicy serwisu tvpolsat.info wybierali najlepszego gospodarza programu "Nowy dzień z Polsat News". Jak wynika z przeprowadzonej sondy, zdaniem ankietowanych na ten tytuł zasługuje Krzysztof Ibisz. Na drugim miejscu uplasował się Bartosz Kurek.
Koniec programu "To był tydzień" w Polsat News [wideo]
Polsat News zrezygnował z emisji programu „To był tydzień”, będącego przeglądem najciekawszych materiałów reporterów z tygodnia. Ostatnie wydanie wyemitowano tydzień temu. Magazyn usunięto już z ramówki i zastąpiono dodatkowym wydaniem „Informacji”.
"Agropasja" o dogodniejszej porze w Polsat News [wideo]
Magazyn rolniczy „Agropasja” wraca do popołudniowej ramówki Polsat News. Program zajmie miejsce zwolnione przez niedzielny magazyn naukowy „Horyzont zdarzeń”, który został przeniesiony z godz. 17:30 na 18:20. „Agropasja” otrzyma więc dogodniejszą porę emisji, bowiem dotychczas program był nadawany o bardzo wczesnej godzinie – 05:30 w soboty i niedziele.
Agnieszka Gozdyra wraca do Polsat News. Poprowadzi "Informacje"
Agnieszka Gozdyra w najbliższych dniach powróci do Polsat News. Prezenterka wróci na antenę po ponad miesięcznym urlopie, na który stacja wysłała ją po zdjęciu programu „Skandaliści”. Zmieni się jednak zakres obowiązków dziennikarki. Agnieszka Gozdyra będzie teraz prowadzić i wydawać „Informacje”.
Zmiany w Polsat News - koniec "Spisu treści", nowe godziny emisji programów
Polsat News zmienia weekendową ramówkę. Już od dziś magazyn naukowy „Horyzont zdarzeń” będzie emitowany premierowo w niedziele o 18:20, a więc zajmie miejsce zdjętego z anteny programu o książkach „Spis treści”. W dawnym miejscu „Horyzontu zdarzeń”, czyli w niedziele o 17:30, pojawi się dodatkowe wydanie „Informacji”. Porę emisji ma też zmienić „Interwencja – taka jest Polska”.
Zobacz wszystkie świąteczne jingle reklamowe Polsat News [wideo]
Na każdy dzień okresu świątecznego Polsat News przygotował inny jingiel reklamowy, nawiązujący do konkretnego dnia. I tak np. w jinglu na Wielką Sobotę widzimy koszyczek ze święconką, w jinglu na Wielkanoc przedstawiono świąteczną babkę posypywaną cukrem pudrem, a w tym na Lany Poniedziałek – wodę wylewającą się z pojemnika na stół.
"Reporter w kamaszach" w Poniedziałek Wielkanocny w Polsat News [wideo]
W Lany Poniedziałek, 6 kwietnia, w świątecznym wydaniu programu publicystyczno-informacyjnego „To był dzień” widzowie Polsat News zobaczą reportaż Olgi Owczarek pt. „Reporter w kamaszach”. Jak wygląda wojskowe szkolenie podstawowe, które trwa 4 miesiące? Jakie ćwiczenia muszą wykonywać szeregowi?
Ewa Kopacz gościem specjalnego wydania "To był dzień" w Polsat News
Dzisiaj o 20:00 Polsat News wyemituje specjalne wydanie magazynu „To był dzień”. Jego gościem będzie premier Ewa Kopacz. Będzie to pierwszy wywiad, którego Ewa Kopacz udzieli Polsat News od momentu, gdy stanęła na czele rządu, czyli od pół roku.
Polsat znowu z pogodową wpadką [wideo]
Polsat i Polsat News w niedzielny poranek, 29 marca, wyemitowały prognozę pogody dla miejscowości nadmorskich z wysokimi, letnimi temperaturami od 22 do 26°C w dzień, a w nocy od 16 do 18°C. Na wpadkę realizatorów od razu zwrócili uwagę gospodarze „Nowego dnia”, w ramach którego nadawana była prognoza pogody.
"Interwencja. Taka jest Polska" zadebiutowała na antenie Polsat News [wideo]
W sobotę o godz 21:00 na antenie Polsat News zadebiutowała „Interwencja. Taka jest Polska”. Jest to nowy program reporterski, który zastąpił „Polskę – magazyn reporterów krajowych”. Pierwsze wydanie prowadził Michał Bebło. Program nadawany jest ze studia Polsat News, ale ze specjalnie na potrzeby tego magazynu zmodyfikowaną scenografią.
Tomasz Kułakowski z Polsat News zatrzymany na Krymie
Tomasz Kułakowski, na co dzień korespondent Polsat News w Moskwie, a obecnie specjalny wysłannik stacji na Krym oraz towarzyszący mu operator byli przetrzymywani i przesłuchiwani przez siły krymskiej samoobrony, a póĹşniej przez policję. Na posterunku policji w Symferopolu sprawdzono dokumenty ekipy Polsat News. Po około dwóch godzinach dziennikarza i operatora wypuszczono na wolność.
"Interwencja. Taka jest Polska" - nowy magazyn w Polsat News [wideo]
„Interwencja. Taka jest Polska” to nazwa nowego magazynu reporterów, który zadebiutuje już w tę sobotę o godz. 21:00 w Polsat News. Pierwotnie program nosił roboczą nazwę „Interwencja tygodnia” i pod takim tytułem widniał w ramówce. „Interwencja. Taka jest Polska” zastąpi „Polskę – magazyn reporterów krajowych”.
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto
QUIZ
25 lat Polsatu - seriale obyczajowe

Ankieta

Czy będzie druga edycja "Wyspy przetrwania"?

Tak

Nie

Nie mam zdania