Wyszukiwarka tagów

Wpisuj same wyrazy bez znacznika '#' (hashtag).

Tagi - eleven extra

IPLA wzbogaciła ofertę o Eleven Extra i nowe hity filmowe
Do oferty IPLI dołączył kanał Eleven Extra. Telewizja internetowa poszerzyła też swoją bazę filmów.
Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany na liście kanałów i testuje Polsat Sport News HD
Cyfrowy Polsat poszerzył ofertę o nowe stacje przy okazji modyfikując listę kanałów. Ponadto, operator rozpoczął testy kanału Polsat Sport News HD, który wystartuje już jutro.
Wysyp nowych kanałów w Cyfrowym Polsacie. Będzie Nowa TV
Wkrótce oferta Cyfrowego Polsatu powiększy się o kilka nowych kanałów. Wśród nowości dostępnych od stycznia 2017 r. pojawią się m.in.: filmowy, nadawany w jakości HD, kanał AMC, skierowany do dzieci TVP ABC, dostępny w HD sportowy Eleven Extra, nowość w portfolio Telewizji Polsat – Super Polsat, Polsat Sport News w jakości HD oraz Nowa TV.
Cyfrowy Polsat testuje trzy nowe kanały. Gdzie je znaleźć?
Cyfrowy Polsat rozpoczął testy trzech stacji, które wkrótce dołączą do oferty operatora. Na pozycjach 992, 993 i 994 na liście kanałów można znaleźć AMC HD, TVP ABC i Eleven Extra HD. Nowych stacji nie można jeszcze oglądać.
Cyfrowy Polsat wyłączy CBS Drama i Orange Sport, a włączy AMC HD i Eleven Extra
Cyfrowy Polsat poinformował o zmianach programowych. Z oferty zostaną wyłączone kanały CBS Drama i Orange Sport. Włączone zostaną z kolei AMC HD, Eleven Extra i TVP ABC. Ponadto, zamiast CBS Drama Cyfrowy Polsat wprowadził do niższych pakietów stację CBS Action. Od kilku miesięcy można ją oglądać od pakietu Rodzinnego HD, a nie od Film HD jak wcześniej.
Sponsor

Ankieta

Czy według Ciebie Polsat News powinien zmienić oprawę graficzną?

Tak, nowa oprawa jest konieczna

Nie, zmiany są niepotrzebne

Nie mam zdania