Wyszukiwarka tagów

Wpisuj same wyrazy bez znacznika '#' (hashtag).

Tagi - fundacja polsat

Polsat pokaże koncert z okazji Dnia Dziecka
W sobotę, 3 czerwca w Otwocku odbędzie się Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka oraz otwarcia wyremontowanego Oddziału Pediatrycznego w Powiatowym Centrum Zdrowia w Otwocku. Remont Oddziału został przeprowadzony dzięki Fundacji Polsat. Na scenie pojawią się gwiazdy muzyczne. Transmisja w Telewizji Polsat.
Polsat News zmienia formułę programu „Wystarczy Chcieć”
W niedzielę, 7 maja o godzinie 13:30, na antenie Polsat News zostanie wyemitowane pierwsze wydanie „Wystarczy Chcieć” w odnowionej formule. Ekipa programu wychodzi poza studio telewizyjne i pokazuje widzom historie rodziców chorych i niepełnosprawnych dzieci i ich codziennych zmagań.
6 mln widzów Mikołajkowego Bloku Reklamowego. 1,2 mln zł dla dzieci
Charytatywny Mikołajkowy Blok Reklamowy nadawany 6 grudnia o godzinie 18:45 w Polsacie obejrzało 6 073 564 widzów, co przełożyło się na 31,6% udziałów w grupie 4+ oraz 36,5% w grupie 16-49. Dzięki tak licznej widowni, według wstępnych oszacowań zebrano kwotę 1.247.662,28 zł.
„Kolędowanie z Fundacją Polsat”. Fundacja podsumuje 20 lat
W Wigilię Telewizja Polsat pokaże koncert „Kolędowanie z Fundacją Polsat”. O godzinie 15:15 zabrzmią kolędy oraz zostaną przedstawione efekty działań i osiągnięcia fundacji w ciągu ostatnich 20 lat.
Ruszyła kampania Mikołajkowego Bloku Reklamowego
Na antenach Polsatu wystartowała kampania Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Po raz kolejny w Świętego Mikołaja wcielił się Krzysztof Kowalewski, a wspomagają go dziennikarze: Dorota Gawryluk, Monika Zalewska, Beata Cholewińska, Karolina Szostak, Jarosław Gugała, Dariusz Ociepa oraz Bartosz Kwiatek.
19 listopada ruszy kampania Mikołajkowego Bloku Reklamowego
6 grudnia widzowie Polsatu oraz IPLI po raz 13. obejrzą Mikołajkowy Blok Reklamowy, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom – podopiecznym Fundacji Polsat. Od 19 listopada główna antena oraz stacje z Grupy Polsat w specjalnie przygotowanych ogłoszeniach będą zapraszać widzów do oglądania charytatywnego bloku.
23 stycznia Charytatywny Bal Dziennikarzy. Pomoc dla podopiecznych Fundacji Polsat
23 stycznia w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbędzie się XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy. Dochód z balu zostanie przeznaczony dla podopiecznych czterech fundacji, w tym Fundacji Polsat. Pieniądze, które Fundacja Polsat otrzymała z balu w zeszłym roku, zostały wydane na rehabilitację dzieci i zakup sprzętu medycznego. Na ten sam cel pieniądze zostaną przeznaczone w tym roku.
7,2 mln widzów Mikołajkowego Bloku Reklamowego
Mikołajowy Blok Reklamowy nadany 6 grudnia o godzinie 18:45 przyciągnął przed telewizory 7,2 mln widzów Polsatu. Przełożyło się to na 41,7% udziałów w grupie 16-49. Dzięki tak licznej widowni, według wstępnych oszacowań udało się zebrać kwotę 1.567.572,70 złotych, czyli o 67 tysięcy złotych więcej niż w ubiegłym roku.
"Kolędowanie z Fundacją Polsat" w Polsat News i Polsacie
W Wigilię Telewizja Polsat, a w I Dzień Świąt Bożego Narodzenia Polsat News pokażą „Kolędowanie z Fundacją Polsat”. W trakcie spotkania zaproszeni goście przedstawią efekty działań i osiągnięcia Fundacji Polsat w roku 2015.
Mikołajkowy Blok Reklamowy dwunasty raz na antenie Polsatu
Mikołajkowy Blok Reklamowy to wyjątkowa okazja, aby pomóc potrzebującym dzieciom – podopiecznym Fundacji Polsat. Jak co roku, ten specjalnie przygotowany blok reklamowy, wyemitowany zostanie 6 grudnia o godz. 18:45 w Polsacie , tuż przed „Wydarzeniami”. Już po raz kolejny akcja zostanie poszerzona o widzów telewizji internetowej IPLA.
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto
QUIZ
25 lat Polsatu - Krzysztof Ibisz

Ankieta

Czy Polsat powinien rozpocząć emisję w technologii 4K?

Tak, byłoby dużym zaskoczeniem

Nie, technologia 4K jest niepotrzebna

Nie mam zdania