Wyszukiwarka tagów

Wpisuj same wyrazy bez znacznika '#' (hashtag).

Tagi - ipla

Jak zamówić galę Polsat Boxing Night 7 w Cyfrowym Polsacie i IPLI?
Wystartowała sprzedaż odbywającej się 24 czerwca gali Polsat Boxing Night 7: Nowe rozdanie. W gdańskiej Ergo Arenie w walce wieczoru zmierzą się Tomasz Adamek z Solomonem Haumono. Swoje umiejętności w ringu pokażą również Krzysztof Głowacki oraz Mateusz Masternak. Gala dostępna będzie w systemie PPV dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz użytkowników IPLI w cenie 40 zł.
Gala KSW 39 w Cyfrowym Polsacie oraz IPLI
Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI mogą już zamawiać dostęp do odbywającej się 27 maja br. gali KSW 39: Colosseum. Wydarzenie będzie dostępne w systemie „pay-per-view” (PPV) w cenie 40 zł.
IPLA z darmowymi filmami na majówkę
Do 7 maja filmy takie jak: „Baby są jakieś inne”, „Tylko Ciebie chcę”, „Dino mama” czy „Wyspa dinozaura”, będą oferowane w IPLI bezpłatnie.
Jakie są wyniki Cyfrowego Polsatu za 2016 rok?
Grupa Cyfrowy Polsat opublikowała bardzo dobre wyniki operacyjne i finansowe za 2016 rok. Przychody Grupy przekroczyły 9,6 mln zł, a wynik EBITDA osiągnął 3,66 mln zł, dzięki czemu marża EBITDA utrzymała się na poziomie 37,9% (w ujęciu pro forma).
Premiery filmowe w IPLI. Co w ofercie?
Widzowie IPLI mogą już obejrzeć wielkiego zwycięzcę ubiegłorocznego Festiwalu Filmowego w Gdyni – „Ostatnią rodzinę” Jana P. Matuszyńskiego. W ofercie pojawią się też: „Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego, „Prosta historia o morderstwie” z Kingą Preis i Andrzejem Chyrą oraz opowieść o miłości, zabawie i przyjaźni „Wszystkie nieprzespane noce”.
Wiosenne propozycje Polsatu przedpremierowo w IPLI. Jak oglądać?
Propozycje z wiosennej ramówki Telewizji Polsat użytkownicy IPLI będą mogli śledzić bez dodatkowych opłat i na wielu urządzeniach. Na użytkowników czekają nowe odcinki takich seriali i programów jak: „Pierwsza miłość”, „Przyjaciółki”, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Nasz nowy dom”, „Kabaret na żywo”, „Niania w wielkim mieście”, „Idol”, „The Brain. Genialny Umysł”, „Daleko od noszy. Reanimacja” oraz „Ameryka marzeń”.
Polsat Sport News wrócił do IPLI i Cyfrowy Polsat GO, ale zmienił dostępność w pakietach
Do oferty IPLI i Cyfrowy Polsat GO powrócił kanał Polsat Sport News. Teraz stacja jest dostępna w jakości HD. Zmieniła się też pakietyzacja. W IPLI kanał jest dostępny w pakiecie IPLA Sport (wcześniej od IPLA Plus), a w Cyfrowy Polsat GO od pakietu Familijnego Max HD (wcześniej od Mini HD).
IPLA wzbogaciła ofertę o Eleven Extra i nowe hity filmowe
Do oferty IPLI dołączył kanał Eleven Extra. Telewizja internetowa poszerzyła też swoją bazę filmów.
IPLA już dostępna na urządzeniach z systemem Android TV
Teraz także użytkownicy telewizorów, konsol, przystawek Smart TV oraz dekoderów z systemem operacyjnym Android TV mogą korzystać, również za granicą, z najnowszej wersji aplikacji największej telewizji internetowej IPLA.
National Geographic, Nat Geo Wild i FilmBox Action w IPLI. „Otwarte okno” kanałów
IPLA powiększyła ofertę telewizyjną o trzy nowe stacje. Do portfolio dołączyły: National Geographic, Nat Geo Wild oraz FilmBox Action. Dzięki temu użytkownicy IPLI mogą teraz wybierać spośród aż 80 kanałów telewizyjnych online. Czeka też na nich świąteczny prezent – nawet do 16 kanałów bez dodatkowych opłat.
6 mln widzów Mikołajkowego Bloku Reklamowego. 1,2 mln zł dla dzieci
Charytatywny Mikołajkowy Blok Reklamowy nadawany 6 grudnia o godzinie 18:45 w Polsacie obejrzało 6 073 564 widzów, co przełożyło się na 31,6% udziałów w grupie 4+ oraz 36,5% w grupie 16-49. Dzięki tak licznej widowni, według wstępnych oszacowań zebrano kwotę 1.247.662,28 zł.
Nowy sezon „Spadkobierców” już w IPLI i Cyfrowy Polsat GO
14 nowych odcinków serialu improwizowanego „Spadkobiercy” dostępnych jest przed premierą telewizyjną (2017) za darmo dla wszystkich użytkowników telewizji internetowej IPLA oraz dla abonentów Cyfrowego Polsatu korzystających z serwisu Cyfrowy Polsat GO.
Ruszyła kampania Mikołajkowego Bloku Reklamowego
Na antenach Polsatu wystartowała kampania Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Po raz kolejny w Świętego Mikołaja wcielił się Krzysztof Kowalewski, a wspomagają go dziennikarze: Dorota Gawryluk, Monika Zalewska, Beata Cholewińska, Karolina Szostak, Jarosław Gugała, Dariusz Ociepa oraz Bartosz Kwiatek.
Ruszyła sprzedaż dostępu do Gali KSW 37 w Cyfrowym Polsacie i IPLI
W Cyfrowym Polsacie oraz telewizji internetowej IPLA ruszyła sprzedaż dostępu do Gali KSW 37: Circus of Pain, która odbędzie się już 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie. Tego wieczoru rozegrane zostaną aż trzy walki o pas – tytułu bronili będą Karol Bedorf, Borys Mańkowski oraz Artur Sowiński. Z kolei Mariusz Pudzianowski stoczy walkę z Popkiem.
19 listopada ruszy kampania Mikołajkowego Bloku Reklamowego
6 grudnia widzowie Polsatu oraz IPLI po raz 13. obejrzą Mikołajkowy Blok Reklamowy, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom – podopiecznym Fundacji Polsat. Od 19 listopada główna antena oraz stacje z Grupy Polsat w specjalnie przygotowanych ogłoszeniach będą zapraszać widzów do oglądania charytatywnego bloku.
Klienci Cyfrowego Polsatu i Plusa z darmowymi meczami eliminacyjnymi do Mundialu. Jak oglądać?
Największa telewizja internetowa IPLA pokazała już 72 mecze europejskich eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Do końca 2016 roku użytkownicy IPLI zobaczą legalnie i na żywo online kolejnych 36 spotkań. Dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz klientów sieci Plus mecze te dostępne są bez dodatkowych opłat.
IPLA i EVOBOX PVR ze statuetkami SAT Kurier Awards 2016
IPLA została uznana najlepszą usługą, a EVOBOX PVR najlepszym dekoderem dedykowanym – to wyniki plebiscytu SAT Kurier Awards 2016. Prestiżowe statuetki producentom zwycięskich produktów oraz nagrodzonym operatorom i usługom wręczono 6 października podczas uroczystej gali towarzyszącej wystawie SAT KRAK 2016 w Krakowie.
Jest już nowa wersja IPLI na Androida. Można pobierać wideo
Cyfrowy Polsat wprowadził nową wersję IPLI dla systemu operacyjnego Android. W Google Play dostępna jest już nowa wersja aplikacji, a w niej możliwość pobierania wybranych materiałów VOD na tablety i smartfony oraz odtwarzania ich bez dostępu do Internetu. Już wcześniej taką możliwość otrzymali użytkownicy systemu iOS.
Ruszyła sprzedaż dostępu do gali Polsat Boxing Night
W Cyfrowym Polsacie i IPLI można już zamawiać w systemie PPV dostęp do gali Polsat Boxing Night. 17 września br. po raz pierwszy dojdzie do aż dwóch pojedynków o mistrzostwo świata. Tuż przed walką wieczoru Krzysztofa Głowackiego z Oleksandrem Usykiem również o mistrzowski pas zawalczą Ewa Piątkowska z Aleksandrą Magdziak Lopes. Dostęp do gali kosztuje 40 zł.
Paradokumentalne nowości Polsatu i TV4 dostępne wcześniej w IPLI i Cyfrowy Polsat GO
W IPLI oraz Cyfrowy Polsat GO pojawiły się pierwsze odcinki seriali paradokumentalnych „Na ratunek 112” oraz „Gliniarze”. Premierę telewizyjną oba seriale będą mieć 29 sierpnia, ale już teraz można je bez dodatkowych opłat obejrzeć w internetowych serwisach Grupy Polsat.
IPLA startuje z kampanią promującą ofertę 77 kanałów na żywo
Należąca do Grupy Polsat największa telewizja internetowa IPLA startuje dzisiaj z kampanią reklamową promująca ofertę 77 kanałów na żywo. Kampania będzie obecna w telewizji, prasie, radiu i Internecie.
Kolejne nowe kanały w IPLI
Oferta kanałów na żywo telewizji internetowej IPLA została poszerzona m.in. o dwa kanały sportowe: nową stację Telewizji Polsat – Polsat Sport Fight HD oraz o kanał Extreme Sports Channel, również emitowany w jakości HD. Oprócz tych dwóch kanałów, dodano także: Discovery Turbo Xtra HD, Novela TV i Water Planet.
Kanał Disco Polo Music dostępny także poza granicami Polski - w IPLA WORLD
Kanał muzyczny Disco Polo Music dołączył do oferty pakietu IPLA WORLD, który mogą wykupować użytkownicy mieszkający poza granicami Polski. Pakiet składa się więc teraz z aż czterech kanałów na żywo. Ostatnio dołączył do niego Polsat 1, a już wcześniej w ofercie były Polsat News HD i Superstacja.
5 nowych kanałów w IPLI
Oferta kanałów na żywo telewizji internetowej IPLA została poszerzona o cztery kanały NBC Universal - 13 Ulica, E!, SciFi Universal i Universal Channel oraz kanał Discovery Turbo Xtra.
Promocja LTE Cyfrowego Polsatu z IPLĄ i HBO GO
Na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu wystartowała dzisiaj kolejna z cyklu promocji Happy Hours. Tym razem klienci otrzymają Internet LTE bez limitu danych i z abonamentem 0 zł aż przez pół roku oraz pakiety IPLA przez 2 miesiące bez dodatkowych opłat. Taka okazja będzie dostępna tylko do 29 lipca br. do godziny 12:00.
Urządzenia z systemem iOS otrzymały nową wersję IPLI
W App Store pojawiła się nowa wersja aplikacji IPLA. Użytkownicy korzystający z urządzeń mobilnych z systemem iOS mogą pobierać teraz wybrane materiały VOD na smartfony i tablety i odtwarzać je bez wykorzystywania dostępu do Internetu.
Polsat 1 poszerzył zasięg - w IPLI dla widzów poza Polską
Kanał dla Polonii Polsat 1 poszerzył zasięg. Stacja dołączyła do oferty IPLI, gdzie zasiliła skład pakietu IPLA WORLD. Kanał mogą oglądać tylko widzowie poza granicami kraju. Odbiór w Polsce nie jest możliwy. Polsat 1 jest dostępny w pakiecie IPLA WORLD razem z Polsat News HD i Superstacją.
Całe EURO 2016 w Internecie tylko w IPLI i Cyfrowy Polsat GO
Telewizja Polsat zachowała wyłączne prawa do emisji wszystkich meczów EURO 2016 w Internecie. 51 spotkań turnieju będzie więc można zobaczyć drogą internetową tylko w IPLI i usłudze Cyfrowy Polsat GO. Choć stacja oferuje pakiet kanałów Polsat Sport 2 i 3 HD z meczami EURO 2016 wszystkim zainteresowanym operatorom, to prawa te nie dotyczą emisji przez Internet.
Trzy kanały Disneya w IPLI
Po niecałych dwóch tygodniach oferta kanałów na żywo w IPLI po razy kolejny została powiększona. Dodano trzy kanały Disneya - Disney Channel HD, Disney Junior i Disney XD. Kanały są dostępne w ramach pakietu IPLA DZIECI.
Kolejne nowe kanały w IPLI
Po raz kolejny w ostatnim czasie wzbogacono ofertę kanałów na żywo w IPLI. Tym razem dołączono kanały Polsat Cafe HD, Polsat Food Network HD, Polsat Play HD, Cartoon Network HD, TNT HD, Travel Channel HD, Boomerang, MTV Music 24 i VH1 Classic.
EURO 2016 w IPLI za 99 zł
ważny news UEFA EURO 2016 będzie dostępne dla użytkowników telewizji internetowej IPLA. Wszystkie mecze będzie można w Polsce oglądać legalnie online wyłącznie w IPLI. 51 spotkań UEFA EURO 2016 na żywo, bez reklam i w jakości HD będzie oferowanych w pakiecie IPLA EURO 2016.
Gala KSW 35: Khalidov, Materla i Pudzianowski w Cyfrowym Polsacie i IPLI
Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy telewizji internetowej IPLA mogą od dzisiaj zamawiać dostęp do gali KSW 35, w której walkę stoczą m.in. Khalidov vs Karaoglu. Dostępna w systemie „pay-per-view” (PPV) gala odbędzie się w piątek, 27 maja br. w Gdańskiej Ergo Arenie, a cena za dostęp do niej wynosi 40 zł.
Kanały Eleven Sports Network w IPLI
Oferta programowa telewizji internetowej IPLA została poszerzona o dwa nowe kanały sportowe należące do sieci Eleven Sports Network - Eleven HD i Eleven Sports HD. Kanały są dostępne w ramach pakietu IPLA ELEVEN SPORTS, którego koszt wynosi 15 zł na okres 30 dni.
Serial „Powiedz tak!” w ofercie VoD.pl
W ofercie serwisu VoD.pl, należącego do Onetu, pojawił się serial obyczajowy Telewizji Polsat „Powiedz tak!”. Użytkownicy VoD.pl mogą oglądać serial za darmo w modelu reklamowym. W serwisie są dostępne odcinki już wyemitowane w telewizji.
Serial „Powiedz tak!” w ofercie VoD.pl
W ofercie serwisu VoD.pl, należącego do Onetu, pojawił się serial obyczajowy Telewizji Polsat „Powiedz tak!”. Użytkownicy VoD.pl mogą oglądać serial za darmo w modelu reklamowym. W serwisie są dostępne odcinki już wyemitowane w telewizji.
11 nowych kanałów w IPLI
Do oferty telewizji internetowej IPLA włączono jedenaście nowych kanałów. Są to m.in. kanały z portfolio Discovery Communications: Animal Planet HD, Discovery Channel HD, Discovery Science HD, ID HD, TLC HD, Discovery Historia, Discovery Life oraz H2 HD, Lifetime HD, CI Polsat i MTV Rocks.
"Wymarzony ślub" - pilot programu Agnieszki Hyży w Polsat Cafe oraz IPLI
W ofercie IPLI jest już dostępny pilotowy odcinek nowego programu Agnieszki Hyży pt. „Wymarzony ślub”. O programie prezenterka informowała w wywiadzie dla tvpolsat.info. Pilotażowy odcinek mogą obejrzeć także widzowie Polsat Cafe. Najbliższa emisja 1 maja o godz. 11:00.
Kwietniowy zawrót głowy w IPLI
W kwietniowej ofercie największej telewizji internetowej IPLA przeplatają się nowości filmowe, seriale i programy TV Polsat oraz sport w najlepszym wydaniu. Wśród tytułów filmowych znajdują się m.in. „Córki dancingu”, „Pilecki”, „Zakochany Skorpion”, „Poczuj rytm” oraz „Tajemnice Bridgend”.
Cyfrowy Polsat GO zastąpił IPLĘ na wszystkich dekoderach satelitarnych
Cyfrowy Polsat udostępnił nowe wersje oprogramowania dla dekoderów Mini HD 2000, HD 3000, HD 5000 i HD 6000. Nowy soft wprowadza aplikację Cyfrowy Polsat GO, która na dekoderach satelitarnych zastąpiła IPLĘ. Już wcześniej aplikację Cyfrowy Polsat GO otrzymały dekodery HD 5500s, PVR HD 7000 i EVOBOX PVR.
Gala Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina w PPV Cyfrowego Polsatu i IPLI
W Cyfrowym Polsacie i IPLI można już zamawiać dostęp do gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się w sobotę, 2 kwietnia br. w TAURON Arenie Kraków. Widzowie obejrzą galę w jakości HD, dostęp do niej kosztuje 40 zł.
Cyfrowy Polsat rozbudowuje zespół ds. usług video online
W związku z umacnianiem pozycji Grupy Cyfrowy Polsat na rynku video online, aktywnym i regularnym rozwojem największej telewizji internetowej IPLA oraz uruchomieniem nowego serwisu Cyfrowy Polsat GO, Pion Projektów Internetowych Cyfrowego Polsatu został wzmocniony o trzech nowych dyrektorów, a jego struktura podzielona na cztery obszary operacyjne.
Poczuj wiosnę z IPLĄ
Mimo że pogoda za oknem nie rozpieszcza, można już wyczuć aurę zbliżającej się wiosny. W ofercie największej telewizji internetowej IPLA widzowie mogą znaleĹşć nowe, świeże propozycje filmowo-serialowe.
Seriale z wiosennej ramówki Telewizji Polsat w IPLI wcześniej niż w TV
Użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA mogą oglądać seriale z najnowszej, wiosennej ramówki Telewizji Polsat wcześniej niż w telewizji. Zobaczą także premiery popularnych programów rozrywkowych i show stacji. Wszystkie treści będą dostępne bezpłatnie i na wielu urządzeniach – komputerach, tabletach, smartfonach i Smart TV.
KSW 34: New Order w Cyfrowym Polsacie i IPLI
W Cyfrowym Polsacie i IPLI będzie można obejrzeć galę KSW 34: New Order, która odbędzie się już 5 marca na warszawskim Torwarze. Abonenci Cyfrowego Polsatu konfrontację sztuk walki będą mogli zobaczyć bez dodatkowych opłat na kanałach Polsat oraz Polsat Sport.
Miesiąc polski w IPLI
W lutym w największej telewizji internetowej IPLA króluje nasze rodzime kino, m.in.: „Demon” Marcina Wrony, „Obce niebo” z Agnieszką Grochowską i Bartłomiejem Topą w rolach głównych oraz zdobywca Nagrody Publiczności – „Być jak Kazimierz Deyna”. Ponadto – kipiący adrenaliną „Transporter: Nowa moc” oraz pełen przygód serial „Wikingowie”.
Nowa wersja aplikacji IPLA na urządzenia z systemem iOS
Dla użytkowników największej telewizji internetowej IPLA korzystających z urządzeń z systemem iOS została udostępniona nowa wersja aplikacji 4.x. Aplikacja ta, jako jedyna polska aplikacja VOD, pozwala na zakup pojedynczych filmów, pakietów oraz relacji na żywo bezpośrednio w AppStore.
Materiały Polsatu Sport oraz IPLI w serwisach Grupy Onet-RASP
Cyfrowy Polsat, największa w Polsce grupa medialno-telekomunikacyjna, kanał sportowy Polsat Sport oraz Grupa Onet – Ringier Axel Springer Polska (RASP) nawiązały współpracę w zakresie dystrybucji ekskluzywnych materiałów wideo o tematyce sportowej, produkowanych przez stacje sportowe Telewizji Polsat i telewizję internetową IPLA, na portalu Onet i w serwisach sportowych Onet-RASP.
Styczniowe propozycje IPLI
Stare porzekadło mówi, że jaki pierwszy miesiąc, taki cały rok, dlatego styczeń spędzony z największą telewizją internetową IPLA będzie doskonałą wróżbą dla wszystkich kinomaniaków.
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn na żywo w IPLI
W dniach 15-31 stycznia br. odbędą się XII Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn Polska 2016. W największej telewizji internetowej IPLA widzowie obejrzą wszystkie mecze Polaków na żywo oraz w jakości HD. Dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz klientów sieci Plus rozgrywki dostępne będą bez dodatkowych opłat.
Gala DSF Kickboxing Night i grudniowe nowości w IPLI
Już w najbliższą sobotę, 12 grudnia br. w podwarszawskich Ząbkach odbędzie się 6. Gala DSF Kickboxing Night. Wydarzenie na żywo będzie dostępne wyłącznie w IPLI, a wielbiciele sztuk walki obejrzą je bez opłat – start o godz. 19:15.
Kinowa gwiazdka od IPLI
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia na użytkowników IPLI czeka bezpłatna filmowa paczka składająca się z 10 tytułów. Wystarczy wejść na stronę ipla.tv lub do aplikacji IPLA na wybranym urządzeniu, by do 31 grudnia br. cieszyć się świątecznym seansem w gronie najbliższych.
Świąteczne prezenty od Cyfrowego Polsatu i IPLI. 46 kanałów w "otwartym oknie"
Z okazji nadchodzących Świąt oraz Nowego Roku Cyfrowy Polsat wraz z największą telewizją internetową IPLA przygotował wyjątkowy prezent dla swoich abonentów. Nawet do 46 kanałów tematycznych, w tym aż 23 w jakości HD, do 6 stycznia 2016 r. będzie dostępnych na dekoderach Cyfrowego Polsatu w ramach „otwartego okna” bez dodatkowych opłat.
Mikołajkowy Blok Reklamowy w IPLI
Już 6 grudnia br. o godz. 18.45 użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA, obok widzów Telewizji Polsat, po raz kolejny będą mieli okazję, aby pomóc potrzebującym dzieciom, podopiecznym Fundacji Polsat, oglądając specjalnie przygotowany blok reklamowy.
Nowe wersje aplikacji IPLA dla telefonów i telewizorów
Aplikacja telewizji internetowej IPLA na system operacyjny Android przekroczyła liczbę 5 milionów pobrań. Czyni ją to jedną z najbardziej popularnych polskich aplikacji w Google Play oraz najpopularniejszą mobilną aplikacją VOD w Polsce. IPLA przygotowała nowe wersje aplikacji dla urządzeń mobilnych z Androidem oraz telewizorów Smart TV firm Samsung, Panasonic i Toshiba.
Jesień w IPLI pełna nowości
Na coraz dłuższe wieczory największa telewizja internetowa IPLA przygotowała specjalną filmową ramówkę: „Carte Blanche”, „Ĺťycie nie gryzie”, „O dziewczynie, która wraca sama nocą do domu” oraz „Twarz anioła”.
Gala KSW 33 w PPV Cyfrowego Polsatu oraz IPLI
Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy telewizji internetowej IPLA mogą od dzisiaj zamawiać dostęp do gali KSW 33: Khalidov vs Materla. Realizowana w systemie „pay-per-view” (PPV) gala odbędzie się już 28 listopada, a dostęp do niej kosztuje 40 zł.
Comedy Central Extra w IPLI
Użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA, jako pierwsi w Polsce, zyskali dostęp do materiałów Comedy Central Extra. Jest to nowa marka VIACOM International Media Networks.
Gala KSW 32: Road To Wembley w Cyfrowym Polsacie i IPLI
W Cyfrowym Polsacie oraz w największej telewizji internetowej IPLA można już zamawiać dostęp do gali KSW 32: Road To Wembley, która odbędzie się 31 paĹşdziernika br. w Londynie. Gala dostępna będzie w systemie „pay-per-view” (PPV) dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz użytkowników IPLI w cenie 40 zł.
Polsat 2, Disco Polo Music, Muzo.tv, VH1, kanały MTV i Nickelodeon w IPLI
Do oferty telewizji internetowej IPLA dołączyły nowe kanały linearne. Od dzisiaj użytkownicy IPLI mogą oglądać trzy kolejne stacje od Telewizji Polsat: Polsat 2, Disco Polo Music i Muzo.tv, a także: MTV Live HD, MTV Hits, MTV Dance, MTV, VH1, Nickelodeon, Nick Jr. i Nickelodeon HD.
Filmowo-sportowy październik z IPLĄ
PaĹşdziernik jest doskonałym miesiącem do nadrobienia zaległości kinowych, dlatego z myślą o rozpoczynającym się sezonie kanapowym największa telewizja internetowa IPLA przygotowała dla swoich widzów nowe filmowe propozycje.
Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn na żywo w IPLI i kanałach Polsatu
W dniach 9 – 18 paĹşdziernika br. odbędzie się XXIX edycja Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn. W największej telewizji internetowej IPLA widzowie obejrzą wszystkie mecze Polaków na żywo oraz w jakości HD. Dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz klientów sieci Plus siatkarskie rozgrywki dostępne będą bez dodatkowych opłat. Mecze będą emitowane także w kanałach Polsatu.
Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej kobiet na żywo w IPLI
Wrzesień i paĹşdziernik w największej telewizji internetowej IPLA obfitują w ekscytujące siatkarskie wydarzenia. Po wyczerpującym dla naszej męskiej reprezentacji Pucharze Świata w Japonii nadchodzi czas na Mistrzostwa Europy, w których od 26 września do 4 paĹşdziernika będą rywalizowały polskie siatkarki.
Seriale TVP przedpremierowo w IPLI
Użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA mogą oglądać nowe odcinki popularnych seriali Telewizji Polskiej jeszcze przed emisją w telewizji. Materiały dostępne są w pakiecie IPLA PREMIERY na komputerach, smartfonach i tabletach, dekoderach Cyfrowego Polsatu i w Smart TV.
Treningi do "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" na żywo wyłącznie w IPLI
Z myślą o widzach, którzy w każdy piątek na antenie Polsatu śledzą zmagania uczestników programu “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, największa telewizja internetowa IPLA przygotowała prawdziwą niespodziankę – możliwość podglądania swoich ulubionych bohaterów podczas przygotowań do cotygodniowych tanecznych rywalizacji.
W IPLI będzie można na żywo podglądać treningi do "Tańca z gwiazdami"
Telewizja internetowa IPLA udostępni widzom możliwość śledzenia na żywo treningów do programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", który w Polsacie można oglądać w piątki o 20:05. Już od poniedziałku od 14:00 użytkownicy IPLI będą mogli bezpłatnie podglądać to, co dzieje się na dwóch salach treningowych.
Gala Polsat Boxing Night: Adamek vs Saleta w PPV Cyfrowego Polsatu i IPLI
W Cyfrowym Polsacie i IPLI można już zamawiać galę Polsat Boxing Night, która odbędzie się w sobotę 26 września br. w łódzkiej Atlas Arenie. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą: były mistrz świata w wadze junior ciężkiej i półciężkiej, medalista mistrzostw Europy Tomasz "Góral" Adamek oraz były mistrz Polski i Europy w wadze ciężkiej Przemysław Saleta.
Mecze Pucharu Świata w jakości HD na żywo w IPLI
Użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA do 23 września br. mogą oglądać mecze Pucharu Świata na żywo. Pakiet IPLA PUCHAR ŚWIATA dostępny jest na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacji na komputerach, urządzeniach mobilnych i telewizorach SmartTV. Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz klienci sieci Plus obejrzą rozgrywki bez dodatkowych opłat.
Jesienna ramówka Telewizji Polsat premierowo w IPLI
Wraz ze startem jesiennej ramówki Telewizji Polsat w największej telewizji internetowej IPLA udostępnione zostaną przedpremierowo nowe odcinki popularnych seriali oraz premiery uwielbianych przez Polaków programów rozrywkowych. Użytkownicy IPLI będą mogli oglądać wszystkie produkcje bezpłatnie oraz na wielu urządzeniach: komputerach, urządzeniach mobilnych, dekoderach Cyfrowego Polsatu i telewizorach Smart TV.
Wyniki Cyfrowego Polsatu za drugi kwartał 2015 roku
Grupa Kapitałowa Cyfrowy Polsat opublikowała wyniki za II kwartał i pierwsze półrocze br. W wyniku konsekwentnej realizacji strategii odnotowała w II kwartale istotny wzrost liczby użytkowników programu smartDOM i usługi mobilnego dostępu do Internetu oraz świetne wyniki segmentu nadawania i produkcji telewizyjnej. Realizacja powyższych celów operacyjnych przyniosła efekt w postaci solidnych wyników finansowych.
Gala Polsat Boxing Night w PPV Cyfrowego Polsatu i IPLI
To będzie najgorętsze bokserskie starcie tej jesieni w Polsce. 26 września br. podczas Polsat Boxing Night, w łódzkiej Atlas Arenie w walce wieczoru zmierzą się dwie gwiazdy polskiego boksu: były mistrz świata w wadze junior ciężkiej i półciężkiej, medalista mistrzostw Europy Tomasz Adamek Góral” oraz były mistrz Polski i Europy w wadze ciężkiej Przemysław Saleta.
Sierpień w IPLI: premiery, głośne tytuły i sport na żywo
W sierpniu na widzów największej telewizji internetowej IPLA czekały będą: premiery – dostępny na wyłączność „Fru!” oraz nowe odcinki trzeciego sezonu „Hannibala”, polskie produkcje –„Sąsiady”, „Piąte: nie odchodĹş”, lekkie komedie – „Seks, miłość i terapia”, „Głosy”, mroczne, norweskie kryminały – „Zabójcy bażantów”, „Obywatel roku” oraz obsypane nagrodami obrazy jak „Selma”.
Piłkarska Ekstraklasa oraz filmowe nowości w IPLI
W tym miesiącu w filmowych nowościach IPLI znajdą się m.in. „Nasze zwariowane angielskie wakacje”, „Nie ten człowiek”, „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”, „Masakra w Jersey Shore” czy „Obsesja”, a także nowy, trzeci sezon kultowego serialu „Hannibal”. Na fanów sportu czeka z kolei początek rozgrywek Ekstraklasy. W IPLI będzie można śledzić na żywo dwa mecze w każdej kolejce.
Oferta IPLI w wersji dla osób z dysfunkcją słuchu
Z myślą o potrzebach osób niesłyszących oraz niedosłyszących, największa polska telewizja internetowa IPLA rozwija funkcję udostępniania napisów i poszerza bibliotekę materiałów z napisami o kolejne propozycje z oferty Telewizji Polsat, dostępne na stronie www.ipla.tv. Obecnie IPLA proponuje blisko 500 pozycji z napisami, oznaczonych specjalną ikoną, co ułatwia ich identyfikację, a liczba ta będzie w przyszłości rosnąć.
Czerwiec w IPLI - doskonałe kino i moc sportowych wydarzeń na żywo
Czerwiec w największej telewizji internetowej IPLA upłynie po znakiem doskonałego kina: „Anioł Śmierci”, „Loft”, „Dwa dni, jedna noc”, „Układy” oraz niezapomnianych sportowych emocji: Igrzyska Europejskie, mecz Polska – Gruzja w eliminacjach do UEFA EURO 2016, Rajdowe Mistrzostwa Świata Sardynii, Grand Prix Austrii, Liga Światowa oraz turniej Wimbledon.
JA+ Moje Filmy, specjalna sekcja na ipla.tv dla klientów Plusa
JA+ to nowe możliwości, które Plus realizuje w wielu obszarach: ofertowym, technologicznym, a także komunikacyjnym. Z okazji uruchomienia całkowicie nowej platformy komunikacyjnej przygotowany został specjalny prezent - każdy klient Plusa może bez dodatkowych opłat oglądać filmy w specjalnej sekcji JA+ Moje Filmy znajdującej się na ipla.tv.
IPLA - najlepsze lekarstwo na majowe kaprysy pogodowe
Pogoda w końcówce maja jest kapryśna, dlatego idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu będą najlepsze filmy i wydarzenia sportowe dostępne w największej telewizji internetowej IPLA.
Nowa wersja aplikacji IPLA dla systemu Windows 8.1
Od dzisiaj użytkownicy urządzeń z systemem Windows 8.1 mogą pobrać nową, udoskonaloną wersję aplikacji największej telewizji internetowej IPLA. Zapewnia ona dostęp do aż 36 kanałów TV oraz wydarzeń LIVE, również w jakości HD. Dzięki wdrożonym zmianom także użytkownicy systemu Windows 8.1 otrzymają niepowtarzalną możliwość obejrzenia zbliżającej się wielkimi krokami sobotniej Gali KSW 31.
W IPLI pojawiły się programy TVN
Oferta telewizji internetowej IPLA została poszerzona o programy TVN. Dostęp do wybranych propozycji programowych z anten TVN zyskali abonenci Cyfrowego Polsatu w ramach usługi catch-up-tv, oferowanej w ramach IPLI.
Grupa Cyfrowy Polsat ma 6,1 mln klientów kontraktowych
Grupa Kapitałowa Cyfrowy Polsat odnotowała w I kwartale br. wzrost wyników operacyjnych, utrzymując pozycję lidera na kluczowych dla niej rynkach – płatnej telewizji, telefonii komórkowej w segmencie usług kontraktowych i telewizyjnym, zarówno w grupie kanałów głównych, jak i tematycznych.
Gala KSW 31: Materla vs Drwal w Cyfrowym Polsacie i IPLI
Ruszyła sprzedaż Gali KSW 31: Materla vs Drwal, którą będzie można obejrzeć 23 maja br. w Cyfrowym Polsacie oraz największej telewizji internetowej IPLA. Gala KSW 31 dostępna będzie w systemie „pay-per-view” (PPV) dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz użytkowników IPLI w cenie 40 zł.
Majówka z animacjami dla dzieci w IPLI
Z myślą o zbliżającej się wielkimi krokami majówce największa telewizja internetowa IPLA przygotowała dla swoich najmłodszych widzów specjalny prezent. Kultowe bajki, takie jak np. „Milusiaki”, „Wyspa dinozaura”, „Przygody Oskara Baloniarza” czy „Franklin”, do 10 maja są dostępne bez opłat.
Sportowa gorączka w IPLI w ostatnich dniach kwietnia
Ostatnie dni kwietnia w największej telewizji internetowej IPLA będą obfitowały w ekscytujące wydarzenia sportowe. Już dzisiaj odbędzie się gala Fight Exclusive Night 7, a w nocy z piątku na sobotę Gala Boksu Zawodowego w Chicago z udziałem Artura Szpilki i Macieja Sulęckiego.
Motorowe Mistrzostwa Świata bezpłatnie w IPLI
Już w ten i kolejny weekend największa telewizja internetowa IPLA zaprasza fanów sportów motorowych na bezpłatne przekazy na żywo elitarnego wyścigu MotoGP, także w jakości HD. Przekaz na żywo obejmie wszystkie treningi, kwalifikacje oraz wyścigi finałowe Moto2, Moto3 i MotoGP.
Kwietniowe nowości w IPLI
Na kwiecień największa telewizja internetowa IPLA przygotowała prawdziwą dawkę przejmujących, życiowych filmów. W wiosennych propozycjach znajdą się m.in. „Jak dogonić szczęście”, „Krocząc wśród cieni”, „Jako w piekle, tak i na Ziemi”, „Diabelska plansza Ouija”, „Śmieć”, „The last of Robin Hood”, „Dealer” oraz „52 wtorki”.
Wielkanocne prezenty w IPLI - bajki dla dzieci i nowy pakiet
IPLA przygotowała wielkanocne prezenty dla swoich widzów. Na najmłodszych odbiorców czekają popularne bajki, takie jak „Duży i mały”, „Fix i Foxi”, „Dogtanian” oraz wiele innych, udostępnionych bezpłatnie tytułów. Starsi widzowie mogą skorzystać z „Pakietu z jajem”, w którego skład wchodzi aż pięć filmów i kanał telewizyjny FilmBox Family. Obydwie propozycje będą dostępne do 13 kwietnia br.
Polsat Media kończy współpracę z Netshare
Od 1 kwietnia 2015 roku biuro reklamy Polsat Media skoncentruje swoją działalność w obszarze online na sprzedaży powierzchni reklamowej w największej telewizji internetowej ipla oraz na realizacji projektów specjalnych i akcji niestandardowych, łączących online i telewizję. Jednocześnie Polsat Media obsługuje reklamowo witryny internetowe reprezentowanych kanałów 3rd party.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz zmodyfikowaną, weekendową formułę "Wydarzeń" o 18:50?

Dobrze

Źle

Nie mam zdania