Wyszukiwarka tagów

Wpisuj same wyrazy bez znacznika '#' (hashtag).

Tagi - polsat

Paulina Sykut-Jeżyna wraca do „Prognozy pogody”
Jutro w „Nowym dniu”, prowadzonym przez Joannę Górską, do prezentowania prognozy pogody w Telewizji Polsat i Polsat News powróci Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka wróci do pracy w redakcji pogody po urlopie macierzyńskim.
Dłuższe „Wydarzenia” zamiast „Gościa Wydarzeń” w weekendy
Polsat News zrezygnował z emisji „Gościa Wydarzeń” w soboty, niedziele i święta. Zamiast tego programu publicystycznego w weekendy i święta można oglądać wydłużone „Wydarzenia”.
Wysoka oglądalność koncertu „Wrocław w rytmie disco”
Bardzo dobre wyniki oglądalności zanotował koncert „Wrocław w rytmie disco”. Polsat był liderem w trakcie nadawania zarówno wśród wszystkich widzów jak i w grupie 16-49. Średnia widownia imprezy na antenie Telewizji Polsat wyniosła 2,6 miliona, a na antenie Disco Polo Music – 400 tysięcy. W szczytowym momencie wraz z Polsatem w rytmie disco bawiło się 3,2 miliona widzów.
Nowa formuła weekendowych „Wydarzeń”
Dzisiaj w roli gospodarza „Wydarzeń” o 18:50 zadebiutuje Bartosz Kurek. Widzowie zobaczą też po raz pierwszy weekendowe wydania programu w nowej formule.
Polsat wyemituje trzeci sezon „Na ratunek 112”
Jesienią Telewizja Polsat wyemituje trzecią serię serialu paradokumentalnego „Na ratunek 112”. Wiosną stacja pokazała 60 premierowych odcinków, które były emitowane w dni powszednie o 16:30. W ramówce wakacyjnej od poniedziałku do piątku o 11:50 są nadawane powtórki.
8 milionów widzów meczu Polska – Rumunia w Polsacie i Polsacie Sport
8 milionów to średnia widownia sobotniego meczu Polska – Rumunia o punkty eliminacji do Mundialu w Rosji, który pokazały Polsat i Polsat Sport. Reprezentacja Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie po emocjonującej grze pokonała Rumunię 3:1.
Kabarety dla tvpolsat.info o występie w Sopocie. Kiedy „życie jest piękne”?
Trzeciego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2017 na scenie sopockiej Opery Leśnej wystąpiły najlepsze kabarety i satyrycy. Zapytaliśmy gwiazdy kabaretonu o temat tegorocznego Sopockiego Hitu Kabaretowego, czyli „Życie jet piękne”. W jakich sytuacjach kabareciarze czują piękno życia?
Polsat gotowy do realizacji „Wyspy Przetrwania”. Emisja od września
Wkrótce ruszają nagrania programu „Wyspa Przetrwania”. Producenci wybrali już ostateczny skład uczestników reality-show.
Konrad Stachurski odchodzi z Polsatu. Anna Zwolińska na czele Działu PR
Konrad Stachurski, dotychczasowy Szef Działu PR, po 10 latach pracy w Telewizji Polsat odchodzi z firmy.
Borek i Hajto skometują mecze Polaków na UEFA EURO U21
Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Extra pokażą finałowy turniej mistrzostw Europy w piłce nożnej U21 z udziałem reprezentacji Polski. Mecze najlepszych 12 młodzieżowych drużyn Europy zostaną rozegrane w Polsce. Pierwsze spotkania turnieju, w tym mecz Polska – Słowacja już 16 czerwca. Finał 30 czerwca o godzinie 20:45 w Polsacie i Polsacie Sport.
Polsat pokaże trzeci sezon „Gliniarzy”
Telewizja Polsat zamówiła trzecią serię serialu paradokumentalnego „Gliniarze”. Wiosną stacja nadała 60 premierowych odcinków. Obecnie od poniedziałku do piątku o 17:00 są emitowane powtórki. W połowie czerwca wystartują jednak zdjęcia do trzeciego sezonu „Gliniarzy”.
Polsat SuperHit Festiwal 2017 z wysoką oglądalnością
Trzecia edycja Polsat SuperHit Festiwalu zanotowała bardzo wysokie wyniki oglądalności. W trakcie trzech festiwalowych wieczorów Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych.
Aktorzy Teatru Muzycznego Roma dla tvpolsat.info o występie w Sopocie
Przed występem na Koncercie Platynowym Polsat SuperHit Festiwalu 2017 aktorzy Teatru Muzycznego Roma udzielili wywiadu portalowi tvpolsat.info. Zofia Nowakowska, Anna Sroka-Hryń i Krzysztof Cybiński opowiedzieli nam o sukcesie płyty „Mamma Mia!”, która okryła się podwójną platyną, a jest już blisko zdobycia trzeciej.
Grzeszczak, C-BooL i Podsiadło z Radiowymi Przebojami Roku
Sylwia Grzeszczak, C-BooL oraz Dawid Podsiadło to wykonawcy, których przeboje, według ZPAV-u, były najczęściej odtwarzane w polskich rozgłośniach radiowych. Podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwalu w koncercie „Radiowy Przebój Roku” usłyszeliśmy najpopularniejsze piosenki z radiowych anten. Koncert na zakończenie dała obchodząca jubileusz 10-lecia Ewa Farna.
Michał Bajor i T.Love z Bursztynowymi Słowikami podczas Polsat SuperHit Festiwalu
26 maja, w trakcie pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwalu 2017, na scenie Opery Leśnej w Sopocie miały miejsce trzy wyjątkowe wydarzenia: Koncert Platynowy, Diamentowe Single oraz jubileusz „Chłopaki nie płaczą” – 35 lat T.Love. Bursztynowego Słowika, najważniejszą nagrodę sopockich festiwali, otrzymali Michał Bajor i zespół T.Love.
Mielewski i Kaczorowska poprowadzą „Wrocław w rytmie disco”
W środę, 14 czerwca na Stadionie Wrocław odbędzie się impreza „Wrocław w rytmie disco”, organizowana z okazji 25 lat Polsatu i dwudziestopięciolecia muzyki disco polo. Relację z koncertu będzie można obejrzeć na antenach Telewizji Polsat. Wydarzenie poprowadzą tancerka, aktorka i prezenterka Agnieszka Kaczorowska oraz dziennikarz i prezenter Telewizji Polsat Jerzy Mielewski.
Mariusz Dyba piątym polskim „Idolem”
Mariusz Dyba wygrał piątą edycję programu „Idol”. Zwycięzca otrzymał kontrakt płytowy i 250 tys. zł. Drugie miejsce przypadło Karolinie Artymowicz, a trzeci był Jakub Krystyan.
Trwają zdjęcia do „Świata według Kiepskich”. Wraca Paździoch
Trwają zdjęcia do nowego sezonu „Świata według Kiepskich”. Po krótkiej przerwie ponownie zobaczymy Mariana Paździocha, w serialu pojawi się nowa postać – Mikołaj Kopernik, a gościnnie wystąpią m.in. Jacek Braciak i Agnieszka Więdłocha.
2,89 mln widzów finału „Tańca z Gwiazdami”. Kulisy show z rekordem
Rekordowy wynik oglądalności odnotował finałowy odcinek programu „Kulisy Tańca z Gwiazdami” w Polsat Cafe. Oglądało go średnio ok. 350 tys. widzów. Świetny wynik znalazł swoje odzwierciedlenie w wysokich udziałach – 2,91% wśród wszystkich badanych i 2,08% w grupie komercyjnej.
Minge, Biliński, Zakrzewska i Maślak w jury „#Supermodelka Plus Size”
Ujawniono skład jury show „#Supermodelka Plus Size”. Jurorzy programu będą nie tylko decydować, kogo zobaczymy w kolejnym odcinku, ale też będą pełnić rolę prowadzących i mentorów. Zgodnie z wymogami formatu, w jury znaleźli się eksperci związani z modą i modelingiem.
Polsat pokaże koncert z okazji Dnia Dziecka
W sobotę, 3 czerwca w Otwocku odbędzie się Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka oraz otwarcia wyremontowanego Oddziału Pediatrycznego w Powiatowym Centrum Zdrowia w Otwocku. Remont Oddziału został przeprowadzony dzięki Fundacji Polsat. Na scenie pojawią się gwiazdy muzyczne. Transmisja w Telewizji Polsat.
Hurts i Ania Dąbrowska gośćmi finału piątej edycji „Idola”
Już w środę dowiemy się, kto zostanie kolejnym „Idolem”. Gościem odcinka będzie popularna grupa Hurts, która niedawno wydała nowy singiel „Beautiful Ones”. Zespół wykona swój nowy utwór podczas wielkiego finału programu. Gościnnie wystąpi też Ania Dąbrowska, finalistka pierwszej edycji „Idola”.
Współpraca Polsatu i Eurosportu. Tenisowy pakiet premium
Cyfrowy Polsat uruchomi dwa nowe kanały, które stworzą pakiet Tenis Premium. W jego skład wejdą stacje Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2. Za 40 zł abonent zyska dostęp do rozgrywek Wielkiego Szlema bez reklam i w jakości HD.
Kto poprowadzi Polsat SuperHit Festiwal 2017?
W ostatni weekend maja odbędzie się Polsat SuperHit Festiwal 2017. W piątek deskach Opery Leśnej spotkają się gwiazdy, których płyty pokryły się platyną. 35 lat na szczycie rynku muzycznego będzie świętować Muniek Staszczyk z zespołem T.Love. W sobotę najpopularniejsi wykonawcy wystąpią w koncercie „Radiowy Przebój Roku”, a 10. sceniczne urodziny będzie obchodzić Ewa Farna. W niedzielę pojedynki na żarty stoczą mistrzowie kabaretów.
Artyści z Broadwayu gośćmi finału „Tańca z Gwiazdami”
W piątek w finale 20. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zmierzą się Iwona Cichosz i Natalia Szroeder. Jedna z nich będzie mogła cieszyć się z Kryształowej Kuli i 100 tys. zł. Co wydarzy się w finale?
Kasia Popowska wygrała „Twoja twarz brzmi znajomo”. Będzie ósma edycja
Kasia Popowska wygrała siódmą edycję show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Piosenkarka w nagrodę otrzymała czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny i Złotą Twarz. W finale o zwycięstwo walczyli także: Joanna Jabłczyńska, Sławomir Zapała oraz Zosia Nowakowska.
Polsat pokaże kolejną imprezę disco polo
Telewizja Polsat i kanał Disco Polo Music po raz kolejny zostały partnerami Disco Hit Festival. Wydarzenie jak zwykle odbędzie się w Kobylnicy (teren sportowy w Kwakowie).
Polsat rozpoczyna świętowanie swojego 25-lecia
Telewizja Polsat startuje z obchodami dwudziestopięciolecia istnienia. Stacja świętowanie rozpocznie na imprezie disco polo „Wrocław w rytmie disco”.
Półfinał „Tańca z Gwiazdami” z disco polo oraz Dodą
Już w piątek półfinał dwudziestej edycji „Tańca z Gwiazdami”. W tanecznym show w grze o Kryształową Kulę i pieniądze pozostały trzy pary. Każda z nich zatańczy po dwa tańce. Niespodzianką będzie udział w programie kolejnych gwiazd disco polo. Podobnie jak dwa tygodnie temu Tomasz Szymuś i jego orkiestra zagrają hity tej muzyki w zupełnie nowych aranżacjach.
3 mln widzów XI Płockiej Nocy Kabaretowej w Polsacie
Niedzielna XI Płocka Noc Kabaretowa przyciągnęła przed telewizory średnio 3 miliony widzów. W trakcie jej nadawania Polsat był liderem w obu grupach audytoryjnych.
Finał Pucharu Polski i Puchar Tymbarku na antenach Polsatu
2 maja Polsat i Polsat Sport pokażą finałowy mecz piłkarskiego Pucharu Polski. Na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie zmierzą się Lech Poznań i Arka Gdynia. Początek spotkania o godzinie 16:00. Wcześniej, bo od godziny 10:00 kibice na antenach Super Polsatu i Polsatu Sport będą mogli śledzić finały dziecięcych turniejów „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.
Polsat pokaże imprezę disco polo ze stadionu we Wrocławiu
W środę, 14 czerwca, dzień przed rozpoczęciem długiego weekendu na Stadionie Wrocław odbędzie się impreza „Wrocław w rytmie disco”. Relację z koncertu będzie można obejrzeć na antenach Telewizji Polsat.
2 mln widzów show „The Brain. Genialny Umysł” w Polsacie
Emitowana we wtorki o 20:05 nowość Polsatu, program „The Brain. Genialny Umysł”, w którym zwykli ludzie prezentują swoje ponadprzeciętne umiejętności, co tydzień gromadziła przed telewizorami średnio prawie dwa miliony widzów.
23. Festiwal Kabaretu Koszalin 2017 w Polsacie
W sobotę, 29 lipca Telewizja Polsat będzie transmitować 23. Festiwal Kabaretu Koszalin 2017. Ta impreza kabaretowa po raz pierwszy zagości na antenie Polsatu. Wcześniej pokazywała ją Telewizja Polska.
Zygmunt Chajzer jurorem w show „Supermodelka Plus Size”
Zygmunt Chajzer będzie jurorem w programie „Supermodelka Plus Size”, który na antenie Polsatu zadebiutuje najprawdopodobniej jesienią. Dziennikarz o swoim udziale w show poinformował w Radiu Złote Przeboje.
Zobacz wielkanocną oprawę Polsatu
W Wielki Czwartek Telewizja Polsat wprowadziła wielkanocną oprawę graficzną. Jej głównym elementem są pisanki. W świątecznej oprawie dominuje kolory biały oraz barwy z logotypu stacji . W tle jingli reklamowych i ogłoszeń nadawcy można usłyszeć specjalnie zmodyfikowaną muzykę ze standardowej oprawy Polsatu.
Michał Giersz zadebiutował jako gospodarz „Nowego Dnia”
Michał Giersz zadebiutował w czwartek w roli gospodarza programu „Nowy Dzień” w Telewizji Polsat i Polsat News. Dziennikarz był znany wcześniej widzom porannego pasma, bo prezentuje emitowane w jego ramach „Informacje” oraz prowadził zimowe wyjazdowe wydania.
Akcent, Chylińska, Szpak oraz jubileusze Farnej i Staszczyka na festiwalu w Sopocie
W trakcie Polsat SuperHit Festiwal 2017, który zostanie zorganizowany w dniach od 26 do 28 maja w Operze Leśnej w Sopocie, tradycyjnie odbędą się koncerty jubileuszowe, Koncert Platynowy, Koncert Radiowy Przebój Roku oraz wieczór kabaretowy.
Wieczór z muzyką disco polo w „Tańcu z Gwiazdami”
21 kwietnia, po świątecznej przerwie, w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zobaczymy odcinek poświęcony muzyce disco polo. W programie na żywo wystąpią: Boys, Weekend, Masters, MIG oraz Piękni i Młodzi. Będzie to pierwszy taki odcinek w historii „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.
Polsat pokaże 38. Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry
Telewizja Polsat została partnerem 38. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Szczegóły transmisji i występów są jeszcze w trakcie ustalania.
Polsat zatrudnił dziennikarza Marcina Kotyńskiego
W maju pracę w Grupie Polsat rozpocznie dziennikarz i prezenter Marcin Kotyński. Telewizja Polsat nie zdradza jeszcze, czym będzie zajmował się dziennikarz. Wiadomo jednak, że będzie go można oglądać na jednej z anten Polsatu.
„Koty i zaloty” - nowy miniserial w Telewizji Polsat i Polsat Cafe
23 kwietnia, w niedzielę o godzinie 17:40 na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje miniserial „Koty i zaloty”. Powtórki odcinków będzie można oglądać w Polsat Cafe.
W Telewizji Polsat może pojawić się program „Teraz stand-up”
Telewizja Polsat zastanawia się nad poszerzeniem oferty o program „Teraz stand-up”. Zrealizowano już pierwsze nagrania.
Polsat liderem w marcu. Hitami mecz Polaków i „Taniec z Gwiazdami”
Telewizja Polsat odnotowała najwyższą oglądalność w marcu w grupie wszystkich badanych. Stacja zanotowała 11,6% udziałów w tej grupie wyprzedzając kolejno TVP1 – 11%, TVN – 10,2% oraz TVP2 - 8,2%. Co ważne, Polsat jako jedyny w grupie 4+ zanotował wzrost oglądalności wśród czterech głównych anten ogólnopolskich względem marca ubiegłego roku. W grupie komercyjnej z wynikiem 12,9% Polsat znalazł się na drugim miejscu.
Polska edycja „Curvy Supermodel” to „Supermodelka Plus Size”
Polska edycja „Curvy Supermodel” będzie nadawana pod tytułem „Supermodelka Plus Size”. Firma Rochstar, która dla Polsatu produkuje program, wybrała już uczestniczki, które będą mogły wziąć udział w show. Na czas trwania programu zamieszkają one w Domu Modelek.
Kto w sporze między Polsatem a Pulsem ma rację? - wyniki ankiety
Podczas minionej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Kto w sporze między Polsatem a Pulsem ma rację? Jak wynika z przeprowadzonej sondy, nieco więcej ankietowanych uważa Telewizję Polsat za mającą rację w sporze między obiema stacjami.
7,7 mln widzów meczu Czarnogóra - Polska w Polsacie i Polsacie Sport
Średnio ponad 7,7 miliona widzów oglądało niedzielne zwycięstwo Polski z Czarnogórą w Polsacie i Polsacie Sport. Nasza reprezentacja pokonała w Podgoricy gospodarzy 2:1 i na półmetku eliminacji do Mundialu w Rosji 2018 zajmuje pierwsze miejsce z grupie „E” z 6 punktową przewagą nad Czarnogórą i Danią.
Polsat wyemituje jubileusz Formacji Chatelet
21 maja o 20:05 Polsat pokaże jubileusz 20-lecia Formacji Chatelet. W specjalnym wydaniu „Kabaretu na żywo”, poza jubilatami, wystąpią też: Muzyczny Trójząb Neptuna, Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigroszem, Marcin Daniec i Nowaki.
„Wyspa przetrwania” - ruszają castingi do nowego programu Polsatu
„Wyspa przetrwania” to nowy widowiskowy, pełen rywalizacji i morderczych wyzwań program Telewizji Polsat. Stacja rozpoczyna właśnie castingi, w których wyłoni grupę śmiałków pragnących zmierzyć się z naturą, z własnymi słabościami oraz ze sobą nawzajem w ekstremalnych konkurencjach na jednej z dzikich wysp Australii i Oceanii.
Na mecz z Czarnogórą Polsat Sport przygotował studio w Warszawie i Podgoricy
Mecz reprezentacji Polski w Podgoricy z Czarnogórą będzie pierwszym tegorocznym starciem o punkty eliminacji do Mundialu w Rosji 2018 roku. Spotkanie już w najbliższą niedzielę, 26 marca o godzinie 20:45 tylko w Polsacie i Polsacie Sport.
Jakie są wyniki Cyfrowego Polsatu za 2016 rok?
Grupa Cyfrowy Polsat opublikowała bardzo dobre wyniki operacyjne i finansowe za 2016 rok. Przychody Grupy przekroczyły 9,6 mln zł, a wynik EBITDA osiągnął 3,66 mln zł, dzięki czemu marża EBITDA utrzymała się na poziomie 37,9% (w ujęciu pro forma).
Czy program z gatunku reality show powinien powrócić na antenę Polsatu? - wyniki ankiety
Podczas minionej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie Czy program z gatunku reality show powinien powrócić na antenę Polsatu? Jak wynika z przeprowadzonej sondy, większość ankietowanych uważa, że reality show powinien ponownie zagościć w Polsacie.
Ryszard Kotys nie odchodzi z „Kiepskich”. Jest komentarz producenta
Producent „Świata według Kiepskich” zdementował pojawiające się w plotkarskich mediach informacje o odejściu z serialu Ryszarda Kotysa.
Polsat: „Zarzuty TV Puls w sprawie Super Polsatu są absurdalne”
Telewizja Polsat uważa, że zarzuty Telewizji Puls dotyczące kanału Super Polsat są niedorzeczne. Nadawca twierdzi, że przestrzega zapisów koncesji wydanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji.
Będzie 26. sezon „Świata według Kiepskich”. Zdjęcia w maju
Telewizja Polsat zleciła produkcję 26. sezonu serialu komediowego „Świat według Kiepskich”. Zobaczymy go jesienią, a zdjęcia ruszą już w maju.
„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będzie dostępny z napisami dla niesłyszących
Telewizja Polsat zapewni osobom niesłyszącym możliwość pełnego kibicowania Iwonie Cichosz w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.
Dobry start „The Brain. Genialny Umysł” i „Niani w wielkim mieście”
Geniusze z show „The Brain. Genialny Umysł” oraz bohaterowie serialu „Niania w wielkim mieście” zanotowali udany debiut.
W ramach „Kabaretu na żywo” Polsat pokaże Paranienormalnych i Płocką Noc Kabaretową
W ramach drugiego sezonu „Kabaretu na żywo” Polsat wyemituje dwa wydarzenia specjalne. Pierwszym będzie program kabaretu Paranienormalni pt. „Żarty się skończyły”. Zobaczymy go 16 kwietnia, w Wielkanoc o 20:05. Natomiast 30 kwietnia o tej samej porze Polsat będzie transmitował XI Płocką Noc Kabaretową.
Świetny start drugiego sezonu „Kabaretu na żywo”
Pierwszy odcinek drugiego sezonu programu „Kabaret na żywo” w Polsacie zanotował bardzo dobre wyniki oglądalności. Start serii oglądało 2,6 mln widzów. To o ponad 200 tys. więcej od widowni pierwszego odcinka poprzedniego sezonu.
Magdalena Lamparska o roli w „Niani w wielkim mieście”: „Zwykła dziewczyna, nie z okładki”
Dzień przed premierą pierwszego odcinka „Niani w wielkim mieście” przedstawiamy wywiad z Magdaleną Lamparską, która wciela się w postać Dany, głównej bohaterki serialu. Aktorka w rozmowie z portalem tvpolsat.info tłumaczyła, że próbowała stworzyć zwykłą dziewczynę, a nie taką z okładki kolorowego magazynu.
Aleksandra Grzelak o „Niani w wielkim mieście”: „Jest fajna energia między aktorami”
Aleksandra Grzelak, która w „Niani w wielkim mieście” wciela się w postać dziennikarki Ewy, przyjaciółki Dany (Magdalena Lamparska), w rozmowie z portalem tvpolsat.info opowiedziała o swojej roli w nowym serialu. Aktorka zdradziła, że prywatnie zna Magdalenę Lamparską i przez 3 lata studiów mieszkała razem z nią w kawalerce. Dzięki temu także na planie aktorkom towarzyszyła dobra energia.
Kamilla Baar o „Niani w wielkim mieście”: „Byłam zaintrygowana czytając scenariusze”
Kamilla Baar-Kochańska, która w „Niani w wielkim mieście” gra Monikę Rychter, szefową agencji Nianie na zawołanie, w rozmowie z portalem tvpolsat.info odpowiedziała o swojej roli w tym serialu. Aktorka przewiduje, że nowa produkcja powinna spodobać się widzom. Kamilla Baar-Kochańska sama była zaintrygowana, gdy czytała scenariusze odcinków.
Jak oceniany jest powrót "Idola"? - wyniki ankiety
Podczas minionej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz powrót "Idola"? Jak wynika z przeprowadzonej sondy, większość ankietowanych dobrze ocenia reaktywację talent show w Polsacie.
Polsat zwycięzcą lutego w grupie 4+ i wiceliderem w 16-49
Telewizja Polsat utrzymuje wysoką oglądalność. Stacja była najchętniej oglądaną w lutym w grupie 4+, a w grupie 16-49 straciła jedynie 0,1 punktu procentowego do emitującego już swoje nowości TVN-u.
Sadowski o „Niani w wielkim mieście”: „Powinien być hit, ale nowe seriale mają trudno”
Przemysław Sadowski, który w „Niani w wielkim mieście” wciela się w postać psychologa dziecięcego Jacka Zaręby, przewiduje sukces serialu. W rozmowie z portalem tvpolsat.info podkreślił jednak, że bardzo trudno jest wprowadzać na rynek nowe seriale, bo w prime-time jest duża konkurencja, a rynek jest nasycony.
Polsat ma już wiosenną oprawę
W poniedziałek, 27 lutego, Polsat wprowadził wiosenną oprawę graficzną. Jest ona oparta na spocie promocyjnym stacji na wiosnę 2017 roku. W jinglach widzimy głównie odpowiednio dostosowane fragmenty spotu. W oprawie użyto melodii z piosenki Zbigniewa Wodeckiego „Rzuć wszystko to co złe”. Ten utwór wykorzystano także w spocie.
Serial „Daleko od noszy. Reanimacja” został zadedykowany Annie Przybylskiej
Serial komediowy „Daleko od noszy. Reanimacja” został zadedykowany Annie Przybylskiej. Aktorka, która w poprzednich odsłonach serialu wcielała się w postać dr Karinki, zmarła w 2014 roku.
Za tydzień startuje 20. edycja „Tańca z Gwiazdami”. Polsat promuje jubileuszowy sezon
W następny piątek, 3 marca o godz. 20:05 na antenie Polsatu ruszy nowa edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Będzie to dwudziesty sezon programu realizowany w Polsce. Z tej okazji stacja zaczęła stosować nową numerację edycji, licząc razem wszystkie produkowane w naszym kraju serie.
Wiosenne propozycje Polsatu przedpremierowo w IPLI. Jak oglądać?
Propozycje z wiosennej ramówki Telewizji Polsat użytkownicy IPLI będą mogli śledzić bez dodatkowych opłat i na wielu urządzeniach. Na użytkowników czekają nowe odcinki takich seriali i programów jak: „Pierwsza miłość”, „Przyjaciółki”, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Nasz nowy dom”, „Kabaret na żywo”, „Niania w wielkim mieście”, „Idol”, „The Brain. Genialny Umysł”, „Daleko od noszy. Reanimacja” oraz „Ameryka marzeń”.
Serial „Oszukane” z Polsat Cafe trafi na główną antenę Polsatu
Serial paradokumentalny „Oszukane”, który premierowo mogli oglądać widzowie Polsat Cafe, wiosną zadebiutuje na głównej antenie Telewizji Polsat.
Zmiany w serialu „Zdrady”. Nowa psycholog
W nowym sezonie serialu paradokumentalnego „Zdrady” do ekipy dołączy psycholog Monika Sadowska – w tej roli Anna Skubik. Serial zostanie też odświeżony graficznie. Otrzyma m.in. nowe logo.
Kidler panią ordynator w „Daleko od noszy. Reanimacja”. Co jeszcze w nowym sezonie?
4 marca na antenę Telewizji Polsat powróci serial „Daleko od noszy”. W „Daleko od noszy. Reanimacja” pojawi się stała obsada, ale też nowi bohaterowie. Ordynator Łubicz (Krzysztof Kowalewski) awansuje. Otrzyma nominację na Ministra Zdrowia. Kto zastąpi go na stanowisku ordynatora?
Zobacz spot Polsatu na wiosnę 2017
W sobotę premierę miał spot promujący wiosenną ofertę programową Polsatu. W klipie wystąpiły gwiazdy, które pojawią się w kluczowych produkcjach – „Przyjaciółkach”, „Idolu”, „Naszym nowym domu”, „Sporcie”, „Wydarzeniach”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „The Brain. Genialnym umyśle”, „Niani w wielkim mieście” i „Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami”.
Sportowe wiosna i lato na antenach Grupy Polsat. Co w ofercie?
W wiosennych i letnich ramówkach Telewizji Polsat oraz kanałów sportowych grupy znalazły się duże wydarzenia sportowe. Stacje pokażą eliminacje do Mundialu 2018 w Rosji, siatkarskie Mistrzostwa Europy, piłkarskie Mistrzostwa Europy U-21 i The World Games 2017, czyli 10. Igrzyska w sportach nieolimpijskich, które odbędą się we Wrocławiu.
Filmowa wiosna w Polsacie. Jakie premiery?
Na wiosnę 2017 roku Telewizja Polsat przygotowała bogatą ofertę filmową. Stacja wyemituje premiery kinowych przebojów. Po raz pierwszy na antenie otwartej będzie je można zobaczyć właśnie w Polsacie.
Jak oceniana jest wiosenna ramówka Telewizji Polsat? - wyniki ankiety
Podczas minionej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz nową ramówkę Telewizji Polsat? Jak wynika z przeprowadzonej sondy, zdecydowana większość ankietowanych pozytywnie ocenia wiosenną ofertę programową Polsatu.
Nowy „Idol” pokonał konkurencję. Polsat liderem pasma w grupie 16-49
Pierwszy odcinek piątej edycji „Idola”, w której za jurorskim stołem zasiadają: Wojtek Łuszczykiewicz, Elżbieta Zapendowska, Janusz Panasewicz i Ewa Farna, oglądało blisko 2,1 miliona widzów.
Chyczewska, Wach i Bąk: „Niania w wielkim mieście” to nie jest serial tylko dla dzieci i rodziców
Marta Chyczewska, Krzysztof Wach i Dagmara Bąk, aktorzy występujący w „Niani w wielkim mieście”, opowiedzieli portalowi tvpolsat.info o swoich rolach w tym serialu.
Joanna Orleańska o „Niani w wielkim mieście”: „Można się pośmiać, ale też zobaczyć problemy”
Joanna Orleańska w rozmowie z portalem tvpolsat.info opowiedziała o nowym serialu Polsatu. W „Niani w wielkim mieście” aktorka pojawi się gościnnie, ale jej rola będzie bardzo wyrazista. Joanna Olreańska zagra w dramatycznym wątku matki, która nie zauważa problemów swojego dziecka.
Wiosna w Polsacie bez tajemnic. Sprawdź kalendarium programów i seriali
Wiosenna ramówka Polsatu będzie stopniowo wprowadzana już od 15 lutego. Kiedy będą debiutować kolejne propozycje programowe z wiosennej oferty? Szczegółowe informacje w naszym kalendarium.
Oto wszystkie pary siódmej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”
Telewizja Polsat ujawniła skład par siódmej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Show ruszy już w piątek, 3 marca o godz 20:00.
Zmiany w programie „Nasz nowy dom”. Nowy kierownik budowy
Wiosną ekipa „Naszego nowego domu” wybierze się naprawdę daleko. Załoga programu będzie m.in. w Żukowie na Kaszubach, odwiedzi Trutnowy na Żuławach i Święcienice na Mazowszu. Ekipa dojedzie nawet do Chojnowa koło Legnicy na Dolnym Śląsku, by poznać dramatyczną historię i pomóc 14-letniej Marcie i jej mamie. W wiosennym sezonie zostaną wyremontowane trzy mieszkania i dziewięć domów.
„Daleko od noszy. Reanimacja” i „Świat według Kiepskich” w soboty. W jakich pasmach?
Serial komediowy „Daleko od noszy. Reanimacja” i nowy sezon „Świata według Kiepskich” będą emitowane w Polsacie w soboty, od 4 marca. Pierwszy z tych seriali będzie można oglądać o 16:15, a drugi o 19:30.
Nowe aktorki w obsadzie „Przyjaciółek”. Co w dziewiątej serii?
Dziewiąta seria „Przyjaciółek” to czas nowych wyzwań w życiu Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji. Do obsady dołączą Anna Prus oraz Karolina Nowakowska. Dwanaście nowych odcinków srialu zagości od 2 marca na antenie Telewizji Polsat. „Przyjaciółki” od blisko pięciu lat cieszą się niesłabnącą sympatią widzów. Dziewiąty sezon ma pierwszy okrągły jubileusz. 9 marca widzowie zobaczą setny odcinek serialu.
Drugi sezon „Gliniarzy” od 27 lutego w Polsacie. Co się wydarzy?
27 lutego Telewizja Polsat rozpocznie emisję drugiego sezonu serialu docu-crime „Gliniarze”. Jak śledczy poradzą sobie z nowymi sprawami?
„Daleko od noszy. Reanimacja” wiosną w Polsacie. Emisja w soboty
4 marca na antenę Polsatu powróci serial komediowy „Daleko od noszy”. Nowa odsłona sitcomu będzie nosić nazwę „Daleko od noszy. Reanimacja”.
„Ameryka marzeń” w soboty w Polsacie. Kiedy premiera?
4 marca na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje cotygodniowy serial paradokumentalny „Ameryka marzeń”.
„Niania w wielkim mieście” we wtorkowe wieczory w Polsacie
Serial „Niania w wielkim mieście” będzie emitowany w Polsacie we wtorkowe wieczory. Pierwszy odcinek zostanie pokazany 7 marca.
Polsat liderem stycznia w grupie 16-49 i wiceliderem w 4+
W styczniu 2017 roku udziały Telewizji Polsat wyniosły 12,55% w grupie komercyjnej oraz 10,71% w grupie 4+. Spośród wszystkich stacji w grupie wiekowej 16-49 Polsat był numerem jeden. W grupie 4+ kanał przegrał tylko z TVP1 (11,56%). TVN odnotował 9,24%, a stacja TVP2 miała 8,25%.
„The Brain. Genialny Umysł” we wtorki w Polsacie. Kto w jury?
Pierwsza polska edycja programu „The Brain. Genialny Umysł” będzie emitowana w Polsacie we wtorkowe wieczory. W jury zasiądą: Anita Sokołowska, Cezary Żak, Mariusz Pudzianowski i dr Mateusz Gola. Show poprowadzi dziennikarz sportowy Jerzy Mielewski, a zawodników w ich domach odwiedzi Agnieszka Sienkiewicz.
Udany start kanału Super Polsat
Super Polsat ruszył 2 stycznia. Zdecydowana większość jej programów jest dostosowana do odbioru przez osoby niepełnosprawne z dysfunkcjami wzroku i słuchu. Stacja w pierwszym miesiącu nadawania uzyskała średnie udziały na poziomie 0,7 proc. w grupie wszystkich badanych oraz 0,81 proc. w grupie wiekowej 16-49 lat. Wśród widzów naziemnej telewizji cyfrowej miała udziały na poziomie 2 proc.
Oto uczestnicy siódmej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”
Ruszają treningi przed siódmą edycją „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Telewizja Polsat przedstawiła listę uczestników programu. Show nadal będą prowadzić Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Uczestników bez zmian ocenią: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Beata Tyszkiewicz oraz Michał Malitowski.
Kto wystąpi w siódmej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”?
Telewizja Polsat ujawniła nazwiska uczestników siódmej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Potwierdzono również, że program nadal poprowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor, a uczestników będzie oceniać jury w dotychczasowym składzie: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Bartłomiej Kasprzykowski i Małgorzata Walewska.
„Państwo w Państwie postscriptum” - specjalny program dzisiaj w Polsat News
Dzisiaj o 23:00 Polsat News pokaże „Państwo w Państwie postscriptum”. Będzie to specjalne, dodatkowe wydanie programu „Państwo w Państwie”, w którym zostaną ujawnione najbardziej wstrząsające materiały ze śledztwa w sprawie Krzysztofa Pomorskiego.
10 odcinków polskiej edycji „Curvy Supermodel” jesienią w Polsacie
Wstępnie planowana na wiosnę polska edycja „Curvy Supermodel” zadebiutuje w Telewizji Polsat w późniejszym terminie. Format pojawi się na antenie najprawdopodobniej jesienią tego roku – poinformowała stacja. Aktualnie trwają poszukiwania uczestniczek.
Polsat przenosi „Kabaret na żywo” do nowego studia
Wiosenna edycja programu „Kabaret na żywo” będzie realizowana w nowym studiu. Polsat przenosi produkcję programu z Hali Mera do jednej z hal nowoczesnego obiektu ATM Studio. W ATM Studio są także realizowane inne programy Polsatu i Polsat News, np. „Brutalna prawda. Durczok ujawnia”, „Skandaliści” i „Państwo w państwie”.
Zespół Big Cyc wystąpi w nowym sezonie „Świata według Kiepskich”
26 stycznia zakończyły się zdjęcia do nowych odcinków „Świata według Kiepskich”. Od marca w Polsacie będzie można śledzić 12 premierowych odcinków.
Katarzyna Skrzynecka o plotkach na temat TTBZ
W ostatnim czasie pojawiło się kilka spekulacji w portalach plotkarskich na temat nowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a także na temat jurorki programu - Katarzyny Skrzyneckiej. Jak do nich odnosi się artystka?
Polsat promuje powrót „Idola”
Telewizja Polsat rozpoczęła promocję piątej edycji show „Idol”. Emitowany jest spot, w którym Maciej Rock zaprasza na odcinki już od 15 lutego.
Andrzej Grabowski nadal będzie jurorem w „Tańcu z Gwiazdami”
Andrzej Grabowski pozostanie jurorem w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Telewizja Polsat zdementowała nieprawdziwe informacje podawane przez plotkarskie media, które pisały, że Grabowski został usunięty ze składu jury.
Będzie druga edycja „Kabaretu na żywo” w Polsacie. Kiedy start?
Telewizja Polsat zdecydowała o kontynuacji programu „Kabaret na żywo” – dowiedział się portal tvpolsat.info. Show powróci na antenę już 5 marca i będzie emitowane co tydzień w niedziele.
Nowe odcinki seriali paradokumentalnych od 27 lutego w Polsacie
W poniedziałek, 27 lutego Polsat ruszy z emisją nowych odcinków codziennych seriali paradokumentalnych. Od tego dnia będzie można oglądać nowe sezony: „Trudnych spraw”, „Dlaczego ja?”, „Na ratunek 112” i „Gliniarzy”.
„Idol” w Polsacie już od lutego. Emisja w środowe wieczory
Piąta edycja programu „Idol” w Polsacie będzie emitowana już od 15 lutego. Show będzie można oglądać w środy o 20:00. Odcinki potrwają około 2 godziny.
„The Brain. Genialny Umysł” od marca w Polsacie
Ruszyły zdjęcia do pierwszej polskiej edycji programu „The Brain. Genialny Umysł”. Jest to produkcja, która podbiła serca widzów na całym świecie. Wielomilionowa publiczność, spektakularne konkurencje, ale przede wszystkim niezwykli uczestnicy: ich zdolności umysłowe wykraczają daleko poza to, co znane w telewizji.
Sylwestrowa Moc Przebojów dobrze oceniana - wyniki ankiety
Podczas minionej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz Sylwestrową Moc Przebojów 2016/2017? Jak wynika z przeprowadzonej sondy, zdecydowana większość ankietowanych dobrze ocenia sylwestrową zabawę z Telewizją Polsat.
Sukces „Interwencji” i „Państwa w Państwie”. Przełom w sprawie Iwony Cygan
Dzięki reportażom „Interwencji” i „Państwa w Państwie” śledczy są coraz bliżej rozwiązania sprawy morderstwa siedemnastolatki Iwony Cygan. Do historii sprzed dziewiętnastu lat redakcja „Państwa w Państwie” wróci już w tę niedzielę. W programie zostaną ujawnione nieznane dotąd fakty i ustalenia prokuratury.
Walka z mrozem i smogiem w nowych odcinkach „Świata według Kiepskich”
W hali ATM Grupy w Bielanach Wrocławskich trwają zdjęcia do nowego sezonu serialu „Świat według Kiepskich”. Kolejną serię Telewizja Polsat pokaże wiosną. Na planie pojawili się między innymi: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Renata Pałys, Dariusz Gantowski, Bartosz Żukowski i Anna Ilczuk.
Można już kupować bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2017
Trwa sprzedaż biletów na tegoroczną edycję Polsat SuperHit Festiwal 2017, która odbędzie się w dniach od 26 do 28 maja w Operze Leśnej w Sopocie.
Rusza plenerowy „Nowy dzień”. Zmiany w składzie prowadzących
W przyszły weekend (14-15 stycznia) startuje kolejna edycja akcji „Bezpieczna zima z GOPR”. Także w tym roku w Telewizji Polsat i Polsat News będzie można oglądać plenerowe wydania weekendowego „Nowego dnia”. Zajdą jednak zmiany w składzie prowadzących.
Polsat liderem oglądalności w 2016 roku
2016 był bardzo dobrym rokiem dla Polsatu. Stacja była najchętniej oglądaną telewizją i zdecydowanie wygrała w rankingu oglądalności w obu grupach audytoryjnych. Polsat poprawił również swój wynik względem 2015 roku w grupie 16-49. Świetne wyniki odnotowały też inne stacje z Grupy Polsat.
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu liderem w grupie komercyjnej
10. jubileuszowa Sylwestrowa Moc Przebojów Katowice 2016 była najchętniej oglądanym sylwestrowym koncertem w grupie wiekowej 16-49, a noworoczny toast na antenach Polsatu, Polsatu 2 i Polsat News wzniosło 4,2 mln widzów. W tej wyjątkowej chwili z kanałami Polsatu był co trzeci Polak oglądający telewizję.
Sobierajski ponownie nadzoruje „Wydarzenia”. Gawryluk rezygnuje
Dorota Gawryluk rezygnuje z funkcji szefowej „Wydarzeń”, ale pozostaje w stacji. Od stycznia program informacyjny Telewizji Polsat będzie ponownie nadzorował Henryk Sobierajski, dyrektor pionu informacji i publicystyki Grupy Polsat. To powrót do stanu sprzed objęcia funkcji szefowej „Wydarzeń” przez Dorotę Gawryluk.
„Kevin sam w domu” hitem Świąt. Miał więcej widzów niż rok temu
Telewizja Polsat była liderem oglądalności w Wigilię Bożego Narodzenia. Tego dnia kanał wybierał średnio niemal co piąty widz. W grupie komercyjnej Polsat zgromadził udziały w rynku na poziomie 18,4% i zdeklasował konkurencję.
Co zobaczymy wiosną w Polsacie? Będą wielkie powroty
Polsat pracuje nad nową ramówką. Największym wydarzeniem wiosny ma być powrót muzycznego show „Idol”. To jednak niejedyny reaktywowany w roku dwudziestopięciolecia stacji format. Wiosną na antenę powróci również serial komediowy „Daleko od noszy”. Szczegółowe informacje w naszym raporcie.
Super Polsat startuje 2 stycznia. Co w ramówce?
Super Polsat ruszy 2 stycznia. Będzie dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX 2), platformach satelitarnych i sieciach kablowych. Super Polsat to kanał, który jako pierwszy w Polsce i Europie będzie w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu.
Żaneta Banaśkiewicz w redakcji pogody Telewizji Polsat
Żaneta Banaśkiewicz dołączyła do składu redakcji pogody Telewizji Polsat. Prezenterka prowadziła już gościnnie prognozy pogody w ramach wspólnej akcji z Radiem ZET. Teraz rozpoczęła współpracę z Telewizją Polsat i Polsat News, ale nowe obowiązki będzie łączyć z pracą w Radiu ZET. W tej rozgłośni również prowadzi prognozy pogody.
Świąteczna oprawa Polsatu dobrze oceniana - wyniki ankiety
Podczas minionej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz świąteczną oprawę Telewizji Polsat? Jak wynika z przeprowadzonej sondy, zdecydowana większość ankietowanych dobrze ocenia oprawę przygotowaną na nadchodzące święta Bożego Narodzenia.
Grupa Polsat dzisiaj bez polityki. Protest dziennikarzy
Na antenach Polsat News i Polsat News 2 nie będzie dzisiaj rozmów o bieżącej polityce. Stacje przyłączyły się do protestu mediów przeciwko planom ograniczenia wykonywania obowiązków dziennikarzom sejmowym. W proteście biorą udział ponadto Superstacja i Muzo.fm.
Polska edycja „Curvy Supermodel” wiosną w Polsacie
Wiosną na antenie Polsatu zadebiutuje polska edycja programu „Curvy Supermodel”, w którym występują modelki XL – ustalił portal tvpolsat.info. Producentem show jest firma Rochstar. Ruszyły już castingi do programu. Polski tytuł widowiska nie jest jeszcze znany.
Polsat sylwestrową zabawę rozpocznie już o 19:30
Sylwestrową zabawę z Polsatem widzowie będą mogli rozpocząć już o 19:30. Właśnie wtedy stacja pokaże specjalny program „Sylwestrowa rozgrzewka”. Będzie to muzyczny wstęp przed katowicką Sylwestrową Mocą Przebojów.
Rekordowa widownia „Wydarzeń”. 4,6 mln widzów
Główne wydanie „Wydarzeń”, emitowane 6 grudnia w Telewizji Polsat, Polsat News oraz Polsat News 2, obejrzało średnio ponad 4,6 miliona widzów. Serwis prowadzony przez Jarosława Gugałę był liderem w grupach 4+ i 16-49. Był to najchętniej oglądany program 6 grudnia w obu grupach audytoryjnych i najlepszy wynik „Wydarzeń” w tym roku.
6 mln widzów Mikołajkowego Bloku Reklamowego. 1,2 mln zł dla dzieci
Charytatywny Mikołajkowy Blok Reklamowy nadawany 6 grudnia o godzinie 18:45 w Polsacie obejrzało 6 073 564 widzów, co przełożyło się na 31,6% udziałów w grupie 4+ oraz 36,5% w grupie 16-49. Dzięki tak licznej widowni, według wstępnych oszacowań zebrano kwotę 1.247.662,28 zł.
Krawczyk, Wodecki i Farna w koncercie kolęd w Polsacie
W tym roku najpiękniejsze polskie pieśni bożonarodzeniowe w wykonaniu plejady wspaniałych artystów zabrzmią w Polsacie w murach neogotyckiej katedry pw. świętych Michała Archanioła i Floriana Męczennika na warszawskiej Pradze. Wśród wykonawców usłyszymy: Krzysztofa Krawczyka, Ewę Farną, Zbigniewa Wodeckiego, Urszulę, Eneja, Margaret, Piotra Kupichę, Grzegorza Hyżego, Kasię Stankiewicz i Natalię Szroeder.
„Kolędowanie z Fundacją Polsat”. Fundacja podsumuje 20 lat
W Wigilię Telewizja Polsat pokaże koncert „Kolędowanie z Fundacją Polsat”. O godzinie 15:15 zabrzmią kolędy oraz zostaną przedstawione efekty działań i osiągnięcia fundacji w ciągu ostatnich 20 lat.
Jaka była oglądalność konkursów piękności w Polsacie?
W miniony weekend Telewizja Polsat pokazała trzy widowiska pod hasłem Festiwal Piękna 2016 z Krynicy Zdrój. W ciągu tych weekendowych wieczorów poznaliśmy dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę.
Laura Mancewicz Miss Polski Widzów Polsatu. Poprowadzi festiwal w Sopocie
Laura Mancewicz została Miss Polski Widzów Polsatu. Swoją laureatkę telewidzowie Telewizji Polsat wybrali w głosowaniu SMS podczas emisji gali Miss Polski 2016. Zwycięstwo w plebiscycie widzów oznacza, że Laura Mancewicz w nagrodę będzie współprowadząca jednego z koncertów Polsat SuperHit Festiwal 2017.
Mateusz Borek nagrodzony w plebiscycie MediaTory
Mateusz Borek został laureatem plebiscytu MediaTory 2016 w kategorii AkumulaTOR. Dziennikarz i komentator Polsatu Sport został nagrodzony przez studentów dziennikarstwa. Przyszli dziennikarze wyróżniają tych ludzi mediów, którzy kierują medialną lokomotywę na najwłaściwsze tory.
W Święta Polsat wyemituje specjalny odcinek „Naszego nowego domu”
W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia Polsat pokaże specjalny odcinek programu „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor oraz architekci Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz wyruszą w specjalną podróż do wybranych rodzin, którym w mijającym roku wyremontowano domy.
Polsat w świątecznej oprawie odlicza dni do Wigilii
W czwartek Polsat wprowadził świąteczną oprawę graficzną. W tym roku stacja codziennie emituje inną wersję czołówki programu autopromocyjnego „Włącz emocje na Święta”. Każdego dnia widzowie będą mogli oglądać otwierające się kolejne z dwudziestu czterech okien, a każde z nich symbolizuje następny dzień grudnia.
Po 11. miesiącach roku Polsat jest liderem oglądalności
Po jedenastu miesiącach 2016 roku Polsat nie ma sobie równych i to zarówno w grupie komercyjnej jak i wśród wszystkich badanych. Stacja pokonała konkurencję osiągając 13,23% udziałów w rynku telewizyjnym w grupie 16-49, wobec drugiego TVN-u – 12,82%. W grupie 4+ Polsat uzyskał wynik na poziomie 11,46% SHR, również wyprzedzając TVN.
Powrót do lat 80. na Sylwestrze Polsatu w Katowicach. Kto wystąpi?
10. jubileuszowa Sylwestrowa Moc Przebojów Telewizji Polsat odbędzie się w Katowicach. Motywem przewodnim imprezy będzie powrót do lat 80. Widzowie przed telewizorami i publiczność przed sceną będą mogli przypomnieć sobie największe hity tamtej dekady.
„Państwo w państwie” wygrało Konkurs im. Władysława Grabskiego
Dziennikarze redakcji programu „Państwo w państwie” zostali laureatami XIV edycji Konkursu im. Władysława Grabskiego dla dziennikarzy ekonomicznych organizowanego przez NBP. „Państwo w państwie” otrzymało nagrodę główną za materiał „Kowal zawinił, cygana powiesili”, w którym redakcja mierzy się z problemem niesprawiedliwości społecznej spowodowanej błędnymi decyzjami urzędników.
Kto z Polsatu ma szansę na Telekamerę 2017?
W najnowszym wydaniu magazynu „Tele Tydzień” opublikowano pełną listę nominowanych w plebiscycie Telekamery 2017. W tegorocznej edycji można oddać głos na swoich ulubieńców w jedenastu kategoriach. Głosowanie potrwa do 12 stycznia 2017 roku.
Małgorzata Tomaszewska pożegnała się z widzami Polsatu
Małgorzata Tomaszewska kończy pracę w redakcji pogody Telewizji Polsat i odchodzi ze stacji. Prezenterka pożegnała się dzisiaj z widzami Telewizji Polsat i Polsat News. W redakcji pogody pozostają: Marek Horczyczak, Milena Rostkowska-Galant, Daria Wąsiewska i przebywająca na urlopie Paulina Sykut-Jeżyna.
Będzie druga seria serialu „Na ratunek 112” w Polsacie
Telewizja Polsat wiosną wyemituje drugą serię serialu paradokumentalnego „Na ratunek 112”. Jesienią stacja pokazała 60 premierowych odcinków. Obecnie od poniedziałku do piątku o 16:30 są emitowane powtórki. Wkrótce ruszą jednak zdjęcia do drugiego sezonu „Na ratunek 112”.
Reaktywacja „Idola” będzie sukcesem – wyniki ankiety
Podczas minionej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Czy reaktywacja „Idola” okaże się sukcesem? Jak wynika z przeprowadzonej sondy, większość ankietowanych uważa, że nowa edycja po przerwie będzie sukcesem.
Michał Suchanowski wygrał szóstą edycję „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”
Znamy zwycięzcę szóstej edycji „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. W wyborze najlepszego kucharza szefowi Michałowi Brysiowi pomogły gwiazdy polskiego show-biznesu. Sto tysięcy złotych i pracę w restauracji „L’enfant Terrible” zdobył Michał Suchanowski. Drugie miejsce zajęła Agnieszka Jasińska.
Będzie drugi sezon serialu „Gliniarze” w Polsacie
Telewizja Polsat pokaże drugą serię serialu paradokumentalnego „Gliniarze”. Jesienią stacja nadała 50 premierowych odcinków. Obecnie od poniedziałku do piątku o 17:00 są emitowane powtórki. Trwają już jednak zdjęcia do drugiego sezonu „Gliniarzy”.
Maciej Dowbor poprowadzi finał „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”
Już jutro wielki finał szóstej edycji show „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Po raz pierwszy nie poprowadzi go Paulina Sykut-Jeżyna. Zastąpi ją Maciej Dowbor, współprowadzący program „Twoja twarz brzmi znajomo".
Maria Tyszkiewicz wygrała szóstą edycję „Twoja twarz brzmi znajomo”
Maria Tyszkiewicz została laureatką szóstej edycji show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wygrała statuetkę Złotej Twarzy i 100 tys. zł na cel charytatywny. Drugie miejsce i Srebrną Twarz otrzymała Olga Szomańska, trzecie miejsce i Brązowa Twarz przypadła Kamilowi Bijosiowi, a czwartą lokatę i Żelazną Twarz przyznano Michałowi Rudasiowi.
Ruszyła kampania Mikołajkowego Bloku Reklamowego
Na antenach Polsatu wystartowała kampania Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Po raz kolejny w Świętego Mikołaja wcielił się Krzysztof Kowalewski, a wspomagają go dziennikarze: Dorota Gawryluk, Monika Zalewska, Beata Cholewińska, Karolina Szostak, Jarosław Gugała, Dariusz Ociepa oraz Bartosz Kwiatek.
Trzy konkursy piękności w grudniu w Polsacie
W pierwszy weekend grudnia w Krynicy Zdrój zostaną zorganizowane aż trzy konkursy piękności, które pokaże Telewizja Polsat. W ciągu tych wyjątkowych wieczorów poznamy dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę. Wybrani zostaną: Miss Polski, Miss Supranational i po raz pierwszy Mister Supranational.
3,5 miliona widzów jubileuszu kabaretu Neo-Nówka w Polsacie
Ponad 3,5 miliona widzów średnio oglądało w niedzielny wieczór jubileuszowy koncert kabaretu Neo-Nówka w Telewizji Polsat. Roman Żurek, Michał Gawliński i Radek Bielecki w programie „Schody do nieba” podsumowali 15 lat działalności. Podczas emisji stacja była liderem oglądalności w grupie komercyjnej.
Wojtek Łuszczykiewicz w jury „Idola”
Wojtek Łuszczykiewicz, wokalista zespołu Video, autor tekstów hitów zespołu, a także m.in. utworów De Mono i Grzegorza Hyżego, będzie czwartym jurorem piątej edycji „Idola”. W jury zasiądą też: Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna i Janusz Panasewicz. Ostatni precasting do programu odbędzie się 26 listopada we Wrocławiu.
Reporterka „Państwa w Państwie” napisała książkę o programie
Małgorzata Cecherz, reporterka programu „Państwo w Państwie”, który można oglądać w Telewizji Polsat i Polsat News, napisała książkę „Państwo w Państwie i ja”. Zostanie ona zaprezentowana już 16 listopada. Przedmowę przygotował prof. dr hab. Witold Modzelewski.
8,5 mln widzów meczu Rumunia – Polska w stacjach Polsatu
Piątkowe, wyjazdowe spotkanie o punkty eliminacji Mundialu Rosja 2016 z Rumunią Polacy wygrali 3:0, a na antenach Polsatu i Polsatu Sport mecz oglądało średnio ponad 8,5 miliona widzów.
19 listopada ruszy kampania Mikołajkowego Bloku Reklamowego
6 grudnia widzowie Polsatu oraz IPLI po raz 13. obejrzą Mikołajkowy Blok Reklamowy, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom – podopiecznym Fundacji Polsat. Od 19 listopada główna antena oraz stacje z Grupy Polsat w specjalnie przygotowanych ogłoszeniach będą zapraszać widzów do oglądania charytatywnego bloku.
Program „Z czekoladą w kuchni” wraca do Polsatu. Nowy prowadzący
26 listopada Telewizja Polsat rozpocznie emisję nowych odcinków kilkuminutowego programu „Z czekoladą w kuchni”. Drugi sezon, tak samo jak pierwszy, będzie składał się z ośmiu odcinków. W nowej serii Joannie Profus będzie partnerował nowy współprowadzący.
Rafał Maserak wygrał show „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”
Rafał Maserak wygrał „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”, siódmą, specjalną edycję kulinarnego show Polsatu. W finale pokonał Beatę Oleszek i Piotra „Vienio” Więcławskiego. W nagrodę otrzymał statuetkę i 100 tys. zł.
Janusz Panasewicz w jury „Idola”
Janusz Panasewicz będzie trzecim jurorem „Idola” – to kolejne nazwisko ujawnione przez RMF FM, patrona medialnego programu. Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że jurorkami show będą specjalistka od emisji głosu Elżbieta Zapendowska i wokalistka Ewa Farna. W jury zasiądzie jeszcze jedna osoba.
Ilu abonentów ma Cyfrowy Polsat? Wyniki za III kwartał 2016 roku
Na dzień 30 września 2016 roku Cyfrowy Polsat miał 3.697.046 abonentów/umów usług telewizyjnych. Świadczono 4.679.114 aktywnych usług płatnej telewizji (w tym 982.068 usług Multiroom) – podano w raporcie za III kwartał 2016 roku.
Mecz Rumunia – Polska: Polsat ze studiem na stadionie w Bukareszcie
11 listopada o godzinie 20:45 Polsat i Polsat Sport pokażą ostatni w tym roku mecz reprezentacji Polski o punkty eliminacji Mundialu Rosja 2018 roku. Biało-czerwonych w Bukareszcie podejmie reprezentacja Rumunii.
Ewa Farna w jury piątej edycji „Idola”
Ewa Farna będzie drugą jurorką piątej edycji programu „Idol”. Wokalistka dołączyła do Elżbiety Zapendowskiej. W jury show zasiądą jeszcze dwie inne osoby.
Tłumy chętnych na precastingach do „Idola”. Którą piosenkę wykonywano najczęściej?
Program „Idol” powraca na antenę Polsatu. W miniony weekend w Gdyni i w Poznaniu odbyły się precastingi do 5. edycji kultowego show. Mimo chłodu, od rana w obu miastach w kolejce do rejestracji czekały tłumy. Zebranych – podobnie jak przed laty – powitał prowadzący Maciej Rock.
3,3 mln widzów finału „Tańca z Gwiazdami”
Średnio 3,3 miliona widzów oglądało finał 6. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Telewizji Polsat. Ostatni odcinek jesiennej edycji show zebrał najwyższą widownię, a wysoka oglądalność znalazła swoje odzwierciedlenie również w udziałach.
Nowy serial „Niania w wielkim mieście” wiosną w Polsacie
Wiosną na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje serial obyczajowy „Niania w wielkim mieście”. W nowej produkcji stacji widzowie będą mogli śledzić perypetie dziewczyny o imieniu Dana, która z małej miejscowości trafia do wielkiego miasta, gdzie pracuje jako opiekunka do dzieci. W głównej roli zobaczymy Magdalenę Lamparską.
Robert Wabich i Hanna Żudziewicz z Kryształową Kulą „Tańca z Gwiazdami”
Robert Wabich i Hanna Żudziewicz zostali laureatami szóstej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W wielkim finale pokonali Olgę Kalicką i Rafała Maseraka. W nagrodę otrzymali Kryształową Kulę i 150 tys. zł. 100 tys. zł trafiło do gwiazdy, a 50 tys. zł do tancerki. W marcu ruszy siódma edycja show.
Elżbieta Zapendowska jurorką piątej edycji „Idola”
Elżbieta Zapendowska, nauczycielka śpiewu oraz jurorka znana z „Jak Oni śpiewają” i „Tylko muzyka. Must be the music”, będzie oceniać uczestników piątej edycji „Idola”. Zapendowska była już jurorką w poprzednich sezonach show.
Trzy tańce uczestników i występy specjalne w finale „Tańca z Gwiazdami”
Już w piątek Olga Kalicka i Rafał Maserak oraz Robert Wabich i Hanna Żudziewicz zawalczą o nagrodę pieniężną oraz Kryształową Kulę szóstej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Każda z par podczas finałowego odcinka zatańczy trzy tańce – ulubiony, wybrany przez rywali oraz popisowy freestyle.
Kontrakt płytowy lub 250 tys. zł nagrodą w „Idolu”. Jakie będą etapy programu?
Główną nagrodą w piątej edycji programu „Idol” będzie kontrakt fonograficzny ze znanym producentem muzycznym lub 250 tys. zł. Jak podano w regulaminie, „konkurs potrwa od 5 listopada 2016 roku do 30 maja 2017 roku”. Ujawniono również jak będą wyglądać kolejne etapy show.
Polsat HD, Polsat News HD i Polsat Film HD zmieniły parametry w Cyfrowym Polsacie
Cyfrowy Polsat zmienił na liście parametry Polsatu HD i kanałów Polsat News HD oraz Polsat Film HD, które przenoszą się na nowy transponder. Parametry stacji powinny zaktualizować się samodzielnie lub po ponownej instalacji kanałów.
Polsat liderem w październiku. Duże wzrosty stacji tematycznych
W październiku wśród wszystkich badanych Polsat zdystansował konkurencję osiągając 12,4% udziału w rynku telewizyjnym, wobec 11,3% TVN i 10,5% TVP 1. W grupie komercyjnej Polsat uzyskał wynik na poziomie 14% SHR. Bardzo dobry wynik 25,2% SHR w październiku zanotowała cała grupa Polsat, która jest liderem w grupie 16-49.
Daria Wąsiewska w prognozie pogody Polsat News
Daria Wąsiewska zadebiutowała w roli prezenterki pogody Telewizji Polsat i Polsat News. Prezenterka powitała widzów „Nowego Dnia”, porannego pasma informacyjno-publicystycznego.
Jenny Morris z Food Network gościnnie jurorem w „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”
Jenny Morris, gwiazda Food Network, dołączy do jury polskiej edycji „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”. Jedna z najbardziej popularnych postaci południowo-afrykańskiej sceny kulinarnej przywiezie własny, specjalny przepis na półfinał „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”.
Nagroda Radia ZET: „Państwo w państwie” z wyróżnieniem honorowym
Przemysław Talkowski i Małgorzata Cecherz z redakcji programu „Państwo w państwie” otrzymali wyróżnienia honorowe 12. edycji Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego.
W piątek półfinał „Tańca z Gwiazdami”. Margaret gościem specjalnym
W szóstej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” pozostały już tylko trzy pary. W półfinale w walce o Kryształową Kulę i pieniądze zobaczymy Misheel Jargalsaikhan i Jana Klimenta, Olgę Kalicką i Rafała Maseraka oraz Roberta Wabicha i Hannę Żudziewicz. Gościem specjalnym będzie Margaret.
M. Kaliniak i A. Mosór w „Wydarzeniach” o 18:50 dobrze oceniane - wyniki ankiety
Podczas minionej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz pojawienie się Agnieszki Mosór i Magdaleny Kaliniak w „Wydarzeniach” o 18:50? Jak wynika z przeprowadzonej sondy, zdecydowana większość ankietowanych dobrze ocenia prowadzące główny program informacyjny Polsatu.
RMF FM partnerem „Idola”. 14 odcinków wiosną w Polsacie
Radio RMF FM będzie partnerem medialnym piątej edycji „Idola”. Program po dwunastu latach przerwy wróci wiosną 2017 roku do Telewizji Polsat. Jak podało RMF FM, nowy sezon będzie liczyć 14 odcinków. Program będzie emitowany raz w tygodniu.
Jutro specjalne wydanie „Nowego Dnia” w Polsat News
W czwartek Polsat News pokaże specjalne wydanie porannego pasma „Nowy Dzień”. Od 03:00 stacja będzie transmitować trzecią, ostatnią debatę Hillary Clinton kontra Donald Trump, a od 04:30 na antenie pojawią się pierwsze komentarze.
Premierowe kabaretowe niedziele w listopadzie w Polsacie
Po zakończeniu pierwszego sezonu „Kabaretu na żywo” Telewizja Polsat będzie kontynuować niedzielne pasmo kabaretowe. W listopadzie w niedziele o 20:05 będzie można oglądać premierowe programy kabaretowe. Zgodnie z zapowiedziami portalu tvpolsat.info, stacja pokaże retransmisje 15-lecia Kabaretu Neo-Nówka, „Ryjka” 2016 i jubileuszu Grupy MoCarta.
„Taniec z Gwiazdami” z kolejnym rekordem oglądalności
Szósta edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” z tygodnia na tydzień gromadzi coraz większą widownię. W piątkowy wieczór show śledziło średnio 3,13 mln widzów. To najlepszy wynik programu w tym sezonie. W minionym odcinku gwiazdy tańczyły do radiowych przebojów.
„Idol” wróci do Telewizji Polsat. Startują precastingi
To może być najważniejsze telewizyjne wydarzenie przyszłego roku. Telewizja Polsat reaktywuje muzyczne show „Idol”. W listopadzie ruszą precastingi do programu. Producenci czekają na osoby w wieku od 16 do 28 lat. Poszukiwani są przede wszystkim soliści. Nie ma ograniczeń dotyczących wykonywanego gatunku muzycznego.
Retransmisja „Ryjka” w Polsacie. Wśród prowadzących Agnieszka Hyży
Telewizja Polsat będzie retransmitować 21. edycję „Ryjka”, Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. Stacja pokaże koncert finałowy oraz dwudziestolecie Grupy MoCarta. Pierwszy z tych kabaretowych koncertów poprowadzą: Agnieszka Hyży i Kamil Baleja oraz Łukasz Kaczmarczyk i Robert Korólczyk jako Buchalik i Porwoł, a gospodarzem jubileuszu Grupy MoCarta będzie Artur Andrus.
Agnieszka Mosór zadebiutuje dzisiaj w głównym wydaniu „Wydarzeń”
Dzisiaj w „Wydarzeniach” o 18:50 i „Gościu Wydarzeń” o 19:15 w Polsat News zadebiutuje Agnieszka Mosór. Dziennikarka dołączy do grona gospodarzy głównego wydania programu informacyjnego Polsatu oraz towarzyszącej mu rozmowy z gościem. W zeszłym tygodniu do „Wydarzeń” – po sześciu latach przerwy – powróciła Magdalena Kaliniak.
Lisowska, Lewczuk, Jula, Hyży i Chodyniecki gościnnie w „Tańcu z Gwiazdami”
W piątek w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” gwiazdy i tancerze zatańczą do polskich oraz zagranicznych radiowych hitów. Każda z par wykona po dwa tańce, w tym jeden z nich do przeboju muzycznych gwiazd, które wystąpią na parkiecie show.
Magdalena Kaliniak powróciła do „Wydarzeń 15:50”
Magdalena Kaliniak – po latach przerwy – powróciła do prowadzenia „Wydarzeń 15:50”. Prezenterka, która w miniony weekend wróciła do głównych „Wydarzeń”, dzisiaj powitała widzów także w popołudniowym wydaniu programu informacyjnego Polsatu.
7,2 mln widzów meczu Polska – Armenia w Polsacie i Polsacie Sport
Spotkanie Polska – Armenia, rozgrywane w ramach eliminacji do Mundialu 2018 w Rosji, na antenach Polsatu i Polsatu Sport oglądało średnio ponad 7,2 mln widzów. Po golu Roberta Lewandowskiego w 95 minucie meczu Polacy pokonali Armenię 2:1.
Lara Gessler gościnnie jurorem w „Top Chef. Gwiazdy od kuchni"
Dzisiaj w „Top Chef. Gwiazdy od kuchni” gościnnie w roli jurora zobaczymy Larę Gessler, która z wykształcenia jest cukiernikiem, a nauki pobierała w Nowym Jorku i w Londynie. To właśnie z zawodem córki Magdy Gessler będzie związane zadanie, z którym będą musieli sobie poradzić uczestnicy „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”.
„Taniec z Gwiazdami” z najlepszą oglądalnością w sezonie
„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątkowy wieczór śledziło w Polsacie średnio 3,07 mln widzów. To najlepszy wynik programu w obecnym sezonie. W tym odcinku – po raz pierwszy w historii – gwiazdy zatańczyły z gwiazdami. Uczestnicy zaprezentowali też tańce z dedykacją dla bliskich im osób.
7,1 mln widzów meczu Polska - Dania w Polsacie i Polsacie Sport
Sobotnie spotkanie Polska – Dania, w eliminacjach do Mundialu 2018 w Rosji, oglądało na antenach Polsatu i Polsatu Sport średnio 7,1 mln widzów. Polacy pokonali Duńczyków 3:2.
Dzień Ojca w pięćsetnym odcinku "Świata według Kiepskich"
W środę, 26 października o 20:05 Polsat pokaże 500. odcinek serialu „Świat według Kiepskich”. W jubileuszowym odcinku widzowie zobaczą uroczyste świętowanie Dnia Ojca. Liczba odcinków produkcji jest ewenementem na skalę światową. Takiego wyniku nie osiągnął żaden inny sitcom.
Jutro specjalne wydanie „Nowego Dnia" z PGE Narodowego
W sobotę poranne pasmo „Nowy Dzień" zostanie nadane ze stadionu PGE Narodowy w Warszawie, gdzie wieczorem Reprezentacja Polski rozegra mecz z Danią w eliminacjach do Mundialu 2018 w Rosji. Specjalne wydanie poranka poprowadzą Beata Cholewińska i Przemysław Białkowski.
Żaneta Banaśkiewicz z Radia ZET gościnnie w prognozie pogody Polsat News
Telewizja Polsat i Radio ZET przygotowały kolejną niespodziankę dla swoich widzów i słuchaczy. Żaneta Banaśkiewicz, prezenterka pogody Radia ZET, zadebiutowała dzisiaj w „Nowym Dniu” w roli prezenterki pogody w Telewizji Polsat i Polsat News.
Talkowski i Cecherz z "Państwa w państwie" z nominacją do Nagrody Radia ZET
Prowadzący Przemysław Talkowski i reporterka Małgorzata Cecherz z redakcji programu „Państwo w państwie” zostali nominowani do Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego. Nominację przyznano za odcinek „Czy państwo radzi sobie z lichwą?”, który wyemitowano 29 maja 2016 roku w Telewizji Polsat i Polsat News.
Mecze Polski z Danią i Armenią w stacjach Polsatu. Kto będzie ekspertem w studiu?
Reprezentacja Polski wraca do gry o punkty w eliminacjach do Mundialu w Rosji 2018 roku. Polsat i Polsat Sport już w sobotę, 8 października pokażą mecz Polska – Dania, a trzy dni później, we wtorek spotkanie z Armenią. Widzowie obu stacji zobaczą studio przed i po meczach, a w nim znajdą się komentarze oraz analizy.
Kaliniak i Mosór od października w weekendowych "Wydarzeniach"
Telewizja Polsat oficjalnie potwierdziła ustalenia portalu tvpolsat.info sprzed tygodnia. Od października do grona gospodarzy głównych „Wydarzeń” o 18:50 od piątku do niedzieli dołączą Agnieszka Mosór oraz Magdalena Kaliniak.
Polsat wprowadza zmiany w „Dancing with the Stars". Gwiazdy zatańczą z gwiazdami
Tego jeszcze w historii „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” nie było. W najbliższym odcinku nowe pary w tańcu stworzą pozostałe w programie gwiazdy. Na parkiecie zobaczymy Ulę Dębską i Misheel Jargalsaikhan w sambie. Olga Kalicka i Adam Zdrójkowski spróbują swoich sił w jivie, a Ewa Błachnio i Robert Wabich pokażą jak się tańczy tango.
Kanały SD Polsatu powinny zniknąć jeszcze w tym roku - wyniki ankiety
Podczas minionej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Czy według Ciebie kanały Polsatu w jakości SD (mające odpowiedniki w HD) powinny zakończyć w tym roku nadawanie? Jak wynika z przeprowadzonej sondy zdecydowana większość ankietowanych twierdzi, że stacje Telewizji Polsat nadające w standardowej jakości powinny zaprzestać emisji do końca roku.
Mateusz Borek i Piotr Witwicki nominowani do MediaTorów
Mateusz Borek i Piotr Witwicki zostali nominowani w 10. edycji Plebiscytu MediaTory – Studenckich Nagród Dziennikarskich. Mateusza Borka z Polsatu Sport nominowano w kategorii AKUMULATOR – za ładowanie nas pozytywną energią, a Piotra Witwickiego z Polsatu News i „Wydarzeń” w kategorii TORPEDA – za udowadnianie, że szybkość i rzetelność nie muszą się wykluczać.
1,4 mln widzów oglądało KSW 36 w Polsacie i Polsacie Sport
Średnio 1,4 miliona widzów oglądało sobotnią transmisję gali KSW 36 w Polsacie i Polsacie Sport. W walce wieczoru Michał Materla efektownie znokautował Brazylijczyka Rousimara Palharesa.
1,4 mln widzów oglądało KSW 36 w Polsacie i Polsacie Sport
Średnio 1,4 miliona widzów oglądało sobotnią transmisję gali KSW 36 w Polsacie i Polsacie Sport. W walce wieczoru Michał Materla efektownie znokautował Brazylijczyka Rousimara Palharesa.
Polsat pokaże 15-lecie Kabaretu Neo-Nówka
Polsat planuje pokazać 15-lecie Kabaretu Neo-Nówka – ustalił portal tvpolsat.info. 11 listopada w Hali Azoty Arena w Szczecinie odbędzie się urodzinowa gala, podsumowująca 15-lecie działalności wrocławskiej formacji kabaretowej.
Jubileusz „Państwa w państwie”. 5 lat, 200 odcinków
W najbliższą niedzielę, 2 października, zostanie wyemitowany jubileuszowy odcinek programu „Państwo w państwie”, który od 5 lat gości na antenie Telewizji Polsat. W dwusetnym, specjalnym odcinku programu twórcy przypomną sprawy, które zakończyły się pomyślnie dla bohaterów reportaży. Będzie też urodzinowy tort i materiały zza kulis.
Kaliniak i Mosór w głównym wydaniu „Wydarzeń”
Portal tvpolsat.info dotarł do informacji, że w najbliższym czasie do grona prowadzących głównego wydania „Wydarzeń” dołączą Magdalena Kaliniak oraz Agnieszka Mosór. Oznacza to również, że obie panie będą prowadzić „Gościa Wydarzeń” w Polsat News.
Specjalny odcinek programu „Rinke za kratami” w Polsacie. Gościem Mariusz Pudzianowski
W najbliższą środę Polsat pokaże specjalny odcinek „Rinke za kratami”. Gościem programu będzie Mariusz Pudzianowski. „Pudzian” sam odsiadywał wyrok. Po wyjściu z więzienia skupił się na pracy oraz treningach i udało mu się zmienić życie. Jakich rad udzielił więźniom?
Świetny weekend Polsatu. Hitem koncert „Roztańczony PGE Narodowy”
W sobotni wieczór Polsat zdeklasował konkurencję. Propozycje zaoferowane przez stację zapewniły jej pozycję lidera w obu grupach audytoryjnych. Hitem wieczoru okazał się koncert „Roztańczony PGE Narodowy”. Natomiast „Twoja twarz brzmi znajomo” i piątkowy „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” odnotowały najlepszą oglądalność w sezonie.
„Za niebieskimi drzwiami” - film współprodukowany przez Polsat - w kinach od listopada
4 listopada do kin trafi film „Za niebieskimi drzwiami” w reżyserii Mariusza Paleja. To ekranizacja bestsellera Marcina Szczygielskiego i jednocześnie lektury wybieranej przez wielu nauczycieli. Współproducentem filmu jest Telewizja Polsat, a dystrybutorem firma Dystrybucja Mówi Serwis, należąca do Zygmunta Solorza-Żaka.
Ankieta tvpolsat.info: Kamil Durczok powinien zostać prowadzącym „Wydarzenia”
Podczas minionej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Czy Kamil Durczok powinien zostać prowadzącym "Wydarzenia"? Jak wynika z przeprowadzonej sondy, większość ankietowanych uważa, że dziennikarz powinien zostać prowadzącym główny program informacyjny w Polsacie.
Weekendowe programy Polsatu ze wzrostem widowni
2,8 mln widzów oglądało piątkowy „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, a ponad 2,1 mln sobotni show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Oba programy osiągnęły najwyższą oglądalność w tym sezonie. Wysoką widownię zgromadziła również jesienna nowość w ramówce Telewizji Polsat – „Kabaret na żywo”.
Eliminacje do Euro, Mundialu, Liga Narodów, ME U-21 w kanałach Polsatu
Wielka europejska piłka w Telewizji Polsat. Stacja będzie pokazywała European Qualifiers (mecze eliminacyjne strefy UEFA) do Euro 2020 i Mundialu 2022 roku, oraz dwa cykle nowych rozgrywek europejskiej federacji UEFA Nations League (Ligi Narodów) w latach 2018/2019 i 2020/2021. Anteny Polsatu będą też transmitowały Mistrzostwa Europy U-21.
Polsat z dużym pakietem piłkarskim. Kwalifikacje do mistrzostw i Liga Narodów
Polsat License Ltd. i UEFA zawarły porozumienie, na mocy którego Grupa Polsat zyskała prawa do najważniejszych spotkań piłkarskich. Stacja nabyła pakiet meczów europejskich kwalifikacji do UEFA EURO 2020, europejskich kwalifikacji do FIFA World Cup 2022, Ligi Narodów UEFA 2018/19 i 2020/21 oraz innych meczów międzynarodowych.
Ankieta tvpolsat.info: Która jesienna nowość Polsatu będzie najlepsza?
Podczas minionej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Który program z jesiennych nowości Polsatu będzie najlepszy? Jak wynika z przeprowadzonej sondy, większość ankietowanych uważa, że najlepszym nowym programem w jesiennej ramówce będzie "Kabaret na żywo".
2,4 mln widzów debiutu "Kabaretu na żywo". Świetny weekend Polsatu
Wystartowały nowe sezony show Telewizji Polsat i nowy program „Kabaret na żywo”. Stacja była najchętniej wybierana przez widzów podczas minionego weekendu i udziałami w rynku 13,1% wśród wszystkich badanych oraz 14% w grupie komercyjnej zdeklasowała konkurencję (dane łącznie piątek, sobota, niedziela).
6,1 mln widzów meczu Kazachstan - Polska w Polsacie i Polsacie Sport
6,1 mln widzów oglądało średnio niedzielny mecz Kazachstan – Polska w Polsacie i Polsacie Sport. Podczas nadawania meczu był z Polsatem co drugi widz śledzący w tym czasie telewizję. Nasza piłkarska reprezentacja niezbyt imponująco rozpoczęła eliminacje do Mundialu w Rosji 2018 remisując w Astanie 2:2.
Drugi sezon serialu "Dwoje we troje" od 10 września w Polsacie
Jesienią na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje drugi sezon miniserialu komediowego „Dwoje we troje”. Serial powróci na antenę po wakacyjnej przerwie. W drugiej serii poza Michelle (Marieta Żukowska), Michałem (Marek Kaliszuk), Dusią (Weronika Wachowska) i dyrektorem oddziału (Marcin Perchuć) zobaczymy też wiele nowych postaci.
Sykut-Jeżyna, Kaczorowska i Mielewski poprowadzą "Roztańczony PGE Narodowy"
Gwiazdy europejskiej oraz polskiej muzyki disco i dance – już 24 września PGE Narodowy będzie najbardziej roztańczoną areną w kraju. Na scenie zaprezentują się m.in. Alphaville, Boney M, Lou Bega, Akcent, Weekend i Ich Troje. Koncert poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Kaczorowska i Jerzy Mielewski. Transmisja w Polsacie i Disco Polo Music.
Mecz Kazachstan - Polska w Polsacie i Polsacie Sport
Meczem w Astanie z Kazachstanem reprezentacja Polski rozpocznie eliminacje do Mundialu w Rosji w 2018 roku. Spotkanie w niedzielę pokażą Polsat i Polsat Sport. W studiu w Warszawie z gośćmi porozmawia Jerzy Mielewski. Stacja wysyła też ekipę do Astany.
Polsat liderem oglądalności w sierpniu w grupach 4+ i 16-49
Telewizja Polsat w wakacje okazała się bezkonkurencyjna. W sierpniu, podobnie jak w lipcu, Polsat był liderem oglądalności – zarówno wśród wszystkich widzów (4+), jak i w grupie wiekowej 16-49. Stacja jest liderem oglądalności w grupie komercyjnej nieprzerwanie od stycznia br.
Polsat HD dostępny naziemnie z nadajnika w Katowicach
Od 31 sierpnia mieszkańcy Górnego Śląska zyskali bezpłatny dostęp do Polsatu w jakości HD. Stacja pojawiła się na testowym regionalnym multipleksie naziemnym TVS. Sygnał jest nadawany z nadajnika Katowice Kosztowy, z którego emitowane są też: TVS HD, Radio Silesia i TV Republika.
Oto uczestnicy 6. edycji "Hell's Kitchen"
6 września rusza nowa edycja „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Uczestnicy będą walczyć o 100 tysięcy złotych i pracę w restauracji nowego szefa Michała Brysia. Spośród ponad dwóch tysięcy kandydatów z całej Polski wybrano 16 śmiałków, którzy staną do kulinarnej bitwy. Wśród nich zobaczymy m.in. właścicielkę pizzerii, szefa kuchni z 18-letnim doświadczeniem i właściciela biura turystycznego.
2,1 mln widzów festiwalu "Magiczne zakończenie wakacji"
Dwa wieczory doskonałej zabawy w rytmie przebojów lata oraz najzabawniejszych skeczów i piosenek, które zaprezentowali artyści Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej, czyli „Magiczne zakończenie wakacji z Polsatem i RMF FM” oglądało średnio 2,1 miliona widzów.
Które propozycje Polsatu miały najwyższe udziały w I półroczu?
W pierwszym półroczu najwyższe udziały w grupie 16-49 w Polsacie uzyskały mecze UEFA EURO 2016 i Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Tuż za nimi znalazł się Polsat SuperHit Festiwal 2016 – Sopocki Hit Kabaretowy, Płocka Noc Kabaretowa, serial „Pierwsza miłość” i Jubileusz Ich Troje z katowickiego Spodka.
Jesień w Polsacie - znane formaty, nowości, filmowe hity i sport
Jesienią Telewizja Polsat postawi na sprawdzone formaty – „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Hell’s Kitchen – Piekielna kuchnia”, wariacje programów w gwiazdorskim wydaniu – „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”, ale i nowości – „Kabaret na żywo” „Gliniarze” oraz „Na ratunek 112”. Będą też filmowe hity i sport.
Wszystkie pary szóstej edycji "Tańca z Gwiazdami" [foto]
W piątek, 2 września, o 20:05 w Polsacie rozpocznie się 6. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. O Kryształową Kulę i pieniądze powalczy 11 nowych par, wśród nich pojawi się również kilka nowych twarzy wśród tancerzy.
Ankieta tvpolsat.info: Jesienny spot Telewizji Polsat dobrze oceniany
Podczas minionej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz jesienny spot Telewizji Polsat? Jak wynika z przeprowadzonej sondy większość ankietowanych Dobrze ocenia spot Polsatu przygotowany na tegoroczną jesień.
Paradokumentalne nowości Polsatu i TV4 dostępne wcześniej w IPLI i Cyfrowy Polsat GO
W IPLI oraz Cyfrowy Polsat GO pojawiły się pierwsze odcinki seriali paradokumentalnych „Na ratunek 112” oraz „Gliniarze”. Premierę telewizyjną oba seriale będą mieć 29 sierpnia, ale już teraz można je bez dodatkowych opłat obejrzeć w internetowych serwisach Grupy Polsat.
Dyskoteka na Stadionie Narodowym - transmisja na antenach Polsatu
Telewizja Polsat pokaże na swoich antenach koncert „Roztańczony PGE Narodowy”. Trwa już przedsprzedaż biletów na to wydarzenie. 24 września, pierwszy raz w Polsce, gwiazdy disco pojawią się scenie ustawionej na Stadionie PGE Narodowy. Będzie to jedno z największych wydarzeń poświęconych muzyce tanecznej w naszym kraju.
"Magicy z ulicy" z Polsat Play trafią na główną antenę Polsatu
We wrześniu w Polsacie pojawi się program „Magicy z ulicy” z oferty Polsat Play. To kolejny debiut propozycji programowej z tej anteny tematycznej w głównym Polsacie. Już wcześniej w Telewizji Polsat zadebiutował m.in. popularny serial „Chłopaki do wzięcia” z Polsat Play.
"Rinke za kratami" ponownie w środowe wieczory w Polsacie
Drugi sezon serialu dokumentalnego „Rinke za kratami” będzie emitowany w tym samym paśmie, w którym rok temu pokazywano jego pierwszą serię. Cykl będzie można oglądać w Polsacie w środy, od 7 września około 22:05, tuż po show „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”.
Polsat liderem wieczornego pasma w trakcie "Disco pod Gwiazdami 2016"
Pierwszy dzień „Disco pod Gwiazdami 2016”, w trakcie którego występowali polscy artyści, w piątkowy wieczór oglądało blisko 2,5 miliona widzów. Transmitowany ze Stężycy festiwal zapewnił w piątek Telewizji Polsat pozycję lidera w obu grupach audytoryjnych (18,6% SHR w grupie 4+ oraz 20% SHR w grupie komercyjnej).
"Kabaretowa noc pod gwiazdami - Lidzbark Warmiński" w Polsacie
W niedzielę, 21 sierpnia Polsat pokaże „Kabaretową noc pod gwiazdami” – „Gwiezdne wojny Kopernika”, która to gala będzie częścią 37. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Na scenie przy Zamku Biskupów Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim pojawią się najlepsi satyrycy i najpopularniejsze kabarety.
Można już kupować bilety na "Kabaret na żywo". Program jesienią w Polsacie
Jak już informowaliśmy, jesienią na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje „Kabaret na żywo”. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na widownię pierwszych odcinków programu. Show będzie realizowane w Hali Mera w Warszawie. Pierwszy odcinek będzie mieć tytuł „Przychodzi baba do lekarza”, drugi – „Daj lajka!”, a trzeci – „Francja Elegancja!”.
Serial kryminalny "CSI: Cyber" jesienią w Telewizji Polsat
Jesienią na antenie Polsatu zadebiutuje „CSI: Cyber”. Jest to najnowsza, czwarta odsłona najpopularniejszego na świecie, amerykańskiego dramatu kryminalnego ostatniej dekady – „CSI” („Crime Scene Investigation”). Akcja nowego serialu (powstałego w 2015 roku) koncentruje się na walce z nowym rodzajem przestępców i przeciwdziałaniu mrocznej stronie Internetu.
Znamy pasma emisji nowych seriali paradokumentalnych Polsatu
Telewizja Polsat ujawniła popołudniową jesienną ramówkę, która będzie obowiązywać już od 29 sierpnia. Paradokumentalne nowości stacji będą emitowane od poniedziałku do piątku po „Interwencji”. O 16:30 będzie można oglądać „Na ratunek 112”, a o 17:00 „Gliniarzy”.
Drugi sezon "Rinke za kratami" jesienią w Telewizji Polsat
Jesienią Telewizja Polsat wyemituje drugi sezon serialu dokumentalnego „Rinke za kratami”. Tym razem charyzmatyczny reżyser podniósł sobie poprzeczkę i wyruszył za mury więzienia o zaostrzonym rygorze dla mężczyzn. Jako cel postawił sobie opowiedzieć o ludziach ukaranych za przestępstwa „dużego kalibru”.
"Zdrady" powrócą do Polsatu. Nowe odcinki jesienią
Jesienią na antenę Polsatu powróci serial paradokumentalny „Zdrady”. Każdy odcinek to inna historia, nowe zawody miłosne, złamane serca i zdrady. W odkryciu prawdy o partnerach, bohaterom serialu pomaga prywatny detektyw Damian Petrov (Damian Rabstajn) wraz ze swoją ekipą.
Nowe odcinki "Trudnych spraw" i "Dlaczego ja?" jesienią w Polsacie
Jesienią na antenie Telewizji Polsat będzie można śledzić nowe odcinki popularnych seriali paradokumentalnych „Trudne sprawy” i „Dlaczego ja?”. Na widzów czekają nowe historie z życia wzięte. Będzie to już 12. sezon „Trudnych spraw” i 15. seria „Dlaczego ja?”.
Niemal 1,8 mln widzów "Kabaretobrania". Polsat liderem oglądalności
Prawie 1,8 miliona widzów oglądało w sobotni wieczór w Polsacie „Kabaretobranie 2016”. W trakcie emisji niemal czterogodzinnego kabaretonu na żywo z amfiteatru w Zielonej Górze, Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych.
"Na ratunek 112" - nowy serial paradokumentalny jesienią w Polsacie
„Na ratunek 112” to nowy serial paradokumentalny, który jesienią zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat. Stacja emituje już zwiastun nowego serialu, który będzie opowiadał o pracy pogotowia, policji i służb ratunkowych.
Zobacz spot Polsatu na jesień 2016
W piątek premierę miał spot promujący jesienną ofertę programową Polsatu. W klipie wystąpiły gwiazdy, które pojawią się w kluczowych produkcjach – „Przyjaciółkach”, „Hell’s Kitchen, Piekielnej kuchni”, „Naszym nowym domu”, „Sporcie”, „Wydarzeniach”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Top Chef. Gwiazdach od kuchni”, „Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami”.
"Kabaret na żywo" jesienną nowością Polsatu
„Kabaret na żywo” to nowe show, które nadchodzącej jesieni zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat. Stacja emituje już zwiastun programu. W każdym wydaniu zobaczymy innego gospodarza, inny temat i gości specjalnych.
Nowy sezon "Pielęgniarek" od września w Polsacie. W obsadzie Anna Lucińska
Jesienią na antenie Telewizji Polsat pojawi się nowy, szósty sezon serialu paradokumentalnego „Pielęgniarki”. Widzów czeka kolejna dawka emocji, tajemnic i wielkich namiętności. Do obsady dołączyła Anna Lucińska, znana widzom Polsatu z serialu „Malanowski i partnerzy”.
"Gliniarze" - nowy serial paradokumentalny jesienią w Polsacie
Intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne, najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością, fascynujący bohaterowie, zagrożenie życia i silne emocje. To wszystko w nowym, codziennym serialu paradokumentalnym pt. „Gliniarze”. Debiut produkcji już jesienią na antenie Telewizji Polsat.
Karolina Szostak, Maciej Dowbor i Michał Koterski poprowadzą "Disco pod Gwiazdami"
W tym roku festiwal „Disco pod Gwiazdami” zawita do Stężycy, która 12 i 13 sierpnia stanie się taneczną stolicą Polski. Gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki dance, pop oraz disco polo zaprezentują w Polsacie i Disco Polo Music swoje przeboje. Wisienką na tanecznym torcie będzie jubileusz zespołu Boys. Koncerty poprowadzą: Karolina Szostak, Maciej Dowbor i Michał Koterski.
Sykut-Jeżyna, Rock, Baleja i kabarety poprowadzą festiwal na zakończenie wakacji
27 i 28 sierpnia kielecki amfiteatr Kadzielnia będzie gościł plejadę gwiazd muzyki i kabaretu. Podczas „Festiwalu magiczne zakończenie wakacji z Polsatem i RMF FM” widzowie na żywo i ci przed telewizorami będą mogli posłuchać najgorętszych przebojów lata, oraz pośmiać się ze skeczy i piosenek najlepszych artystów sceny kabaretowej.
Telewizja Polsat liderem oglądalności w lipcu w grupie 4+ i 16-49
Telewizja Polsat w lipcu była najczęściej wybieraną telewizją w Polsce, zarówno w grupie wszystkich widzów (4+) jak i w grupie wiekowej 16-49. Stacja jest liderem oglądalności w grupie komercyjnej od stycznia br., podobnie jak cała grupa Polsat, która w lipcu w tej grupie zanotowała udziały na poziomie 25,1%.
Ankieta tvpolsat.info: Czy nowy kanał sportowy o boksie i MMA jest potrzebny?
Podczas minionej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Czy według Ciebie nowy kanał sportowy Polsatu o boksie i MMA jest potrzebny? Jak wynika z przeprowadzonej sondy zdecydowana większość ankietowanych uważa, że kanał na temat boksu i walk MMA nie jest potrzebny.
Polsat liderem oglądalności w czasie koncertu "Przebojowe lato"
Koncert „Przebojowe lato Radia ZET i Polsatu” w Uniejowie oglądało średnio ponad 1,8 mln widzów. W trakcie nadawania Telewizja Polsat była liderem wieczornego pasma w obu grupach audytoryjnych. Udziały stacji wyniosły 14,2% w grupie wszystkich badanych oraz 14,9% w grupie wiekowej 16-49.
Polsat pokaże koncert "Legendy Polskiego Popu"
20 sierpnia na Stadionie Miejskim w Łodzi, podczas drugiej edycji Top Łódź Festiwalu, wystąpią gwiazdy muzyki lat 90. W czasie transmitowanego przez Telewizję Polsat koncertu „Legendy Polskiego Popu” na scenie pojawią się między innymi: T. Love, De Mono, Wilki, Formacja Nieżywych Schabuff, Natalia Kukulska i Varius Manx.
Jest już ramówka Polsatu na sierpień
Biuro reklamy Polsat Media ujawniło ramówkę, repertuar filmowy i cennik reklamowy Polsatu na sierpień. W premierowej ofercie stacji znajdą się głównie duże eventy nadawane na żywo: Kabaretobranie, czyli VIII Zielonogórska Noc Kabaretowa, Disco pod Gwiazdami, Legendy Polskiego Popu, kabareton z Lidzbarka i Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji.
Polsat i Polsat News pokażą dzisiaj orędzie Papieża
Dzisiaj o 20:00 Polsat i Polsat News pokażą przesłanie Papieża Franciszka do Polaków przed Światowymi Dniami Młodzieży i pielgrzymką do naszego kraju. Orędzie udostępnia nadawcom Komitet Organizacyjny Światowych Dni Młodzieży 2016.
"Wydarzenia" z plenerowym studiem w Krakowie na Światowe Dni Młodzieży
26 lipca w Krakowie rozpoczną się XXXI Światowe Dni Młodzieży, spotkania zainicjowane przez Papieża Jana Pawła II w 1985 roku. Transmisje z obchodów XXXI Światowych Dni Młodzieży na antenie Polsat News, gdzie znajdą się relacje z Krakowa, Brzegów, Oświęcimia i Częstochowy. Stacja przygotowała też studio plenerowe w Krakowie.
2,5 mln widzów oglądało mecz Polska - Serbia w Lidze Światowej
Czwartkowe spotkanie Final Six Ligi Światowej Polska – Serbia na antenach Polsatu i Polsatu Sport oglądało średnio ponad 2,5 miliona widzów. Mecz zakończył się zwycięstwem reprezentacji Serbii 3:1.
Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi "Kabaretobranie 2016"
W tym roku artyści VIII Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej czyli „Kabaretobrania 2016”, spróbują rozprawić się w sposób globalny i kompleksowy z tematem diety, odchudzania, zdrowego stylu życia i odżywiania, które spędza sen z powiek coraz większej części społeczeństwa. Kabareton zatytułowany „Bądź Kabareto-FIT” poprowadzi Paulina Sykut-Jeżyna.
2,3 mln widzów meczu Polska - Francja w Lidze Światowej siatkarzy
Ponad 2,3 miliona widzów średnio oglądało wczorajsze spotkanie Final Six Ligi Światowej Polska – Francja na antenach Polsatu i Polsatu Sport. Polacy po dramatycznym meczu wygrali z Mistrzami Europy po tie-breaku 3:2.
Polsat uruchomi nowy kanał sportowy o boksie i MMA
Telewizja Polsat chce w sierpniu uruchomić nowy kanał sportowy o sportach walki, w tym o boksie i MMA. Nadawca ma bogatą ofertę w tym zakresie. Dysponuje prawami do hitowych pojedynków bokserskich i najważniejszych gal MMA, czyli mieszanych sztuk walki, w tym tych organizowanych przez Federację KSW.
2,6 mln widzów Disco Hit Festival w Polsacie
2,6 miliona widzów oglądało w Telewizji Polsat piątkowy koncert 6. edycji Disco Hit Festival Kobylnica, największej imprezy muzyki dance i disco w Polsce. Na scenie wystąpili, m.in.: Masters, Mig, Long & Junior, Andre, Łobuzy czy Bayer Full. Entuzjastycznie przez publiczność przyjęty został gość specjalny festiwalu Stachursky.
5 mln widzów meczu finałowego Euro 2016 w Polsacie i Polsacie Sport
Podczas nadawania finału Portugalia – Francja Polsat i Polsat Sport były numerem jeden, w grupie komercyjnej osiągając 38,2%, zaś w grupie 4+ obie stacje zanotowały 34,05% udziałów. Portugalia pokonała Francję 1:0 po golu strzelonym w dogrywce i sięgnęła po tytuł Mistrza Europy.
Jeszcze w lipcu Polsat przypomni jubileusz Ich Troje
Telewizja Polsat przygotowała niespodziankę dla fanów zespołu Ich Troje. Stacja umieściła w lipcowej ramówce powtórkę jubileuszowego koncertu grupy, który odbył się 24 czerwca w katowickim Spodku. Sympatycy Ich Troje będą mogli zobaczyć koncert jeszcze raz w sobotę, 23 lipca, tuż po wieczornym filmie.
4,3 mln widzów meczu Niemcy - Francja. Kanały Polsatu liderem w grupie 16-49
4,3 mln widzów oglądało półfinał UEFA EURO 2016 Niemcy – Francja w Polsacie i Polsacie Sport. Łączne udziały Polsatu i Polsatu Sport wyniosły 29% w grupie 4+ i 32% w grupie komercyjnej, w której obie anteny w trakcie nadawania spotkania były liderem oglądalności.
4,1 mln widzów meczu Portugalia - Walia. Kanały Polsatu pokonały TVP1
Ponad 4,1 mln widzów oglądało półfinał UEFA EURO 2016 Portugalia – Walia w Polsacie i Polsacie Sport. Polsat i Polsat Sport zgromadziły większą widownię niż TVP1, którą podczas spotkania oglądało średnio 3,7 mln widzów. Anteny Polsatu były liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych, gromadząc 28% w grupie 4+ i 32,4% w grupie komercyjnej.
Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków "Świata według Kiepskich". Gościem Wodecki
W hali wrocławskiego studia ATM Grupy ruszyły zdjęcia do nowego sezonu „Świata według Kiepskich”. Gościem specjalnym tej serii będzie Zbigniew Wodecki. Emisja dwunastu premierowych odcinków już jesienią na antenie Telewizji Polsat.
24 lipca koncert "Przebojowe lato Radia Zet i Polsatu" z Uniejowa
W niedzielę, 24 lipca widzowie Telewizji Polsat zobaczą transmisję koncertu „Przebojowe lato Radia Zet i Polsatu”, który poprowadzą Natalia Szroeder, Maciej Dowbor i Damian Michałowski. Na scenie w Uniejowie pojawią się m.in.: Blue Cafe, Rafał Brzozowski, Kombii, Feel, Sidney Polak, Varius Manx, Formacja Nieżywych Schabuff i Big Day.
Polsat liderem oglądalności czerwca i drugiego kwartału 2016 roku
Telewizja Polsat w czerwcu nie miała sobie równych i była najczęściej wybieraną telewizją wśród czterech ogólnopolskich anten, zarówno w grupie 4+ jak i 16-49. Pozycja lidera w czerwcu podobnie jak i w maju zaowocowała zwycięstwem Polsatu w rankingu oglądalności w obu grupach audytoryjnych w drugim kwartale br. Bardzo udane dla Polsatu było również całe pierwsze półrocze.
Wysoka oglądalność ćwierćfinałów EURO 2016. Kanały Polsatu pokonały TVP1
Wysoką widownię zgromadziły weekendowe ćwierćfinałowe mecze UEFA EURO 2016. Piątkowy mecz Walia – Belgia w Polsacie i Polsacie Sport oglądało średnio 3,7 mln widzów, sobotnie hitowe spotkanie Niemcy – Włochy niemal 3,5 mln, a niedzielny pojedynek gospodarzy Francji z Islandią przyciągnął na anteny Polsatu 5,2 mln widzów.
Można już kupować bilety na Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji z Polsatem i RMF FM
Trwa sprzedaż biletów na Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji z Polsatem i RMF FM, który odbędzie się 27 i 28 sierpnia w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Podczas dwóch dni festiwalu zobaczymy najlepsze kabarety i najpopularniejszych polskich oraz zagranicznych wykonawców muzycznych.
8 mln widzów meczu Polska - Portugalia w Polsacie i Polsacie Sport
Historyczny, pierwszy mecz reprezentacji Polski w ćwierćfinale Mistrzostw Europy UEFA EURO 2016 obejrzało łącznie na antenach Polsatu i Polsatu Sport średnio prawie 8 milionów widzów, co przełożyło się na 42,7% udziałów w grupie 4+ i 47,1% udziałów w grupie 16-49.
Michał Bryś nowym szefem "Hell's Kitchen"
Szef kuchni i współwłaściciel warszawskiej restauracji L’enfant Terrible Michał Bryś został okrzyknięty tytułem „Szef Jutra 2016” przez Gault&Millau – polską edycję jednego z najbardziej prestiżowych przewodników kulinarnych świata. Już od września na antenie Telewizji Polsat Michał Bryś poprowadzi szóstą edycję najsłynniejszego kulinarnego show „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”.
Będą nowe odcinki "Przyjaciółek". Trwają zdjęcia do 8. sezonu
24 czerwca ruszyły zdjęcia do ósmego sezonu „Przyjaciółek". Na planie znów spotkały się: Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer i Joanna Liszowska. Nowa seria będzie liczyć 12 odcinków, a zdjęcia do nich potrwają do października. Na antenę Telewizji Polsat serial wróci wraz z wejściem jesiennej ramówki.
Ponad 4,6 miliona widzów meczu Anglia - Islandia w Polsacie i Polsacie Sport
W poniedziałkowy wieczór, rozgrywki 1/8 finału EURO 2016 dostarczyły kibicom wielu emocji i przyniosły sensacyjne rozstrzygnięcia. Starcie tytanów, czyli mecz Hiszpania – Włochy, łącznie na antenach Polsatu i Polsatu Sport oglądało średnio ponad 2,8 miliona widzów, co przełożyło się na 26,3% udziałów w grupie 4+ i 31,8% udziałów w grupie 16-49.
Kanały Polsatu szerzej dostępne w Internecie
Do oferty internetowego serwisu nc+ GO dołączyły stacje Telewizji Polsat: Polsat Cafe HD, Polsat JimJam, Polsat News HD, Polsat Play HD i Disco Polo Music. Kanały Polsatu w formie przekazu na żywo są coraz szerzej dostępne drogą internetową. Wybrane stacje są bowiem także obecne w IPLI, Cyfrowy Polsat GO oraz internetowych serwisach operatorów kablowych.
Wysoka oglądalność EURO 2016 w Polsacie i Polsacie Sport
Średnio ponad 5,3 miliona widzów stacji Polsatu śledziło mecz Szwajcaria – Polska. Historyczny awans Polski do ćwierćfinału EURO 2016 po rzutach karnych na antenach Telewizji Polsat i Polsatu Sport miał średnio 38,6% udziałów w grupie 4+ i 43,1% udziałów w grupie 16-49. Najwięcej, bo ponad 6 milionów widzów, śledziło fragmenty drugiej połowy spotkania w Saint-Étienne.
Polsat i Polsat News pokażą koncert przed Światowymi Dniami Młodzieży
21 lipca Archidiecezja Warszawska powita uczestników Światowych Dni Młodzieży koncertem „Wiara, nadzieja, miłość”. Na Placu Piłsudskiego pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Będzie go transmitować Telewizja Polsat, a trzecią część pokaże Polsat News, który informuje już na antenie o planowanej emisji widowiska.
Polsat ujawnił, które mecze 1/8 finału EURO 2016 pokaże na otwartej antenie
Telewizja Polsat ujawniła, jakie spotkania 1/8 finału piłkarskich Mistrzostw Europy we Francji pokażą otwarta antena Telewizji Polsat i Polsat Sport. Bez zmian wszystkie mecze 1/8 finału UEFA EURO 2016 będzie transmitował kanał premium Polsat Sport 2, który pokazuje spotkania turnieju we Francji bez reklam i w jakości HD.
Szef Polsatu Sport z nagrodą Manager Award 2016
Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat, otrzymał nagrodę Manager Award 2016 przyznawaną przez magazyn „Manager”. Uroczysta gala odbyła się w Villa Intrata Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. To pierwsze takie wyróżnienie dla Mariana Kmity, który z sukcesami od momentu powstania prowadzi kanał Polsat Sport, jak i kieruje redakcją sportową Telewizji Polsat.
1,9 mln widzów meczu Islandia - Austria w stacjach Polsatu
Wczorajsze spotkanie Islandia – Austria w Polsacie i Polsacie Sport oglądało średnio ponad 1,9 miliona widzów. Łącznie obie anteny zgromadziły niemal 20,36% udziałów w grupie 4+ i 21,2% w grupie komercyjnej. Islandia pokonała Austrię 2:1 i zapewniła sobie awans do 1/8 finału EURO 2016
Bezpieczne lato z Plusem, ratownikami i Telewizją Polsat [zobacz spot]
Już w najbliższy weekend rozpoczyna się tradycyjny cykl imprez, w których operator sieci Plus wspólnie z Telewizją Polsat i Polsat News i we współpracy ze służbami ratowniczymi zachęcają do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku.
Ponad 5,9 mln widzów oglądało mecz Ukraina - Polska w Polsacie i Polsacie Sport
Ponad 5,9 miliona widzów średnio oglądało wczorajsze spotkanie grupy „C” podczas UEFA Euro 2016 Ukraina - Polska w Polsacie i Polsacie Sport. Łącznie obie anteny zgromadziły niemal 38,1% udziałów w grupie 4+ i 42% w grupie komercyjnej. Polacy po golu Jakuba Błaszczykowskiego pokonali Ukrainę 1:0 i zagrają w 1/8 francuskiego turnieju.
Agnieszka Kaczorowska i Norbi poprowadzą Disco Hit Festival Kobylnica 2016
Agnieszka Kaczorowska i Norbi będą prowadzącymi Disco Hit Festival Kobylnica 2016. To największa impreza muzyki tanecznej, disco i muzyki folkowej w Polsce. Wystąpi aż 30 zespołów, których przeboje królują na każdej imprezie.
Ponad 4 mln widzów meczu Walia - Rosja
Ponad 4 miliony widzów średnio oglądało wczorajsze spotkanie grupy „B” podczas EURO 2016 Walia – Rosja w Polsacie i Polsacie Sport. Łącznie obie anteny zgromadziły niemal 28,7% udziałów w grupie 4+ i 30,7% w grupie komercyjnej. Walia wygrała 3:0 i zapewniła sobie awans z pierwszego miejsca do 1/8 finału turnieju we Francji.
Wysoka oglądalność EURO 2016 na antenach Polsatu
W weekend Polsat i Polsat Sport pokazały trzy kolejne mecze fazy grupowej EURO 2016 zespołów grup „E” i „A”. Najwyższą widownię, średnio niemal 2,5 miliona widzów zgromadziło niedzielne spotkanie Rumunia – Albania. Obie anteny zanotowały 20,5% udziałów w grupie komercyjnej i 19,1% w grupie 4+. Albania pokonała Rumunię 1:0.
Niemal 6,5 mln widzów meczu Polska - Niemcy w Polsacie i Polsacie Sport
Niemal 6,5 miliona widzów średnio oglądało wczorajsze spotkanie Polska – Niemcy w Polsacie i Polsacie Sport. Łącznie obie anteny zgromadziły 36,2% udziałów w grupie 4+ i 42% w grupie komercyjnej, a ostatnie minuty meczu oglądało ponad 7,2 miliona widzów. Polacy w drugim meczu grupowym podczas UEFA EURO 2016 zremisowali z mistrzami świata – Niemcami 0:0.
Znamy uczestników "Top CHEF. Gwiazdy od kuchni". Prowadzi Maciej Rock
Najlepszy program kulinarny w Polsce i na świecie oraz kucharze z pierwszych stron gazet. Już we wrześniu na antenie Telewizji Polsat zobaczymy specjalną edycję programu „Top CHEF”, pt. „TOP CHEF. Gwiazdy od kuchni”. Tym razem do walki na smaki stanie 13 uczestników, którzy nie wyobrażają sobie życia bez gotowania.
2,1 mln widzów meczu Słowacja - Rosja w stacjach Polsatu
2,1 miliona widzów średnio oglądało wczorajsze spotkanie grupy „B” podczas UEFA EURO 2016 Słowacja – Rosja w Polsacie i Polsacie Sport. Łącznie obie anteny zgromadziły ponad 32,5% udziałów w grupie 4+ i 31,5% w grupie komercyjnej. Słowacja pokonała reprezentację Rosji 2:1.
2,6 mln widzów meczu Austria - Węgry w Polsacie i Polsacie Sport
Ponad 2,6 miliona widzów śledziło średnio wczorajsze spotkanie grupy „F” podczas UEFA Euro 2016 Austria – Węgry w Polsacie i Polsacie Sport. Łącznie obie anteny zgromadziły niemal 25% udziałów w grupie 4+ i 26,6% w grupie komercyjnej. Faworyzowana reprezentacja Austrii uległa Węgrom 0:2.
Ponad 2 miliony widzów meczu Hiszpania - Czechy w Polsacie i Polsacie Sport
Wczorajsze zwycięstwo (1:0) obrońców tytułu sprzed 4 lat Hiszpanów nad Czechami oglądało średnio w Polsacie ponad 1,7 miliona widzów, co przełożyło się na 25,7% udziałów w grupie 4+ i 24,16% w grupie 16-49. Stacja była liderem w porze emisji. Ponadto, średnio ponad 300 tysięcy widzów (5,08% w grupie 4+ i 5,34% w grupie 16-49) śledziło mecz w Polsacie Sport.
Polsat jesienią bez "Tylko muzyka. Must be the music". "Zaproponujemy coś innego"
ważny news Jesienią na antenie Polsatu nie zobaczymy kolejnej edycji programu „Tylko muzyka. Must be the music”. Stacja w kolejnym sezonie nie wyemituje nowej edycji formatu, który pokazywała przez 5 lat. Ostatnią, jedenastą edycję oglądało średnio 2 mln widzów.
Jaka jest oglądalność EURO 2016 w kanałach Polsatu?
W miniony weekend rozpoczęły się Mistrzostwa Europy UEFA EURO 2016. W kanałach Polsatu największą widownię zgromadził mecz Polski z Irlandią Północną. Na drugim miejscu znalazł się mecz Rumunia – Francja, a najmniej widzów śledziło mecz Albania – Szwajcaria.
Na czas EURO 2016 Polsat ma oprawę z kibicującymi gwiazdami [wideo]
Dzisiaj, w dniu inauguracji UEFA EURO 2016, Polsat wprowadził okolicznościową oprawę, która powstała w oparciu o spot „Kibicujemy naszym!”. W jinglach reklamowych, autopromocyjnych i ogłoszeń nadawcy pojawiają się kibicujące reprezentacji Polski gwiazdy Polsatu i Cyfrowego Polsatu.
Jak Polsat będzie pokazywać UEFA EURO 2016?
Już tylko doba dzieli kibiców piłki nożnej do najważniejszej imprezy sportowej tego roku – Mistrzostw Europy z udziałem polskiej reprezentacji. Wszystkie spotkania wyłącznie w Polsacie Sport 2 i Polsacie Sport 3, a wraz ze startem UEFA EURO 2016 pozostałe kanały sportowe Polsatu otrzymają nowe oprawy.
"Top Chef. Gwiazdy od kuchni" od września w Polsacie. Znamy logo programu
We wrześniu na antenie Polsatu zadebiutuje edycja specjalna programu „Top Chef”, która będzie emitowana pod nazwą „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”. Wezmą w niej udział polskie gwiazdy, które zmierzą się w kulinarnych zmaganiach.
Prowadzący Polsat SuperHit Festiwal zdradzają nam tajemnice sopockich występów
Paulina Sykut-Jeżyna, Aleksandra Szwed, Natalia Szroeder, Krzysztof Ibisz, Kamil Baleja oraz Kabaret Skeczów Męczących, czyli gospodarze Polsat SuperHit Festiwal 2016, tylko nam opowiedzieli o emocjach towarzyszących ich występom na deskach Opery Leśnej. Razem wspominaliśmy ich pierwszy w życiu występ w Sopocie. Zapytaliśmy też o ulubione piosenki z repertuaru jubilatów.
2,1 mln widzów Płockiej Nocy Kabaretowej. Polsat liderem w grupie 16-49
Jubileuszowa X Płocka Noc Kabaretowa, która na antenie Telewizji Polsat gościła po raz pierwszy, okazała się dużym sukcesem. Trwające ponad 3 godziny widowisko obejrzało w Polsacie średnio ponad 2,1 mln widzów, co przełożyło się na bardzo dobre wyniki w obu grupach audytoryjnych – 18,2% SHR w grupie wszystkich badanych oraz 22,8% SHR w grupie komercyjnej.
Incydent w "Państwie w państwie". Kobieta wtargnęła na plan [wideo]
Do niecodziennej sytuacji doszło podczas wczorajszego wydania programu „Państwo w państwie”. Podczas rozmowy z gośćmi na plan wtargnęła kobieta z dzieckiem, która domagała się, aby media zajęły się jej sprawą.
Polsat pokaże jubileusz Ich Troje, ale dopiero po meczu siatkarzy
W piątek, 24 czerwca w katowickim Spodku odbędzie się jubileusz 20-lecia zespołu Ich Troje. Koncert rozpocznie się około 19:30. Polsat pokaże go tego samego dnia, ale z odtworzenia po meczu Ligi Światowej siatkarzy, czyli około 22:05. W trakcie koncertu usłyszymy największe hity zespołu, m.in. „Powiedz”, „A wszystko to, bo... ciebie kocham” czy „Zawsze z tobą chciałbym być”.
Całe EURO 2016 w Internecie tylko w IPLI i Cyfrowy Polsat GO
Telewizja Polsat zachowała wyłączne prawa do emisji wszystkich meczów EURO 2016 w Internecie. 51 spotkań turnieju będzie więc można zobaczyć drogą internetową tylko w IPLI i usłudze Cyfrowy Polsat GO. Choć stacja oferuje pakiet kanałów Polsat Sport 2 i 3 HD z meczami EURO 2016 wszystkim zainteresowanym operatorom, to prawa te nie dotyczą emisji przez Internet.
Udziały w oglądalności "Wydarzeń 15:50" w maju wzrosły o 20%
„Wydarzenia 15:50”, popołudniowe wydanie flagowego programu informacyjnego Telewizji Polsat i Polsat News, w maju na dwóch antenach oglądało średnio ponad 1,3 miliona widzów, co przełożyło się na 22% udziałów w grupie wiekowej 4+ i 19,6% udziałów w grupie 16-49. Program był w trakcie emisji liderem w obu grupach audytoryjnych.
"Interwencja" liderem. Ma o 10% więcej widzów niż w kwietniu
„Interwencja”, magazyn reporterów Telewizji Polsat, odnotowała znaczący, bo o 10%, wzrost średniej liczby widzów w porównaniu z kwietniem 2016. „Interwencję” w ciągu miesiąca oglądało średnio prawie 1,4 miliona widzów. Przełożyło się to na 20,7% udziałów w grupie 4+ i 16,6% udziałów w grupie komercyjnej 16-49.
Polsat najlepszy w maju. Grupa Polsat liderem w grupie komercyjnej
Maj 2016 był bardzo udanym miesiącem dla Telewizji Polsat – stacja okazała się zdecydowanym liderem oglądalności w minionym miesiącu w obu grupach audytoryjnych. Maj okazał się bardzo dobrym miesiącem również dla całej Grupy Polsat, która o 3 procent powiększyła swoje udziały rok do roku i z wynikiem 25% ponownie uplasowała się na pozycji lidera
2,25 mln widzów Polsat SuperHit Festiwal 2016
Koncerty Polsat SuperHit Festiwal 2016 były najchętniej oglądanymi pozycjami programowymi weekendu – w sumie, średnie udziały trzech festiwalowych dni dały Polsatowi pozycję lidera oglądalności w obu grupach. W piątkowy wieczór Polsat SuperHit Festiwal nie miał sobie równych w grupie 4+, zaś niedzielny koncert zdominował telewizyjny rynek w obu grupach badanych.
Kabaret Ani Mru Mru dla tvpolsat.info o Sopockim Hicie Kabaretowym
Członkowie kabaretu Ani Mru Mru, jedni z wykonawców na dzisiejszym Sopockim Hicie Kabaretowym, za naszym pośrednictwem zaprosili na wieczorny kabareton. W trakcie naszego wywiadu pojawiła się także urodzinowa niespodzianka. Dla kogo? Sprawdźcie.
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki otrzymał Bursztynowego Słowika
To był wielki koncert wielkiego artysty. Zbigniew Wodecki w finale koncertu z rąk prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego otrzymał Bursztynowego Słowika. Kolejne ponad dwie godziny spędziliśmy z wykonawcami, których piosenki rządziły na playlistach polskich rozgłośni radiowych. Na zakończenie wieczoru sopockim amfiteatrem zawładnęła Anna Wyszkoni.
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Lady Pank z Bursztynowym Słowikiem
To był niezapomniany pierwszy wieczór Polsat SuperHit Festiwal 2016. W Operze Leśnej Bursztynowym Słowikiem w finale pełnego przebojów koncertu, nagrodzeni zostali obchodzący jubileusz 35-lecia muzycy Lady Pank. Potem na scenie wystąpili artyści „Koncertu Platynowego”, których do udziału w wydarzeniu zaprosili sami widzowie kupując ich płyty.
Ile trzeba zapłacić za publiczne odtwarzanie EURO 2016?
Telewizja Polsat przygotowała ofertę dla właścicieli restauracji, klubów, pubów lub innych miejsc, do których można zaprosić kibiców piłki nożnej. Właściciele takich obiektów mogą wykupić zezwolenie na publiczne odtwarzanie meczów UEFA EURO 2016 i pokazywać wielki futbol legalnie.
Ania Wyszkoni i IRA zdradzają nam tajemnice jubileuszowych koncertów [wideo]
W piątek rusza Polsat SuperHit Festiwal 2016. W trakcie festiwalu odbędą się jubileusze, w tym 20-lecie Ani Wyszkoni i 30-lecie IRA. Tylko portalowi tvpolsat.info gwiazdy zdradzają, jak będą wyglądać ich urodzinowe koncerty. Artur Gadowski powiedział nam, że wykona 7 piosenek, w tym jedną nie z repertuaru IRA. Z kolei Ania Wyszkoni zaśpiewa znane utwory i jeden zupełnie nowy.
Gwiazdy Polsat SuperHit Festiwal dla tvpolsat.info. Co zaśpiewają w Sopocie? [wideo]
Już za tydzień startuje Polsat SuperHit Festiwal 2016. Gwiazdy festiwalu zdradziły nam, jakie niespodzianki szykują w związku ze swoimi występami na deskach Opery Leśnej w Sopocie. Specjalnie dla portalu tvpolsat.info wypowiedziały się zespoły: Bracia, Video, Enej, Sound'N'Grace, a także Blue Cafe.
Polsat pokaże kabarety, których nie chciała TVP2
W sobotę, 4 czerwca o 20:00 Telewizja Polsat wyemituje dziesiątą Płocką Noc Kabaretową, która odbyła się 1 maja. Galę kabaretową pierwotnie miała na żywo pokazać TVP2, ale w ostatniej chwili stacja zrezygnowała z jej transmitowania. Na emisję zdecydował się jednak Polsat. X Płocka Noc Kabaretowa jest już wpisana do ramówki.
3 mln widzów finału "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie
Finał piątej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, który był najchętniej oglądanym odcinkiem wiosny, przyciągnął przed telewizory ponad 3 miliony widzów. Średnia oglądalność całej edycji to 2,9 mln odbiorców, co dało 19,4% SHR w grupie 4+ i 13,4% SHR w grupie komercyjnej. W trakcie nadawania show Polsat był liderem oglądalności w grupie wszystkich badanych.
Ponad 1,5 mln widzów "Interwencji" w Polsacie. Lider pasma
W piątek, 13 maja, magazyn reporterów „Interwencja” w Polsacie o godz. 16:15 obejrzało ponad 1,5 miliona widzów i był on najczęściej wybieranym programem w porze emisji (21,6% udziałów w grupie 4+ i 19,3% udziałów w grupie 16-49).
Aleksandra Szwed wygrała piątą edycję "Twoja twarz brzmi znajomo"
Aktorka Aleksandra Szwed została laureatką piątej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” emitowanego w Polsacie. Drugie miejsce zajął Dariusz Kordek, na najniższym stopniu podium stanął Jerzy Grzechnik, a czwarte miejsce przypadło Katarzynie Pakosińskiej. O kolejności zajmowanych przez uczestników miejsc decydowali jurorzy.
Znamy zwycięzców piątej edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie
Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke wygrali piątą edycję emitowanego w Polsacie show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W finale pokonali aktorkę Elżbietę Romanowską i Rafała Maseraka. W nagrodę otrzymali Kryształową Kulę oraz 100 tys. zł dla gwiazdy i 50 tys. dla tancerza.
Rekordowa widownia "Wydarzeń 15:50". 23,5% udziałów w grupie komercyjnej
Wczorajsze wydanie „Wydarzeń 15:50” było absolutnym liderem w porze emisji. Program obejrzało ponad 1,4 miliona widzów co przełożyło się na najlepszy wynik w grupie wiekowej 16-49 (23,5% udziałów).
Zobacz konferencję prasową Polsat SuperHit Festiwal 2016 [wideo]
Polsat SuperHit Festiwal 2016 odbędzie się w ostatni weekend maja w Operze Leśnej w Sopocie. Z kolei wczoraj w Restauracji Villa Foksal w Warszawie została zorganizowana konferencja prasowa zapowiadająca festiwal. Prezentujemy zapis wczorajszego spotkania przedstawicieli Telewizji Polsat i artystów z dziennikarzami.
Nowy program Grupy Polsat - Cyfrowa Strefa Twórców
Grupa Polsat zaprasza twórców filmowych do zgłaszania ciekawych projektów, które w ramach nowego programu Cyfrowa Strefa Twórców będzie mogła objąć opieką produkcyjną, promocyjną i dystrybucyjną. Liczy się dobry pomysł, a także potencjał dotarcia filmu do szerokiej publiczności kinowej i telewizyjnej, nie tylko polskiej, ale i międzynarodowej.
Całe Euro 2016 w nowych kanałach Polsat Sport 2 i 3. 24 spotkania w otwartym Polsacie
Od 10 czerwca do 10 lipca 2016 roku każdego dnia meczowego na antenie głównej Polsatu (oraz równolegle w Polsacie Sport) kibice obejrzą co najmniej jedno spotkanie na żywo. Wszystkie 51 meczów UEFA EURO 2016 będzie można zobaczyć wyłącznie w specjalnie utworzonych kanałach typu premium Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3.
Olga Garstka wygrała XI edycję show "Tylko muzyka. Must be the music"
W niedzielnym odcinku „Tylko muzyka. Must be the music” 12 uczestników walczyło o 100 tysięcy złotych i kampanię promocyjną w RMF FM. Show wygrała wokalistka Olga Garstka, która w finale pokonała Michała Matuszewskiego. Zwyciężczynię w głosowaniu SMS wybrali widzowie Polsatu.
Grupa Polsat inauguruje Cyfrową Strefę Twórców i stawia na produkcję filmów
11 maja odbędzie się spotkanie, podczas którego zostanie zaprezentowana Cyfrowa Strefa Twórców, nowy program Grupy Polsat dedykowany twórcom i producentom filmowym. Tego samego dnia Grupa Polsat i Polski Instytut Sztuki Filmowej mają podpisać porozumienie o współpracy.
Polsat najchętniej oglądanym kanałem w kwietniu
Kwiecień okazał się bardzo dobrym miesiącem dla Polsatu – stacja była liderem oglądalności w minionym miesiącu w grupie 4+. Z wynikiem na poziomie 11,8% SHR zajęła pierwsze miejsce na podium, kolejno za Polsatem uplasowali się: TVN – 11,3%, TVP1 – 10,1% oraz TVP2 – 9%. W kwietniu również Grupa Polsat zanotowała najlepszy udział w rynku w grupie komercyjnej.
Znamy zwycięzcę szóstej edycji kulinarnego show "Top Chef"
Dawid Szkudlarek został zwyciezcą szóstej edycji emitowanego w Polsacie programu „Top Chef”. Laureata, który otrzymał tytuł Top Chef i 100 tys. zł, wybrało jury w składzie: Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i Grzegorz Łapanowski.
1,4 mln widzów finału Pucharu Polski na antenach Polsatu
1,4 miliona widzów średnio oglądało poniedziałkowy finał piłkarskiego Pucharu Polski na antenach Polsatu i Polsatu Sport. Na Stadionie Narodowym w Warszawie Legia Warszawa pokonała 1:0 Lecha Poznań i po raz osiemnasty w historii sięgnęła po to trofeum.
Wojciech Bartczak wygrał "Piekielną kuchnię". Odchodzi Wojciech Amaro
Wojciech Bartczak wygrał piątą edycję kulinarnego show Polsatu „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. W nagrodę otrzymał 100 tys. zł i pracę w restauracji. Z programu odchodzi Wojciech Modest Amaro. W szóstej edycji programu zastąpi go nowy szef.
Wojciech Bartczak wygrał "Piekielną kuchnię". Odchodzi Wojciech Amaro
Wojciech Bartczak wygrał piątą edycję kulinarnego show Polsatu „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. W nagrodę otrzymał 100 tys. zł i pracę w restauracji. Z programu odchodzi Wojciech Modest Amaro. W szóstej edycji programu zastąpi go nowy szef.
Finał konkursu Queen of Poland 2016 w Polsacie
Tegoroczna, już siódma edycja finału konkursu Queen of Poland odbyła się tuż obok zachodniego wybrzeża Afryki, w Las Palmas de Gran Canaria. Szesnaście kandydatek z Polski rywalizowało o tytuł i koronę Oueen. Relację z wyborów najpiękniejszej kobiety pokaże Polsat.
Serial „Powiedz tak!” w ofercie VoD.pl
W ofercie serwisu VoD.pl, należącego do Onetu, pojawił się serial obyczajowy Telewizji Polsat „Powiedz tak!”. Użytkownicy VoD.pl mogą oglądać serial za darmo w modelu reklamowym. W serwisie są dostępne odcinki już wyemitowane w telewizji.
Serial „Powiedz tak!” w ofercie VoD.pl
W ofercie serwisu VoD.pl, należącego do Onetu, pojawił się serial obyczajowy Telewizji Polsat „Powiedz tak!”. Użytkownicy VoD.pl mogą oglądać serial za darmo w modelu reklamowym. W serwisie są dostępne odcinki już wyemitowane w telewizji.
Finał piłkarskiego Pucharu Polski w Polsacie i Polsacie Sport
2 maja Polsat i Polsat Sport pokażą finałowy mecz Pucharu Polski. Na Stadionie Narodowym w Warszawie, podobnie jak przed rokiem, zmierzą się Lech Poznań i Legia Warszawa. Mecz, bez dodatkowych opłat, będą mogli zobaczyć również użytkownicy telewizji internetowej IPLA.
Polsat odsprzedał TVP 11 meczów Euro 2016, ale nadal ma pełny turniej
Telewizja Polsat, za zgodą UEFA, udzieliła Telewizji Polskiej sublicencji na emisję 11 meczów Euro 2016. Na jej podstawie TVP pokaże mecz otwarcia Francja – Rumunia, wszystkie grupowe mecze Polaków (12 czerwca z Irlandią Północną, 16 czerwca z Niemcami i 21 czerwca z Ukrainą), dwa mecze 1/8 finału, dwa mecze 1/4 finału, oba półfinały i finał.
9 odcinków castingowych w 11. edycji "Tylko muzyki" [akt.]
Obecna, jedenasta już edycja show „Tylko muzyka. Must be the music” będzie liczyć nie 7, ale aż 9 odcinków castingowych i jeden finałowy. Znikają za to 2 odcinki półfinałowe, które miały niższą oglądalność niż castingowe.
Będzie szósta edycja „Hell’s Kitchen”. Ruszają castingi
Startują castingi do szóstej edycji show Polsatu „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Przesłuchania zaczynają się już w środę, 20 kwietnia i odbędą w aż 13 miastach Polski. Będą to: Białystok, Kraków, Szczecin, Poznań, Katowice, Olsztyn, Gdynia, Wrocław, Częstochowa, Opole, Łódź, Toruń oraz Warszawa.
KRRiT: Polsat Sport News ma za mało programów dla niepełnosprawnych
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji chce nałożyć karę na Telewizję Polsat, nadawcę Polsatu Sport News. KRRiT przeprowadziła coroczną analizę kwartalnych sprawozdań nadawców z realizacji obowiązku emisji programów z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnością sensoryczną. Wynika z niej, że w Polsacie Sport News udział audycji z udogodnieniami nie był wystarczający.
W niedzielę widzowie Polsat News poznają tajniki squasha
W nadchodzącą niedzielę w paśmie „Nowy dzień z Polsat News” widzowie Polsatu i Polsat News zobaczą relację z pokazowego treningu squasha. W treningu wzięła udział prowadząca Beata Cholewińska. Jej instruktorem był Wojciech Nowisz, trzykrotny Mistrz Polski w squashu.
Agnieszka Mosór gospodynią „Wydarzeń 15:50”
Do zespołu prowadzących popołudniowe wydanie flagowego programu informacyjnego Telewizji Polsat dołącza Agnieszka Mosór. W nowej roli Agnieszkę Mosór widzowie zobaczą już w poniedziałek, 18 kwietnia. Obecnie „Wydarzenia 15:50” prowadzą także Joanna Wrześniewska-Sieger, Maciej Stroiński i Mariusz Abramowicz.
„Państwo w państwie” coraz popularniejsze na Facebooku
Od niedzieli, 6 marca, wybrane komentarze z oficjalnej strony „Państwo w państwie” w serwisie społecznościowym Facebook, są wyświetlane widzom w trakcie emisji programu na żywo. W ciągu miesiąca po wprowadzeniu tej funkcjonalności, popularność fanpage’a „Państwo w Państwie” wśród użytkowników serwisu Facebook znacznie wzrosła.
Komunikat Telewizji Polsat w sprawie filmu "Wilk z Wall Street"
Publikujemy oświadczenie Telewizji Polsat w sprawie emisji filmu "Wilk z Wall Street". Stacja podkreśla w nim, że nie cenzuruje filmów i nie dokonuje w nich żadnych zmian. Wersja, którą wczoraj wyemitowano, pochodziła od dystrybutora.
Polsat reaktywuje "Idź na całość". Emisja w TV4 [akt.]
Kultowy teleturniej "Idź na całość" powróci na antenę Grupy Polsat. Do reaktywacji formatu z udziałem pierwszego gospodarza - Zygmunta Chajzera - przymierza się telewizyjna Czwórka. Jak usłyszeliśmy w stacji, szczegóły mają zostać podane już niebawem.
"Wydarzenia" wyróżnione Kryształową Anteną
"Wydarzenia" zostały wyróżnione podczas XVIII Wielkiej Gali Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji i Mediów. Serwis Polsatu uznano za najlepszy program informacyjny 2015 roku i nagrodzono Kryształową Anteną.
Polsat liderem w święta w grupie 16-49
Podczas Świąt Wielkanocnych widzowie najchętniej oglądali Telewizję Polsat. Stacja nie miała sobie równych notując, od świątecznego piątku do poniedziałku, udziały w grupie komercyjnej 16-49 na poziomie 11,6%. Na kolejnych miejscach znalazły się TVN z wynikiem 10,9% SHR oraz TVP1 z 8,5% SHR.
24 czerwca Polsat pokaże jubileuszowy koncert Ich Troje
W piątek, 24 czerwca Telewizja Polsat przeprowadzi transmisję z jubileuszowego koncertu Ich Troje – poinformował w „Nowym dniu z Polsat News” Michał Wiśniewski, lider grupy. Zespół obchodzi dwudziestolecie działalności.
Agnieszka Hyży pracuje nad nowym programem. "Trudny format" [wywiad]
Agnieszka Hyży pracuje nad nowym projektem, który może pojawić się na antenie jesienią. Został już nagrany i zmontowany pierwszy odcinek. Będzie to program o tematyce ślubnej. – „Czekamy na decyzję co dalej, jak dalej, w którą stronę” – zdradziła serwisowi tvpolsat.info Agnieszka Hyży. Jak dodała, jest to format bardzo trudny w realizacji, a sama produkcja najsensowniejsza jest w okresie wiosenno-letnim.
Olga Kwiecińska poprowadzi w Polsacie program "Wysmakowani"
Jak powstają zioła, aromaty, przyprawy i jaka jest ich historia? Te tajemnice odsłoni Olga Kwiecińska w nowym programie Polsatu „Wysmakowani”. Prowadząca i jej goście zaprezentują, jak łączyć elementy potraw z odpowiednimi przyprawami i umiejętnie doprawić dania. Pierwszy odcinek „Wysmakowanych”, których sponsorem jest Kamis, 21 marca. Emisja w poniedziałki o 20:00.
Polsat rezygnuje z "Surprise, Surprise". Zamiast programu pokaże filmy
Polsat po pierwszym odcinku zdejmuje z ramówki program „Surprise, Surprise”. W jego miejscu będą nadawane filmy. W najbliższą sobotę o 20:05 stacja wyemituje „Smerfy”. Stacja zrezygnowała z programu z powodu bardzo słabych wyników oglądalności pierwszego odcinka. Show powróci w innym paśmie.
Polsat przegrał w sądzie z nc+. Nie może używać znaku "+"
Sąd Apelacyjny w Warszawie wyrokiem z dnia 3 marca 2016 roku zakazał Telewizji Polsat Holdings (właściciel koncesji Polsat News 2) oraz Telewizji Polsat używania znaku „+” w nazwie kanału Polsat News+ i programie „+Kultura”, które stanowiło naruszenie praw Groupe Canal+ i ITI Neovision do wspólnotowych znaków towarowych i czyny nieuczciwej konkurencji.
Koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm w Wielkanoc w Polsacie
W Wielkanoc o 22:05 Polsat pokaże widowisko „Płynie w nas gorąca krew. Beata i Bajm”. Będzie to zapis koncertu, który odbył się w minioną sobotę w katowickim Spodku. Widzowie usłyszą znane wszystkim piosenki Beaty Kozidrak i zespołu Bajm. Gościnnie wystąpią m.in. Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski. Koncert poprowadzi Maciej Dowbor.
"Wydarzenia 22:00" mają swój flesz w głównym Polsacie
Widzowie głównego Polsatu mogą oglądać „Flesz Wydarzeń 22:00”. Krótki, półminutowy serwis emitowany jest w przerwie filmu, programu lub serialu na kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem „Wydarzeń 22:00” w Polsat News. „Flesz Wydarzeń 22:00”, podobnie jak flesze wydań o 15:50 i 18:50, jest nagrywany w newsroomie.
ATM Grupa zawarła umowy znaczące z Polsatem o wartości ponad 33 mln zł
Zarząd ATM Grupy poinformował, że spółka oraz podmioty od niej zależne zawarły z Telewizją Polsat Sp. z .o.o. w okresie od dnia publikacji poprzedniego, analogicznego raportu bieżącego, umowy które łącznie spełniają kryterium umowy znaczącej tzn. ich sumaryczna wartość wynosi 33 227 000 zł, co przekracza 10% kapitałów własnych ATM Grupy.
Prezenterzy Muzo.fm w "Nowym dniu z Polsat News"
Od 12 marca, w każdą sobotę, dziennikarze Muzo.fm będą stałymi komentatorami wydarzeń muzyczno-kulturalno-rozrywkowych w porannym paśmie „Nowy dzień z Polsat News”. W sobotni poranek po godzinie 7:00 widzowie Telewizji Polsat i Polsat News poznają najciekawsze wydarzenia kulturalne z kraju i ze świata.
Ponad 1,5 mln widzów śledziło KSW 34 w Polsacie i Polsacie Sport
Ponad 1,5 miliona widzów to średnia oglądalność 34 gali KSW w Polsacie i Polsacie Sport. Podczas jej nadawania obie anteny były liderem w grupie komercyjnej. W sobotni wieczór w trakcie niemal 4 godzinnej transmisji kibice zobaczyli osiem zaciętych pojedynków w klatce.
Wieżowiec Polsatu w nowej czołówce "Nowego dnia" [wideo]
Na antenach Telewizji Polsat i Polsat News zadebiutowała nowa oprawa porannego pasma „Nowy dzień”. W czołówce programu można zobaczyć fragmenty wieżowca Telewizji Polsat. Zmieniono też warstwę muzyczną, która jest łagodniejsza od poprzednika. Wymieniono wszystkie elementy oprawy – główną czołówkę, czołówki „Informacji”, sportu oraz pogody.
Dorota Gawryluk o kierowaniu Wydarzeniami: "Będzie to czas kontynuacji"
We wtorek 1 marca w warszawskim klubie Space zainaugurowano wiosenną ramówkę Telewizji Polsat, ale wśród gości znaleźli się także dziennikarze i prezenterzy Polsat News. Wśród nich nowa dyrektor "Wydarzeń", Dorota Gawryluk, która w rozmowie z tvpolsat.info zdradziła kilka szczegółów dotyczących "Wydarzeń 22:00" i przyszłości stacji informacyjnej Polsatu.
Polsat.pl w nowej odsłonie
W Internecie zadebiutowała nowa strona Polsatu – polsat.pl. Witryna jest dostępna zarówno na komputery, jak i urządzenia mobilne. Serwis charakteryzuje się przejrzystym i czytelnym layoutem. Z poziomu strony głównej użytkownicy mają dostęp m.in. do programu tv, zakładek z propozycjami programowymi czy gwiazdami stacji. Dodatkowo dostępne są materiały wideo – zwiastuny i spoty.
Seriale z wiosennej ramówki Telewizji Polsat w IPLI wcześniej niż w TV
Użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA mogą oglądać seriale z najnowszej, wiosennej ramówki Telewizji Polsat wcześniej niż w telewizji. Zobaczą także premiery popularnych programów rozrywkowych i show stacji. Wszystkie treści będą dostępne bezpłatnie i na wielu urządzeniach – komputerach, tabletach, smartfonach i Smart TV.
Marek Kaliszuk i Marieta Żukowska w nowym serialu Polsatu - "Dwoje we troje"
Telewizja Polsat zaprasza na nowy polski serial komediowy „Dwoje we troje”, w którym główne role grają: Marek Kaliszuk, Marieta Żukowska, Weronika Wachowska i Marcin Perchuć. Reżyserem serialu jest Tomasz Konecki, który stoi za sukcesem takich filmów, jak: „Lejdis”, „Testosteron” czy „Ciało”.
Robert Sowa poprowadzi w Polsacie codzienny program kulinarny
Przyrządzanie smacznych potraw inspirowanych tradycyjną kuchnią polską może być proste. Udowodni to Robert Sowa w nowym, pięciominutowym programie Polsatu „Mój przepis na…”, który będzie można oglądać od 29 lutego od poniedziałku do piątku o 17:55 z powtórką w kolejny dzień powszedni o 09:55.
Zobacz spot Polsatu na wiosnę 2016 [wideo]
Dzisiaj premierę miał spot promujący wiosenną ofertę programową Polsatu. W półtoraminutowym spocie wystąpiło kilkadziesiąt gwiazd telewizji, które wiosną pojawią się w jej kluczowych produkcjach i programach.
Dorota Gawryluk szefem "Wydarzeń"
Dorota Gawryluk objęła stanowisko Szefa „Wydarzeń” Telewizji Polsat. Będzie odpowiedzialna za trzy wydania programu – wydanie główne „Wydarzenia 18:50”, wydanie popołudniowe „Wydarzenia 15:50” i najnowsze, wieczorne wydanie programu „Wydarzenia 22:00”, których emisja planowana jest od 7 marca.
KSW 34: New Order w Cyfrowym Polsacie i IPLI
W Cyfrowym Polsacie i IPLI będzie można obejrzeć galę KSW 34: New Order, która odbędzie się już 5 marca na warszawskim Torwarze. Abonenci Cyfrowego Polsatu konfrontację sztuk walki będą mogli zobaczyć bez dodatkowych opłat na kanałach Polsat oraz Polsat Sport.
"La Traviata" w spocie "Tylko muzyka. Must be the music" [wideo]
Od 6 marca w Polsacie po raz jedenasty będzie można oglądać show „Tylko muzyka. Must be the music”. W tej chwili to najdłużej realizowany bez przerwy talent show w polskiej telewizji. Nową edycję promuje spot, w którym jurorzy wcielili się w śpiewaków operowych, emocjonalnie wykonujących fragment „La Traviaty” Giuseppe Verdiego.
Oto uczestnicy piątej edycji "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"
Polsat ujawnił uczestników uczestników piątej edycji „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”, którzy pokonali ponad 2000 chętnych i wygrali ogólnopolski casting. Zwycięzca programu otrzyma 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro, jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin.
Zobacz konferencję prasową serialu "Powiedz tak!" [wideo]
We wtorek odbyła się konferencja prasowa serialu „Powiedz tak!”, który będzie można oglądać w Polsacie od 1 marca. U nas można obejrzeć tę konferencję i zapoznać się z najważniejszymi informacjami na temat serialu. Konferencję prasową prowadził Krzysztof Ibisz.
Festiwal kolorów w spocie "Tańca z gwiazdami"
Wczoraj po 20:00 na antenie Polsatu premierę miał spot przedstawiający uczestników piątej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W spocie gwiazdy programu obsypują się farbującym kolorowym proszkiem, znanym z tzw. festiwali kolorów. W tle można usłyszeć utwór „Hey Mama”. Program otrzymał też nowe logo.
Wiosna w Polsacie. "Nasz nowy dom" w czwartki. Wracają "Pamiętniki z wakacji"
Rok 2015 dla Telewizji Polsat okazał się niezwykle udany. W grupie komercyjnej stacja pokonała konkurencyjne TVN i TVP – z udziałami na poziomie 13,2% w skali roku – i po raz kolejny udowodniła, że jest liderem rynku i najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w Polsce. Dlatego nadchodząca wiosna 2016 w Polsacie ma niewiele zmian, ale pojawią się nowości i powroty znanych seriali.
"Małolaty" nowym serialem Polsatu [foto]
Do wiosennej ramówki Polsatu trafi serial paradokumentalny „Małolaty”, który będzie można oglądać od 29 lutego. Produkcja ma opowiadać historie młodych ludzi w wieku szkolnym. Widzowie będą mieli okazję poznać świat zbuntowanych nastolatków, którzy mają problemy często przerastające dorosłych.
Polsat przenosi "Twoja twarz brzmi znajomo" do swojego studia
Nowy sezon programu „Twoja twarz brzmi znajomo” będzie realizowany w nowym miejscu. Polsat przenosi show do swojego centrum produkcyjnego, które jest zlokalizowane przy ul. Łubinowej na terenie Cyfrowego Polsatu. Poprzednie edycje widowiska były realizowane w Hali Mera w Warszawie.
Wojciech Błach i Stefano Terrazzino poprowadzą "Surprise, surprise" [foto]
Aktor Wojciech Błach oraz tancerz, aktor i piosenkarz Stefano Terrazzino będą gospodarzami nowego show „Surprise, surprise”. Program, który znają już widzowie m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii i Chinach, wiosną pojawi się na antenie Telewizji Polsat. To widowisko dla całej rodziny. Dla Polsatu produkuje je firma Rochstar.
Polsat promuje "Wydarzenia". "Stawiamy na wiarygodność i niezależność"
Polsat na swoich antenach rozpoczął emisję spotów promujących główne wydanie „Wydarzeń”. „Stawiamy na wiarygodność i niezależność” – to przesłanie krótkich, trwających po 10 sekund zwiastunów. W spotach występują główne twarze programu – Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała.
Serial "Powiedz tak!" wiosną w Polsacie
Wiosną na antenie Polsatu zadebiutuje serial „Powiedz tak!”. Już 16 lutego odbędzie się konferencja prasowa z udziałem twórców produkcji i aktorów. Właśnie wtedy zostaną przedstawione szczegółowe informacje dotyczące nowego serialu Telewizji Polsat.
"Z czekoladą w kuchni" - nowy program kulinarny na antenie Telewizji Polsat
Już od 6 lutego, w każdy weekend lutego Telewizja Polsat zaprasza na nowy program kucharza i dziennikarza kulinarnego Grzegorza Łapanowskiego i Mistrzyni Cukiernictwa Joanny Profus – „Z czekoladą w kuchni”. Prowadzący zaprezentują w nim tajniki kuchni z różnych zakątków świata, zdradzą tajemnice rozmaitych słodkich składników i pokażą jak je połączyć w smaczną całość.
W styczniu Polsat ponownie na szczycie
Doskonałe otwarcie 2016 roku dla Telewizji Polsat – w styczniu wyniki oglądalności stacji znów okazały się najlepsze. W grupie komercyjnej 16-49 Polsat pokonał konkurencję notując udziały na poziomie 13%, a wśród grupy wszystkich badanych (4+) zanotował wynik 11,2%.
"Wydarzenia" dziś o 19:25. Zmiany w ramówce Polsat News [akt.]
Finał EHF Euro 2016, który zostanie pokazany także na głównej antenie Polsatu, wymusi zmiany w ramówkach głównego Polsatu i kanału Polsat News. „Wydarzenia” zostaną dzisiaj pokazane wyjątkowo o 19:25, czyli po zakończeniu meczu.
6 mln widzów meczu Polska - Chorwacja w Polsacie i Polsacie Sport
6 milionów widzów oglądało w Polsacie i Polsacie Sport mecz Polska – Chorwacja podczas Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn. W ostatnim meczu fazy zasadniczej nasza reprezentacja wyraĹşnie uległa Chorwatom 23:37 i nie awansowała do półfinału.
Polsat HD w MUX-L4
W dniu dzisiejszym, do multipleksu lokalnego MUX-L4 naziemnej telewizji cyfrowej włączony został kanał Polsat HD, który można odbierać w woj. dolnośląskim. Przypomnijmy, że kilka lat temu Polsat HD można było odbierać z testowego multipleksu dostępnego w Warszawie (PKiN) i przez bardzo krótki czas był też dostępny zamiast przekazu w jakości SD z MUX-2, który ma zasięg ogólnopolski.
Wiosną Polsat pokaże 12 nowych odcinków "Świata według Kiepskich"
Ruszyły zdjęcia do wiosennego sezonu serialu „Świat według Kiepskich”. W tej serii gościnnie zobaczymy wybitnego aktora Daniela Olbrychskiego. W odcinku pod tytułem „Moby Dick” wcieli się w postać kapitana, który wspólnie z mieszkańcami kamienicy, weĹşmie udział w polowaniu na wieloryba.
5,7 mln widzów meczu Polska - Białoruś w Polsacie i Polsacie Sport
5,7 miliona widzów to średnia oglądalność meczu Polska – Białoruś w Polsacie i Polsacie Sport podczas Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Nasza reprezentacja w drugim meczu rundy zasadniczej pokonała w Krakowie wschodnich sąsiadów 32:27. Awans do półfinału da Polakom zwycięstwo w kolejnym meczu z Chorwacją.
6 mln widzów meczu Polska - Norwegia w Polsacie i Polsacie Sport
6 milionów widzów oglądało w Polsacie i Polsacie Sport mecz Polska – Norwegia podczas rozgrywanych w Polsce Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Nasza reprezentacja po meczu walki uległa Norwegom 28:30 i teraz by awansować do półfinału będzie musiała wygrać dwa ostatnie spotkania w rundzie zasadniczej.
Jubileusz KOMBII w Polsacie
W piątek, 12 lutego Polsat pokaże jubileuszowy koncert zespołu KOMBII pt. „Królowie życia”. Z okazji czterdziestolecia duetu Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk na scenie pojawią się nie tylko jubilaci, ale także wyjątkowi goście.
Polsat szuka specjalisty ds. planowania promocji antenowej
Telewizja Polsat poszukuje osoby na stanowisko specjalista ds. planowania promocji antenowej. Od kandydatów stacja oczekuje m.in.: doświadczenia w pracy na stanowiskach media planner, umiejętności przygotowywania playlisty, wykształcenia wyższego w zakresie marketingu i zarządzania oraz umiejętności pracy w zespole i samodzielności.
Ponad 5,8 mln widzów meczu piłkarzy ręcznych Polska - Francja w Polsacie i Polsacie Sport
Ponad 5,8 mln widzów oglądało w Polsacie i Polsacie Sport mecz Polska Francja podczas Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Polacy w znakomitym stylu pokonali utytułowanych rywali 31:25 i do fazy zasadniczej turnieju awansowali z kompletem punktów. To kolejne spotkanie Polaków na Mistrzostwach Europy, które przyciągnęło przed telewizory ponad 5 milionów widzów.
Wywiad z premier Beatą Szydło w Polsat News i TVP Info [zwiastun]
W środę o 20:00 Polsat News i TVP Info pokażą wspólny wywiad z premier Beatą Szydło. Poprowadzą go Dorota Gawryluk z „Wydarzeń” Polsatu i Krzysztof Ziemiec z „Wiadomości” TVP1. Specjalny program pt. „Po debacie w Strasburgu” to wspólne przedsięwzięcie obu nadawców.
Niemal milion widzów walki Artura Szpilki w kanałach Polsatu
Walkę Artur Szpilka – Deontay Wilder oglądało w stacjach Polsatu niemal milion widzów. Całą galę z Barclays Center w Brooklynie w Polsacie i Polsacie Sport między 3:00 a 6:00 rano z soboty na niedzielę, śledziło średnio 860 tys. widzów.
Dwa mecze Polaków na ME w piłce ręcznej mężczyzn oglądało ponad 5,3 mln widzów
Ponad 5,3 mln widzów oglądało piątkowy mecz Polaków z Serbią i niedzielny z Macedonią podczas rozgrywanych w Polsce Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Mecze pokazał Polsat i Polsat Sport.
Rochstar wyprodukuje dla Polsatu "Surprise, surprise". Nagrania ruszą w lutym
Firma Rochstar jest producentem programu „Surprise, surprise”. Show pojawi się na antenie Polsatu wiosną. Nagrania ruszą z kolei w drugiej połowie lutego, a zakończą się w kwietniu. Program będzie realizowany w ATM Studio w Warszawie.
Paulina Sykut-Jeżyna gospodynią "Tańca z gwiazdami"
Paulina Sykut-Jeżyna zastąpi Annę Głogowską w roli gospodyni show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Od wiosennej edycji to właśnie Paulina Sykut-Jeżyna będzie prowadzić ten program razem z Krzysztofem Ibiszem.
Ankieta tvpolsat.info: "Sylwestrowa Moc Przebojów" dobrze oceniana
Podczas ostatniej ankiety czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz minioną "Sylwestrową Moc Przebojów". Jak wynika z przeprowadzonej sondy zdecydowana większość ankietowanych dobrze ocenia minioną sylwestrową zabawę w Polsacie.
Mecze Polaków na Euro 2016 piłkarzy ręcznych w otwartym Polsacie
W piątek w Polsce ruszają Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Wszystkie mecze pokażą sportowe stacje Polsatu, czyli Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News. Spotkania Polaków będzie można oglądać także w otwartym Polsacie.
Rusza "Bezpieczna zima z GOPR". Wyjazdowe poranki Polsat News [wideo]
16 stycznia startuje „Bezpieczna zima z GOPR 2016”. Zimową akcję GOPR kolejny raz wspierać będą Telewizja Polsat i Polsat News, które przez siedem weekendów „Nowy dzień” będą nadawać z największych i najpopularniejszych stoków narciarskich. Plenerowe wydania programu poprowadzą na zmianę: Beata Cholewińska i Mariusz Abramowicz oraz Joanna Górska i Przemysław Białkowski.
Polsat i Grupa Polsat liderami oglądalności w grupie 16-49 w 2015 roku
To był niezwykle udany rok dla Telewizji Polsat. W grupie komercyjnej 16-49, tak pożądanej przez reklamodawców, stacja pokonała konkurencyjne TVN i TVP – z udziałami na poziomie 13,2% w skali roku. Również Grupa Polsat w 2015 roku okazała się zdecydowanym liderem w grupie komercyjnej – osiągnęła wynik na poziomie 24,6% SHR.
Bożydar Iwanow ujawnił plany Polsatu na ME w piłce ręcznej i nożnej
Bożydar Iwanow zdradził w Polsat News plany Polsatu na Euro 2016 w piłce ręcznej i w piłce nożnej. W przeciwieństwie do Euro 2008, które też było pokazywane przez kanały Polsatu, na tegorocznych ME w piłce nożnej, ze względu na specyfikę turnieju, nie uda się stworzyć jednej telewizyjnej wioski, bo ekipa stacji będzie kursowała po całej Francji.
Sylwestrowa Moc Przebojów z Katowic wygrała z konkurencją
Noworoczny toast podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2015 wprost z serca Katowic wzniosło z Polsatem 4,5 miliona widzów. W tym kluczowym momencie był ze stacją co trzeci Polak przed telewizorem. W trakcie sylwestrowego koncertu Telewizja Polsat była absolutnym liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych.
Polsat: Euro 2016 w głównym Polsacie i kanałach sportowych
Telewizja Polsat na swoich antenach zapowiada już transmisje z piłkarskiego Euro 2016. W spocie stacja przypomina, z kim reprezentacja Polski zagra na turnieju. Nadawca zapowiada ponadto, że transmisje z Euro 2016 będzie można od 10 czerwca oglądać w głównym Polsacie i kanałach sportowych Polsatu.
"Surprise, surprise" wiosną w Telewizji Polsat [wideo]
Program „Surprise, surprise” to show, które od lat nie przestaje zaskakiwać widzów na całym świecie m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii i Chinach. Już wiosną ten popularny format pojawi się na antenie Telewizji Polsat. To program dla całej rodziny, pełen wzruszeń, śmiechu i rozrywki na najwyższym poziomie.
Polsat bezkonkurencyjny w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia
Wigilia Bożego Narodzenia zdecydowanie należała do Telewizji Polsat. Tego dnia stację wybierał średnio niemal co piąty widz. W grupie komercyjnej Polsat zgromadził udziały w rynku na poziomie 19% i zdeklasował konkurencję. Niemal 3 mln widzów zasiadły do wigilijnej kolacji przy emitowanych przez Telewizję Polsat dĹşwiękach najpiękniejszych polskich kolęd w wykonaniu plejady polskich artystów.
"Sylwestrowa Moc Przebojów" na pięciu antenach Polsatu
„Sylwestrową Moc Przebojów” będzie można w tym roku oglądać na żywo na aż pięciu antenach Polsatu. Od 20:00 imprezę z Katowic będą transmitować: główny Polsat, Polsat 2, Polsat News, Polsat News 2 oraz nowy kanał dla Polonii – Polsat 1.
"Kiedy śpisz, życie wciąż toczy się bardzo szybko". Zobacz spot "Nowego dnia"
Na antenie Polsat News zadebiutował spot promujący pasmo „Nowy dzień” emitowane codziennie od 05:58 w Telewizji Polsat i Polsat News. W spocie występują wszyscy prowadzący: Bartosz Kurek, Joanna Górska i Beata Cholewińska oraz prezenterzy porannych „Informacji”: Mariusz Abramowicz, Przemysław Białkowski i Magdalena Kaliniak-Wójcik.
Ankieta tvpolsat.info: Teleturniej powinien pojawić się w ramówce Polsatu
W minionym tygodniu czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: czy chciałbyś, aby w ramówce Polsatu ponownie zagościł teleturniej. Jak wynika z przeprowadzonej sondy zdecydowana większość ankietowanych jest zdania, że teleturniej znów powinien zagościć w Polsacie.
Agnieszka Kaczorowska wystąpi na sylwestrze Polsatu (foto)
Agnieszka Kaczorowska wystąpi po raz pierwszy podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Gwiazda „Tańca z Gwiazdami” tym razem na scenie pojawi się w podwójnej roli: prowadzącej i tancerki.
Ankieta tvpolsat.info: Plany programowe sylwestrowej zabawy dobrze oceniane
W minionym tygodniu czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz plany programowe tegorocznej "Sylwestrowej Mocy Przebojów". Jak wynika z przeprowadzonej sondy większość ankietowanych dobrze ocenia tegoroczny program sylwestrowej zabawy.
2,9 mln widzów losowania Euro 2016 na antenach Polsatu
2,9 miliona widzów oglądało sobotnią ceremonię losowania Euro 2016 na antenach Polsatu i Polsatu Sport. Polacy w fazie grupowej turnieju we Francji zagrają z Irlandią Północną, Niemcami i Ukrainą. Wszystkie mecze mistrzostw będzie można oglądać w Polsacie i kanałach sportowych grupy.
Losowanie grup Euro w Polsacie i Polsacie Sport. Program specjalny w Polsat News
Dzisiaj piłkarska reprezentacja Polski pozna swoich grupowych rywali, z którymi w czerwcu zmierzy się na boiskach we Francji. Losowanie grup Euro 2016 odbędzie się w Paryżu, a bezpośrednią transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć od 17:15 na antenie Polsatu Sport i od 17:45 na antenie Polsatu. Od 18:00 wydanie specjalne w Polsat News.
"Przyjaciółki" wróciły na plan. Nowe odcinki wiosną w Polsacie
8 grudnia ruszyły zdjęcia do siódmego sezonu „Przyjaciółek". Na planie produkcji znów spotkały się: Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer i Joanna Liszowska. Nowa seria będzie liczyć 12 odcinków, a zdjęcia do nich potrwają do kwietnia przyszłego roku.
Tymon Tymański nowym jurorem "Tylko muzyki"
Kompozytor, tekściarz, felietonista i dziennikarz Tymon Tymański został nowym jurorem emitowanego w Polsacie programu „Tylko muzyka. Must be the music”. Zastąpił Piotra Roguckiego, który odszedł z show, bo w najbliższym czasie chce poświęcić się pracy nad solowym projektem „J.P. Śliwa”, działaniom w zespole COMA i aktorstwu.
Dobre wyniki oglądalności Miss Supranational i Miss Polski w Polsacie
W piątek i niedzielę Telewizja Polsat pokazała dwa prestiżowe konkursy piękności. Najpiękniejsze dziewczyny z całego świata zmierzyły się w walce o tytuł Miss Supranational 2015, a najpiękniejsze Polki stanęły do rywalizacji o koronę Miss Polski 2015.
5,5 mln widzów niedzielnych "Wydarzeń"
Główne wydanie „Wydarzeń”, flagowego programu Telewizji Polsat, emitowane 6 grudnia, tuż po Mikołajkowym Bloku Reklamowym, obejrzało ponad 5,5 miliona widzów. Program uzyskał najlepszy wynik zarówno w grupie wiekowej 4+ jak i 16-49.
Polsat pokazuje początek "Gościa Wydarzeń" na głównej antenie
Od wczoraj Polsat pokazuje na głównej antenie początek rozmowy z „Gościem Wydarzeń”. Całość wywiadu bez zmian można oglądać w Polsat News. Po ostatnim materiale „Wydarzeń” prowadzący przedstawia gościa i przez około minutę rozmawia z nim także na głównej antenie. Następnie zaprasza na dalszy ciąg w Polsat News.
24 grudnia Polsat pokaże koncert kolęd z Krakowa
Krakowska franciszkańska bazylika to miejsce, w którym odbędzie się specjalny koncert kolęd. W jej bogatych wnętrzach zabrzmią tradycyjne polskie bożonarodzeniowe pieśni w wykonaniu najwspanialszych polskich głosów kilku pokoleń artystów oraz franciszkańskiego chóru. „Wielkie krakowskie kolędowanie z Polsatem” stacja wyemituje w Wigilię Bożego Narodzenia.
"Kolędowanie z Fundacją Polsat" w Polsat News i Polsacie
W Wigilię Telewizja Polsat, a w I Dzień Świąt Bożego Narodzenia Polsat News pokażą „Kolędowanie z Fundacją Polsat”. W trakcie spotkania zaproszeni goście przedstawią efekty działań i osiągnięcia Fundacji Polsat w roku 2015.
Telewizja Polsat liderem jesieni w grupie komercyjnej
Telewizja Polsat jest liderem oglądalności jesieni w grupie komercyjnej. W okresie emisji jesiennych ramówek, od września do listopada, stacja zanotowała najwyższy udział widowni w grupie komercyjnej sięgający 13,7% SHR. Polsat wyprzedził zarówno TVN, jak i obie anteny telewizji publicznej. Wśród wszystkich badanych Polsat uplasował się na drugim miejscu z wynikiem 12,2% SHR, tuż za TVP 1 – 12,46% SHR.
"Przyjaciółki" z bardzo dobrą widownią, wiosną siódmy sezon serialu
Za nami szósta odsłona serialu, który pokochały miliony Polek, a często wraz z nimi – całe rodziny. Zakończony wczoraj szósty sezon „Przyjaciółek" oglądało średnio co tydzień ponad 2 mln widzów. Świadczy to niezmiennie o tym, że "Przyjaciółki" są nadal uwielbianym serialem Polek - aż 3/4 widzów to kobiety. Już wkrótce ruszają zdjęcia do kolejnego sezonu.
"Sylwestrowa Moc Przebojów" z Katowic w Polsacie
Po raz dziewiąty, a po raz pierwszy z Katowic widzowie Polsatu zobaczą „Sylwestrową Moc Przebojów”. Wprost z serca Katowic, z placu Honorowego pod symbolem miasta – Spodkiem, wystąpią artyści, których wielkie przeboje będzie mógł zaśpiewać każdy na placu i przed telewizorem – bo w tym roku stacja zaprosi widzów na największe karaoke na świecie.
Niemal 1,9 mln widzów oglądało finał "SuperDzieciaka"
Niemal 1,9 mln widzów oglądało finał show „SuperDzieciak”. Show wygrała piętnastoletnia wokalistka Zuzanna Rosa z Krakowa, która otrzymała 100 tysiecy złotych i złoty medal. Srebro i 50 tysięcy przypadło perkusiście Kubie Kowaliszynowi, a brąz gimnastyczce sportowej Natalii Kozioł, która otrzymała również 30 tysięcy złotych.
Rekordowy 5 sezon "Naszego nowego domu"
„Nasz nowy dom” to doskonały przykład programu w którym doskonale udało się połączyć misyjność z wysoką oglądalnością. Jesienny, piąty sezon programu był rekordowy pod każdym względem. Średnia oglądalność 12 odcinków wyniosła 2,7 mln widzów.
Conrado Yanez wygrał X edycję "Tylko muzyki". Jury opuszcza Piotr Rogucki
Wokalista Conrado Yanez wygrał dziesiątą, jubileuszową edycję emitowanego w Polsacie programu „Tylko muzyka. Must be the music”. W dogrywce pokonał zespół Hope. Conrado Yanez w nagrodę otrzymał 100 tys. zł. Grupa Hope za drugie miejsce dostała nagrodę specjalną w wysokości 50 tys. zł. Ponadto, poinformowano, że z jury show odchodzi Piotr Rogucki.
Polsat pokaże mikołajkowe wydanie programu "Nasz nowy dom"
Dzisiaj Polsat wyemituje ostatni odcinek piątej serii „Naszego nowego domu”. Jednak 6 grudnia, tak jak rok temu, stacja przed Mikołajkowym Blokiem Reklamowym pokaże specjalne wydanie programu, w którym prowadząca Katarzyna Dowbor z ekipą powrócą do rodzin, którym wyremontowano domy.
Zuzanna Rosa wygrała show "SuperDzieciak"
Wokalistka Zuzanna Rosa wygrała program „SuperDzieciak” emitowany w Polsacie. W nagrodę otrzymała stypendium w kwocie 100 tys. zł. Na drugim miejscu uplasował się perkusista Kuba Kowaliszyn, który zdobył 50 tys. zł. Trzecie miejsce przypadło gimnastyczce artystycznej Natalii Kozioł, która wygrała 30 tys. zł.
"Kevin sam w domu" ponownie w Wigilię w Polsacie
Od wielu lat tradycją Polsatu jest świąteczna emisja amerykańskiej komedii o Kevinie spędzającym samotnie święta Bożego Narodzenia. Nie inaczej będzie w tym roku – kultowa produkcja filmowa „Kevin sam w domu” pojawi się na antenie Polsatu w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia o 20:05 z powtórką 25 grudnia o 16:40.
Polsat potwierdza, że zorganizuje Sylwestra w Katowicach
Telewizja Polsat potwierdziła, że tegorocznego Sylwestra planuje zorganizować wspólnie z miastem Katowice. Stacja w organizację i produkcję koncertu planuje zainwestować kwotę pomiędzy 2,5 a 3 miliony złotych. Partnerami medialnymi wydarzenia będą radio RMF FM i dziennik „Fakt”.
Gale Miss Polski i Miss Supranational 2015 w Polsacie
Telewizja Polsat pokaże na żywo gale Miss Supranational 2015 oraz Miss Polski 2015 z udziałem finalistek Miss Polski i Miss Polonia. Po raz pierwszy od 25 lat w Polsce zostanie wybrana jedna Najpiękniejsza Polka, która otrzyma tytuł Miss Polski 2015.
Prawie 3,6 mln widzów finału "Tańca z gwiazdami"
Finał 4. edycji „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” w Telewizji Polsat zgromadził przed telewizorami prawie 3,6 mln widzów – mimo, że w tym samym czasie na antenie telewizji publicznej mecz towarzyski z Islandią rozgrywała będąca na szczycie popularności Reprezentacja Polski w piłce nożnej.
Przemysław Talkowski nie poprowadzi dziś "Państwa w państwie"
Reporterki Agnieszka Zalewska (główna prowadząca) i Małgorzata Cecherz będą gospodyniami dzisiejszego wydania programu „Państwo w państwie”. W roli prowadzącego nie zobaczymy dzisiaj Przemysława Talkowskiego, który podczas odcinka w zeszłym tygodniu złamał nogę przy schodzeniu z podestu.
Beata Szydło będzie jutro gościem Polsatu, Polsat News i Polsat News 2
Jutro o 19:30 w Telewizji Polsat oraz kanałach Polsat News i Polsat News 2 będzie można zobaczyć wywiad z Beatą Szydło, która w poniedziałek zostanie powołana na premiera. Specjalną rozmowę z nową premier przeprowadzi Dorota Gawryluk.
Ewelina Lisowska i Tomasz Barański wygrali "Taniec z gwiazdami"
Ewelina Lisowska i Tomasz Barański wygrali czwartą edycję show „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” w Telewizji Polsat. W nagrodę otrzymali Kryształową Kulę oraz nagrody pieniężne – 100 tys. zł dla gwiazdy i 50 tys. zł dla tancerza. To pierwsza para w polskiej edycji, która odpadła z programu, a mimo to wygrała edycję.
Agata Tadra szefem Działu Autopromocji i Oprawy Antenowej Polsatu
Od listopada br. Agata Tadra objęła stanowisko szefa Działu Autopromocji i Oprawy Antenowej Telewizji Polsat, który obok działów: Promocji, Public Relations oraz Badań i Analiz wchodzi w skład Pionu Marketingu.
Średnio 1,6 mln widzów oglądało czwartą edycję "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"
Czwarty sezon „Hell’s Kitchen” utrzymał podobną, względem ubiegłego sezonu, średnią widownię w grupie wiekowej 16-49 na poziomie 16%, kulinarne show oglądało średnio 1 mln 632 tys. widzów. O nagrodę główną ostatecznie walczyli Damian Marchlewicz i Paulina Makarska. Decyzją szefa Wojciecha Modesta Amaro, zwycięzcą został 25-letni łodzianin.
Piąta edycja "Top Chef" z najlepszym wynikiem w historii
Piąta seria programu „Top Chef”, której zwycięzcą został Tomasz Purol, zanotowała najlepszy wynik oglądalności w historii w grupie komercyjnej 16-49. Według danych Nielsen Audience Measurement, w trakcie emisji piątego sezonu kulinarnego show Polsat zanotował udziały w rynku na poziomie 16,6%. Program można było oglądać w środy o 20:40.
Tomasz Purol zwycięzcą piątej edycji programu "Top Chef"
Tomasz Purol został laureatem piątej edycji kulinarnego show „Top Chef” emitowanego w Polsacie. W finale pokonał Sandrę Kotowicz i Sergiusza Hieronimczaka. Tomasz Purol w nagrodę otrzymał 100 tys. zł i tytuł „Top Chef”.
Damian Marchlewicz wygrał czwartą edycję "Piekielnej kuchni"
Damian Marchlewicz zwyciężył w czwartej edycji emitowanego w Polsacie programu „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. W nagrodę otrzymał 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro, jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin.
Zbigniew Wodecki gościnnie powraca do "Tańca z gwiazdami"
Zbigniew Wodecki, muzyk i wokalista zjawi się w wielkim finale czwartej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w piątek o 20:05 w Polsacie. Tym razem Zbigniew Wodecki, wieloletni juror programu w TVN, pojawi się w show Polsatu w roli muzycznej gwiazdy finału.
Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Oglądalność weekendowych programów Polsatu
Wielki finał 4 edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” za nami. Program w wielkim stylu wygrał Bartek Kasprzykowski. Aktor fantastycznym wcieleniem w Nat King Cole’a podbił serca nie tylko jurorów, ale też ponad 2,3 mln zgromadzonej przed telewizorami widowni.
Bartek Kasprzykowski zwycięzcą czwartej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo"
Bartek Kasprzykowski wygrał czwartą edycję programu „Twoja twarz brzmi znajomo” emitowanego w Polsacie. Drugie miejsce zajęła Zosia Zborowska, na najniższym stopniu podium stanęła Monika Dryl, a czwarte miejsce przypadło Michałowi Kwiatkowskiemu. O kolejności zajmowanych przez uczestników miejsc decydowali jurorzy.
"Rinke za kratami" z najlepszym wynikiem w sezonie
Wczorajszy, dziewiąty odcinek nowego cyklu dokumentalnego w ramówce Telewizji Polsat - "Rinke za kratami", który jest emitowany w środy, od 9 września, o godzinie 22.10, zgromadził najwięcej widzów od dnia premiery - blisko 1 mln 125 tys. widzów. To wzrost względem ostatniego odcinka – o 176 tys. Warto dodać, że "Rinke za kratami" wciąż jest liderem oglądalności w obu grupach.
Ruszyły castingi do 5 edycji "Hell's Kitchen"
Już wiosną na antenie Telewizji Polsat startuje piąta edycja największego kulinarnego show w Polsce. Aby dostać się do programu i zawalczyć o 100 tysięcy złotych oraz pracę w Atelier Amaro - jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin, wystarczy pojawić się na castingu.
Polsat przeprasza za błąd techniczny podczas filmu "Ĺťycie Pi"
Telewizja Polsat przeprasza widzów za błąd techniczny podczas emisji filmu „Ĺťycie Pi”, którego premiera telewizyjna miała miejsce wczoraj o 20:05. W wyniku błędu podczas kluczowej sceny filmu pomyłkowo wyemitowano w tle głos lektora, który zapowiadał nadchodzące propozycje programowe stacji, tym samym zagłuszając wypowiedĹş bohatera filmu.
Polsat absolutnym liderem w paĹşdzierniku
PaĹşdziernik 2015 roku to już kolejny miesiąc, w którym Telewizja Polsat okazuje się absolutnym liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych, notując udziały na poziomie 14,3% w grupie komercyjnej (wzrost względem ubiegłego miesiąca o 0,2 punktu procentowego) i 12,9% (wzrost względem ubiegłego miesiąca o 0,5 pkt. proc.) wśród grupy wszystkich badanych.
Dryl, Kasprzykowski, Zborowska i Kwiatkowski w finale "Twoja twarz brzmi znajomo"
Monika Dryl, Bartek Kasprzykowski, Zosia Zborowska i Michał Kwiatkowski zmierzą się w finale czwartej edycji show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. W finale zobaczymy wszystkich uczestników, ale tylko wspomniana czwórka będzie walczyć o zwycięstwo. Wielki finał już w najbliższą sobotę o 22:05 w Polsacie.
Po zakończeniu "Piekielnej kuchni" "Skazane" będą emitowane póĹşniej [akt.]
Od 17 listopada serial Polsatu „Skazane” będzie pokazywany o nowej porze. W związku z zakończeniem sezonu programu „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” i wprowadzeniem w jego miejsce filmów fabularnych, „Skazane” będą rozpoczynać się dopiero po wtorkowym filmie, czyli około 22:05.
"Przyjaciółki" z najwyższą widownią w sezonie
Wczorajszy, ósmy odcinek szóstego sezonu „Przyjaciółek” zgromadził najwięcej widzów od początku serii – blisko 2,2 mln. To wzrost względem ostatniego odcinka – o 310 tys. Warto dodać, że produkcja Polsatu wciąż jest ulubionym serialem Polek – aż 3/4widzów to kobiety.
Telewizja Polsat Nadawcą Roku według Media i Marketing Polska
Telewizja Polsat otrzymała tytuł Nadawcy Roku w raporcie przygotowanym przez Media i Marketing Polska. Zdaniem autorów raportu Telewizja Polsat korzystnie wyróżniała się w tym roku na tle całego rynku telewizyjnego w Polsce. Stację doceniono przede wszystkim za konsekwentne kreowanie ramówki, odważne eksperymenty związane z kontentem oraz synergię z innymi podmiotami grupy.
Będzie jedenasta edycja "Tylko muzyki"
Będzie kolejna, jedenasta edycja „Tyko muzyka. Must be the music”. Dziś ogłoszono castingi do kolejnej odsłony muzycznego show Polsatu. Odbędą się one w listopadzie w sześciu miastach: Wrocławiu, Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Łodzi oraz w Białymstoku. Można też wziąć udział w castingu internetowym.
"Taniec z gwiazdami" najlepszym show weekendu z 3,5 milionową widownią
„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” był najlepszym show weekendu, gromadząc w piątkowy wieczór niemal 3,5 mln widzów. W trakcie nadawania Telewizja Polsat była liderem w grupie 4+ z wynikiem 21,7% SHR.
Kanały Polsatu w HD w sieci kablowej Petrus
26 paĹşdziernika do oferty sieci kablowej Petrus dołączą kanały Polsatu w jakości HD: Polsat HD, TV4 HD, Polsat 2 HD, Polsat News HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD i Polsat Film HD. Stacje mają takie same ramówki, jak ich odpowiedniki w standardowej rozdzielczości.
Wieczór wyborczy Polsat News za darmo na polsatnews.pl i w IPLI
Wieczór wyborczy Polsat News „Polska wybiera” będą mogły oglądać także osoby, które na co dzień nie mają dostępu do informacyjnej stacji Polsatu. Przekaz Polsat News na czas wieczoru wyborczego zostanie bez opłat udostępniony na portalu polsatnews.pl oraz w telewizji internetowej IPLA.
Wieczór wyborczy w Polsacie i Polsat News. Wspólny program z Radiem ZET
25 października na antenie Polsatu i Polsat News wyemitowany zostanie wieczór wyborczy „Polska wybiera”. Komentarze, relacje ze sztabów wyborczych, wizualizacje pierwszych wyników wyborów kandydatów do Sejmu i Senatu RP. Gospodarzami w studiu Telewizji Polsat będą Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała, a w studiu Radia ZET Paula Michalik i Roman Osica.
Ankieta tvpolsat.info: "SuperDzieciak" dobrze oceniany, sporo osób nie ogląda show
W minionym tygodniu czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz nowe show "SuperDzieciak". Jak wynika z przeprowadzonej sondy nieznacznie większa liczba osób dobrze ocenia show, jednak sporo ankietowanych nie ogląda nowego programu Polsatu.
"Taniec z Gwiazdami" i "Nasz nowy dom" znowu z bardzo dobrymi wynikami
„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” po raz kolejny uzyskał bardzo dobry wynik. Taneczne show obejrzało ponad 3 mln 300 tys. widzów. W piątkowy wieczór Polsat był liderem w grupie wszystkich badanych 4+, z wynikiem 21,3% SHR. Świetny wynik osiągnął również sobotni show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który oglądało tym razem prawie 2,44 mln widzów.
Rośnie oglądalność "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"
Wczorajszy odcinek „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”, w którym gościnnie wystąpili Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk, zgromadził najwięcej widzów od początku serii – 1 mln 85 tys., czyli o ponad 70 tysięcy widzów więcej w stosunku do odcinka z ubiegłego tygodnia.
"Nasz nowy dom" z najlepszym wynikiem w historii
Kolejny odcinek „Nasz nowy dom”, w którym Katarzyna Dowbor wraz z ekipą specjalistów pomaga potrzebującym rodzinom odnowić zrujnowane domy, zgromadził największą widownię w historii – niemal 2,9 mln, a Polsat był stacją numer 1. w trakcie emisji show.
Rekordowa oglądalność - 10,3 mln widzów meczu Polska - Irlandia w Polsacie i Polsacie Sport
Rekord - 10 mln 300 tys. widzów to średnia oglądalność meczu Polska – Irlandia w Polsacie i Polsacie Sport. Ostatnie, decydujące o awansie spotkanie eliminacji Euro 2016 zgromadziło największą widownię spośród wszystkich spotkań kwalifikacji. Grająca z ogromnym zaangażowaniem reprezentacja Polski pokonała na Stadionie Narodowym w Warszawie zespół Irlandii 2:1.
7,6 mln widzów meczu Szkocja - Polska na antenach Polsatu
Średnio ponad 7,6 mln widzów oglądało na antenach Polsatu i Polsatu Sport mecz Szkocja – Polska, który zakończył się remisem 2:2. W Polsacie mecz śledziło średnio 6 mln 620 tys. widzów, a 1 mln widzów wybrało relację w Polsacie Sport.
Dwie wspólne debaty Polsatu, TVN i TVP
Trzej główni nadawcy telewizyjni – TVP, TVN i Polsat – porozumieli się w sprawie wspólnej organizacji i emisji dwóch debat polityków reprezentujących komitety wyborcze.
Kolejny świetny weekend Polsatu
Rośnie popularność jesiennych propozycji Polsatu. Kolejny odcinek tanecznego show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zgromadził największą od początku serii, niemal 3,5 milionową widownię i zanotował rekordowe w sezonie udziały w rynku na poziomie 23,7% wśród wszystkich oglądających oraz 17,1% w grupie komercyjnej. Dało to Polsatowi pozycję lidera w trakcie emisji programu.
Polsat absolutnym liderem we wrześniu 2015 roku
Wrzesień 2015 roku to kolejny miesiąc, w którym Telewizja Polsat była liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych, notując udziały na poziomie 14,1% w grupie komercyjnej i 12,4% wśród wszystkich badanych. Bardzo dobre wyniki w obu grupach osiągnęła również cała Grupa Polsat, która rekordowymi udziałami w rynku na poziomie 26,2% w grupie 16-49 zdobyła pozycję lidera.
Zatrzymano podpalacza wozu transmisyjnego Polsatu
Stołeczni policjanci zatrzymali mężczyznę, który próbował podpalić wóz transmisyjny Telewizji Polsat. To 22-letni Piotr P. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu go na 3 miesiące. Podejrzanemu grozi nawet 8 lat więzienia.
"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" z blisko 3,5 mln widownią
Piątkowa, trzecia odsłona jesiennej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” przyciągnęła przed telewizory 3 mln 450 tys. widzów. Był to najchętniej oglądany odcinek tej edycji. Średnia widownia tanecznego show to ponad 3,2 mln widzów, oraz wysokie udziały 22,3% w grupie wszystkich badanych 4+. „Taniec z Gwiazdami” po 3 odcinkach tej edycji jest liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych.
TVP i Polsat z propozycją debaty Kopacz - Kaczyński
Prezes TVP Janusz Daszczyński skierował w poniedziałek, 21 września 2015 r. listy do Ewy Kopacz, Przewodniczącej Platformy Obywatelskiej oraz Jarosława Kaczyńskiego, Prezesa Prawa i Sprawiedliwości.
"Taniec z Gwiazdami", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i "Nasz nowy dom" liderami pasm
Ten weekend ponownie należał do Telewizji Polsat. W piątkowy wieczór ponad 3,1 mln widzów oglądało drugi odcinek „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” – program był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych z wynikami na poziomie 22% SHR w grupie 4+, i 16,2% SHR w grupie komercyjnej.
"Przyjaciółki" z bardzo dobrym wynikiem. Widownia rośnie z odcinka na odcinek
Widownia szóstego już sezonu serialu Telewizji Polsat, który jest emitowany w czwartki, od 3 września o godzinie 21.05, osiąga bardzo dobre wyniki oglądalności i rośnie z odcinka na odcinek. Pierwszy odcinek przyciągnął prawie 1,9 mln widzów, drugi blisko 2 mln osób, a trzeci zgromadził już 2 mln 30 tys.widzów.
"SuperDzieciak" od 10 paĹşdziernika w Polsacie. Emisja w soboty
10 paĹşdziernika na antenie Polsatu zadebiutuje show „SuperDzieciak”. Program będzie emitowany w soboty po 20:00. Trwają już nagrania odcinków show, które odbywają się w studiu Telewizji Polsat na terenie siedziby Cyfrowego Polsatu.
3,2 mln widzów "Tańca z gwiazdami". Rekord "Naszego nowego domu" w grupie 16-49
Premierowy odcinek 4. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" obejrzały niemal 3,2 miliony widzów. W czasie emisji show Polsat był liderem wśród wszystkich stacji telewizyjnych w obu grupach audytoryjnych, notując udziały w rynku na poziomie 21,7% w grupie 4+ oraz 16,6% w 16-49. Doskonałymi wynikami mogą pochwalić się także "Nasz nowy dom" i "Twoja twarz brzmi znajomo".
6 mln widzów meczu Polska - Gibraltar w Polsacie i Polsacie Sport
Poniedziałkowy mecz Polski z Gibraltarem w ramach eliminacji do Euro 2016 obejrzało w Polsacie i Polsacie Sport 6 mln widzów. Polacy zdemolowali outsidera grupy D - 8:1.
Kto weĹşmie udział w piątej edycji "Top Chef"?
Już 9 września start piątej, jubileuszowej edycji "Top Chef". Do rywalizacji o tytuł Top Chef stanie 12 uczestników. "To będzie prawdziwa szkoła przetrwania! 5 seria Top Chef to bardzo wysoki poziom uczestników, musimy więc wysoko stawiać poprzeczkę. Będą bardzo trudne konkurencje" zdradza kulisy najnowszej serii programu jurorka i autorka książek kulinarnych Ewa Wachowicz.
Polsat absolutnym liderem minionego weekendu w obu grupach
Miniony weekend zdecydowanie potwierdził bardzo silną pozycję Telewizji Polsat. Piątkowe, sobotnie i niedzielne propozycje stacji zanotowały świetne wyniki, a Polsat z wynikami - 13.9% SHR w grupie wszystkich badanych oraz blisko 16% SHR w grupie komercyjnej - okazał się niekwestionowanym numerem jeden spośród tzw. Wielkiej Czwórki.
Świetny wynik oglądalności meczu Niemcy - Polska w Polsacie i Polsacie Sport
Ponad 7,5 mln widzów średnio oglądało piątkowe starcie Niemców z reprezentacją Polski w ramach eliminacji Euro 2016 na antenach Polsatu i Polsatu Sport. Polacy po dobrym meczu, ulegli mistrzom świata 3:1. W trakcie spotkania ze stacjami Polsatu był co drugi widz oglądający telewizję.
Kto weĹşmie udział w czwartej edycji "Piekielnej kuchni"? [foto]
Już 8 września startuje czwarta edycja "Hell's kitchen. Piekielna kuchnia". Czternaścioro uczestników podzielonych na dwie drużyny: niebieską i czerwoną, już w przyszły wtorek o godzinie 20:05 w Polsacie, rozpocznie piekielną walkę o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro. Wśród uczestników są zarówno zawodowcy, jak i amatorzy.
Polsat liderem w miesiącach letnich
Telewizja Polsat w okresie letnim, tj. w okresie od 1 czerwca do 31 sierpnia, była najchętniej oglądaną stacją, notując średnie udziały w grupie komercyjnej na poziomie 12,1% SHR. Polsat wyprzedził w rankingu TVN oraz oba kanały telewizji publicznej. Polsat jest również liderem oglądalności w grupie komercyjnej za okres pierwszych ośmiu miesięcy tego roku.
Ankieta tvpolsat.info: Jesienna ramówka Polsatu dobrze oceniana
W minionym tygodniu czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz jesienną ramówkę Polsatu. Jak wynika z przeprowadzonej sondy większość ankietowanych dobrze ocenia jesienną ofertę programową Telewizji Polsat.
IV edycja "Piekielnej kuchni" od 8 września w Polsacie
Czwarta edycja "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" będzie jeszcze bardziej gwiazdorska pod każdym względem, a dziesięć pełnych emocji i zaskakujących zwrotów akcji odcinków będzie można oglądać już od 8 września w Polsacie. Nowymi sous chefami zostali Sebastian Olma i Marcin Przybysz, znani z programu "Top Chef".
Ankudowicz i Łozowski poprowadzą show "SuperDzieciak"
Aktorka Katarzyna Ankudowicz i wokalista Wojciech "Łozo" Łozowski poprowadzą show "SuperDzieciak" który zadebiutuje na antenie Polsatu w paĹşdzierniku i będzie realizowany w nowym studiu stacji. W jury zasiądą: aktorki Roma Gąsiorowska i Magdalena Stużyńska, były bokser Dariusz Michalczewski oraz wokalista Dawid Kwiatkowski.
Premiera spotu promującego ofertę programową jesieni w Telewizji Polsat [wideo]
Wczoraj podczas konferencji ramówkowej Telewizji Polsat premierę miał nowy klip promujący jesienną ofertę programową stacji. W półtoraminutowym spocie wystąpiło ponad 40 gwiazd telewizji, które jesienią pojawią się w jej kluczowych produkcjach i programach
Polsat ma nowe centrum produkcyjne
Telewizja Polsat zainaugurowała działalność centrum produkcyjnego. To nowe studio z garderobami dla gwiazd, zapleczem technicznym oraz miejscem na wozy realizacyjne. Na widowni może zasiąść 600 osób. Pierwszym realizowanym tam programem będzie talent-show „SuperDzieciak”, który zadebiutuje w paĹşdzierniku.
Nowy sezon serialu "Zdrady" od 3 września w Polsacie
W najnowszym sezonie serialu „Zdrady” detektyw wraz z grupą śledczych będą zmagać się nie tylko z przebiegłością podejrzewanych o zdradę żon i mężów, ale także z poważnymi przeciwnościami losu. Nie wszystkie śledztwa przyniosą spodziewane efekty, a będą też takie, po których to sam Damian Petrov będzie musiał szukać wsparcia psychologicznego.
"Słoiki" teraz aż pięć razy w tygodniu. W dni powszednie w Polsacie
Serial paradokumentalny Polsatu „Słoiki”, który debiutował wiosną jako serial cotygodniowy, jesienią będzie emitowany pięć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku o godz. 14:45, zastępując „Dzień, który zmienił moje życie”. Nowe pasmo emisyjne zacznie obowiązywać od 31 sierpnia.
Sportowa jesień na antenach Polsatu
Emocjonujący finisz piłkarskich eliminacji EURO 2016 i siatkarskie Mistrzostwa Europy mężczyzn i kobiet, do tego najgorętsze bokserskie starcie tej jesieni podczas „Polsat Boxing Night Adamek – Saleta”, to najważniejsze wydarzenia sportowe, które czekają kibiców na antenach Polsatu lub w PPV.
Jubileuszowa X edycja "Tylko muzyki" jesienią w Polsacie
To prawdziwy ewenement na polskim rynku telewizyjnym, żaden z dotychczasowych show w Polsce nie cieszył się taką popularnością wśród widzów. Muzyczny talent show „Tylko muzyka. Must be the music”, rekordowo i nieprzerwanie jest na antenie niemal od 5 lat. Jubileuszowa, 10 edycja już od września na antenie Polsatu.
Nowy sezon serialu "Świat według Kiepskich" od 2 września w Polsacie
Wielkie grzybobranie u Kiepskich, kolejna posada Ferdka i uroczystości 10-lecia złomowiska, na których zapoczątkuje swoją działalność nowy kabaret o nazwie „Ĺťądło”. W jednym z odcinków pojawi się gość specjalny Tomasz Karolak. Premierowe odcinki serialu "Świat według Kiepskich" będzie można oglądać od 2 września o godz. 20:00 w Polsacie.
Rekord oglądalności Disco Polo Music dzięki "Disco pod gwiazdami"
Festiwal „Disco pod gwiazdami” z Zielonej Góry zapewnił w sobotę Telewizji Polsat pozycję lidera w obu grupach audytoryjnych (22,5% SHR w grupie 4+ oraz ponad 25% SHR w grupie komercyjnej) i widownię na poziomie blisko 2,5 mln widzów. Dzięki imprezie rekord oglądalności zanotował kanał Disco Polo Music.
Serial "Skazane" będzie emitowany po "Piekielnej kuchni"
Serial „Skazane” będzie można oglądać w Polsacie we wtorki, tuż po programie „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”. Będzie to więc nowe pasmo serialowe. Dotychczas stacja swoje wieczorne seriale cotygodniowe pokazywała głównie w czwartki lub w niedziele, jak to miało miejsce w przypadku pierwszego sezonu „To nie koniec świata!”.
15. sezon serialu "Malanowski i partnerzy" od września w Polsacie
W nowej, piętnastej serii serialu Telewizji Polsat „Malanowski i partnerzy” do Bronisława Malanowskiego zgłosi się m.in. kobieta, której męża skatowano do nieprzytomności. Detektywi będą musieli zmierzyć się także ze sprawą sprzed lat. Czy mężczyzna który spędził w więzieniu 15 lat za zabójstwo swojej żony tak naprawdę jest niewinny?
Zobacz zwiastun IV edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie
Dzisiaj premierę miał spot zapowiadający czwartą edycję „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. W zwiastunie występują wszyscy uczestnicy show. Nowa edycja startuje już 11 września o 20:00 w Polsacie.
Emocjonujące wątki i nowi bohaterowie w serialu "Pierwsza miłość"
W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość", który wraca już 31 sierpnia na antenę Polsatu pojawią się m.in. Bartosz Obuchowicz i Ewa Gawryluk. Dramatyczne wydarzenia w życiu Marysi, które mogą na zawsze zmienić jej życie, czy Kinga i Artur w końcu powiedzą długo wyczekiwane „tak”, kto postanowi wskrzesić swój związek i jak potoczą się losy Melki i Krystiana – nowy sezon zapowiada się wyjątkowo emocjonująco.
Nowy sezon "Pielęgniarek" od 31 sierpnia w Polsacie
W najnowszej, czwartej serii serialu paradokumentalnego „Pielęgniarki” oprócz niezastąpionych tytułowych bohaterek pojawią się nowe postacie, wiele trzymających w napięciu ludzkich dramatów i emocjonujące wątki. Nowe odcinki już od 31 sierpnia na antenie Telewizji Polsat.
"Rinke za kratami" w Polsacie tuż po show "Top Chef"
Program „Rinke za kratami” będzie emitowany w Polsacie po kulinarnym show „Top Chef”, w środy o 22:10. Pierwszy odcinek stacja pokaże 9 września. Całość liczy 10 odcinków. W programie Rinke Rooyens, jeden z najbardziej znanych reżyserów programów rozrywkowych w historii polskiej telewizji, wniknie w więzienny świat.
Puchar Polski przez 2 kolejne sezony w Polsacie
Polski Związek Piłki Nożnej i Telewizja Polsat przedłużyły umowę dotyczącą transmisji meczów w ramach rozgrywek Pucharu Polski na kolejne sezony 2016/2017 i 2017/2018. Jest to kontynuacja porozumienia jakie PZPN zawarł z Polsatem na transmisje tych prestiżowych rozgrywek w sezonach 2014/2015 i obecnym 2015/2016.
Udany rozrywkowy weekend Telewizji Polsat
Sobotnia 7. Zielonogórska Noc Kabaretowa przyciągnęła przed telewizory blisko 2 mln widzów, z kolei niedzielny koncert z Łodzi – TOP ŁódĹş Festiwal „Legendy Rocka” obejrzało niemal 1,5 mln widzów. W trakcie nadawania obu wydarzeń Telewizja Polsat była liderem w grupie komercyjnej, a w przypadku sobotnich kabaretów, również w grupie wszystkich badanych.
"SuperDzieciak" jednak jesienią
Widowisko „SuperDzieciak”, w którym najmłodsi pokażą takie talenty, jak: taniec, śpiew, akrobatyka, sztuczki magiczne, gra na instrumencie, pojawi się jednak w jesiennej ramówce Polsatu. Początkowo stacja informowała, że show ruszy w paĹşdzierniku lub wiosną 2016 roku. Ostatecznie zdecydowano, że program „SuperDzieciak” zobaczymy już jesienią.
Jesienią "Nasz nowy dom" w połowie nie z woj. mazowieckiego
Najnowsza, jesienna edycja „Naszego nowego domu” będzie składać się z dwunastu odcinków, w których ekipa pomoże kolejnym dwunastu rodzinom w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Co ważne, w tym sezonie prawie połowa z wyremontowanych domów pochodzić będzie nie z województwa mazowieckiego, a w ekipie pojawi się nowa osoba.
Serial dokumentalny o życiu "za kratami" jesienią w Polsacie
Jesienią w Polsacie Rinke Rooyens, reżyser telewizyjny i ważna postać polskich mediów, odwiedzi Zakład Karny w Krzywańcu. W serialu dokumentalnym „Rinke za kratami” zostanie od podszewki pokazany polski system więzienny. Rinke Rooyens jako cel postawił sobie odczuć na własnej skórze jak wygląda życie w więzieniu.
Grupa Polsat komercyjnym liderem w lipcu - 25% udziałów w rynku
W lipcu antena główna i kanały tematyczne Polsatu zgromadziły łącznie 25% udziałów w grupie komercyjnej, co było najlepszym wynikiem spośród grup telewizyjnych. Świetny rezultat zanotował również główny Polsat, który w lipcu był liderem wśród 4. największych stacji o zasięgu ogólnopolskim, notując 12% SHR udziałów w rynku.
Trzecie podejście Polsatu do formatu prawnego. Czy tym razem się uda?
31 sierpnia na antenie Polsatu zadebiutuje serial paradokumentalny „Poznaj swoje prawa”, w którym prawdziwi prawnicy będą komentować historie bohaterów i udzielać porad prawnych. To kolejne podejście Polsatu do formatu prawnego. Wcześniej stacja pokazywała już sądowe show „W imieniu prawa” i „Czyja wina?”. Przypominamy te produkcje.
Prezenterki pogody odchodziły. On nie. Marek Horczyczak - w Polsacie już 21 lat
Prezenterki pogody w Polsacie zmieniały się dość często. Jednak pogodowy „rodzynek”, czyli Marek Horczyczak pojawia się na antenie Polsatu nieprzerwanie już od 21 lat. Zaczynał w 1994 roku, i co ciekawe, nie od pogody, a od prowadzenia muzycznego programu „Gramy”. Jednak jeszcze w tym samym roku zadebiutował jako prezenter pogody.
Trzy największe programowe porażki w historii Polsatu
Są takie programy i seriale, które nie zostają przychylnie przyjęte przez widzów. Zazwyczaj, mimo niezadowalających wyników oglądalności, emituje się je w tym samym paśmie do końca zamówionej puli odcinków. Ale były w historii Polsatu takie propozycje programowe, których emisja na głównej antenie nie została dokończona lub skończono ją w innym paśmie emisyjnym. Oto 3, naszym zdaniem, największe klapy Polsatu.
Znamy uczestników czwartej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"
Ogłoszono listę uczestników czwartej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Widowisko będzie można oglądać na antenie Polsatu już jesienią. W show ponownie wystąpi osiem osób, które będą wcielały się w gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej.
Ankieta tvpolsat.info: Show "SuperDzieciak" nie okaże się sukcesem
W minionym tygodniu czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Czy show "SuperDzieciak" okaże się sukcesem. Jak wynika z przeprowadzonej sondy zdecydowana większość ankietowanych uważa, że nowy program nie odniesie sukcesu.
Paradokument z poradami prawnymi jesienią w Polsacie
31 sierpnia Polsat ruszy z jesienną ramówką. Zmiany nastąpią w codziennym paśmie paradokumentów, w którym pojawi się nowy serial „Poznaj swoje prawa” oparty na formacie Filmpool Germany pt. „Just sue me”. Pierwszy odcinek zostanie pokazany 31 sierpnia o 17:00.
Dobra oglądalność Ligi Światowej w stacjach Polsatu
Transmitowane przez Grupę Polsat weekendowe mecze Final Six Ligi Światowej przed telewizyjnymi ekranami zgromadziły miliony zagorzałych widzów.
Nie było Ibisza. Byli Asiński i Krucz. Kultowy duet Polsatu lat 90.
Choć może teraz trudno to sobie wyobrazić, był taki okres w historii Polsatu, gdy rozrywkową twarzą stacji nie był Krzysztof Ibisz. Nie było też Macieja Rocka i Macieja Dowbora. Byli za to Wojciech Asiński i Andrzej Krucz. To oni w latach 90. prowadzili w Polsacie wszystkie ważniejsze programy i eventy. Przypominamy ten kultowy telewizyjny duet.
"SuperDzieciak" w Polsacie. Przypominamy inne programy z udziałem dzieci
W paĹşdzierniku lub wiosną na antenie Polsatu zadebiutuje show „SuperDzieciak”, w którym zobaczymy utalentowane dzieci. Nie będzie to jednak pierwszy program z udziałem najmłodszych w historii Telewizji Polsat. Przypominamy wybrane programy z dziećmi, które można było oglądać w Polsacie.
"Disco pod gwiazdami" 14 oraz 15 sierpnia w Polsacie i Disco Polo Music
„Disco pod gwiazdami”, impreza, która od trzech lat gości w największych polskich amfiteatrach, takich jak Mragowo, czy Płock, w tym roku odbędzie się w dniach 14 i 15 sierpnia w Amfiteatrze im. Anny German w Zielonej Górze. Wystąpią największe polskie i zagraniczne gwiazdy pop i dance, m.in. Oceana, Fancy, No Mercy, Mirami, Stachursky, Tatiana Okupnik, Elena, Vox, Łzy i wielu innych.
Decydujący mecz Polaków w LŚ w głównym Polsacie
Niedzielny finał lub mecz o 3. miejsce z udziałem Polaków w Final Six tegorocznej Ligi Światowej pokaże antena otwarta Polsatu. W Polsacie Sport będzie zaś można zobaczyć wszystkie weekendowe mecze Final Six, zaś sobotni półfinał z udziałem polskiej reprezentacji również w ogólnodostępnym Polsacie Sport News.
Polsat chce uruchomić 5 nowych kanałów
Telewizja Polsat planuje uruchomić kolejne kanały tematyczne, w tym dwa sportowe i dokumentalny – wynika z informacji Presserwisu. Mają to być: Polsat Sport 2, Polsat Sport 3, Polsat Docu, Polsat Reality oraz Polsat X.
Polsat pokaże Top Łódź Festiwal - Legendy Rocka
Artystów lat 80-tych i 90-tych zobaczymy w niecodziennym koncercie „Legendy Rocka”, podczas łódzkiego Top Festiwalu na nowo otwartym Stadionie Miejskim, który to koncert 9 sierpnia o godz. 20:00 pokaże Telewizja Polsat. To będzie niezwykła podróż w świat wielkich przebojów młodości dwóch pokoleń Polaków.
Jesienią lub wiosną Polsat pokaże show "SuperDzieciak"
Każde dziecko zasługuje na szanse, aby rozwijać swój talent – to przesłanie nowego talent show Telewizji Polsat - "SuperDzieciak". Program na antenie Polsatu pojawi się w paĹşdzierniku lub wiosną 2016 roku. Już w sierpniu rozpoczną się pierwsze castingi do programu.
Krzysztof Wieszczek w obsadzie "Przyjaciółek"
Krzysztof Wieszczek, zwycięzca trzeciej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dołączył do obsady serialu „Przyjaciółki”. Wcieli się w postać przystojnego maklera giełdowego, Roberta. Bohater kreowany przez Wieszczka jest przystojny i szarmancki, oczarowanie kobiet przychodzi mu z niebywałą łatwością.
Krzysztof Wieszczek w obsadzie "Przyjaciółek"
Krzysztof Wieszczek, zwycięzca trzeciej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dołączył do obsady serialu „Przyjaciółki”. Wcieli się w postać przystojnego maklera giełdowego, Roberta. Bohater kreowany przez Wieszczka jest przystojny i szarmancki, oczarowanie kobiet przychodzi mu z niebywałą łatwością.
Ruszyły zdjęcia do nowej serii "Świata według Kiepskich"
W hali wrocławskiego studia ATM Grupy trwają zdjęcia do nowej serii „Świata według Kiepskich”, którą w Polsacie będzie można zobaczyć jesienią. Ĺťycie bohaterów najdłuższego sitcomu na świecie znów obfitować będzie w szereg abstrakcyjnych i komicznych sytuacji. Na planie pojawi się też gość specjalny Tomasz Karolak.
2,5 mln widzów Disco Hit Festiwalu w Polsacie i Disco Polo Music
Disco Hit Festiwal Kobylnica 2015 był najchętniej oglądanym programem 3 lipca. Koncert w Polsacie i Disco Polo Music obejrzało ponad 2 mln 467 tys. widzów, a w grupie komercyjnej 20,3% SHR. W kanale Disco Polo Music koncert oglądało średnio 71 tys. widzów, co dało 0,7% w grupie 4+ i 1,1% SHR 16-49.
ATM Grupa zawarła umowy znaczące z Polsatem o wartości ponad 32 mln zł
Zarząd ATM Grupy poinformował, że spółka oraz podmioty od niej zależne zawarły z Telewizją Polsat Sp. z .o.o. w okresie od dnia publikacji poprzedniego, analogicznego raportu bieżącego, umowy które łącznie spełniają kryterium umowy znaczącej tzn. ich sumaryczna wartość wynosi 32 223 000 zł, co przekracza 10% kapitałów własnych ATM Grupy.
12 odcinków VI sezonu "Przyjaciółek". Emisja jesienią
Dzisiaj, 24 czerwca ruszyły zdjęcia do szóstego sezonu „Przyjaciółek”. Na planie produkcji znów spotkały się: Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer i Joanna Liszowska. Szósty seria będzie liczyć 12 odcinków, a zdjęciach do nich potrwają do połowy paĹşdziernika br. Na antenę Telewizji Polsat nowe odcinki trafią we wrześniu.
"Skazane" - nowy serial od września w Polsacie
We wrześniu na antenie Polsatu zadebiutuje serial o roboczym tytule „Skazane”, będący polską wersją produkcji BBC „Prisoners’ Wives”. Monika Krzywkowska, odtwórczyni jednej z ról, przyznaje, że to dla niej duże wyzwanie aktorskie i nie kryje satysfakcji z tego, że producenci zaprosili ją do współpracy.
Disco Hit Festiwal Kobylnica 2015 w Polsacie i Disco Polo Music
Przed nami 5. edycja Disco Hit Festiwal w Kobylnicy, największej imprezy muzyki disco polo, dance oraz muzyki tanecznej w Polsce. 3 lipca na fanów czekają dwa wielkie wydarzenia: 50-lecie pracy artystycznej będzie świętować zespół Trubadurzy oraz 15-lecie grupa Weekend. W konkursie SMS-owym widzowie wybiorą Hit lata. Transmisja na żywo w Polsacie i Disco Polo Music.
4,4 mln widzów meczu Polska - Gruzja w Polsacie i Polsacie Sport
4,4 mln kibiców przed telewizorami - to średnia oglądalność sobotniego meczu Polska - Gruzja na antenach Polsatu i Polsatu Sport. Podczas nadawania meczu ze stacjami Polsatu był co drugi widz w obu grupach audytoryjnych.
Polsat jesienią pokaże paradokument o amerykańskiej Polonii [wideo]
Telewizja Polsat wprowadzi do ramówki serial paradokumentalny „Ameryka marzeń”, który będzie opowiadał o życiu Polaków w Stanach Zjednoczonych. W sumie ma powstać 13 odcinków. Emisja pierwotnie planowana była na wiosnę 2016 roku, ale obecny termin debiutu to jesień 2015. Serial będzie można oglądać w głównym Polsacie w paśmie prime-time.
Polsat na szczycie - zwycięska wiosna Polsatu
Tej wiosny Polsat był liderem oglądalności w grupie komercyjnej 16-49 osiągając wynik na poziomie 13,8% udziałów w widowni. Polsat wyprzedził w tej grupie kolejno: TVN (13,1% SHR), TVP1 (8,76% SHR) i TVP2 (8,11% SHR). Bardzo dobre wyniki w grupie komercyjnej 16-49 osiągnęła również cała Grupa Kapitałowa Polsat, notując wynik na poziomie 24% SHR.
Kabaretowy Boxing Night w Polsacie
Jeden ring, dwie drużyny, cztery rundy, troje sędziów, jeden konferansjer i jeden zwycięzca wyłoniony tylko i wyłącznie przez publiczność na gali, jedynej w swoim rodzaju. Tego wieczoru zmierzą się na skecze i stand-upy gwiazdy polskiej sceny kabaretowej: Kabaret Młodych Panów i Kabaret Pod Wyrwigroszem i ich wspaniali goście m.in. Maria Czubaszek. A ten pojedynek w wadze bardzo śmiesznej poprowadzi Marcin Wójcik.
Wywiad z prezydentem elektem w Polsacie
Prezydent elekt Andrzej Duda będzie jutro gościem Telewizji Polsat. O 19:30 porozmawia z nim Dorota Gawryluk. Rozmowę będą mogli śledzić widzowie głównej anteny Polsatu oraz kanału informacyjnego Polsat News.
Teleturniej "Mistrz zakupów" od 6 czerwca w Polsacie
Jesteś mistrzem lub mistrzynią w zakupach? Udowodnij to i wygraj 250 tys. złotych. Już od 6 czerwca Telewizja Polsat zaprasza na nowy teleturniej pod tytułem „Mistrz zakupów”, który poprowadzi Piotr Gąsowski.
Ankieta tvpolsat.info: Nie powinien pojawić się program z udziałem dzieci
W minionym tygodniu czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Czy w Polsacie powinien pojawić się program z udziałem dzieci. Jak wynika z przeprowadzonej sondy nieco większa liczba ankietowanych uważa, że taki program nie powinien pojawić się na antenie Polsatu.
Wyniki oglądalności wczorajszego wieczoru wyborczego w kanałach Polsatu
Wieczór wyborczy „Polska wybiera” emitowany wczoraj w godz. od 22:25 do 22:50 w Polsacie obejrzało 1 mln 17 tys. widzów przy udziałach w grupie 4+ na poziomie 6,6%. Z kolei Polsat News w godz. 22:15 – 01:14, gdy emitował wieczór wyborczy i podsumowujące wyborczy dzień „Informacje”, miał 234 tys. widzów (udziały 2,5%), natomiast Polsat News 2 od 22:15 oglądało 70 tys. osób (udziały 0,7%).
2,2 mln widzów serialu "Przyjaciółki". Jesienią szósta seria
Zakończony wczoraj piąty sezon serialu Telewizji Polsat „Przyjaciółki”, który był emitowany w czwartki, od 5 marca, o godzinie 21:00, oglądało średnio 2,2 mln osób. „Przyjaciółki” są ulubionym serialem Polek – aż 1 mln 600 tys. widzów, czyli ponad 70% całej widowni, to kobiety. Planowany jest już szósty sezon serialu, który zobaczymy jesienią.
Polsat World będzie kanałem uniwersalnym z dużą ilością seriali
Polsat World będzie nadawał nie mniej niż 12 godzin na dobę i będzie miał charakter uniwersalny – wynika z koncesji satelitarnej wydanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Na ofertę programową złożą się w dużej mierze filmy fabularne i seriale, które będą stanowiły 30% w tygodniowym czasie nadawania w godz. 06:00-23:00.
Milena Rostkowska-Galant wróciła do pracy [wideo]
Dzisiaj w „Nowym dniu” w Polsat News i Polsacie na antenę po urlopie macierzyńskim powróciła Milena Rostkowska-Galant, prezenterka pogody w stacjach Polsatu. Prezenterka przywitała się z widzami i poprosiła o wyrozumiałość: „przez dłuższy czas mnie nie było, więc jeśli zdarzy mi się pomyłka, to liczę na Państwa wyrozumiałość”.
Czerwiec w Polsacie pod znakiem filmów i kabaretów
W czerwcu Polsat wprowadzi wakacyjną ramówkę. 5 czerwca stacja zakończy emisję wiosennego sezonu „Pierwszej miłości”. Premierowo będą nadawane: kilkuminutowy teleturniej „Mistrz zakupów”, emitowany w soboty przed „Wydarzeniami” i w niedziele po porannym filmie dla dzieci, „Państwo w państwie”, a także „Interwencja”, tradycyjnie wydłużona w wakacje. Poza tym stacja stawia na filmy i kabarety.
Ponad 700 tys. widzów "Wieczoru z debatą" w Polsat News
„Wieczór z debatą”, czyli podsumowanie debaty prezydenckiej w Polsat News, odnotował najwyższą oglądalność w historii stacji. Prowadzony przez Magdę Sakowską program oglądało ponad 700 tys. widzów, co jest rekordem Polsat News.
10,6 mln widzów debaty prezydenckiej w TVP i Polsacie
Bezpośrednie starcie dwóch kandydatów na urząd Prezydenta RP oglądało na antenach Telewizji Polskiej i Telewizji Polsat niemal 2/3 Polaków zgromadzonych przed telewizorami. Debatę z udziałem Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy śledziło prawie 10,6 mln widzów.
Debata Komorowski - Duda w Polsacie i TVP
W najbliższą niedzielę, 17 maja o 20:10 jednocześnie na antenie Telewizji Polsat, Polsat News, Polsat News 2 i TVP1 oraz TVP Info odbędzie się debata dwóch kandydatów na urząd Prezydenta RP – Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy.
Telewizja Polsat z debatą prezydencką - 19 maja
Telewizja Polsat zorganizuje debatę prezydencką z udziałem Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy. Odbędzie się ona 19 maja. Prezes Telewizji Polsat wysłał już zaproszenia do szefów obu sztabów wyborczych.
Będzie jubileuszowa, dziesiąta edycja "Tylko muzyki"
Polsat przygotowuje dziesiątą, jubileuszową edycję show „Tylko muzyka. Must be the music”. Aby wziąć w niej udział, należy przesłać film z własnym wykonaniem piosenki – w dowolnym formacie, albo w formie linku do nagrania umieszczonego w internecie, np. w serwisie YouTube na adres casting@mbtm10.pl. Planowane są również precastingi w wybranych miastach.
Stefano Terrazzino zwycięzcą trzeciej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"
Stefano Terrazzino wygrał trzecią edycję programu „Twoja twarz brzmi znajomo” emitowanego w Polsacie. Drugie miejsce zajął Robert Rozmus, na najniższym stopniu podium stanął Grzegorz Wilk, a czwarte miejsce przypadło Kai Paschalskiej. O kolejności zajmowanych przez uczestników miejsc decydowali jurorzy.
Tomasz Kowalski gościem półfinału "Tylko muzyka. Must be the music"
Tomasz Kowalski, zwycięzca IV edycji „Tylko muzyka. Must be the music”, który w czerwcu ubiegłego roku uległ poważnemu wypadkowi, wraca na scenę show. Wokalista wystąpi na żywo w pierwszym półfinale dziewiątej edycji programu już w najbliższą niedzielę.
Prawie 1,7 mln widzów wywiadu z Bronisławem Komorowskim w kanałach Polsatu
Program "Trzech na jednego", który został wczoraj wyemitowany na antenie Polsatu i Polsatu News oglądało prawie 1,7 mln widzów. W kanale otwartym program obejrzało 1 mln 473 tys. osób (udziały 11,7 proc.), a w kanale informacyjnym 212 tys. widzów (udziały 1,6 proc.).
Polsat liderem majowego weekendu w grupie 16-49
Polsat był najchętniej oglądaną stacją wśród widzów między 16 a 49 rokiem życia w czasie długiego majowego weekendu (okres: od czwartku 30.04 do niedzieli 3.05). Stacja zanotowała wynik na poziomie 12,4% SHR i wyprzedziła TVN (11,6% SHR), oraz obie anteny telewizji publicznej – TVP1 (8,3% SHR) i TVP2 (8,2% SHR).
Polsat liderem oglądalności w kwietniu
Telewizja Polsat kontynuuje doskonałą passę. Po zwycięstwie w rankingu oglądalności w pierwszym kwartale tego roku, również kwiecień może zaliczyć do bardzo udanych. Polsat okazał się liderem oglądalności w pierwszym miesiącu wiosny w obu grupach audytoryjnych, notując wynik na poziomie 14,2% SHR w grupie komercyjnej i 12,5% SHR w grupie wszystkich badanych 4+.
Adam Kuklewicz pożegnał się z widzami "Interwencji" [wideo]
Adam Kuklewicz po raz ostatni poprowadził dziś magazyn reporterów Polsatu „Interwencja”. Na koniec wydania pożegnał się z widzami. Adam Kuklewicz w „Interwencji” pracował 11 lat. W roli gospodarza programu zastąpi go Marcin Łukasik z radia Muzo.fm. Drugim prowadzącym pozostaje Michał Bebło.
Ankieta tvpolsat.info: Paulina Sykut-Jeżyna najlepszą prezenterką pogody
W minionym tygodniu czytelnicy serwisu tvpolsat.info wybierali najlepszego aktualnego prezentera pogody w Polsacie i Polsacie News. Zdaniem większości ankietowanych Paulina Sykut-Jeżyna jest bezapelacyjnie najlepszą prezenterką pogody.
Andrzej Szczęsny wygrał pierwszą edycję "Celebrity Splash!"
Andrzej Szczęsny wygrał pierwszą polską edycję „Celebrity Splash!”. Z 24 osób, które próbowały swoich sił w skokach do wody, w finale zobaczyliśmy czterech najlepszych i najpopularniejszych uczestników wybranych przez widzów i jurorów: paraolimpijczyka Andrzeja Szczęsnego, wokalistkę Saszan oraz aktorki Julię Wróblewską i Misheel Jargalsaikhan.
Adam Kuklewicz odchodzi z "Interwencji". "Od jakiegoś czasu myślałem o zmianie"
Adam Kuklewicz z końcem kwietnia kończy pracę w Telewizji Polsat. W „Interwencji” zastąpi go Marcin Łukasik, znany słuchaczom Muzo.fm. Jak tłumaczy nam Adam Kuklewicz, o zmianie w życiu zawodowym myślał już od jakiegoś czasu. Ostatnie wydarzenia tylko przyspieszyły jego decyzję o odejściu z programu.
Kolejne pozycje programowe kończą premierową emisję
Już w ten piątek Polsat zakończy premierową emisję "Dlaczego ja?". W sobotę odbędzie się finał "Celebrity Splash!", a na poniedziałek zaplanowano finałowe odcinki wiosennych sezonów "Trudnych spraw" oraz "Malanowskiego i partnerów". Pozostałe propozycje programowe zakończą się w maju. Wyjątkiem będzie tradycyjnie "Pierwsza miłość", która wiosenny sezon zakończy w czerwcu.
Doda muzycznym gościem "Tańca z gwiazdami". 10 lat programu w Polsce
W najbliższy piątek w „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” wystąpi Doda. Wokalistka będzie gościem specjalnym odcinka. Doda w piątek zaśpiewa aż dwie piosenki: cover Cher „If I Could Turn Back Time” i swój singlowy przebój „Riotkę”. Warto dodać, że dzisiaj mija 10 lat od premiery „Tańca z gwiazdami” w Polsce.
Polsat przygotowuje teleturniej razem z sieciami sklepów spożywczych
Polsat i sieci sklepów: ABC, Delikatesy Centrum, Euro Sklep, Gama, Groszek i Lewiatan przygotowują teleturniej połączony z loterią. Program „Mistrz zakupów” zadebiutuje na antenie stacji w czerwcu. Prowadzącym i twarzą loterii został Piotr Gąsowski.
Polsat dokłada do biznesu radiowego
Grupa Polsat nie zarabia na nadawaniu radiowym. Jak wynika z analizy Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, działalność radiowa przynosi nadawcy stratę. W 2013 roku właściciel Polsatu do emisji Radia PiN (obecnie Muzo.fm) musiał dołożyć 1,6 mln zł.
Polsat świątecznym liderem w grupie komercyjnej
Telewizja Polsat w czasie świąt Wielkanocnych okazała się bezkonkurencyjna. Stacja zdecydowanie wygrała w grupie komercyjnej notując od piątku do świątecznego poniedziałku udziały na poziomie 12,2% SHR. Polsat o 1,3 punktu procentowego pokonał TVN. Na kolejnych miejscach znalazły się TVP1 – 9,0% i TVP2 – 7,6%.
Polsat w I kwartale był liderem w grupie komercyjnej
Polsat okazał się zdecydowanym liderem oglądalności w grupie komercyjnej 16-49 w pierwszym kwartale roku, osiągając wynik na poziomie 13,4% SHR. Jako jedyna stacja spośród tzw. „wielkiej czwórki” poprawiła swoje udziały, porównując dane rok do roku – wzrost o 2%. Dobre wyniki zanotowała też cała Grupa Polsat.
Ponad 6,8 mln widzów meczu Irlandia - Polska
12,3 mln widzów oglądało choć przez chwilę zmagania reprezentacji Polski w wyjazdowym meczu z Irlandią w Dublinie w ramach eliminacji do Euro 2016. Mecz pokazywała główna antena Polsatu i kanał Polsat Sport. Średnia oglądalność spotkania na obu antenach to ponad 6,8 mln widzów.
Polsat znowu z pogodową wpadką [wideo]
Polsat i Polsat News w niedzielny poranek, 29 marca, wyemitowały prognozę pogody dla miejscowości nadmorskich z wysokimi, letnimi temperaturami od 22 do 26°C w dzień, a w nocy od 16 do 18°C. Na wpadkę realizatorów od razu zwrócili uwagę gospodarze „Nowego dnia”, w ramach którego nadawana była prognoza pogody.
I liga piłkarska oficjalnie w Polsacie
Polski Związek Piłki Nożnej i Telewizja Polsat podpisały trzyletnią umowę dotyczącą transmisji spotkań I ligi. Umowa wejdzie w życie od nowego sezonu. W każdej kolejce widzowie zobaczą minimum dwa spotkania. Planowany jest również magazyn ligowy.
Nowy festiwal Polsatu - Polsat SuperHit Festiwal. Koniec TOPtrendów
Rusza nowy festiwal Telewizji Polsat, podczas którego widzowie usłyszą najlepsze i najpopularniejsze przeboje polskiej muzyki oraz zobaczą swoich ulubionych wykonawców. W dniach 29-31 maja 2015 w Operze Leśnej odbędzie się Polsat SuperHit Festiwal, który zastąpi Sopot TOPtrendy Festiwal. To trzy dni z najpopularniejszą polską muzyką oraz najlepszymi kabaretami.
Ankieta tvpolsat.info: "Celebrity Splash" Ĺşle oceniane
W minionym tygodniu czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz show "Celebrity Splash". Jak wynika z przeprowadzonej sondy nieco więcej ankietowanych Ĺşle ocenia program twierdząc jednocześnie, że jest nudny.
"Przyjaciółki" ze świetnym wynikiem
Z upływem kolejnych sezonów zainteresowanie losami przebojowych "Przyjaciółek" wcale nie słabnie. Piąta odsłona serialu Telewizji Polsat, który jest emitowany w czwartki, od 5 marca, o godzinie 21.00, osiąga świetne wyniki oglądalności. Pierwsze trzy odcinki nowego sezonu obejrzało średnio 2,25 mln osób. "Przyjaciółki" są ulubionym serialem Polek - aż 1 mln 600 tys. widzów, czyli 70%, to kobiety.
Polsat ma koncesję na kanał dla Polonii
KRRiT przyznała Telewizji Polsat koncesję na nadawanie kanału Polsat World, który będzie kierowany do widzów poza granicami kraju. Zgodnie z informacjami podawanymi przy okazji publikacji wyników Cyfrowego Polsatu za 2014 rok, start stacji ma nastąpić w trzecim lub czwartym kwartale tego roku. Łącznie Polsat ma już 25 koncesji od KRRiT i jedną od Ofcomu, jednak 8 stacji, licząc też Polsat World, nie prowadzi emisji.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz zmodyfikowaną, weekendową formułę "Wydarzeń" o 18:50?

Dobrze

Źle

Nie mam zdania