Wyszukiwarka tagów

Wpisuj same wyrazy bez znacznika '#' (hashtag).

Tagi - gość wydarzeń

Beata Lubecka częściej w „Gościu Wydarzeń”
Beata Lubecka będzie częściej gospodynią „Gościa Wydarzeń” w Polsat News i Polsat News 2. W nowym spocie promocyjnym prowadząca zaprasza na wydania od poniedziałku do piątku.
Dłuższe „Wydarzenia” zamiast „Gościa Wydarzeń” w weekendy
Polsat News zrezygnował z emisji „Gościa Wydarzeń” w soboty, niedziele i święta. Zamiast tego programu publicystycznego w weekendy i święta można oglądać wydłużone „Wydarzenia”.
Polsat News promuje nowego „Gościa Wydarzeń”. Zobacz spot
Polsat News wystartował z promocją nowej odsłony „Gościa Wydarzeń”, którego od 9 stycznia będzie prowadzić Beata Lubecka. Nowa gospodyni programu będzie rozmawiać z najważniejszymi politykami i ekspertami od poniedziałku do czwartku.
Beata Lubecka gospodynią „Gościa Wydarzeń”. Dominika Długosz w „Pociągu do polityki”
Od 9 stycznia nową prowadzącą „Gościa Wydarzeń” w Polsat News i Polsat News 2 będzie Beata Lubecka. Dziennikarka będzie przeprowadzać rozmowy z politykami i ekspertami od poniedziałku do czwartku. W „Pociągu do polityki” zastąpi ją Dominika Długosz.
Agnieszka Mosór zadebiutuje dzisiaj w głównym wydaniu „Wydarzeń”
Dzisiaj w „Wydarzeniach” o 18:50 i „Gościu Wydarzeń” o 19:15 w Polsat News zadebiutuje Agnieszka Mosór. Dziennikarka dołączy do grona gospodarzy głównego wydania programu informacyjnego Polsatu oraz towarzyszącej mu rozmowy z gościem. W zeszłym tygodniu do „Wydarzeń” – po sześciu latach przerwy – powróciła Magdalena Kaliniak.
Wydanie specjalne w Polsat News - rekonstrukcja rządu. Premier w "Gościu Wydarzeń"
O 14:30 na antenach Polsat News i Polsat News 2 ruszy wydanie specjalne programu, które będzie poświęcone planowanej rekonstrukcji rządu. Od 15:00 na obu antenach transmisja konferencji premier Beaty Szydło. Pani premier będzie gościem Doroty Gawryluk w „Gościu Wydarzeń” o 19:15.
Zmiany w "Rozmowie Wydarzeń" i "Gościu Wydarzeń"
Mijający tydzień przyniósł zmiany w programach „Rozmowa Wydarzeń” i „Gość Wydarzeń”. Programy otrzymały odświeżone czołówki. Ponadto, początek „Gościa Wydarzeń” nie jest już nadawany na głównej antenie Telewizji Polsat. Powrócono więc do formuły sprzed grudnia 2015 roku. W „Gościu Wydarzeń” zaczęły też pojawiać się pary gości.
"Wydarzenia" dziś o 19:25. Zmiany w ramówce Polsat News [akt.]
Finał EHF Euro 2016, który zostanie pokazany także na głównej antenie Polsatu, wymusi zmiany w ramówkach głównego Polsatu i kanału Polsat News. „Wydarzenia” zostaną dzisiaj pokazane wyjątkowo o 19:25, czyli po zakończeniu meczu.
Polsat News zrezygnował z przerwy reklamowej po "Gościu Wydarzeń"
Od ubiegłego tygodnia Polsat News nie emituje już reklam po „Gościu Wydarzeń”, a płynnie przechodzi do kolejnej propozycji programowej, którą są „Informacje”, a w piątki „Państwo to my”. W związku z tą zmianą, nową godzinę emisji otrzymał serwis informacyjny, który teraz startuje nie o 19:35, ale o 19:30.
Polsat pokazuje początek "Gościa Wydarzeń" na głównej antenie
Od wczoraj Polsat pokazuje na głównej antenie początek rozmowy z „Gościem Wydarzeń”. Całość wywiadu bez zmian można oglądać w Polsat News. Po ostatnim materiale „Wydarzeń” prowadzący przedstawia gościa i przez około minutę rozmawia z nim także na głównej antenie. Następnie zaprasza na dalszy ciąg w Polsat News.
Zamiast "To był dzień" w Czwórce pojawią się trzy inne programy Polsat News
Czwórka wprowadza zmiany w paśmie nocnym. Stacja zrezygnuje z powtórek „To był dzień" i zastąpi je trzema innymi programami publicystycznymi Polsat News. Od końca marca w nocy w Czwórce będą emitowane powtórki: „Graffiti”, „Gościa Wydarzeń” oraz „Tak czy nie”.
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto
QUIZ
25 lat Polsatu - seriale obyczajowe

Ankieta

Czy będzie druga edycja "Wyspy przetrwania"?

Tak

Nie

Nie mam zdania