Wyszukiwarka tagów

Wpisuj same wyrazy bez znacznika '#' (hashtag).

Tagi - dominika długosz

Koniec „Pociągu do polityki”. Beata Lubecka gościem ostatniego odcinka
Polsat News 2 kończy produkcję programu „Pociąg do polityki”, który pokazywał też Polsat News. Ostatnie wydanie zostanie pokazane w najbliższą niedzielę o 17:30 w Polsat News 2. Specjalnym gościem odcinka będzie Beata Lubecka.
W niedzielę ostatni „Pociąg do polityki” z Beatą Lubecką
W najbliższą niedzielę Polsat News i Polsat News 2 pokażą ostatnie – prowadzone przez Beatę Lubecką – wydanie programu „Pociąg do polityki”. Dziennikarka pożegna się z programem odcinkiem nr 101.
Polsat News promuje nowego „Gościa Wydarzeń”. Zobacz spot
Polsat News wystartował z promocją nowej odsłony „Gościa Wydarzeń”, którego od 9 stycznia będzie prowadzić Beata Lubecka. Nowa gospodyni programu będzie rozmawiać z najważniejszymi politykami i ekspertami od poniedziałku do czwartku.
Beata Lubecka gospodynią „Gościa Wydarzeń”. Dominika Długosz w „Pociągu do polityki”
Od 9 stycznia nową prowadzącą „Gościa Wydarzeń” w Polsat News i Polsat News 2 będzie Beata Lubecka. Dziennikarka będzie przeprowadzać rozmowy z politykami i ekspertami od poniedziałku do czwartku. W „Pociągu do polityki” zastąpi ją Dominika Długosz.
Dominika Długosz z Polsatu nominowana do MediaTorów
Dominika Długosz, dziennikarka „Wydarzeń” i Polsat News 2, została nominowana w kategorii TORpeda w plebiscycie MediaTory. Studenci dziennikarstwa już po raz 9. nominowali najlepszych, według nich, dziennikarzy i ludzi mediów.
Dominika Długosz gospodynią pasma informacyjno-publicystycznego Polsat News 2
Dominika Długosz, reporterka przygotowująca materiały dla „Wydarzeń” i prowadząca program „Rozmowa polityczna” w Polsat News 2, została także gospodynią serwisów informacyjnych i pasm publicystycznych w Polsat News 2, które są emitowane w dni powszednie w godz. 10:00 – 17:20.
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto
QUIZ
25 lat Polsatu - seriale obyczajowe

Ankieta

Czy będzie druga edycja "Wyspy przetrwania"?

Tak

Nie

Nie mam zdania