Wyszukiwarka tagów

Wpisuj same wyrazy bez znacznika '#' (hashtag).

Tagi - polsat cafe

2,89 mln widzów finału „Tańca z Gwiazdami”. Kulisy show z rekordem
Rekordowy wynik oglądalności odnotował finałowy odcinek programu „Kulisy Tańca z Gwiazdami” w Polsat Cafe. Oglądało go średnio ok. 350 tys. widzów. Świetny wynik znalazł swoje odzwierciedlenie w wysokich udziałach – 2,91% wśród wszystkich badanych i 2,08% w grupie komercyjnej.
„Koty i zaloty” - nowy miniserial w Telewizji Polsat i Polsat Cafe
23 kwietnia, w niedzielę o godzinie 17:40 na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje miniserial „Koty i zaloty”. Powtórki odcinków będzie można oglądać w Polsat Cafe.
„Bake Off” z udziałem dzieci w Polsat Cafe
Polsat Cafe rozpoczął emisję brytyjskiej wersji „Bake Off Junior”. Jest to dziecięca odsłona popularnego formatu kulinarnego.
Rusza nowy serial paradokumentalny „Uciekające panny młode”. Kiedy premiera?
W środę, 22 marca o 21:00 na antenie Polsat Cafe zadebiutuje cotygodniowy serial paradokumentalny „Uciekające panny młode”.
Premiera „Walki o piersi” z wysoką oglądalnością w Polsat Cafe
Walka o piersi” to nowość w wiosennej ramówce Polsat Cafe. Program oglądało średnio ok. 150 tys. widzów. Świetny wynik znalazł swoje odzwierciedlenie w wysokich udziałach – 1% wśród wszystkich badanych i 1,11% w grupie komercyjnej.
„Gry małżeńskie” - ruszył casting do nowego programu Polsat Cafe
Trwa casting do nowego programu „Gry małżeńskie” w Polsat Cafe. Jak informują producenci, będzie to jedyna taka chwila, gdy żona będzie namawiała męża na flirt z inną. Uczestnicy programu będą musieli wykazać się sprytem i poczuciem humoru, a nagrodą dla zwycięzców będzie wyjazd do ciepłych krajów.
„Walka o piersi” - nowy program od marca w Polsat Cafe
W poniedziałek, 6 marca o 21:00 na antenie Polsat Cafe zadebiutuje program „Walka o piersi”. Twórcy cyklu chcą pokazać widzom, jak wiele osób zmaga się ze schorzeniami biustu. Opowiedzą historie ośmiu kobiet. Każda z nich boryka się z innymi trudnościami: chorobą, kompleksami, przemocą.
Serial „Oszukane” z Polsat Cafe trafi na główną antenę Polsatu
Serial paradokumentalny „Oszukane”, który premierowo mogli oglądać widzowie Polsat Cafe, wiosną zadebiutuje na głównej antenie Telewizji Polsat.
Będzie drugi sezon „Szpitala dziecięcego” w Polsat Cafe
W marcu Polsat Cafe rozpocznie emisję drugiej serii medycznego docu soap „Szpital dziecięcy”. Głównymi bohaterami serialu są: doktor Olga Wieczorek (Natasza Leśniak), doktor Marta Cisek (Monika Piwek) oraz doktor Paweł Wiślicki (Martin Budny). W pracy wspiera ich zespół pielęgniarek i ratowników medycznych, a także ordynator szpitala Wanda Dybicka (Halina Chmielarz).
„Demakijaż Hollywood” debiutuje w Polsat Cafe. Z kim porozmawia Krzysztof Ibisz?
Dzisiaj o 22:00 na antenie Polsat Cafe zadebiutuje specjalna odsłona programu Krzysztofa Ibisza. W cyklu „Demakijaż Hollywood” dziennikarz odwiedzi sześć mieszkających w Stanach Zjednoczonych Polek, które różni wiele – począwszy od wieku, urody, stylu życia, rodzaju wykonywanego zawodu, ale łączy jedno – wszystkie osiągnęły ogromny sukces dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości w realizacji marzeń.
Więcej kanałów HD w Pakiecie Mini HD. Polsat News HD szerzej dostępny
Zgodnie z zapowiedziami portalu tvpolsat.info, Cyfrowy Polsat udostępnił abonentom Pakietu Mini HD kanał Polsat News HD. Dotychczas klienci posiadający ten pakiet mogli oglądać tylko wersję SD stacji, która jednak zostanie wyłączona w nocy z 27 na 28 października. W pakiecie Mini HD oficjalnie pojawiły się też Polsat Play HD i Polsat Cafe HD.
Polsat 2, Polsat News, Polsat Cafe i Polsat Play będą nadawane tylko w jakości HD
Cyfrowy Polsat potwierdza, że Telewizja Polsat wyłączy przekazy części kanałów nadawanych w jakości SD. Zakończona zostanie emisja stacji Polsat 2, Polsat News, Polsat Cafe i Polsat Play, ale abonenci Cyfrowego Polsatu nadal będą mogli oglądać wersje HD tych kanałów. Dodatkowo Polsat News HD, Polsat Play HD i Polsat Cafe HD pojawią się w Pakiecie Mini HD.
Trzeci sezon „Shopping Queen” debiutuje na antenie Polsat Cafe
Na antenę Polsat Cafe powraca modowe show „Shopping Queen”. Program ponownie poprowadzi Joanna Horodyńska, która pomoże i doradzi uczestniczkom, a wszystkie stylizacje skomentują eksperci – m.in. Ada Fijał oraz Jarosław Szado.
Specjalne wydania "Demakijażu" z Hollywood wkrótce w Polsat Cafe
Krzysztof Ibisz i ekipa „Demakijażu” Polsat Cafe od soboty przebywają w Stanach Zjednoczonych, gdzie odwiedzają znane Polki, które robią karierę w Los Angeles. Znane kobiety pokażą Krzysztofowi Ibiszowi swoje domy i zdradzą sekrety życia oraz pracy w fabryce snów.
Polsat Cafe wprowadza docu soap "Szpital dziecięcy"
7 września na antenie Polsat Cafe zadebiutuje medyczny serial docu soap „Szpital dziecięcy”. Głównymi bohaterami serialu są: doktor Olga Wieczorek, doktor Marta Cisek i doktor Paweł Wiślicki. W pracy wspiera ich zespół pielęgniarek i ratowników medycznych oraz ordynator szpitala Wanda Dybicka.
Będzie trzeci sezon "Shopping Queen". Trwają poszukiwania uczestniczek
Po przerwie na antenę powróci program „Shopping Queen”. Firma Jake Vision, producent programu, rozpoczęła już poszukiwania uczestniczek. Pierwszą edycję stacja Polsat Cafe emitowała jesienią 2014, a drugą wiosną 2015 roku. Pierwszą serię zimą 2015 roku pokazywała też główna antena Polsatu.
Polsat Cafe z nowym programem o ślubach. Stacja szuka uczestników
Polsat Cafe pracuje nad nowym programem o ślubach i weselach, który przygotowuje firma NetMediaHD. Ruszyło już przyjmowanie zgłoszeń. Stacja poszukuje par, które planują ślub, a nie potrafią tańczyć.
W wakacje Polsat Cafe z premierowym odcinkiem programu o majsterkowaniu
W wakacje Polsat Cafe będzie emitował o różnych porach nowy program „Złap to, zrób to!”. Będzie to program typu DIYshow (zrób to sam) skierowany do kobiecej widowni. Gospodynią będzie Zofia Schwinke, która o DIY wie prawie wszystko. Od dziecka szyje, majsterkuje, nie boi się kontaktu z piłą czy wiertarką.
Nowy sezon "Grzeszków na widelcu" w Polsat Cafe. Wraca Anna Guzik
Jesienią na antenie Polsat Cafe pojawią się nowe odcinki programu „Grzeszki na widelcu”, do których zdjęcia już ruszyły. Prowadzącą ponownie będzie Anna Guzik, która wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim. W poprzedniej serii zastępowała ją Elżbieta Romanowska.
"Wymarzony ślub" - pilot programu Agnieszki Hyży w Polsat Cafe oraz IPLI
W ofercie IPLI jest już dostępny pilotowy odcinek nowego programu Agnieszki Hyży pt. „Wymarzony ślub”. O programie prezenterka informowała w wywiadzie dla tvpolsat.info. Pilotażowy odcinek mogą obejrzeć także widzowie Polsat Cafe. Najbliższa emisja 1 maja o godz. 11:00.
„Celebrity Salon” od 21 kwietnia w Polsat Cafe
21 kwietnia o godz. 21:00 w Polsat Cafe zadebiutuje nowy program pt. „Celebrity Salon”. Poprowadzi go Dorota Czaja, która będzie dodawała otuchy gwiazdom biorącym udział w programie. Uczestnikami „Celebrity Salon” będą m.in. Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak czy Ewa Pacuła.
Elżbieta Romanowska nową twarzą Polsat Cafe
Aktorka i uczestniczka nowej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” – Elżbieta Romanowska została nową gospodynią programu „Grzeszki na widelcu”, który można oglądać na antenie Polsat Cafe. Zastąpiła w tej roli Annę Guzik-Tylkę. W kuchni programu nadal będą królować tradycyjne dania rodzimej kuchni przyrządzone z najlepszych składników.
Program o operacjach plastycznych wiosną w Polsat Cafe
W wiosennej ramówce kobiecego kanału Polsat Cafe znajdzie się nowy polski program pt. „Nie bój się piękna”, który będzie poświęcony operacjom plastycznym. Stacja będzie go pokazywać w środy o godz. 22:00.
Zosia Zborowska w Polsat Cafe. Poprowadzi kulisy "Twoja twarz brzmi znajomo"
W Polsat Cafe 12 marca o godzinie 23:30 zadebiutuje nowy program pt. „Twoja twarz brzmi EXTRA znajomo”. Rywalizacja o miejsce prowadzącej program trwała już od jakiegoś czasu. Po kilku castingach podjęto decyzję, że program poprowadzą Zosia Zborowska i Agnieszka Popielewicz.
Krzysztof Ibisz wraca do Polsat Cafe. Poprowadzi "Demakijaż"
Krzysztof Ibisz poprowadzi drugi sezon talk show „Demakijaż”, który pojawi się na antenie Polsat Cafe w marcu. Dziennikarz zastąpi w tej roli Zuzannę Ziomecką. To powrót Krzysztofa Ibisza do Polsat Cafe – wcześniej był już bowiem gospodarzem talk show „Zrozumieć kobietę”.
W okresie świątecznym Polsat Cafe testował nowy paradokument [foto]
W okresie świąteczno-noworocznym na antenie Polsat Cafe można było obejrzeć pilotowy odcinek nowego serialu paradokumentalnego pt. „Oskarżone”. To druga tego typu produkcja stacji. W jej ofercie jest już obecny inny serial paradokumentalny o zbliżonej formule – „Oszukane”.
Stacja Polsat Cafe wprowadziła bożonarodzeniową oprawę
Kanał Polsat Cafe wprowadził świąteczną oprawę. Obejmuje ona jingle reklamowe i ogłoszeń nadawcy oraz program autopromocyjny „Zoom na Cafe”. W oprawie dominują odcienie bieli, a skupia się ona na przedstawianiu świątecznych prezentów oraz bożonarodzeniowych ozdób. W tle słychać śpiewane kobiecym głosem słowa „It's Christmas Time Again”.
Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD i TV 4 HD w INEA
Od dziś w ofercie sieci INEA są dostępne kanały Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD i TV 4 HD. Polsat 2 HD i TV 4 HD znalazły się w pakiecie Oszczędnym HD, a Polsat Cafe HD i Polsat Play HD w pakiecie Standard HD.
Polsat Cafe z tytułem "Mediów Dobroczynności"
Kanał Polsat Cafe został uhonorowany tytułem „Mediów Dobroczynności”, przyznawanym po raz pierwszy przez Zarząd Fundacji „Pomaganie jest trendy”. Nagrody przyznano mediom, które przez ostatnie lata wspólnie z Fundacją budowały świadomość społeczną na temat autyzmu w Polsce.
Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD i TV 4 HD w UPC Polska
Od dziś klienci Telewizji Cyfrowej UPC mogą oglądać cztery kanały: TV 4 HD, Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD i Polsat Play HD w jakości HD. Dzięki temu, klienci UPC mają dostęp aż do 78 kanałów w najwyższej jakości obrazu i dĹşwięku. UPC Polska jest liderem w ilości kanałów HD wśród największych operatorów kablowych w Polsce. Polsat Play HD będzie dostępny w pakiecie Max, a TV 4 HD, Polsat 2 HD i Polsat Cafe HD w Max i Select.
Kanały Polsatu w HD w sieci kablowej Petrus
26 paĹşdziernika do oferty sieci kablowej Petrus dołączą kanały Polsatu w jakości HD: Polsat HD, TV4 HD, Polsat 2 HD, Polsat News HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD i Polsat Film HD. Stacje mają takie same ramówki, jak ich odpowiedniki w standardowej rozdzielczości.
Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD i TV4 HD już nadają
Kanały Polsat 2, Polsat CafĂŠ, Polsat Play i TV4 w wysokiej rozdzielczości rozpoczęły nadawanie w nocy z 30 września na 1 paĹşdziernika. Ramówki tych kanałów HD są takie same jak ich odpowiedników w standardowej rozdzielczości. Tym samym liczba kanałów Telewizji Polsat w jakości HD wzrosła do 10.
Cztery kanały Polsatu w HD i ATM Rozrywka od jutra w nc+
Według oficjalnego komunikatu platformy nc+ do oferty operatora zostaną dołączone 1 paĹşdziernika m.in. kanały Polsat Cafe HD, Polsat Play HD, Polsat 2 HD, TV 4 HD i ATM Rozrywka. Odpowiedniki HD zastąpią wersje kanałów w standardowej rozdzielczości na liście kanałów.
Będą Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD i TV4 HD?
Telewizja Polsat najprawdopodobniej planuje uruchomić wersje HD kolejnych swoich czterech kanałów. Mają to być: Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD i TV4 HD. Stacje zostały już dodane do oferty AKPA, która zajmuje się dostarczaniem programu telewizyjnego do portali i czasopism. Ramówki tych kanałów HD będą takie same jak ich odpowiedników w standardowej rozdzielczości.
Paulina Drażba nową gospodynią "Zoomu na miasto" w Polsat Cafe
Paulina Drażba została nową prowadzącą "Zoom na miasto", który można oglądać w piątki o 22:30 w Polsat Cafe. Prezenterka przez ostatnich osiem lat była związana z "Pytaniem na śniadaniem" TVP2, gdzie prowadziła cykle "Bita śmietanka towarzyska" i "Czerwony dywan".
Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi "Kulisy Tańca z gwiazdami"
Paulina Sykut-Jeżyna została nową prowadzącą programu "Kulisy Tańca z gwiazdami", który nadawany jest w Polsat Cafe po zakończeniu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie. Sykut-Jeżyna zastąpi Bilguuna Ariunbaatara, który po trzech edycjach żegna się z tym programem. Drugą gospodynią pozostaje Agnieszka Popielewicz.
"Grzeszki na widelcu" nowym programem Anny Guzik w Polsat Cafe
We wrześniu na antenie Polsat Cafe zadebiutuje program „Grzeszki na widelcu”, który poprowadzi Anna Guzik-Tylka. Wbrew tytułowi, prowadząca nie będzie namawiać do niezdrowego odżywiania. Program zastąpi emitowany od kilku sezonów cykl „Zdrowie na widelcu”.
"Demakijaż" - nowy program w Polsat Cafe
We wrześniu na antenie Polsat Cafe zadebiutuje nowy program lifestylowy „Demakijaż”. W roli prowadzącej wystąpi Zuzanna Ziomecka, która będzie rozmawiała ze znanymi kobietami, które imponują swoim kunsztem, pasją czy postawą wobec świata.
Grzegorz Łapanowski przeprowadzi rewolucje w stołówkach w Polsat Cafe
Polsat Cafe pracuje nad programem, w którym kucharz Grzegorz Łapanowski, prowadzący i juror „Top Chef”, odwiedzi stołówki w wybranych szkołach oraz przeprowadzi tam kulinarną rewolucję. Twórcy programu chcą odwiedzić z kamerą kilkanaście szkół.
"Lombard z Beverly Hills" od 20 kwietnia w Polsat Cafe
W poniedziałek, 20 kwietnia, Polsat Cafe rozpocznie emisję serialu dokumentalnego „Lombard z Beverly Hills”. Cykl przedstawia funkcjonowanie lombardu The Dina Collection, który prowadzi Yossi Dina. To nietypowy lombard, bo odwiedzają go nie tylko zwykli ludzie, ale również znane osoby.
Wiosna w Polsat Cafe: nowe programy Maślaka, Jacykowa i paradokument
W wiosennej ramówce Polsat Cafe znajdą się trzy polskie nowości: „Randka z Maślakiem”, „Jacyków w Twojej szafie” i serial paradokumentalny „Oszukane”. Ponadto, w ofercie pojawi się druga edycja „Shopping Queen”, której prowadzącą będzie Joanna Horodyńska. Zastąpi w tej roli Sarę Boruc. Stacja będzie też kontynuowała inne sprawdzone programy.
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto
QUIZ
25 lat Polsatu - Krzysztof Ibisz

Ankieta

Czy Polsat powinien rozpocząć emisję w technologii 4K?

Tak, byłoby dużym zaskoczeniem

Nie, technologia 4K jest niepotrzebna

Nie mam zdania