Wyszukiwarka tagów

Wpisuj same wyrazy bez znacznika '#' (hashtag).

Tagi - mariusz abramowicz

Rusza plenerowy „Nowy dzień”. Zmiany w składzie prowadzących
W przyszły weekend (14-15 stycznia) startuje kolejna edycja akcji „Bezpieczna zima z GOPR”. Także w tym roku w Telewizji Polsat i Polsat News będzie można oglądać plenerowe wydania weekendowego „Nowego dnia”. Zajdą jednak zmiany w składzie prowadzących.
Rusza "Bezpieczna zima z GOPR". Wyjazdowe poranki Polsat News [wideo]
16 stycznia startuje „Bezpieczna zima z GOPR 2016”. Zimową akcję GOPR kolejny raz wspierać będą Telewizja Polsat i Polsat News, które przez siedem weekendów „Nowy dzień” będą nadawać z największych i najpopularniejszych stoków narciarskich. Plenerowe wydania programu poprowadzą na zmianę: Beata Cholewińska i Mariusz Abramowicz oraz Joanna Górska i Przemysław Białkowski.
"Kiedy śpisz, życie wciąż toczy się bardzo szybko". Zobacz spot "Nowego dnia"
Na antenie Polsat News zadebiutował spot promujący pasmo „Nowy dzień” emitowane codziennie od 05:58 w Telewizji Polsat i Polsat News. W spocie występują wszyscy prowadzący: Bartosz Kurek, Joanna Górska i Beata Cholewińska oraz prezenterzy porannych „Informacji”: Mariusz Abramowicz, Przemysław Białkowski i Magdalena Kaliniak-Wójcik.
Mariusz Abramowicz zadebiutował w roli gospodarza "Wydarzeń 15:50"
Mariusz Abramowicz, dziennikarz i prezenter Polsat News, zadebiutował w czwartek w roli gospodarza „Wydarzeń 15:50” i „Rozmowy Wydarzeń”. Mariusz Abramowicz jest znany widzom Polsat News z prowadzenia „Informacji”, pasma „To jest dzień” oraz serwisów informacyjnych w „Nowym dniu”.
Po zamachach w Paryżu Polsat News nadawał na żywo przez całą noc
Po wczorajszej serii zamachów terrorystycznych we Francji, w których zginęło co najmniej 128 osób, Polsat News nadawał na żywo całonocny program specjalny. Wydanie specjalne rozpoczęło się o 23:00, choć już wcześniej stacja podawała informacje o sytuacji w Paryżu.
Rusza "Lato z Polsat News". Wyjazdowe poranki
W pierwszy wakacyjny weekend startuje „Lato z Polsat News”, w którym operator sieci Plus wspólnie z Telewizją Polsat i Polsat News i we współpracy ze służbami ratowniczymi będą zachęcać, by w trakcie letniego wypoczynku motywem przewodnim było bezpieczeństwo.
Polsat News testuje nowy sposób prezentacji pogody [wideo]
Dzisiaj w magazynie „To jest dzień” w Polsat News zadebiutował nowy system prezentacji prognozy pogody. Do przedstawiania prognoz prezenter używa dotykowego ekranu, na którym znajdują się miniatury poszczególnych map pogodowych. Debiut nowego systemu nie obył się jednak bez problemów.
Polsat znowu z pogodową wpadką [wideo]
Polsat i Polsat News w niedzielny poranek, 29 marca, wyemitowały prognozę pogody dla miejscowości nadmorskich z wysokimi, letnimi temperaturami od 22 do 26°C w dzień, a w nocy od 16 do 18°C. Na wpadkę realizatorów od razu zwrócili uwagę gospodarze „Nowego dnia”, w ramach którego nadawana była prognoza pogody.
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto
QUIZ
25 lat Polsatu - seriale obyczajowe

Ankieta

Czy będzie druga edycja "Wyspy przetrwania"?

Tak

Nie

Nie mam zdania