Wyszukiwarka tagów

Wpisuj same wyrazy bez znacznika '#' (hashtag).

Tagi - beata lubecka

Beata Lubecka częściej w „Gościu Wydarzeń”
Beata Lubecka będzie częściej gospodynią „Gościa Wydarzeń” w Polsat News i Polsat News 2. W nowym spocie promocyjnym prowadząca zaprasza na wydania od poniedziałku do piątku.
Koniec „Pociągu do polityki”. Beata Lubecka gościem ostatniego odcinka
Polsat News 2 kończy produkcję programu „Pociąg do polityki”, który pokazywał też Polsat News. Ostatnie wydanie zostanie pokazane w najbliższą niedzielę o 17:30 w Polsat News 2. Specjalnym gościem odcinka będzie Beata Lubecka.
Rekordowa oglądalność „Śniadania w Radiu ZET” w Polsat News
„Śniadanie w Radiu ZET”, emitowane na antenie Polsatu News w niedzielę 11 czerwca o godzinie 09:05, oglądało średnio ponad 360 tysięcy widzów. Przełożyło się to na 5,31% udziałów w grupie wszystkich badanych oraz 4,25% SHR w grupie wiekowej 16-49. Program, którego gospodarzami byli Beata Lubecka i Łukasz Konarski, uzyskał rekordowe wyniki oglądalności od początku nadawania.
Beata Szydło w niedzielę w Polsat News i Radiu ZET
W niedzielę o 09:05 Polsat News i Radio ZET wyemitują specjalne wydanie „Śniadania w Radiu ZET”. Ekipa programu została zaproszona do Kancelarii Premiera, skąd na żywo zostanie nadany wywiad z Beatą Szydło, Premier RP.
W niedzielę ostatni „Pociąg do polityki” z Beatą Lubecką
W najbliższą niedzielę Polsat News i Polsat News 2 pokażą ostatnie – prowadzone przez Beatę Lubecką – wydanie programu „Pociąg do polityki”. Dziennikarka pożegna się z programem odcinkiem nr 101.
Polsat News promuje nowego „Gościa Wydarzeń”. Zobacz spot
Polsat News wystartował z promocją nowej odsłony „Gościa Wydarzeń”, którego od 9 stycznia będzie prowadzić Beata Lubecka. Nowa gospodyni programu będzie rozmawiać z najważniejszymi politykami i ekspertami od poniedziałku do czwartku.
Beata Lubecka gospodynią „Gościa Wydarzeń”. Dominika Długosz w „Pociągu do polityki”
Od 9 stycznia nową prowadzącą „Gościa Wydarzeń” w Polsat News i Polsat News 2 będzie Beata Lubecka. Dziennikarka będzie przeprowadzać rozmowy z politykami i ekspertami od poniedziałku do czwartku. W „Pociągu do polityki” zastąpi ją Dominika Długosz.
Bartosz Kurek i Joanna Komolka zadebiutują w "Śniadaniu w Radiu ZET" [wideo]
W niedzielę w roli prowadzących „Śniadanie w Radiu ZET” zadebiutują Joanna Komolka i Bartosz Kurek. Dotychczasowe wydania programu, który od 4 września można oglądać w Polsat News i słuchać w Radiu ZET, prowadzili Łukasz Konarski i Beata Lubecka. Obie pary prowadzących będą na zmianę gospodarzami audycji.
Lubecka, Konarski, Komolka i Kurek poprowadzą "Śniadanie w Radiu ZET"
„Śniadanie w Radiu ZET” wraca na antenę Radia ZET. Od września program również będzie można zobaczyć na żywo w Polsat News. Jego gospodarzami będą, na zmianę, dwie pary dziennikarskie: Beata Lubecka (Polsat News) i Łukasz Konarski (Radio ZET) oraz Joanna Komolka (Radio ZET) i Bartosz Kurek (Polsat News).
Beata Lubecka nominowana do nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego
Beata Lubecka, reporterka przygotowująca materiały dla „Wydarzeń” oraz gospodyni programów „Graffiti” w Polsat News i „Rozmowa polityczna” w Polsat News 2, została nominowana do nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego za program „Pociąg do polityki” (Polsat News, Polsat News 2).
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto
QUIZ
25 lat Polsatu - seriale obyczajowe

Ankieta

Czy będzie druga edycja "Wyspy przetrwania"?

Tak

Nie

Nie mam zdania