Wyszukiwarka tagów

Wpisuj same wyrazy bez znacznika '#' (hashtag).

Tagi - nowy dzień

Paulina Sykut-Jeżyna wraca do „Prognozy pogody”
Jutro w „Nowym dniu”, prowadzonym przez Joannę Górską, do prezentowania prognozy pogody w Telewizji Polsat i Polsat News powróci Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka wróci do pracy w redakcji pogody po urlopie macierzyńskim.
Zmiany w Polsat News
Od poniedziałku, 12 czerwca Polsat News wprowadził kilka zmian w ramówce oraz warstwie wizualnej.
Michał Giersz zadebiutował jako gospodarz „Nowego Dnia”
Michał Giersz zadebiutował w czwartek w roli gospodarza programu „Nowy Dzień” w Telewizji Polsat i Polsat News. Dziennikarz był znany wcześniej widzom porannego pasma, bo prezentuje emitowane w jego ramach „Informacje” oraz prowadził zimowe wyjazdowe wydania.
Bartosz Kurek zarządza treściami internetowymi Polsat News
Bartosz Kurek, dotychczas prowadzący pasmo „Nowy Dzień” i „Śniadanie w Radiu ZET”, zarządza teraz treściami w serwisie internetowym oraz mediach społecznościowych w Pionie Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.
Polsat: Bartosz Kurek nie jest zawieszony. Otrzymał propozycję stanowiska menadżerskiego
Bartosz Kurek przestał prowadzić programy w Polsat News. Co jest powodem nieobecności dziennikarza na antenie?
Rusza plenerowy „Nowy dzień”. Zmiany w składzie prowadzących
W przyszły weekend (14-15 stycznia) startuje kolejna edycja akcji „Bezpieczna zima z GOPR”. Także w tym roku w Telewizji Polsat i Polsat News będzie można oglądać plenerowe wydania weekendowego „Nowego dnia”. Zajdą jednak zmiany w składzie prowadzących.
Jutro specjalne wydanie „Nowego Dnia” w Polsat News
W czwartek Polsat News pokaże specjalne wydanie porannego pasma „Nowy Dzień”. Od 03:00 stacja będzie transmitować trzecią, ostatnią debatę Hillary Clinton kontra Donald Trump, a od 04:30 na antenie pojawią się pierwsze komentarze.
Jutro specjalne wydanie „Nowego Dnia" z PGE Narodowego
W sobotę poranne pasmo „Nowy Dzień" zostanie nadane ze stadionu PGE Narodowy w Warszawie, gdzie wieczorem Reprezentacja Polski rozegra mecz z Danią w eliminacjach do Mundialu 2018 w Rosji. Specjalne wydanie poranka poprowadzą Beata Cholewińska i Przemysław Białkowski.
Ernest Bodziuch z debiutem w roli gospodarza "Nowego dnia"
Ernest Bodziuch, dziennikarz Polsat News i Polsat News 2, zadebiutował w piątek jako wakacyjny gospodarz porannego pasma „Nowy dzień”, które można oglądać w Polsacie i Polsat News. Dziennikarz bardzo dobrze zna „Nowy dzień”, bo od dłuższego czasu pojawia się w nim w roli prowadzącego poranne „Informacje”.
W niedzielę widzowie Polsat News poznają tajniki squasha
W nadchodzącą niedzielę w paśmie „Nowy dzień z Polsat News” widzowie Polsatu i Polsat News zobaczą relację z pokazowego treningu squasha. W treningu wzięła udział prowadząca Beata Cholewińska. Jej instruktorem był Wojciech Nowisz, trzykrotny Mistrz Polski w squashu.
Prezenterzy Muzo.fm w "Nowym dniu z Polsat News"
Od 12 marca, w każdą sobotę, dziennikarze Muzo.fm będą stałymi komentatorami wydarzeń muzyczno-kulturalno-rozrywkowych w porannym paśmie „Nowy dzień z Polsat News”. W sobotni poranek po godzinie 7:00 widzowie Telewizji Polsat i Polsat News poznają najciekawsze wydarzenia kulturalne z kraju i ze świata.
Wieżowiec Polsatu w nowej czołówce "Nowego dnia" [wideo]
Na antenach Telewizji Polsat i Polsat News zadebiutowała nowa oprawa porannego pasma „Nowy dzień”. W czołówce programu można zobaczyć fragmenty wieżowca Telewizji Polsat. Zmieniono też warstwę muzyczną, która jest łagodniejsza od poprzednika. Wymieniono wszystkie elementy oprawy – główną czołówkę, czołówki „Informacji”, sportu oraz pogody.
Rusza "Bezpieczna zima z GOPR". Wyjazdowe poranki Polsat News [wideo]
16 stycznia startuje „Bezpieczna zima z GOPR 2016”. Zimową akcję GOPR kolejny raz wspierać będą Telewizja Polsat i Polsat News, które przez siedem weekendów „Nowy dzień” będą nadawać z największych i najpopularniejszych stoków narciarskich. Plenerowe wydania programu poprowadzą na zmianę: Beata Cholewińska i Mariusz Abramowicz oraz Joanna Górska i Przemysław Białkowski.
"Kiedy śpisz, życie wciąż toczy się bardzo szybko". Zobacz spot "Nowego dnia"
Na antenie Polsat News zadebiutował spot promujący pasmo „Nowy dzień” emitowane codziennie od 05:58 w Telewizji Polsat i Polsat News. W spocie występują wszyscy prowadzący: Bartosz Kurek, Joanna Górska i Beata Cholewińska oraz prezenterzy porannych „Informacji”: Mariusz Abramowicz, Przemysław Białkowski i Magdalena Kaliniak-Wójcik.
Kolejne zmiany w Polsat News
W tym tygodniu Polsat News odświeżył pasmo dzienne, nadawane w dni powszednie od 10:00 do 15:30. Zmiany objęły także "Informacje dnia", emitowane od poniedziałku do piątku o 23:00 i w weekendy o 22:00 oraz weekendowe pasmo serwisów informacyjnych, które można oglądać od 11:00 i weekendowy "Nowy dzień". Ponadto, na antenie stacji zadebiutował program "Państwo to my".
Rusza "Lato z Polsat News". Wyjazdowe poranki
W pierwszy wakacyjny weekend startuje „Lato z Polsat News”, w którym operator sieci Plus wspólnie z Telewizją Polsat i Polsat News i we współpracy ze służbami ratowniczymi będą zachęcać, by w trakcie letniego wypoczynku motywem przewodnim było bezpieczeństwo.
Polsat znowu z pogodową wpadką [wideo]
Polsat i Polsat News w niedzielny poranek, 29 marca, wyemitowały prognozę pogody dla miejscowości nadmorskich z wysokimi, letnimi temperaturami od 22 do 26°C w dzień, a w nocy od 16 do 18°C. Na wpadkę realizatorów od razu zwrócili uwagę gospodarze „Nowego dnia”, w ramach którego nadawana była prognoza pogody.
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto
QUIZ
25 lat Polsatu - seriale obyczajowe

Ankieta

Czy będzie druga edycja "Wyspy przetrwania"?

Tak

Nie

Nie mam zdania